www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 16 tra 2024 21:50

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 30 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3
Autor Poruka
PostPostano: 04 stu 2011 10:08 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
Ivona napisao:
lyrical napisao:
no no sve će doć na svoje , ne treba se brinuti, nekad malo potraje , samo treba izdržat :grlim te: :) :) :)


Eh, a kako je nekad teško izdržati... :twisted: :twisted:

A kada je istinski krščanima bilo lako??
Ako te nešto ne pritišće i ne iskušava, kako češ znati koliko si jaka i spremna za žrtvu ili Božju ljubav??
Svi mi ovdje imamo svakakvih problema, od bolesti do financijskih, svi koji te tješe znaju o čemu govore i vjeruj da sve izlazi na dobro onom koji je ustrajan!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 04 stu 2011 12:39 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 lis 2011 08:24
Postovi: 628
Lokacija: Mostar
Podijelio: 137 zahvala
Zahvaljeno je: 64 zahvala
Da, istina je to...nikad im nije bilo lako..
Samo, dođu trenutci slabosti, padova,..kad mislim da ne mogu više, kad padnem..i opet nekako se valja podići na noge, uz pomoć Božju..i ići dalje!!!
I što više ljubavi pokušam pružiti svojima,..što se više molim za njih..to biva sve gore..više napada, više ružnih riječi... :cry:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 04 stu 2011 13:09 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2995
Podijelio: 150 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
Ivona napisao:
Da, istina je to...nikad im nije bilo lako..
Samo, dođu trenutci slabosti, padova,..kad mislim da ne mogu više, kad padnem..i opet nekako se valja podići na noge, uz pomoć Božju..i ići dalje!!!
I što više ljubavi pokušam pružiti svojima,..što se više molim za njih..to biva sve gore..više napada, više ružnih riječi... :cry:

Draga Ivona.. imaš križ koji nije veći nego ga možeš nositi ..
opet ti kažem da će sigurno sve doći na svoje.. strpljenja i ljubavi.. Bog je Svemoguć
i vjerovatno to neće ići preko noći kod vas..
a što više moliš dogodi se da budu veći napadi (i sama si rekla) ..
ako se sjetiš (mene Gospa tako čuva od svih zala) moli Zdravo Marijo u tim situacijama.. kad te najviše povrjeđuju ti u sebi moli i nastoj ostati smirena :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 04 stu 2011 13:32 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 lis 2011 08:24
Postovi: 628
Lokacija: Mostar
Podijelio: 137 zahvala
Zahvaljeno je: 64 zahvala
Hvala :grlim te: :grlim te:
Svatko dobije u svome križu onoliko tereta, koliko ga neće slomiti..koliko može ponijeti na svojim leđima...
Vidjela sam, a i sama proživjela situacija za koje, gledajući sa strane, čovijek pomisli da nema rješenja..ali Bogu je sve moguće!
Mene osobno u ovoj situaciji, najviše zabole mamine riječi..jer to je osoba koju beskrajno volim, koja me rodila..brinula se o meni...Još ne mogu shvatit, da to biće koje toliko voliš i koje tebe voli..da je spremna prekinuti svaki kontakt sa mnom i srušiti svu krivicu na mene, samo ako je ne poslušam..ako ne prekinem vezu...jer po njoj je to sramota, vrijeđanje Isusa...
I ne može se ni očekivati da se nešto riješi preko noći, što je nastajalo godinama..loši obiteljski odnosi, alkohol godinama i godinama...
Isusu nek je hvala i slava...Bogu je sve moguće!!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 04 stu 2011 19:56 
Ivona napisao:
Da, istina je to...nikad im nije bilo lako..
Samo, dođu trenutci slabosti, padova,..kad mislim da ne mogu više, kad padnem..i opet nekako se valja podići na noge, uz pomoć Božju..i ići dalje!!!
I što više ljubavi pokušam pružiti svojima,..što se više molim za njih..to biva sve gore..više napada, više ružnih riječi... :cry:


kod mene bila potpuno ista priča i to godinama, ali izdržah nije bajno ali je kud i kamo bolje s naznakom na još lepše :D :D :a1250: :a1250: :a1250:


Vrh
  
Citiraj  
PostPostano: 05 stu 2011 10:05 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 02 stu 2011 15:18
Postovi: 52
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Evo ja sam nova na forumu i kad sam već naišla na ovu temu, ja sam trenutno u katekumenatu i krstit ću se na Veliku Subotu, imam 16 godina. I nisam naišla na probleme, svi su jako sretni zbog mene. Mislim da je nekome ko je zaista upoznao Gospodina uvijek velika radost kada se još jedan grešnik obrati i približi Kristu. :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 07 stu 2011 08:26 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 lis 2011 08:24
Postovi: 628
Lokacija: Mostar
Podijelio: 137 zahvala
Zahvaljeno je: 64 zahvala
Drago mi je zbog vas :grlim te: :grlim te: :grlim te: i stvarno me veseli čuti kad se nekom događa nešto lijepo..kad nešto teško ili ružno završi na lijep način..nekako srce malo zaigra na takve vijesti!!! smajlic22
Daje mi snage, kad znam da nisam sama, da ima još ljudi sa istim problemima....

Suncokret..sretna sam zbog tebe, iskreno..nastavi ići tim putem i BTB...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 27 vel 2014 16:36 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 21 sij 2014 19:52
Postovi: 84
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ja sam krštena kao dete, ali samo sam krštena, tj nisam uopšte išla u crkvu, do kasnih 20-tih god, kada sam primila prvu pričest i krizmala se; mene zanima izmedju ostalog šta znači pripadati nekoj župi, da li je to ona u kojoj sam krštena (medjutim preselila sam se i sada idem na misu u drugu crkvu), ili ona gde idem na misu...? :?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 27 vel 2014 18:39 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 04 stu 2013 16:49
Postovi: 7
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dorka napisao:
Ja sam krštena kao dete, ali samo sam krštena, tj nisam uopšte išla u crkvu, do kasnih 20-tih god, kada sam primila prvu pričest i krizmala se; mene zanima izmedju ostalog šta znači pripadati nekoj župi, da li je to ona u kojoj sam krštena (medjutim preselila sam se i sada idem na misu u drugu crkvu), ili ona gde idem na misu...? :?




zupa kojoj pripadas je ona koja spada pod tvoj dio grada, mjesto, selo, kvart ,tj. ona kojoj po mjestu boravka pripadas (ispravite me ako grijesim) :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 27 vel 2014 19:58 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 21 sij 2014 19:52
Postovi: 84
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvala Filemona, i ja sam tako nekako mislila :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 30 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 8 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr