www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 14:35

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 19 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2
Autor Poruka
PostPostano: 05 vel 2014 00:17 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 01 sij 2014 13:14
Postovi: 52
Podijelio: 2 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
:b101: :b101: :b101:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 vel 2014 00:26 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 28 lis 2013 12:42
Postovi: 290
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
:b101: :b101: :b101: :b101:
hahahha.. sorry.. ispravljeno..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 vel 2014 09:49 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 28 kol 2009 11:42
Postovi: 1552
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 12 zahvala
Zahvaljeno je: 62 zahvala
Gita napisao:
nisam baš upoznata sa Islamom, no i ja sam isto načula da je on za muslimane Božji poslanik, ali da u sebi nije imao ništa božanskog. nisam sigurna, ako se itko od forumaša više kuži u Islam pa bi mogao odgovoriti sa nekim provjerenim podacima ?


Islam je lažna religija koja u sebi ima opasne elemente, jel neko pratio ovih tjedana možda bombaške napade u Rusiji vezano za ZOI u Sočiju??? Pa šta je ono bilo u Africi u onom trgovačkom centru??? Na šta ciljam, na islamske teroriste.
E sad neko će reć ali to nema veze s islamom, to su samo fanatici. Kako to da niko ne pročita govor na Gori pa ide okolo dizat sebe i druge u zrak s bombama, kako to???

Inače da bi se shvatilo islam treba pročitati Kuran koji je navodno objavljen Muhamedu od anđela Đibraila(Gabrijela) te hadise koje su zapisi Muhamedovih izreka i života zapisanih od drugih ljudi. To su 2 temelja, Kuran je broj 1 ali i hadisi su važni. Hadise još nisam pročitao.

Na ovoj temi sam stavio citate iz Kurana o Isusu, pa si možeš pogledat, nisu svi, al one koje sam tad našo.
http://www.tebe-trazim.com/forum/viewtopic.php?f=3&t=6812&start=70


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 vel 2014 12:52 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 26 ruj 2013 17:29
Postovi: 433
Podijelio: 10 zahvala
Zahvaljeno je: 38 zahvala
johnny 5 napisao:
E sad neko će reć ali to nema veze s islamom, to su samo fanatici. Kako to da niko ne pročita govor na Gori pa ide okolo dizat sebe i druge u zrak s bombama, kako to???


Kako to misliš, Đonatane???

Prilično sam sigurna da je ovim likovima bio poznat govor na gori. smajlic24

https://www.google.hr/search?q=bishops+and+hitler&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=ZSDyUvHNJKy27QbTmYHgBQ&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1280&bih=637#facrc=_&imgdii=_&imgrc=wqGLNTrhWO0qmM%253A%3BoDFBt9IBR9t1XM%3Bhttp%253A%252F%252Fi117.photobucket.com%252Falbums%252Fo70%252Fdj_bzrk%252Fbishops.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.abovetopsecret.com%252Fforum%252Fthread349511%252Fpg1%3B320%3B226

Mislim, da me krivo ne shvatiš - ne provociram. Samo brijem da je definitivamente bilo ljudi koji su zlorabili Riječ Božju iz ovih ili onih razloga...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 vel 2014 13:40 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 28 kol 2009 11:42
Postovi: 1552
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 12 zahvala
Zahvaljeno je: 62 zahvala
perokvrzica napisao:
Kako to misliš, Đonatane???

Prilično sam sigurna da je ovim likovima bio poznat govor na gori. smajlic24

https://www.google.hr/search?q=bishops+and+hitler&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=ZSDyUvHNJKy27QbTmYHgBQ&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1280&bih=637#facrc=_&imgdii=_&imgrc=wqGLNTrhWO0qmM%253A%3BoDFBt9IBR9t1XM%3Bhttp%253A%252F%252Fi117.photobucket.com%252Falbums%252Fo70%252Fdj_bzrk%252Fbishops.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.abovetopsecret.com%252Fforum%252Fthread349511%252Fpg1%3B320%3B226

Mislim, da me krivo ne shvatiš - ne provociram. Samo brijem da je definitivamente bilo ljudi koji su zlorabili Riječ Božju iz ovih ili onih razloga...


Jesi mogla naći duži link??? :lol:
Da ali islamski teroristi ne zlorabe Kuran, oni ga interpretiraju kako spada. Islam je religija mača i dominacije.

A ovo što si ti stavila je rađeno protivno Evanđelju, jer naprimjer cijela nacistička ideologija je kontra kršćanstva, od rasizma do germanske mitologije, te petljanja s kojekakvim okultizmom od nekih nacista.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 vel 2014 14:27 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 svi 2013 22:07
Postovi: 116
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ovo su vrlo zlonamjerne konstatacije. Sjetimo se ne tako davnog rata na našim (balkanskim) prostorima koji su započeli Srbi, dakle pravoslavci, a najveće žrtve su bili muslimani (uz katolike). Idemo dalje, Hitler je bio katolik, kao i Mussolini, a Staljin pravoslavac. Zato nemojmo generalizirati, niti jedna religije ne propagira nasilje.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 vel 2014 14:46 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 28 kol 2009 11:42
Postovi: 1552
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 12 zahvala
Zahvaljeno je: 62 zahvala
jurica22 napisao:
Ovo su vrlo zlonamjerne konstatacije. Sjetimo se ne tako davnog rata na našim (balkanskim) prostorima koji su započeli Srbi, dakle pravoslavci, a najveće žrtve su bili muslimani (uz katolike). Idemo dalje, Hitler je bio katolik, kao i Mussolini, a Staljin pravoslavac. Zato nemojmo generalizirati, niti jedna religije ne propagira nasilje.


Jel ti mene zafrkavaš ili šta??? Jesi čitao Kuran i hadise, da ili ne??? Ako nisi nemoj pričat napamet.

Srbi nisu pravoslavci, mislim jesu statistički, al znamo kak to ide. Jel vjeruješ u Hristosa, ne, jel vjeruješ u Boga, ne, ali ja sam pravoslavac. To što su muslimani bili žrtve rata u BiH, ne mijenja činjenicu šta je islam i šta Kuran propagira.
Hitler nije bio katolik, poznato je petljanje SS-ovaca po raznim okultnim spikama.
Staljin je davno odbacio pravoslavlje i prihvatio nešto skroz drugo.

Zato nemojmo generalizirat, islam je religija mača . :wink:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 vel 2014 14:53 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 26 ruj 2013 17:29
Postovi: 433
Podijelio: 10 zahvala
Zahvaljeno je: 38 zahvala
johnny 5 napisao:
Jesi mogla naći duži link??? :lol:


Kad se male ruke slože...sve se može! :D
Argumentiram:

https://www.youtube.com/watch?v=vBcwRqBkzlo

:D :D :D

Žalosno je Đoni to što još uvijek ne kontam baš kak funkcionira forum.

johnny 5 napisao:
Islam je religija mača i dominacije.


Slutim da se islamski teolozi previše ne slažu s tobom.
Slutim da se ne slažem ni ja.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 vel 2014 15:00 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 svi 2013 22:07
Postovi: 116
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
johnny 5 napisao:
jurica22 napisao:
Ovo su vrlo zlonamjerne konstatacije. Sjetimo se ne tako davnog rata na našim (balkanskim) prostorima koji su započeli Srbi, dakle pravoslavci, a najveće žrtve su bili muslimani (uz katolike). Idemo dalje, Hitler je bio katolik, kao i Mussolini, a Staljin pravoslavac. Zato nemojmo generalizirati, niti jedna religije ne propagira nasilje.


Jel ti mene zafrkavaš ili šta??? Jesi čitao Kuran i hadise, da ili ne??? Ako nisi nemoj pričat napamet.

Srbi nisu pravoslavci, mislim jesu statistički, al znamo kak to ide. Jel vjeruješ u Hristosa, ne, jel vjeruješ u Boga, ne, ali ja sam pravoslavac. To što su muslimani bili žrtve rata u BiH, ne mijenja činjenicu šta je islam i šta Kuran propagira.
Hitler nije bio katolik, poznato je petljanje SS-ovaca po raznim okultnim spikama.
Staljin je davno odbacio pravoslavlje i prihvatio nešto skroz drugo.

Zato nemojmo generalizirat, islam je religija mača . :wink:


Krivo si me shvatio, nisam pisao protiv pravoslavlja, i žao mi je ako te to kao pravoslavca pogodilo. Evo zaboravio sam spomenuti Tita, koji je bio katolik, i navodno se prije smrti ispovijedio.

Nisam poznavalac Islama poput tebe, ali slažem se, nemojmo generalizirati. Poznati boksač Casius Clay alias Muhamed Ali je nakon što je postao musliman odbio poći u Vijetman i tamo ubijati ljude koji mu ništa nisu bili krivi. Možda si čuo i za glazbenika Cat Stevensa alias Yusufa Islamija koji je nakon što je prihvatio Islam odbacio droge, postao humanitarac a i glazba mu je čak i bolja!

Zato ne osuđujmo nikoga, uvijek se zapitaj bi li Isus to činio?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 19 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 4 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr