www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 20 tra 2024 06:58

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 278 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 28  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 12 sij 2015 22:55 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
johnny 5 napisao:
Toma.Didimos napisao:
Vidim ovdje ima većih katolika od pape, boljih teologa od pape emeritusa Benedikta XVI i kardinala Gerharda Mullera , i boljih liturgičara od kardinala Roberta Saraha.
:shock:


Pa naravno, šta ti nije drago da imaš internet vezu, jer bez interneta ti ne bi znao kakvi sve genijalci haraju internet bespućima, ko zna možda se i konklava održi na netu. Dakle ako je pitanje liturgije, nema beda, kakva Kongregacija, ma šta oni znaju, pa blogeri i forumaši su tu najstručniji, od kuhara 8) , do strojobravara sve oni znaju o liturgiji samo ih pitaj.

Đoni se nada da je iza imena Toma Didimos možda žensko!
Iako zna da su šanse male, on se ipak nada!
Toma Didimos, ako si žensko, javi mu se, jer kavica ti negine, ali ako želiš isforsirano relativističko upucavanje, onda plati kavu i bježi kroz wc prozorčić i odlogiraj se sa TT-a! :b101:
Što sam ja to rekao a da sam rekao krivo teolozi moji i litugičari da idem na ovakav ad hominem linč, pogotovo od frenda đonija!! Dakle, što sam to krivo rekao i napisao kontra naučiteljstvu!
Ajmo opravdajte svoje napade!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 sij 2015 01:02 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 28 tra 2014 00:02
Postovi: 264
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 38 zahvala
Samuel napisao:
johnny 5 napisao:
Toma.Didimos napisao:
Vidim ovdje ima većih katolika od pape, boljih teologa od pape emeritusa Benedikta XVI i kardinala Gerharda Mullera , i boljih liturgičara od kardinala Roberta Saraha.
:shock:


Pa naravno, šta ti nije drago da imaš internet vezu, jer bez interneta ti ne bi znao kakvi sve genijalci haraju internet bespućima, ko zna možda se i konklava održi na netu. Dakle ako je pitanje liturgije, nema beda, kakva Kongregacija, ma šta oni znaju, pa blogeri i forumaši su tu najstručniji, od kuhara 8) , do strojobravara sve oni znaju o liturgiji samo ih pitaj.

Đoni se nada da je iza imena Toma Didimos možda žensko!
Iako zna da su šanse male, on se ipak nada!
Toma Didimos, ako si žensko, javi mu se, jer kavica ti negine, ali ako želiš isforsirano relativističko upucavanje, onda plati kavu i bježi kroz wc prozorčić i odlogiraj se sa TT-a! :b101:
Što sam ja to rekao a da sam rekao krivo teolozi moji i litugičari da idem na ovakav ad hominem linč, pogotovo od frenda đonija!! Dakle, što sam to krivo rekao i napisao kontra naučiteljstvu!
Ajmo opravdajte svoje napade!!



Fakat ne znam, brate zakaj se meni obraćaš.
Ja sam iznio svoje stajalište.
Kakav linč ? Nemam pojma tko koga "linčuje" .
Usput, za sve što se događa u nekoj biskupiji , pa i nevaljala ili neprimjerena sveta misa, ogovoran je mjesni biskup. Da se nešto tako dogodi u mojoj župi , ja bi odmah obavijestio oca provincijala ( redovničaka zajednica drži župu ) i moga nadbiskupa.
Brate, Bog neka te čuva, a blaženi kardinal Stepinac kod Njega zagovara.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 sij 2015 10:02 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 28 kol 2009 11:42
Postovi: 1552
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 12 zahvala
Zahvaljeno je: 62 zahvala
Samuel napisao:
Što je to kavzitradicionalna magla, jesi to pokupio sa križa života? ne bi me čudilo!
Neka ti o liturgiji imaš blage veze, a da ne govorim i o teologiji. Pogotovo o protestantskoj, gdje si i počeo graditi karijeru, a vidim, koja ti jako nedostaje!
Naravno da ne znam engleski, a bilo bi i sramota da ga znam kao i ti, jer ga ja nisam učio u školi, mi smo imali njemački! Kužiš foru? I drži se križa života, šićka, josipovića, frljića i ostalih mantraša!


Ja nemam pojma o liturgiji, ali ni ne moram znati, zato postoje Kongregacije i ljudi koji su za to zaduženi. Što se tiče protestantizma ne sramim se da sam pratio ŠIćka ko što sam pisao. Držat ću se ja čega god hoću.

Samuel napisao:
Aha, veliki poznavatelju liturgije i teologije, ako nisu iz hrvatske, onda su OK?? Bitno je u kojoj je zemlji, jel da?
U nekim zemljama je ovo dozvoljeno, jer eto kongregacija za bogoštovlje za svaku zemlju ima obred posebno!
Svaka čast liturgičaru i teolože! :b112:


Dakle ponavljam šta sam napisao ti nemaš blage veze o čem pričaš kad spominješ liturgiji, očito da te to žulja, ali pomiri se s tim.


Samuel napisao:
E moj Cazanova, naući koristit google, ako ja već ne znam engleski i liturgiju, pa nije li sramota da ti koji visiš po kompu i živiš na grbači staraca, a žensku bariš ko šefa na razgovoru za posao, ne znaš koristiti google i saznati najnormalnije stvari kada nekog želi lupati!


Google, :b101: , bravo majstore, ti si dipomirao liturgijju na google-u, eto sad znamo otkud znanje liturgije i teologije, google, ma nema šta evo ti. :b112: :b112:

Google liturgičar.





Samuel napisao:
Kardinal Hoyos je u obraćanju članovima pokreta Una Voce International, jednog od udruženje koje promoviraju tradicionalnu latinsku misu, rekao:
– Papa mi je tijekom nedavne audijencije rekao da nema ništa protiv izvanrednog oblika rimskog obreda niti protiv onih koji ga slave i koji šire znanje o njemu prema duhu motu proprija Summorum Pontificum pape Benedikta XVI.


Lijepo piše sam si copy-paste-ao, TLM je izvanredni oblik sv. Mise, novus ordo redovni, svakome ko ima soli u glavi jasno je šta znači izvanredni a šta redovni. Oš da ti objasnim šta to znači redovni a šta izvanredni da ne razbijaš glavu tri dana?



Samuel napisao:
Da baš tebi sam stavio, ti si mi jako bitan!!
Stavio sam slike latinskog obreda i slike modernog cirkusa, ali tebi su izgleda slike latinskog obreda odvratne, ali su ti ove OK, dok ih baš i ne komentiraš.
Ali budimo realni, javio si se da bi vrijeđao Samuela, zbog starih računa. hehehe Samo daj, to je taj đoni, ma koliko se umiljkavao ovdje curkama i glumio nekog velikog poslušnog katolika, ali opet ne propušta priliku da mrzi i vrijeđa starog "frenda"! :b112:
FSSPX me ne zanima, kao što ih nisam ni spomenuo, ali temi tradicionalna Misa izgleda zvuči sablažnjujuče, što je vlika stvar neznanja jer je ona odobrena, i te kako odobrena! Ali đoni veliki teolog i liturgičar to nije rekao, ili ne zna, ili mu to ne ide u prilog! :roll:


Nema tu starih računa, nisi mi nikog ubio, niti se znamo. Ti si taj koji ima problema te svima skačeš po kičmi, meni je svjedno mogu pisat, ne moram. Al kad vidim da nekog kačiš bezveze, naravno da ću se javit, a pogotovo ću se javit kad mi se počne prodavat kvazitradicionalna magla (to definitvno) you can take that to the bank.
Vidim da ti nisam bitan, zato i pratiš s kim sam bio na kavi i šta sam pričao, hehe, voajer si ti, i to teški, zanima to tebe s kim sam bio šta sam rekao, priznja razbojniče.




Samuel napisao:
Ajmo đoni!!! Ti veliki zavodniče kavicama s pjenicom!
Znam ja da ti imaš koplekse prema meni, a to govori i to što me spominješ po kavicama, jer meni dok ne vidim da mi se obratiš na TT-u, nisi niti zadnja pomisao na svijetu.
Tako đonik ada bariš, ostavi se svog plitkog ljigavog relativiziranja svega i svačega i nauči razgovarat s curama, jer s tom spikom neš zbarit niti najgoru sponzorušu dok sjediš u ferariju!! :wink: :wink:
Možeš i mene pozvati na kavicu!! :wink:


Naravno da ti nisam bitan, zato ti i nije bitno s kim sam bio ili ću bit na kavi, i kog nisam ili jesam bario, pa si se odmah raspitao o meni, jer ti naravno nije bitno. :lol: Vidiš kako si priglup, sam sebe odaješ cijelo vrijeme a dipliš da je suprotno.

E moj sinko, zaključak je ne bavi se liturgijom, nemaš pojma o čem pišeš, nije to za tebe.


Zadnja izmjena: johnny 5; 13 sij 2015 10:03; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 sij 2015 10:03 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
Citat:
Čini mi se da ovjde ima puno "Lefebreovaca" koji nisu u jedinstvu sa Svetom Majkom Crkvom ?!?!?!
:(

Vidim ovdje ima većih katolika od pape, boljih teologa od pape emeritusa Benedikta XVI i kardinala Gerharda Mullera , i boljih liturgičara od kardinala Roberta Saraha.
:shock:


Čini ti se da ovdje ima puno Lefebreovaca, po ćemu, jesam napisao negdje nešto protiv pape ili drugog vatikanskog?? Po ćemu to optužuješ i etiketiraš mene ili Discipulu da nismo u jedinstvu sa Crkvom!

Pa onda ovo da kao ima boljih teologa od ovog ili onog, ili boljih liturgičara, a ja sam upravo iznio ono što se radi pod Misama protiv čega su i ti koje si nabrojao! Ali ne to nije bitno, bitno je da se možda nađe neki tradicionalist, da se može raspeti, pa da se sam sebi naraste u svojim očima, kako si ti poslušan, dobar i vjeran, ali te one slike nimalo ne sablažnjuju, bitno je da tebe ništa ne smeta i da si ravnodušan, kako si napisao za Discipulin post!
Citat:
Fakat ne znam, brate zakaj se meni obraćaš.
Ja sam iznio svoje stajalište.
Kakav linč ? Nemam pojma tko koga "linčuje" .
Usput, za sve što se događa u nekoj biskupiji , pa i nevaljala ili neprimjerena sveta misa, ogovoran je mjesni biskup. Da se nešto tako dogodi u mojoj župi , ja bi odmah obavijestio oca provincijala ( redovničaka zajednica drži župu ) i moga nadbiskupa.
Brate, Bog neka te čuva, a blaženi kardinal Stepinac kod Njega zagovara.

I što je najbolje sad sam fakat brat koji se slučajno tebi obraća, isto kao što si ti meni ili nama napisao te neke fore, da sam veći od pape, ovog ili onog!
Ti si iznio samo svoje stajalište, ali si onakim tvrdnjama optužio nas jer smo iznjeli svoje.
Ma ne nije nikakav linč, samo etiketa tradicionalist, lefebrovac, veći papa od pape i ostale gluposti. Ako to nije linč, nazovi kako želiš!
A jel, a sad ako se događa nešto u tvojoj župi, ti ćeš prijaviti, a kad ja stavim neke fotke usporedbe radi, onda sam ja tradicionalist (što god to vama značilo), lefebrovac, veći papa od pape i slično!
Iako nisam dao nikakvo novo pravilo, niti sam napao papu, niti drugi vatikanski, niti sam obezvrijeđivao valjanu Misu, niti išta drugo, samo sam uazao na neke probleme, kako ja, tako Discipula!
I evo na odmah etiketa da smo lefrebeovci. Ali dobro, zna se zašto to ljudi vole prišivati, to je u fazonu "vidi njega što je krut, a što sam ja pun ljubavi i poslušnosti"! Pa onda opleti po njima, iako bez argumenta!
Bravo majstore, ili majstorice (kako se đoni nada)!

Citat:
Brate, Bog neka te čuva, a blaženi kardinal Stepinac kod Njega zagovara.

A sad dolazi česta izjava "maćuhica", što je karakteristično za vidjeti na forumu!
Nakon ne argumentiranog napada i etiketiranja, "maćuhica" sad glumi žrtvicu i ona piše BRATE, i onda frcaju blagoslovi, zagovori i molitve.
Ma druž, nije tu bitno frcanje blagoslova, skroz dok na svaku sitnisu se ti kao braniš etiketiranjem i napadom. Ne mora biti linč, ali si prvi kreno đonom, i nisi bi spreman prihvatiti moj post, nego si odmah vraćao lažima i etiketiranjem, jer ti to paše! Dakle, pusti blagoslove i lijepo mšljenje o sebi, nego pogledaj kako si odreagirao i reci nisu li sad ti neki zagovoi i blagoslovi neiskreni i smješni! A tog saam se nagledao ovdje, sve neki lijpi kreposni katolici, frcaju ovdje molitve, blagoslovi, pomoć podrške, lijepe rijeći, krasni tekstovi, prekrasni copy/paste priče itd, ali kad im dirneš u mišljenje ili u njih samo i u najmanjusitnisu, e onda se pokažu da ne mogu istrpiti niti najmanu kritiku, nego odmah đonom i đonijem!

A takakv ti je i ovaj đoni, on ti je isto pravovjerni katolik, pun poslušnosti i znanja, lijepih priča, sućuti,vjere, teologije i slični, ali kad naiđe Samuel, e onda evo očnjaka, pa se ne suspreže udarati i na inteligenciju, obrazovanje, osobnost, obitelj, etiketira kako želi i pokušava poniziti.
Srećom, pa znam da je malo isfrustriran zbog izgubljenih izbora i od toga da ne može doći nikako do druge kavice. :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 sij 2015 10:14 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 28 kol 2009 11:42
Postovi: 1552
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 12 zahvala
Zahvaljeno je: 62 zahvala
Samuel napisao:


Ti si iznio samo svoje stajalište, ali si onakim tvrdnjama optužio nas jer smo iznjeli svoje.
Ma ne nije nikakav linč, samo etiketa tradicionalist, lefebrovac, veći papa od pape i ostale gluposti. Ako to nije linč, nazovi kako želiš!


Ajme jadna bubica, jel te linčuju, nemoj se sekirat branit ćemo mi tebe, niko tebe neće vješati ko crnce na jugu, niko ne sme da te bije. Ali jak si ti, izdržat ćeš ti i ovaj progon, budi jak, budi jak. :lol:



Samuel napisao:
A sad dolazi česta izjava "maćuhica", što je karakteristično za vidjeti na forumu!
Nakon ne argumentiranog napada i etiketiranja, "maćuhica" sad glumi žrtvicu i ona piše BRATE, i onda frcaju blagoslovi, zagovori i molitve.
Ma druž, nije tu bitno frcanje blagoslova, skroz dok na svaku sitnisu se ti kao braniš etiketiranjem i napadom. Ne mora biti linč, ali si prvi kreno đonom, i nisi bi spreman prihvatiti moj post, nego si odmah vraćao lažima i etiketiranjem, jer ti to paše! Dakle, pusti blagoslove i lijepo mšljenje o sebi, nego pogledaj kako si odreagirao i reci nisu li sad ti neki zagovoi i blagoslovi neiskreni i smješni! A tog saam se nagledao ovdje, sve neki lijpi kreposni katolici, frcaju ovdje molitve, blagoslovi, pomoć podrške, lijepe rijeći, krasni tekstovi, prekrasni copy/paste priče itd, ali kad im dirneš u mišljenje ili u njih samo i u najmanjusitnisu, e onda se pokažu da ne mogu istrpiti niti najmanu kritiku, nego odmah đonom i đonijem!

A takakv ti je i ovaj đoni, on ti je isto pravovjerni katolik, pun poslušnosti i znanja, lijepih priča, sućuti,vjere, teologije i slični, ali kad naiđe Samuel, e onda evo očnjaka, pa se ne suspreže udarati i na inteligenciju, obrazovanje, osobnost, obitelj, etiketira kako želi i pokušava poniziti.
Srećom, pa znam da je malo isfrustriran zbog izgubljenih izbora i od toga da ne može doći nikako do druge kavice.
:D


Strašno, čovjek tebe napadne a onda glumi žrtvu, sto mu gromova, kakva je to podmuklost.
Ali kako si ti to oštorumno skužio, svaka čast, mislim ljudi te vješaju na drvo ali ti se ne daš, jak si ti, jak, daj me pouči da budem ko ti, daj da budem tvoj učenik, daj da i ja mogu podnijeti linč i riješit sve maćuhice, o poučiiiiiiii me.

I opet vidim da sam nebitan pa evo opet o nebitnom meni. :b101:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 sij 2015 10:35 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
Citat:
Ja nemam pojma o liturgiji, ali ni ne moram znati, zato postoje Kongregacije i ljudi koji su za to zaduženi. Što se tiče protestantizma ne sramim se da sam pratio ŠIćka ko što sam pisao. Držat ću se ja čega god hoću.

Naravno da nemaš pojma jer ti je Šićko bio mentor! I sanjaš o Crikusu na Misi da bi mogao spojiti svoju staru ljubav sa novom, zato ti se i tradicionalna latinska Misa gadi! Inaće ne bi toliko skakao u oči kad vidiš njeno ime!

Citat:
Dakle ponavljam šta sam napisao ti nemaš blage veze o čem pričaš kad spominješ liturgiji, očito da te to žulja, ali pomiri se s tim.

I ja tebi ponavljam, da ni ti nemaš pojma, džaba i engleskog i preseravanjem s tim kako ti znaš engleski jer si eto učio engleski! Nema me što žuljati, jer znam da ti se ikolače oči na spoen tradicionalne Mise, inaće ne bi očnjaci ti krvarlili. Dakli iako je dopuštena, ti se protiviš i žulja te! :roll:

Citat:
Google, :b101: , bravo majstore, ti si dipomirao liturgijju na google-u, eto sad znamo otkud znanje liturgije i teologije, google, ma nema šta evo ti. :b112: :b112:

Google liturgičar

Ne trba diplomirati liturrgiju da bi se znale onovne stvari!
Ali ti bi trebao unatoč diplomi barenja sa googla, možda da malo prebaciš i na barenje uživo, pa da pitaš roditelje da ti daju novaca i platiš nekoj da sjedi i sluša tvoje zavodničke priče, ali vjeruj, za to će trebati puno novca! Možda da pitaš Josipvića, jel mu ostalo štogod od kampanje!
Googl zavodnik!!
Ali eto, nadam se da ćeš unatoč svemu na krajubaciti svoju plastičnu lutku, bar do 45-e! :D :D

Citat:
Lijepo piše sam si copy-paste-ao, TLM je izvanredni oblik sv. Mise, novus ordo redovni, svakome ko ima soli u glavi jasno je šta znači izvanredni a šta redovni. Oš da ti objasnim šta to znači redovni a šta izvanredni da ne razbijaš glavu tri dana?

Ajd mi objasni!! I odmah mi objasni zašto mrziš taj oblik Mise da ti se očnjaci upale!
Ajd mi molim te objasni baš da vidim!!

Citat:
Nema tu starih računa, nisi mi nikog ubio, niti se znamo. Ti si taj koji ima problema te svima skačeš po kičmi, meni je svjedno mogu pisat, ne moram. Al kad vidim da nekog kačiš bezveze, naravno da ću se javit, a pogotovo ću se javit kad mi se počne prodavat kvazitradicionalna magla (to definitvno) you can take that to the bank.
Vidim da ti nisam bitan, zato i pratiš s kim sam bio na kavi i šta sam pričao, hehe, voajer si ti, i to teški, zanima to tebe s kim sam bio šta sam rekao, priznja razbojniče.

Nisi ni sposoban kinog ubit, tako da ti s tim nemaš problema! A žao mi je što se ne znamo! Jer bi te ja već oženio, da ne budeš čangrizav!
Ma budi realan i reci, da jedva čekaš da nekog zakačim, daa ti meni možeš skakati po kičmi, jer jedino sa tastaurom i možeš!
Zanimljivo je da te nije zasmetalo, to što se je ovaj/ova očešala o Discipulin post i bez ikakvog razloga joj spočitao inešto što nema veze sa zdravim mozgom!
Samo je htio ispasti bolji od Discipule i zato je zloupotrebio njen post, ali naravno to te ne smeta, jer nije napisao Samuel! Toliko o tome, internet ratniče!
Kvazitradicionlna magla, hahaha, kad mi to kaže Kasperov ultraliberalist i poluprotestant, e onda mi je to kompliment!
Voajer, hahaha pa to je isto kao da si rekao da netko gleda mrava bez gaća da je voajer!
Da ja sam išao po forumu i pitao jel svakog posebno jel bio sa đonijem na kavi! Bravo majstore!
Možda dase pitaš, zašto sam to saznao, da malo razmisliš gdje griješiš!
Ali nebitno, neću ti sad kvarit reputaciju zavodnika kavicamaa s dvije pjenice!! Možda nešt i upecaš ovdje!
Ja ću ti biti kum, i obečajem da ću prisustvoati Misi, pa makar ne bila ta kako ti kažeš izvanredna!
Citat:
you can take that to the bank.

Evo svi smo oduševljeni tvojm poznavanjem engleskog i tvojim vaspitanjem. Ma bravo, ma bravo!!


Citat:
Naravno da ti nisam bitan, zato ti i nije bitno s kim sam bio ili ću bit na kavi, i kog nisam ili jesam bario, pa si se odmah raspitao o meni, jer ti naravno nije bitno. :lol: Vidiš kako si priglup, sam sebe odaješ cijelo vrijeme a dipliš da je suprotno.

Kao što rekoh, nisi se ti morao hvaliti, i ne umišljaj si da sam to nazivaš "bario", jer to je bilu mučenje suprotnog spola!
Jesam glup sam jer pišem s likom, koji pije kavice s dvije pjenice i nebi znao zbariti s ferarijem žensku u gajevoj. Ovo je čak ponižavajuće za mene! :oops: :oops:

Zanimljivo je još kako đonija smeta izvanredni oblik Mise, ali se je jako borio za izvanredni oblik pričesti. Ali bitno je protiv Smuela i Samuel, a ne jel nešto izvanredno ili ne!!Eto koliko si plitak, mišiću mali! :b112:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 sij 2015 10:48 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
Citat:
Ajme jadna bubica, jel te linčuju, nemoj se sekirat branit ćemo mi tebe, niko tebe neće vješati ko crnce na jugu, niko ne sme da te bije. Ali jak si ti, izdržat ćeš ti i ovaj progon, budi jak, budi jak. :lol:

Strašno, čovjek tebe napadne a onda glumi žrtvu, sto mu gromova, kakva je to podmuklost.
Ali kako si ti to oštorumno skužio, svaka čast, mislim ljudi te vješaju na drvo ali ti se ne daš, jak si ti, jak, daj me pouči da budem ko ti, daj da budem tvoj učenik, daj da i ja mogu podnijeti linč i riješit sve maćuhice, o poučiiiiiiii me.

I opet vidim da sam nebitan pa evo opet o nebitnom meni. :b101:


Ma joj mucica moj kako si samo humorističan, imaš humora kao Ava Karbatić!
Evo ti jedan, teko toliko da skinem dozu neugodnosti od tvog humora. :b101: :b101:
To je ono kad ti frend isprića vic, a ti ga izvlaćiš, a u biti umireš od neugodnosti!

Nemoj više đoni, ostavi nešto za kavice i spojeve, samo tako, bitno je da se trudiš.
Nije bitno što ne znaš biti smješan, bitno je da se trudiš, netko će valjda nasjesti, na tvoj humor, ali se požuri oženi, dok ne skuži, a do tada nosaj šalabhter u džepu!
Ili jednostavno nauči na pamet kršćansko udvaranje, i moli da ga ona nije isto gledala, jer onda sve pada u vodu! A ne da svaki puta ženska kaže da mora prdnut, ne bi li te otjerala!

I lijepo je biti nebitan, a još lijepše kad te tako nebitnog đoni stalno primjećuje pa ganja ko starce za 5 kuna!

:wink: :wink:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 sij 2015 11:06 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 28 kol 2009 11:42
Postovi: 1552
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 12 zahvala
Zahvaljeno je: 62 zahvala
Samuel napisao:
I ja tebi ponavljam, da ni ti nemaš pojma, džaba i engleskog i preseravanjem s tim kako ti znaš engleski jer si eto učio engleski! Nema me što žuljati, jer znam da ti se ikolače oči na spoen tradicionalne Mise, inaće ne bi očnjaci ti krvarlili. Dakli iako je dopuštena, ti se protiviš i žulja te!


Inače ti se piše sa tvrdo č, ne meko ć. :lol:, šta mi se ikolače oči, o kojim kolačima pišeš, šta pečeš kolače.
Bolje da me žulja nego da se ljulja.

Samuel napisao:
Ne trba diplomirati liturrgiju da bi se znale onovne stvari!
Ali ti bi trebao unatoč diplomi barenja sa googla, možda da malo prebaciš i na barenje uživo, pa da pitaš roditelje da ti daju novaca i platiš nekoj da sjedi i sluša tvoje zavodničke priče, ali vjeruj, za to će trebati puno novca! Možda da pitaš Josipvića, jel mu ostalo štogod od kampanje!
Googl zavodnik!!
Ali eto, nadam se da ćeš unatoč svemu na krajubaciti svoju plastičnu lutku, bar do 45-e!


Nisam bitan, nisam bitan, bitno da ti nisam bitan. :a1490:

Samuel napisao:
Nisi ni sposoban kinog ubit, tako da ti s tim nemaš problema! A žao mi je što se ne znamo! Jer bi te ja već oženio, da ne budeš čangrizav!
Ma budi realan i reci, da jedva čekaš da nekog zakačim, daa ti meni možeš skakati po kičmi, jer jedino sa tastaurom i možeš!
Zanimljivo je da te nije zasmetalo, to što se je ovaj/ova očešala o Discipulin post i bez ikakvog razloga joj spočitao inešto što nema veze sa zdravim mozgom!
Samo je htio ispasti bolji od Discipule i zato je zloupotrebio njen post, ali naravno to te ne smeta, jer nije napisao Samuel! Toliko o tome, internet ratniče!
Kvazitradicionlna magla, hahaha, kad mi to kaže Kasperov ultraliberalist i poluprotestant, e onda mi je to kompliment!
Voajer, hahaha pa to je isto kao da si rekao da netko gleda mrava bez gaća da je voajer!
Da ja sam išao po forumu i pitao jel svakog posebno jel bio sa đonijem na kavi! Bravo majstore!
Možda dase pitaš, zašto sam to saznao, da malo razmisliš gdje griješiš!
Ali nebitno, neću ti sad kvarit reputaciju zavodnika kavicamaa s dvije pjenice!! Možda nešt i upecaš ovdje!
Ja ću ti biti kum, i obečajem da ću prisustvoati Misi, pa makar ne bila ta kako ti kažeš izvanredna!


Nisam sposoban kinog ubit, tko je kino, i zašto bi ubio kinog. Who is kinog???
Zloupotrebljen je post, strašno zovite specijalce, zovite nacionalnu gardu zovite sve raspoložive jedinice, hoću helić u zraku, pse na cesti, post je zloupotrebljen, idemo na DEFCON 2, psot je zloupotrebljen, hitno, hitno.

Opet je bitno s kim sam bio i nisam bio na kavi, al bitno da tebi to nije bitno, po deseti put ti nije bitno. :wink: :lol:

Samuel napisao:
Kao što rekoh, nisi se ti morao hvaliti, i ne umišljaj si da sam to nazivaš "bario", jer to je bilu mučenje suprotnog spola!
Jesam glup sam jer pišem s likom, koji pije kavice s dvije pjenice i nebi znao zbariti s ferarijem žensku u gajevoj. Ovo je čak ponižavajuće za mene! :oops: :oops:

Zanimljivo je još kako đonija smeta izvanredni oblik Mise, ali se je jako borio za izvanredni oblik pričesti. Ali bitno je protiv Smuela i Samuel, a ne jel nešto izvanredno ili ne!!Eto koliko si plitak, mišiću mali!


Aha po 11 put nije bitno jesam bario il nisam, mislim bitno da tebi nije bitno. :b101: I opet nije bitno s kim pijem kavice, ali bitno da nije bitno. :b112:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 sij 2015 11:14 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
Citat:
Nisam sposoban kinog ubit, tko je kino, i zašto bi ubio kinog. Who is kinog???
Zloupotrebljen je post, strašno zovite specijalce, zovite nacionalnu gardu zovite sve raspoložive jedinice, hoću helić u zraku, pse na cesti, post je zloupotrebljen, idemo na DEFCON 2, psot je zloupotrebljen, hitno, hitno.


:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
E ajd odustajem, iskreno mi je neugodno! A sad mi je i jasno zašto dobiješ košaricu svaki puta
Htio sam ti pomoći, ali ti ne želiš, ti bi se igrao u pijesku!
Moram te staviti na ignor listu do slijedećih izbora, a dotad ako budeš odrastao bar do 8-godine budemo pričali!
žIVIO TI MENI MOJ ĐONI I OZBILJNO TI ŽELIM DA BUDEŠ DOBAR. I UISTINU TI ŽELIM BOŽJI BLAGOLSOV (ma kako smješno ti zvučalo)
A sadd odoh na posao, ionako sam dobio porciju od žene, što trošim vrijeme na gluposti!
Zbogom frende!! :wink: :grlim te:

Ako te što zanima imaš pp!! Sory moram se uozbiljiti i ja jednom!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 sij 2015 11:41 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 28 kol 2009 11:42
Postovi: 1552
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 12 zahvala
Zahvaljeno je: 62 zahvala
Samuel napisao:
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
E ajd odustajem, iskreno mi je neugodno! A sad mi je i jasno zašto dobiješ košaricu svaki puta
Htio sam ti pomoći, ali ti ne želiš, ti bi se igrao u pijesku!
Moram te staviti na ignor listu do slijedećih izbora, a dotad ako budeš odrastao bar do 8-godine budemo pričali!
žIVIO TI MENI MOJ ĐONI I OZBILJNO TI ŽELIM DA BUDEŠ DOBAR. I UISTINU TI ŽELIM BOŽJI BLAGOLSOV (ma kako smješno ti zvučalo)
A sadd odoh na posao, ionako sam dobio porciju od žene, što trošim vrijeme na gluposti!
Zbogom frende!! :wink: :grlim te:

Ako te što zanima imaš pp!! Sory moram se uozbiljiti i ja jednom!


Jao brzo si odustao, šta je stari se, nisi više spreman na virtualni boj.

Želiš mi blagoslov, pa šta nisi sad sam sebe svrstao u red maćuhica, mislim drugima si prigovarao da kače i onda šalju blagoslov pa da su zato maćuhice, i sad si sam postao maćuhica.

Nismo frendovi, ne zato što se virtualno kačimo, već zato što se ne znamo, kad ćeš to imati na umu onda se nećeš pjeniti bezveze, niti ćete biti briga za kavice i ne kavice, i barenja ne barenja.

P.S. Pa ja i jesam dobar, potvrdio don Stepan. :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 278 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 28  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 12 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr