www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 tra 2024 10:24

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 562 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 57  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 12 sij 2008 15:25 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 11 tra 2007 11:45
Postovi: 185
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Odričem se duha zabrinutosti...i težim Kraljevstvu Tvome Gospodine.
Znam ...da je ono tu...oko mene i u meni...i da mi je samo ispružiti ruku i dotaći ga....
...ali ...ako ga želim dotaći....znam da moram ispustiti iz ruku sve što god posjedujem...
...u Tvoje Kraljevstvo jedino tako mogu ući...praznih ruku...koje Tebi predadoše sve...
Tek tada....praznih i slobodnih ruku...neću biti zabrinuta...za ništa...jer ništa i neće biti moje....
Olabavi moje ruke....da mogu ispustiti ali baš sve....do posljednje mrvice....i predati Tebi...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 14 sij 2008 07:43 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 vel 2006 13:38
Postovi: 1753
Lokacija: Ljubi i čini što hoćeš!
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
14.siječnja

Opomena dangubama


2 Sol 3
10Doista, dok bijasmo u vas, ovo vam zapovijedasmo: Tko neće da radi, neka i ne jede! 11A čujemo da neki od vas žive neuredno: ništa ne rade, nego dangube. 12Takvima zapovijedamo i zaklinjemo ih u Gospodinu Isusu Kristu: neka s mirom rade i svoj kruh jedu.


Slika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 14 sij 2008 08:12 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2995
Podijelio: 150 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
Hvala Ti Oče naš...koji Si nam dao oči da vidimo...ruke da stvaramo...noge da hodamo...i usta da Te hvalimo...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 14 sij 2008 11:14 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 lis 2006 19:46
Postovi: 2079
Lokacija: dalmacija
Podijelio: 13 zahvala
Zahvaljeno je: 9 zahvala
marija-nada napisao:
Hvala Ti Oče naš...koji Si nam dao oči da vidimo...ruke da stvaramo...noge da hodamo...i usta da Te hvalimo...

:D :D :grlim te: :b112:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 15 sij 2008 08:45 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 vel 2006 13:38
Postovi: 1753
Lokacija: Ljubi i čini što hoćeš!
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
15.siječnja

Slabi trebaju imati udjela u žetvi

Pnz 14
28Na kraju svake treće godine iznesi svu desetinu svoga prihoda od te godine i položi je na svoja vrata.29 Pa neka dođe levit-jer nema udjela ni baštine s tobom-došljak,sirota i udovica koji budu živjeli u tvom gradu i neka jedu i neka se nasite.Tako će te blagoslivljati Jahve,Bog tvoj,u svim poslovima što ih tvoja ruka poduzme.


Slika


Biti solidaran s čovjekom za Isusa ne znači samo prihvatiti smrtnost ljudskog stanja, nego i uzdići čovjeka u svoju božansku slavu.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 16 sij 2008 07:48 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 vel 2006 13:38
Postovi: 1753
Lokacija: Ljubi i čini što hoćeš!
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
16.siječnja

Zajedničko djelo



1 Kor 3
5Ta što je Apolon? Što je Pavao? Poslužitelji po kojima povjerovaste - kako već komu Gospodin dade. 6Ja zasadih, Apolon zali, ali Bog dade rasti. 7Tako niti je što onaj tko sadi ni onaj tko zalijeva, nego Bog koji daje rasti. 8Tko sadi i tko zalijeva, jedno su; a svaki će po svome trudu primiti plaću. 9Jer Božji smo suradnici: Božja ste njiva, Božja građevina
.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 16 sij 2008 08:47 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Isus ozdravlja Petrovu ounicu

29 Odmah kad izadje iz sinagoge,dodje s Jakovom i Ivanom u kucu Simonovu i Andrijinu.30 Simunova punica lezala je u groznici,te mu odmah rekose za nju.31 On pristupi k njoj,uze je za ruku i podize.
Tada je pusti groznica,i ona ih poce posluzivati..

Mnoga ozdravljenja u Kafarnamu

32 Uvecer,kad sunce zadje,doveli su mu sve bolesnike i opsjednute.33 te se sav grad skupi pred vratima.34 Izlijeci on sve bolesnike.a bijahu mnogi i razne im bolesti;istjera i sve zle duhove,ali im ne dopusti da govore,jer su znali tko je on..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 16 sij 2008 10:13 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 11 ruj 2006 07:42
Postovi: 355
Lokacija: ...Daljina Tvoje Ljubavi cini me jakom...
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
joakim napisao:
16.siječnja

Zajedničko djelo



1 Kor 3
5Ta što je Apolon? Što je Pavao? Poslužitelji po kojima povjerovaste - kako već komu Gospodin dade. 6Ja zasadih, Apolon zali, ali Bog dade rasti. 7Tako niti je što onaj tko sadi ni onaj tko zalijeva, nego Bog koji daje rasti. 8Tko sadi i tko zalijeva, jedno su; a svaki će po svome trudu primiti plaću. 9Jer Božji smo suradnici: Božja ste njiva, Božja građevina
.


Ti i ja smo stvoreni i pozvani za veliko djelo Bozje gradjevine, Njegova smo njiva. Njiva koja u sebi ima i ploda i kukolja.. Njiva koja druge obraduje, druge pokoleba, druge povrijedi, Njiva koja se obradjuje po onoj samoj BOZANSKOJ ZELJI, zelji da se zeli obradjivati u NJEGOVU vinogradu ... Njiva za plod!
Koliko puta sam bila otvorena pozvana na rast i zalijevanje ploda?? Koliko puta sam samo pogazila to sjeme ili ga bacila medju kamenje da ne izraste, koliko??? Vjetar me je nosio medju daljine , moji koraci krivudavo su bili noseni vjetrom, a znam Ti si zaronio u moju Njivo u moju dubinu u moje srce u moju dusu u cijelu moju BIT i zelio da donesem oblilan plod , plod kojeg cu u svojim padovima cuvati da se ne polomi da ipak raste da Zivi.
Slika
Molim TE Gospodine pomozi mi koracati s vjetrovima s olujama s kisama i sa suncem koje su potrebne za plod. ~
Citat:
Bog koji daje rasti.
BTB :grlim te: :D


- ovo lijepo razmisljanje od joakima BTB, me je potaklo da naglas i ja razmisljam :-) BBS


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 16 sij 2008 11:38 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 lip 2006 12:46
Postovi: 1079
Lokacija: ZAGREB
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Tvojamisao...baš je lijepo! :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 sij 2008 08:17 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 vel 2006 13:38
Postovi: 1753
Lokacija: Ljubi i čini što hoćeš!
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
17.siječnja

Ritam rada i odmora

Post 2
1Tako bude dovršeno nebo i zemlja sa svom svojom vojskom. 2I sedmoga dana Bog dovrši svoje djelo koje učini. I počinu u sedmi dan od svega djela koje učini. 3I blagoslovi Bog sedmi dan i posveti, jer u taj dan počinu od svega djela svoga koje učini.



Slika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 562 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 57  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 3 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr