www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 17:00

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 252 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 22, 23, 24, 25, 26
Autor Poruka
PostPostano: 27 vel 2014 20:45 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 04 stu 2013 16:49
Postovi: 7
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
MarinaM napisao:
Filemona napisao:

MarinaM, moja preporuka ti je da odvedes sestricnu do fra. Smiljana Dragana Kozula u zupi sv.Kriza u Sigetu(ako je u Zagrebu, naravno). Moja majka je prosla kroz rastavu(mucan brak i ne svojom krivnjom) i on kaze da ako ne zivi sa drugim partnerom nema nikakvog razloga da se nebi mogla pricestiti ili primiti odrjesenje grijeha. Sad, ona mozda nije sveceniku napomenula da nije rastavljena svojom krivnjom i da ne zivi sa drugim partnerom, tako da mozda nije u potpunosti svecenikova krivnja. Uglavnom, neka ga kontaktira ili ode na ispovjed kod njega. Ispovijeda nedjeljom od 9 do 11:30h i utorkom od 16 do 20h(vecinu vremena i puno duze). I trebala bi doci bar nekih pola sata ranije jer su velike guzve. nadam se da sam bar malo pomogla, BB! :grlim te:


Hvala ti Filemona,budem :D
Dobro nam došla :grlim te:
Grlim i tebe i tvoju dragu majku koja te je tako lijepo odgojila iako vas ne znam.
:grlim te:
BvB




Hvala na dobrodoslici i zazivam Bozji Blagoslov nad tobom i tvojom obitelji! :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 27 vel 2014 20:58 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 sij 2014 21:10
Postovi: 182
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 118 zahvala
Zahvaljeno je: 12 zahvala
Filemona napisao:

Hvala na dobrodoslici i zazivam Bozji Blagoslov nad tobom i tvojom obitelji! :grlim te:

Hvala takođe :grlim te:
BvB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 252 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 22, 23, 24, 25, 26

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 7 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr