www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 29 ožu 2024 15:27

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 197 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov: Re: vikingove
PostPostano: 09 tra 2009 14:04 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
viking napisao:
Citat:
Ali vrime Ti je da budes s nama, a ne znaci to da ja necu molit, nego nekad i susreti molitvu cine zarcom...

Tu sam ja samo se ne vidim.
TT mi je kao tetovaza,
u srcu,
pa i kada bih je htio i izbrisati
islo bi jako tesko


.. morao bi onda nositi..peacemaker :lol:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 04 lip 2009 11:37 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2994
Podijelio: 149 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
Slika
ti ćeš već znati što sam htjela reći ovom slikom.. :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 12 kol 2009 19:27 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
joakim napisao:
Dragi moji prijatelji,nadam se da je naš dragi brat Viking zavrijedio daleko više,no i u ovom ograničenom prostoru,neka vidi i neka osjeti koliko ga svi volimo i koliko mu zahvaljujemo na svim predivnim pjesmama,kojim hvali i slavi našega Gospodina i našu nebesku Majku.Dragi moj brate u Kristu,neka Ti Gospodin da snage i neka Te nadahnjuje,da te talente koje ti je dao,ulažeš i dalje na ovom našem dragom forumu,ovim predragim ljudima,koji znaju prepoznati Ljubav i Dobrotu,kada se radi sve na veću slavu Božju...dragi moj brate Vikinže,od srca ti hvala na svemu,što si činio,što činiš i što ćeš još učiniti,za Boga,sestru i brata svoga!

Eto,samo jedan mali dio,da vidite kakovo i koliko srce ima naš Viking,(nadam se da se nećeš ljutiti što javno stavljam Tvoju privatnu poruku upućenu meni) i koliko ga mogu u srce dirnuti neki trenuci i događaji...


Viking:


...Gledam ljude...dok si pružamo "Mir"...tako mi često krenu suze od ganuća....kad "osjetim"...kod nekog taj osmijeh...i taj "dodir"...
napisao je nas dragi andjeo, Magdalena.


Ovom pjesmom i svetim mirom zelim te pozdraviti dragi prijatelju i zamoliti da joj svojim dijelom udahnes vise zivota. Doista mir bi trebao da zivi medju nama!

I mene su ovi trenuci, o kojima Magdalena pise, ganuli do suza, ali na zalost sasvim suprotan nacin. Naime, bih svjedokom, na jednoj misi, da se na jednu pruzenu ruku, ruku koja je nudila mir uzvrati okretanjem glave, odbijanjem mira. Mene je to toliko sokiralo da sam u dahu napisao ovu pjesmu kojom svim mojim dragim TT-ovcima zelim PRAVI MIR, ISTINSKI MIR, SVETI MIR, KRISTOV MIR!
A zeleci vam ovakav mir siguran sam da znate sto vam jos zelim. Ova mala rijec nije tako mala, podrazumijeva puno, puno vise, jer NEMA MIRA tamo gdje NEMA PRASTANJA, NEMA MIRA tamo gdje NEMA DAVANJA, nema mira tamo gdje NEMA LJUBAVI.
Evo ovom pjesmom ja vas pozivam da molimo za sve one koji ne mogu prastati, za sve one koji ne mogu davati, za sve one koji ne mogu ljubiti i biti ljubljeni.


Zar nije predivan i prevelik ovaj naš dragi brat,naš Viking?Neka nam Te čuva i sačuva Gospodin,u svemu,ma gdje bio i što god da radio!



..novi članovi ne znaju da je u ovom trenu ..na forumu.
..naša velika zvijezda..Viking..

..autor divnih pjesama .punih čistog duha..i emocija.. :lol:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 12 kol 2009 21:16 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 tra 2009 21:44
Postovi: 3250
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 14 zahvala
Zahvaljeno je: 32 zahvala
:r086: :r086: :r086: :r086: :r086: :r086: :r086: :r086:

Hvala ti dragi brate Viking ,neka te Bog dragi čuva,i duh sveti uvijek prebivao u tebi.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: vikingov kutak
PostPostano: 13 ruj 2009 08:24 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 stu 2006 14:54
Postovi: 255
Lokacija: Stockholm
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
VIKINZE, ZASTO SUTIS?
Mnogi mi vec odavno postavljaju ovakvo pitanje a poneki su me cak i izruzili zbog toga, pa evo da pokusam odgovoriti.
Ma, ne sutim zato sto mi se suti niti zato sto mi do vas jeste ili nije stalo.
Sutio sam i sutim zato sto sam osluskivao i osluskujem, ali nikako nesto da cujem. U mom prvom CD-u Bog bi toliko glasan da sam gotovo i zagluvio i zanijemio od Njegove ljepote i prisutnosti i naravno kao takav, niti sam mogao nesto otpjevati niti nesto otsvirati, sve ucini ON. I kao sto bi rekao vlc. Sudac, bih tada poput cvijeta kroz kojeg Bog mirise ili sunca kroz kojeg On grije i svijetli a da toga nisu ni svjesni. Jednostavno sam samo svirao, pisao i pjevao a bivao svjestan svega toga tek onda kada su te pjesme doprle do vasih usiju i dusa.
E, a onda jednoga dana Bog rece: "A sada Marinko ti" i.... nestade. A ja, umjesto da Ga poslusam i nastavim onako kako i koliko mogu uplasih se te umjesto da pisem i pjevam protraci toliko vremena trazeci Ga i dozivajuci. Kad vidjeh da je moj Bog Bog od rijeci pomirih se stim o i odlucih da Ga poslusam. Napisao sam jedanaest novih pjesama, neke su vec snimljene i postavljene na forum a na ostale moracemo ipak malo pocekati. Problem nije u meni nego u mojim suradnicima.
To sto nisam aktivan na TT-u tj. pisanju i caskanju po forumu ima izmedju ostaloga korijene u toj mojoj "napustenosti" tj prepustenosti samom sebi. Jednostavno sam se uplasio da, ne samo sto necu moci svirati i pjevati nego i pisati kao prije, cu vas mozda malo razocarati. A moze biti i strah da se ne iskvari ta lijepa slika koju Bog oslika u mojim pjesmama o meni. Da, htio bih da budem ono sto zelim a ne ono sto jesam, cvijet koji se iscrpljuje u prisvajanju onoga sto nije njegovo, mirisa. Zasigurno ce se ovo stanje i ova moja borba da tim darom koji od Njega dolazi i zelja da samo Njega slavim i Njemu sluzim odraziti i u mojim pjesmama.
Sa snimanjem prestalih pjesama pocecu sada na jesen tako da je CD moguc tek naredne godine, ali kada, ni sam ne znam, do tada moracete se zadovoljiti sa onim sto imamo, naravno ako vas te pjesme nisu vec iscrpile.
Jos je jedan razlog zasto vam ovo pisem. Dakako da mi je drago sto su se na TT-u pojavila mnoga nova imena ali budem jos radostniji kada prepoznam neka stara imena a i jako tuzan sto se neki nikako ne javljaju.
E pa ako ja tako razmisljam i osjecam dakako da i drugi to cine pa cu pokusati biti malo revniji u svemu tome.
Bozji blagoslov i svako dobro
viking




postao sam cvijet svjestan svoga mirisa


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 ruj 2009 09:39 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
viking napisao:
VIKINZE, ZASTO SUTIS?
Mnogi mi vec odavno postavljaju ovakvo pitanje a poneki su me cak i izruzili zbog toga, pa evo da pokusam odgovoriti.
Ma, ne sutim zato sto mi se suti niti zato sto mi do vas jeste ili nije stalo.
Sutio sam i sutim zato sto sam osluskivao i osluskujem, ali nikako nesto da cujem. U mom prvom CD-u Bog bi toliko glasan da sam gotovo i zagluvio i zanijemio od Njegove ljepote i prisutnosti i naravno kao takav, niti sam mogao nesto otpjevati niti nesto otsvirati, sve ucini ON. I kao sto bi rekao vlc. Sudac, bih tada poput cvijeta kroz kojeg Bog mirise ili sunca kroz kojeg On grije i svijetli a da toga nisu ni svjesni. Jednostavno sam samo svirao, pisao i pjevao a bivao svjestan svega toga tek onda kada su te pjesme doprle do vasih usiju i dusa.
E, a onda jednoga dana Bog rece: "A sada Marinko ti" i.... nestade. A ja, umjesto da Ga poslusam i nastavim onako kako i koliko mogu uplasih se te umjesto da pisem i pjevam protraci toliko vremena trazeci Ga i dozivajuci. Kad vidjeh da je moj Bog Bog od rijeci pomirih se stim o i odlucih da Ga poslusam. Napisao sam jedanaest novih pjesama, neke su vec snimljene i postavljene na forum a na ostale moracemo ipak malo pocekati. Problem nije u meni nego u mojim suradnicima.
To sto nisam aktivan na TT-u tj. pisanju i caskanju po forumu ima izmedju ostaloga korijene u toj mojoj "napustenosti" tj prepustenosti samom sebi. Jednostavno sam se uplasio da, ne samo sto necu moci svirati i pjevati nego i pisati kao prije, cu vas mozda malo razocarati. A moze biti i strah da se ne iskvari ta lijepa slika koju Bog oslika u mojim pjesmama o meni. Da, htio bih da budem ono sto zelim a ne ono sto jesam, cvijet koji se iscrpljuje u prisvajanju onoga sto nije njegovo, mirisa. Zasigurno ce se ovo stanje i ova moja borba da tim darom koji od Njega dolazi i zelja da samo Njega slavim i Njemu sluzim odraziti i u mojim pjesmama.
Sa snimanjem prestalih pjesama pocecu sada na jesen tako da je CD moguc tek naredne godine, ali kada, ni sam ne znam, do tada moracete se zadovoljiti sa onim sto imamo, naravno ako vas te pjesme nisu vec iscrpile.
Jos je jedan razlog zasto vam ovo pisem. Dakako da mi je drago sto su se na TT-u pojavila mnoga nova imena ali budem jos radostniji kada prepoznam neka stara imena a i jako tuzan sto se neki nikako ne javljaju.
E pa ako ja tako razmisljam i osjecam dakako da i drugi to cine pa cu pokusati biti malo revniji u svemu tome.
Bozji blagoslov i svako dobro
viking




postao sam cvijet svjestan svoga mirisa


.što ga napriča.. :lol:
..smiri se ..ti više ne možeš natrag.. :lol:
..si ..Viking=marinko...šveđo...koji svojim pjesmama..
..i čistoćom svog duha..dodiruješ naša srca..
..doduše..malo ti šapće D.Sveti..
..ALI GLAVNI DIO POSLA SI NAPRAVIO TI..
..a Gospodin te je pratio :lol:

..zato nemoj filozofirat :lol:
..već Djeluj..
..a moraš znati ko i svi umjetnici..
..polako...kad bude..INSPIRACIJA..
..Čekamo te.. :lol:

..neke poznate grupe..su samo jednu pjesmu snimali..
..godinu dvije u studiju..
..a ti bi htio..ALBUM..svake godine... :lol: :lol: :lol:

..polako.. :lol: :lol: :r086:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: :-)
PostPostano: 13 ruj 2009 13:13 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 11 ruj 2006 07:42
Postovi: 355
Lokacija: ...Daljina Tvoje Ljubavi cini me jakom...
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dragi viking.. da te utješim sve ima svoje vrijeme i Čovijek nije mašina da bih mogau uvijek stvarati onako kako bi mi htjeli .. znaš ono sve prefektno i savršeno.. nego u pravo takvo vrijeme kad pustinja djeluje a ja bih rekla kad plod sazrijeva i dok se rađa treba vrijeme da bude ukusan i sladak treba ono sunce da ga ugrije da bi kasnije moga biti sočan i plodonosan.. eto ja tješeći Tebe tješim i sebe jer i kod mene je upravo nekako takvo vrijeme kad razmišljam o povlačenju sa "scene" ! Al me uvijek Netko il nešto povrati da i na njoj još djelujem i da je moža ovo moje vrijeme kad bi se trebala dati i davati više .. pa sam sad malo "razbucana" da ni sama neznam neko pokušavam osluškivati Njega i pokušavam dopustiti Suncu i Duhu Svetom da sazori plodan i sočan plod koji će na ovakvoj "sceni" Riječju biti djelotvoran i plodonosan . ;-) :grlim te:
Ajme što ga i ja sad izmasti :lol:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 ruj 2009 18:21 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 10 lip 2008 20:55
Postovi: 3438
Lokacija: Santa Fe (New Mexico)
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 72 zahvala
viking napisao:
Sa snimanjem prestalih pjesama pocecu sada na jesen tako da je CD moguc tek naredne godine, ali kada, ni sam ne znam, do tada moracete se zadovoljiti sa onim sto imamo, naravno ako vas te pjesme nisu vec iscrpile.





Meni je ovo vrhunac duhovne glazbe,a virujen i mnogima ovdje i šire!!! :grlim te: :grlim te: :grlim te:
Hvala brate Viking!!! :b112:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 14 ruj 2009 07:14 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
:grlim te: Viking,brate moj dragi...
O, kako je ljepo da si nam se vratio...
Hvala ti sto ces nas jos obogatit svojim pjesmama...
Duh Sveti je na djelu :grlim te: bas sam radosna...
Budi aktivniji,budimo slozni i radosni zajedno na TTu.
Bas je pusto bez onih koji se vise ne javljaju,ali doci ce...

BtB... :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 13 lis 2009 06:39 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 tra 2007 16:22
Postovi: 321
Lokacija: PROZRAČNI OBLAČIĆ
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Vikinže brate vrati se među narod nemoj bit Robinzon budi primjer nama lijenima kako da se vratimo


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 197 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 9 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr