www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 16:49

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 267 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 23, 24, 25, 26, 27
Autor Poruka
PostPostano: 29 sij 2015 20:08 
Mt 5:47 I ako pozdravljate samo braću, što osobito činite? Zar to isto ne čine i pogani?"


Vrh
  
Citiraj  
PostPostano: 03 vel 2015 00:29 
"Gospodine, kome da idemo? Ti imaš riječi života vječnoga!"
Iv 6, 67


Vrh
  
Citiraj  
PostPostano: 03 vel 2015 21:46 
"Išli su plačući noseći sjeme sjetveno: vraćat će se s pjesmom, noseći snoplje svoje."
Ps 126, 6


Vrh
  
Citiraj  
PostPostano: 04 vel 2015 19:41 
Tražite Jahvu dok se može naći, zovite ga dok je blizu! Nek' bezbožnik put svoj ostavi, a zlikovac naume svoje. Nek' se vrati Gospodu, koji će mu se smilovati, k Bogu našem jer je velikodušan u praštanju. "Jer misli vaše nisu moje misli i puti moji nisu vaši puti," riječ je Jahvina. "Visoko je iznad zemlje nebo, tako su puti moji iznad vaših putova, i misli moje iznad vaših misli."

Izaija 55:6-9


Vrh
  
Citiraj  
 Naslov: Re:
PostPostano: 11 vel 2015 15:04 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 18 srp 2014 09:24
Postovi: 126
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 15 zahvala
Doris napisao:
"Za slobodu nas je Krist oslobodio!
Budite nepokolebljivi i ne dopustite da vas ponovno upregnu u jaram ropstva!"

Gal 5,1



Sloboda je neodvojiva od ljubavi, to je sloboda od robovanja navezanosti i grijehu, sloboda za ljubav.
Takvu slobodu možeš mi dati jedino ti Gospodine, a očuvati je mogu jedino ljubeći Tebe i sve ljude koje mi šalješ na put... :b206:

Gospodine, daj mi da te ljubim, i ne dopusti mi da budem upregnuta u jaram ropstva;...pošalji mi ljude na put,.... i dovedi me pred ljubav. Samo ti u meni možeš upaliti sva svijetla,...prepuštam se tebi....molim te svaki dan me vodi,ne napuštaj me.....voli te tvoja učenica :wink: :grlim te: :q126:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 vel 2015 20:53 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 06 lis 2014 20:21
Postovi: 216
Lokacija: zd
Podijelio: 166 zahvala
Zahvaljeno je: 101 zahvala
Ps,139
1 Jahve, proničeš me svega i poznaješ, 2 ti znaš kada sjednem i kada ustanem, izdaleka ti već misli moje poznaješ. 3 Hodam li ili ležim, sve ti vidiš, znani su ti svi moji putovi. 4 Riječ mi još nije na jezik došla, a ti, Jahve, sve već znadeš. 5 S leđa i s lica ti me obuhvaćaš, na mene si ruku svoju stavio. 6 Znanje to odveć mi je čudesno, previsoko da bih ga dokučio. 7 Kamo da idem od duha tvojega i kamo da od tvog lica pobjegnem? 8 Ako se na nebo popnem, ondje si, ako u Podzemlje legnem, i ondje si. 9 Uzmem li krila zorina pa se naselim moru na kraj 10 i ondje bi me ruka tvoja vodila, desnica bi me tvoja držala. 11 Reknem li: “Nek` me barem tmine zakriju i nek` me noć umjesto svjetla okruži!” - 12 ni tmina tebi neće biti tamna: noć sjaji kao dan i tama kao svjetlost. 13 Jer ti si moje stvorio bubrege, satkao me u krilu majčinu. 14 Hvala ti što sam stvoren tako čudesno, što su djela tvoja predivna. Dušu moju do dna si poznavao, 15 kosti moje ne bjehu ti sakrite dok nastajah u tajnosti, otkan u dubini zemlje. 16 Oči tvoje već tada gledahu djela moja, sve već bješe zapisano u knjizi tvojoj: dani su mi određeni dok još ne bješe ni jednoga. 17 Kako su mi, Bože, naumi tvoji nedokučivi, kako li je neprocjenjiv zbroj njihov. 18 Da ih brojim? Više ih je nego pijeska! Dođem li im do kraja, ti mi preostaješ! 19 De, istrijebi, Bože, zlotvora, krvoloci nek` odstupe od mene! 20 Jer podmuklo se bune protiv tebe, uzalud se dižu tvoji dušmani. 21 Jahve, zar da ne mrzim tvoje mrzitelje? Zar da mi se ne gade protivnici tvoji? 22 Mržnjom dubokom ja ih mrzim i držim ih svojim neprijateljima. 23 Pronikni me svega, Bože, srce mi upoznaj, iskušaj me i upoznaj misli moje: 24 pogledaj, ne idem li putem pogubnim i povedi me putem vječnim!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 lip 2018 14:06 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 21 sij 2014 19:52
Postovi: 84
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ne dam da više slušaš rug pogana, ne dam da više budeš na sramotu narodima: nećeš više narodu svojem djece otimati" - riječ je Jahve Gospoda.
Ezekilja 36,15


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 267 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 23, 24, 25, 26, 27

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 3 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr