www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 12:35

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 43 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 02 tra 2009 17:49 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 01 lip 2007 20:54
Postovi: 108
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dragi moji, vec dugo muce me strahovi od toga da cu oboljeti od raka. Odlasci lijecniku postali su mi prave more. U obitelj mi umiru od raka, i svaki put kad me nesto boli mislim si evo ga. Onda padam, ne mogu moliti, potpuno sam fiksiranana to da je ovo moj kraj. prije cetiri god otkrivene su mi ciste na jetri koje su se sada povecale. Salju me na daljnje pretrage. Kako se osjecam ne mogu vam ni opisati, ne fukcioniram. Sa mnom takvom naravno trpi obitelj a ja to ne zelim. Ne polazi mi za rukom da svoje misli preusmjerim na pozitivno, vec sam pala prije borbe. Mrzim kod sebe sto je to tako, cesto sam molila za oslobodenje od straha, bilo je i dana kada sam odagnala takve misli, a sada molim za podrsku, mozda me netko uspije probuditi...osvjestiti...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 02 tra 2009 18:33 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 01 lip 2007 20:54
Postovi: 108
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
nitko me nevoli :twisted:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 02 tra 2009 18:53 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 tra 2007 22:55
Postovi: 809
Lokacija: Dalmacija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
katica napisao:
nitko me nevoli :twisted:




AAAAAAAAAA Kako to govoriš Bog te blagosovio svi te volimo a Isus te najviše voli ti si njegovo dijete ljubljeno nemoj misliti negativno :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: to je samo kušnja koja će proći ,crni to hoće tako da ti misliš al nedaj se nedopusti mu vjeruj mi kad ti kažem ISUS TE VOLI I LJUBI PUNOOOOOOOOOOOOOOOOOO BTB :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :r086: :r086: :r086: :r086: :r086: :r086: :r086: :r086: smajlic5 :b206: :b232:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 02 tra 2009 18:54 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
katica napisao:
Dragi moji, vec dugo muce me strahovi od toga da cu oboljeti od raka. Odlasci lijecniku postali su mi prave more. U obitelj mi umiru od raka, i svaki put kad me nesto boli mislim si evo ga. Onda padam, ne mogu moliti, potpuno sam fiksiranana to da je ovo moj kraj. prije cetiri god otkrivene su mi ciste na jetri koje su se sada povecale. Salju me na daljnje pretrage. Kako se osjecam ne mogu vam ni opisati, ne fukcioniram. Sa mnom takvom naravno trpi obitelj a ja to ne zelim. Ne polazi mi za rukom da svoje misli preusmjerim na pozitivno, vec sam pala prije borbe. Mrzim kod sebe sto je to tako, cesto sam molila za oslobodenje od straha, bilo je i dana kada sam odagnala takve misli, a sada molim za podrsku, mozda me netko uspije probuditi...osvjestiti...


..strah od " nečega" često napravi više štete od samog " očekivanog događaja"

..jednog dana moraš mrijeti...možda će to biti za 100 godina..

..lijepo je živjeti ..i biti zdrav..

..ali priroda čovjeka jest " DA NIJE NAŠE KRALJEVSTVO OD OVOG SVIJETA"

..ZNAČI..i nakon smrti..živjet ćeš VJEČNO..

..zar nam ISUS nije pokazao PUT I USKRSNUĆE..

..NORMALNO JE DA SE SVI BOJIMO..pa bi ..vjerovatno i poželjeli
..živjeti vječno..u ovoom tijelu..a što je NEMOGUĆE..

..zato se ti KATO MOJA NE BOJ..

..jer "VJERA ĆE TE TVOJA SPASITI"

..SMIRI SE..živjet ćeš dugo i dobro..ako to želiš i ako vjeruješ u to.. :lol:

..jer..TI si Ljubljeno Božje stvorenje.. :lol:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 02 tra 2009 19:17 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 04 srp 2008 10:56
Postovi: 195
Lokacija: Mostar,BiH
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Strah od smrti je nešto čime smo većina nas pogođeni.Tako nas sotona drži u svome posjedu,uvijek nađe svima slabu točku i izluđuje te njome sve dok ne padneš u potpunosti i ne odustaneš od Boga.Stoga se ne daj i bori se.Ojačaj na tome ponavljajući si kada ti dođu takve misli:Isuse,ja ti vjerujem,Isuse spasi me,Isuse u tvojim rukama sam i ne bojim se,pomozi mojo nevjeri i strahu.Imaš jednu temu strelovite molitve i to trebaš moliti kada te strah zahvati.Kratke molitve koje imaju preveliku snagu.Također je dobra ideja da uzmeš Bibliju i od korica do korica popišeš svaki put kada je izgovorena rečenica:NE BOJ SE.Kažu da ima 365 puta,za svaki dan u godini ;) ...Zapamti da strah ne dolazi od Boga nego je to zamka koja te vuče u blato.Predaj to Bogu a misi i moli se za to.Ne brini,molitvom ćeš ojačati i jednog dana ćeš se svemu ovome smijati. :D :D :D :D :D

Bog te blagoslovio,ovdje ćeš uvijek naći nekoga kome možeš reći što te muči i tko će te razumijeti... :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 02 tra 2009 19:56 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 pro 2008 23:16
Postovi: 264
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dodje to,nekome manje nekome vise katice.
Mene je drzalo 3 dana,evo veceras na Misi i klanjanju Isus me podize.
Hvala Mu i slava!
A i to sto sam pao spoznao sam zasto,jer sam se uzoholio bio.
Treba bit oprezan,pozorno u svemu.

A strah,pa nemoj se strasiti jer potices da se desi ono upravo cega se bojis.

I tu vrijedi- "Neka vam bude po vašoj vjeri."

Jer sve kako vjerujes,bice.

Drzi se.
Ne hvata samo tebe,nisi sama,i ja sam mislio da sam sam.
Samo neki sute,a pate,neki kazu,a neki se prave da im nista nije,a natapju jastuk po noci.
Ne brini,obrati se Isusu rjesice ti.I meni je.
Samo smo nekad nestrpljivi pa bi mi odmah,a ne kad On hoce.
Ako mozes,procitaj ove Psalme: 139. 125. 144. 146.

btb.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 02 tra 2009 20:09 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 24 srp 2008 21:43
Postovi: 176
Lokacija: Dalmacija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
I ja se često bojim, npr. da ću se razboljeti, da će mi se štogod desiti pa se mislim kako će moja djeca, bojim se za njih, nafilani smo sa svih strana crnjacima, ali Kato ne smiješ se predati, moraš to tjerati od sebe.
Strašno je to kad se bojiš a ja to znam jer imam takvih stanja pogptovo nakon smrti mog muža.
Međutim, sve više sebi kažem, neka je volja Božja. to ne znaći da pustiš da te voda nosi već da prihvaćaš situacije i naučiš se s njima živjeti.
ali ako je duh slab onda je i tijelo slabo, zato, lipa moja Kate, nećemo se predati nego stisniti zube i naprijed.
Osim toga, Isus je uz nas iako mi katkad mislimo da smo napušteni , jer u svom strahu ne prepoznajemo njegovu blizinu.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 02 tra 2009 20:22 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 10 lip 2008 20:55
Postovi: 3438
Lokacija: Santa Fe (New Mexico)
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 72 zahvala
Iv 14,1 Neka se ne uznemiruje srce vaše! Vjerujte u Boga i u mene vjerujte!

1 Iv 4,18 Straha u ljubavi nema, nego savršena ljubav izgoni strah; jer strah je muka i tko se boji, nije savršen u ljubavi.


Kad bi barem uvik vjerovali u ove ili slične rečenice koje Bog upućuje upravo sada i upravo nama,koliko nepotrebne muke bi odbacili. :(
Ali često puta ih zaboravljamo,i mene nekad Zli uspije prevariti sa tim glupim strahom od nečega :?
Kad nas uvjek tu napada di zna da smo ranjivi :?
Najbolje je takve misli odmah prekinuti prve sekunde kad se i pojave,ali lako je reči a teško učiniti.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 02 tra 2009 20:41 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 pro 2008 23:16
Postovi: 264
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Fran26 napisao:
[b]Iv 14,1 Neka se ne uznemiruje srce vaše! Vjerujte u Boga i u mene vjerujte!

Kad bi barem uvik vjerovali u ove ili slične rečenice koje Bog upućuje upravo sada i upravo nama,koliko nepotrebne muke bi odbacili. :(
Ali često puta ih zaboravljamo,i mene nekad Zli uspije prevariti sa tim glupim strahom od nečega :?
Kad nas uvjek tu napada di zna da smo ranjivi :?
Najbolje je takve misli odmah prekinuti prve sekunde kad se i pojave,ali lako je reči a teško učiniti.


Da fran.ovo si dobro reka.
Nasjednemo tako lako na misli koje nam servira.
Ali koliko ta lukavstina seze,da uvijek mijenja taktiku
stvarajuci novo uporiste cim pronadjemo nacin da se odupremo
na onom gdje trenutno djeluje.I vrlo brzo reducira.
Nekad cak sinhronizirano djeluje da dodje do neizbjeznog straha.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 02 tra 2009 20:43 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 stu 2008 20:12
Postovi: 1091
Lokacija: Na putu ka domovini
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Draga Katice, kad mene uhvati takva panika, onda se sjetim sa su mi sve vlasi na glavi izbrojane i da nam se ništa ne može desiti što Božje milosrđe ne dozvoli. A ono što Gospod dozvoli uvijek je za nas najbolje.

Poslije smrti moje majke bila sam bolesna. Čekajući rezultate u bolničkoj čekaonici pomislila sam: “Gospodine ja znam da si ti sveprisutan ali ja se sada tako osjećam očajno da ne vjerujem da ti sada mene vidiš i da znaš šta se sa mnom događa.”
U torbi mi je bila knjiga koju sam te dane čitala (privatna objava). Kada sam otvorila knjigu pisalo je:
"Istog ovog časa moje su oči na tebi
s osobitom nježnošću i naklonošću yssass
koju ti nikad nećeš potpuno razumjeti.
Kad bi se morao vratiti da otkupim samo tebe jednu,
bez trunke oklijevanja došao bih i ponovio svoju Muku.
Za tebe samu"

Stavljam te draga u svoje svakodnevne molitve, da te Gospodin blagoslovi i čuva u svojoj ljubavi.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 43 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 23 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr