www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 tra 2024 23:38

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 76 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 12 lip 2007 23:09 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
..miriše na vrijeme MAČA..
---------------------

.A vama su izbrojene i vlasi na glavi.

Stoga se ne brinite! Vi ste mu mnogo vredniji od mnoštva vrabaca.

Za onoga tko ovdje na zemlji pred svima prizna da pripada meni i ja ću, pred svojim Ocem na nebu, priznati da njemu pripadam.

Ali onoga koji mene zaniječe na zemlji odreći ću se pred svojim Ocem na nebu.

Nemojte misliti da sam na zemlju došao donijeti mir! Nisam došao donijeti mir, nego mač.

Došao sam rastaviti sina od oca, kćerku od majke i snahu od svekrve.

Čovjeku će neprijatelji biti vlastiti ukućani.

Tko voli svojega oca ili svoju majku više nego mene, nije me dostojan. Tko voli sina ili kćerku više nego mene, nije me dostojan.

Tko ne uzme svoj križ i ne pođe za mnom, nije me dostojan.

Tko za sebe čuva svoj život, izgubit će ga, a tko izgubi život zaradi mene, naći će ga.


.jer vrijeme Mača dolazi :
.Ne DA se ponizi i okalja njegovo presveto ime..

.već da se odvoji kukolj od žita..
..i svi ONI koji su se pritajili..i sakrili..i klasju..
..talasajući zajedno s njime..
.. a njemu ne pripadaju..
..poispadat će ..svi iz klasja..
..u vatri OGNJA I MAČA .PRAVEDNOSTI..

.pa eto Neka nas Snaga Duha Svetog..vodi pravim putem..
k ISUSU..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 13 lip 2007 08:01 
Leo napisao:
Budemo li o sebi mislili kako smo pametni i mudri, Biblija nam nece nista otkriti.
Biblija je pisana Od Boga Duha Svetoga i nasa ljudska pamet i mudrost koja je od krvi i tijela sazdana, ne moze je tumaciti u istini. Rjesenje je u poniznosti i neznatnosti kakvu je imala Bogorodica Djeva Marija, koja se odrekla mudrosti i pameti od svijeta, pa je tako bila dostojna roditi Boga.
Onaj tko moze ljubiti svoga neprijatelja, svjestan je prolaznosti zivota i njemu se otkriva istina zivota vjecnog iz Biblije.
No dragi moji, ono sto je Bog otkrio nakon Biblije, jesu poboznosti i ukazanja u kojima su otkrivene nebeske tajne koje nisu do tada otkrivene u Bibliji. Bog s Biblijom nije prestao posvecivati svoje tajne ljudima. A zasto i bi...
Nebeske tajne objavljivane po Isusu Kristu i Djevici Mariji svih ovih 2000 godina nakon Biblije, tako konkretne i detaljne, jesu istina koja nadalje otkriva onu istinu iz Biblije.


Tko je spreman, neka otvori svoje malo srce, jer Njegove su tajne, kao i Njegova ljubav i slava Njegova - beskonacne. A od slave Njegove i ljubavi andjeli zive.
Sjetimo se, niti jedan andjeo nije drzao Boga Isusa Krista u narucju, nije Ga hranio svojim mlijekom iz svojih grudi, nije Ga odgajao i Bog Isus Krist niti jednog andjela nije slusao i postovao kao Mariju.
Koliko li je samo Marija - Presveta, odabrana, opravdana, potvrdjena i proslavljena, a to nigdje ne pise u Bibliji, vec se tek nazire, a ostvareno je u ukazanjima i objavama nakon Biblije.
Zdravo zvijezdo mora..., Pozdravljam te Ljiljane...
Bozja mudrost je vazda bila tek korak ispred one ljudske mudrosti, tako da oni koji nisu ponizni, nisu je ni mogli prepoznati. Bozja mudrost vazda je tik ispred one ljudske, a ako se ponizimo i sebe drzimo neznatnima, taj Bozji korak ispred, spoznati cemo kao nesto sto samo Bog moze uciniti.



...O "Leo"...Budni... :D lijepo je osjetiti...ljubav koju gajiš
prema Presvetoj Bogorodici.....vjerojatno je fundament...u
obiteljskom korjenu...


Vrh
  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 13 lip 2007 13:47 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 tra 2006 21:52
Postovi: 1232
Lokacija: Dubrovnik
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Miriam napisao:
Leo napisao:
Budemo li o sebi mislili kako smo pametni i mudri, Biblija nam nece nista otkriti.
Biblija je pisana Od Boga Duha Svetoga i nasa ljudska pamet i mudrost koja je od krvi i tijela sazdana, ne moze je tumaciti u istini. Rjesenje je u poniznosti i neznatnosti kakvu je imala Bogorodica Djeva Marija, koja se odrekla mudrosti i pameti od svijeta, pa je tako bila dostojna roditi Boga.
Onaj tko moze ljubiti svoga neprijatelja, svjestan je prolaznosti zivota i njemu se otkriva istina zivota vjecnog iz Biblije.
No dragi moji, ono sto je Bog otkrio nakon Biblije, jesu poboznosti i ukazanja u kojima su otkrivene nebeske tajne koje nisu do tada otkrivene u Bibliji. Bog s Biblijom nije prestao posvecivati svoje tajne ljudima. A zasto i bi...
Nebeske tajne objavljivane po Isusu Kristu i Djevici Mariji svih ovih 2000 godina nakon Biblije, tako konkretne i detaljne, jesu istina koja nadalje otkriva onu istinu iz Biblije.


Tko je spreman, neka otvori svoje malo srce, jer Njegove su tajne, kao i Njegova ljubav i slava Njegova - beskonacne. A od slave Njegove i ljubavi andjeli zive.
Sjetimo se, niti jedan andjeo nije drzao Boga Isusa Krista u narucju, nije Ga hranio svojim mlijekom iz svojih grudi, nije Ga odgajao i Bog Isus Krist niti jednog andjela nije slusao i postovao kao Mariju.
Koliko li je samo Marija - Presveta, odabrana, opravdana, potvrdjena i proslavljena, a to nigdje ne pise u Bibliji, vec se tek nazire, a ostvareno je u ukazanjima i objavama nakon Biblije.
Zdravo zvijezdo mora..., Pozdravljam te Ljiljane...
Bozja mudrost je vazda bila tek korak ispred one ljudske mudrosti, tako da oni koji nisu ponizni, nisu je ni mogli prepoznati. Bozja mudrost vazda je tik ispred one ljudske, a ako se ponizimo i sebe drzimo neznatnima, taj Bozji korak ispred, spoznati cemo kao nesto sto samo Bog moze uciniti.



...O "Leo"...Budni... :D lijepo je osjetiti...ljubav koju gajiš
prema Presvetoj Bogorodici.....vjerojatno je fundament...u
obiteljskom korjenu...


Mozda je iz obiteljskog korjena po molitvama, no nasljedjeno nije. Vec je to poziv Marijin dopusten od Presvetog Trojstva kroz ovu posljednju godinu. Prije toga nije mi bila darovana milost da se Djevici utjecem za zagovor, osim u "recitiranju".


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 13 lip 2007 15:07 
..Jamaćno si Miljenik Gospin :D ...


Vrh
  
Citiraj  
 Naslov: stjepan5
PostPostano: 18 kol 2007 15:27 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 srp 2007 13:51
Postovi: 128
Lokacija: Osijek
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Biblija je zaista najbolja knjiga, koju sam ikada čitao.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 18 kol 2007 16:28 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 11 sij 2007 21:56
Postovi: 28
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Danas u svitu ima od prilike 300.kršćanskih crkava zvanično priznatih,
i hiljade nepriznatih ;Svi se ovi pozivaju na Bibliju kao izvor svoga učenja
i vjerovanja !....Da je to točno što tvrde da je Biblija njihov jedini izvor učenja i vjerovanja, postojala bi samo jedna Kristova crkva !...Unatoč tome,
pored Biblije imaju još mnoga učenja koja proizilaze iz vanbiblijskih izvoričta kao što su "predanja" ; "uputstva ostala od otaca" i.t.d....Svatko vrijeme je iziskivalo povratak Bibliji , koja je jedina "tvrđa istine " Jesusove crkve !... -- "VRATIMO SE BIBLIJI", to je poziv izgubljenog sina roditeljskom domu !....

Biblijski hrišćanin


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 kol 2007 20:52 
Biblijski Hriscanin napisao:
Danas u svitu ima od prilike 300.kršćanskih crkava zvanično priznatih,
i hiljade nepriznatih ;Svi se ovi pozivaju na Bibliju kao izvor svoga učenja
i vjerovanja !....Da je to točno što tvrde da je Biblija njihov jedini izvor učenja i vjerovanja, postojala bi samo jedna Kristova crkva !...Unatoč tome,
pored Biblije imaju još mnoga učenja koja proizilaze iz vanbiblijskih izvoričta kao što su "predanja" ; "uputstva ostala od otaca" i.t.d....Svatko vrijeme je iziskivalo povratak Bibliji , koja je jedina "tvrđa istine " Jesusove crkve !... -- "VRATIMO SE BIBLIJI", to je poziv izgubljenog sina roditeljskom domu !....

Biblijski hrišćanin



...Crkve zvanićno priznate...?

Koji autoritet ih je priznao...?
Jedna Kristova Crkva postoji...Crkva Rimokatolićka...
sagrađena na Petru - Stijeni...!
Izvan Koje...nema spasenja...!


Vrh
  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 kol 2007 21:04 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Svi Katolici,ili Krscani...cak i kad nisu posjedovali Bibliju...
isli su redovoto u crkvu i Slusali Bozju Rijec,i Evandjelje...
Biblija moze i da preko Crkve funkcionira,cak da i ne posjedujemo
"Knjigu Bibliju"....ali zelosno je ,ako posjedujemo "Knjigu" a ne "Crkvu"


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 20 kol 2007 20:51 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 11 sij 2007 21:56
Postovi: 28
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Jeremija 7,4.5.-- " Ne uzdajte se u lažne riječi govoreći: crkva Gospodnja, crkva Gospodnja, crkva Gospodnja ovo je.
Nego doista popravite svoje putove i djela svoja, i sudite pravo između čovjeka i bližnjega njegova".......


Akcija Crkvenog kršćanstva:

--- “Crkva”- u punini otkriva put spasenja….
---“Crkva” , savjet uči , je taj hodočasnik na zemlji neophodna za spasenje…
---“Crkva” – objedinjuje sve puteve spasenja…
--- Nema toliko velikog prekršaja kojeg “Crkva” ne može da oprosti…
--- Ako “Crkva”ne bude oprostila griehe, nema nade u budući zivot ili vječno oslobodjenje…

Reakcija Biblijskog kršćanstva:

--- Bog i Kristos – u punini otkrivaju put spasenja---
--- Bog i Kristos – Biblija uči, je ta jedinstvena mogucnost na zemlji neophodna za spasenje...
--- Bog i Kristos – objedinjuju sve puteve spasenja…
--- Nema toliko velikog prekršaja kojeg Bog i Kristos ne može da oprosti…
--- Ako Bog i Kristos ne budu oprostili griehe, nema nade u budući život i spasenje…


Biblijski Hrišćanin


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 kol 2007 07:57 
....Prijatelju hrišćanine...
Biblija bez Svete Mise, Pričesti i Sakramenata
ne vrijedi ništa...zato što:
.."Riječ je Tijelom postala i prebivala među nama"...
..a ne dala nam se po prašnjavim knjigama...

Samim čitanjem Biblije ne postižeš ništa...
...osim što hraniš svoju oholost...

...Tvoja prijateljica Miriam... :b232:


Vrh
  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 76 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 9 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr