www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 16:35

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 86 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 24 ruj 2009 16:41 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 16 svi 2008 22:38
Postovi: 26
Lokacija: Hercegovina
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
http://grmljavinapravde.blog.hr/2008/10 ... ravde.html Evo ovdje pogledajte mislim da je to to..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 ruj 2009 16:46 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 tra 2009 21:44
Postovi: 3250
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 14 zahvala
Zahvaljeno je: 32 zahvala
anapaula napisao:
joj,meni se ovo niš ne sviđa i uvijek me nekako plaši...svi ti uvjeti..
pa zar netko tko ovo ne zna npr. a živio je cijeli život po evanđelju i molitvi i sve to ,pa zar će se izgubiti samo jer nije znao upute...
mislim da se netko može više privući ljubavlju a ne plašenjem...
ma ne znam... :?


Meni se isto ne sviđa ovo plašenje. :(


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 07 srp 2010 08:29 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2009 00:08
Postovi: 732
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
zbog ovakvih napisa i sličnih internetskih stranica,čipovima,glupostima,skloništima, prepisat ću jedan članak ,dio knjige Restrepa o lažnim prorocima ..trijezan i pravovjeran...

"Još jedna otrovna sila koja napada Katoličku crkvu jesu proroci užasa. Nažalost ova je pojava bila proizvod zagađenja iz protestantskih sekta, osobito s juga Sjedinjenih Američkih Država,koji su poznati kao milenijski proroci (milenaristi). Usredotočuju se na propovijedanje o posljednjim vremenima i to se spliće u mračnu mrežu takvih dimenzija da svoje sljedbenike pozivaju da se sklone na udaljena mjesta gdje uskladištuju velike količine hrane i drugih potrepština za potpuno odvajanjeod urbane zajednice. Govore o pečatu zvijeri, o duhovima koji ih vode,tvrdeći kako su to duhovi svetog Mihovila Arkanđela ili Oca Nebeskoga. U večini slučajeva ,ovi proroci su muškarci, u nekim izoliranim slučajevima to su žene ili bračni parovi. Neki imaju medijska očitovanja "nebeskih glasova". (...)
Ove skupine,koje ponekad čak djeluju i unutar Katoličke crkve,postaju sve brojnije. U stvarnosti ,to su sekte što žive u potpunom neposluhu prema crkvenoj hijerarhiji.Isus nas je podučio da je ovaj svijet prolazan te da ne trebamo tražiti kako zaštititi svoj život ,nego da ga predamo Njemu kako bismo mogli postići Vječni Život. JEDINI PEČAT ZVIJERI JEST GRIJEH i taj nas pečat može pretvoriti u njezinu djecu u Paklu. Budemo li mi katolici tumačili Knjigu Otkrivenja kako su je protumačili južnoamerički baptisti ,evangelici i sekte kakvi su jehovini svjedoci ,možemo iskopati vrlo dubok podrum da se u nj sakrijemo ali nećemo pobjeći Istini. (...)
Ako smo mi Kristovi vojnici kako može neki katolik zamisliti da bi pobjegao u neki sklonište s malom skupinom što ju je "Nebeski Otac " izabrao? Da sami potajice jedu svoju hranu,dok iza sebe ostavljaju tisuće okovanih duša prepuštenih svakoj vrsti grijeha i u opasnosti od vječne osude?Nijedan se Kristov vojnik tijekom kršćanske povijesti nije posvetio ni postigao savršenstvo tko što je pobjegao i sakrio se sa svojom obitelji i prijateljima , a napustio bolesne ,grješnike,kojima je pozvan služiti,liječiti ih i braniti od đavla u Ime Isusovo.
Jedini put na Golgotu ovih posljednjih vremena nije briga oko propovijedanja što planira zvijer nego da se Euhristijski pripremamo,ako je potrebno sve do mučeništva,za sve nas koji hodamo u ritmu čavala i trnove krune,u ritmu Marijinih suza na Križnome Putu ,u ritmu Muke Mističnoga Isusova Tijela.
Katolička crkva osuđuje sva ova proroštva i poziva nas na istinsko obraćenje i svetu duhovnu dosljednost,a to je ona koja nas priprema za vjerne i hrabre vojnike pod savršenom poslušnošću Svetome Pastiru Rimskom Biskupu.
Kada bi ova proroštva bila sigurna bismo li mogli zamisliti da Vatikan o njima ništa ne zna,jer se nije pripremio ,nema skloništa,nema velikih zaliha hrane?Da je Papu napustio Duh Sveti? Ili je riječ o tome da nam ovi proroci žele reći kako će se spasiti samo oni koji će njih slijediti u podzemne pećine?
Ili nam žele reći da je naš Sveti Otac nevjernik,kako ga ocrnjuju evangelici."

nadam se da ćemo ako Katolici shvatiti ozbiljnost i opasnost ovakvih amer sektašenja..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 07 srp 2010 08:59 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
Da istina.Ovi je iz knjige "Katolici i utjecaj novog doba"!!
Zanimljivo!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 07 srp 2010 09:59 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 srp 2009 11:29
Postovi: 476
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
za ova tri dana tame sam čula,neka davno prije sam pročitala tu knjižicu...
i čitajući takva proroštva od laika Julke,Patchi,Kristine G. i još nekoliko njih koji se ovdje gore spominju, nisam to uzela kao vjerodostojno..
ali onda vidim da su o tome govorili i

Sveti Gašpar del Bufalo (1786-1837,): "Smrt progonitelja Crkve koji se ne pokaju dogodit će se za vrijeme tri dana tame. Onaj tko preživi tamu i strah tih triju dana, mislit će da je sâm na svijetu jer će čitav svijet biti prekriven truplima."

Blažena Marija od Raspetoga Isusa iz mjesta Pau, zvana "Malena Arapkinja", (u. 1878.), proglašena blaženom 1983. od strane Pape Ivana Pavla II, utemeljiteljica karmelićanskoga samostana u Betlehemu.5"Za vrijeme tame koja će trajati tri dana, ljudi predani zlu će nestati, tako da će preživjeti samo četvrtina čovječanstva."

koji mi nisu zanemarivi ljudi..

:l30:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 08 srp 2010 10:45 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 08 tra 2009 13:18
Postovi: 55
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
anapaula napisao:
zbog ovakvih napisa i sličnih internetskih stranica,čipovima,glupostima,skloništima, prepisat ću jedan članak ,dio knjige Restrepa o lažnim prorocima ..trijezan i pravovjeran...

"Ako smo mi Kristovi vojnici kako može neki katolik zamisliti da bi pobjegao u neki sklonište s malom skupinom što ju je "Nebeski Otac " izabrao?

Kada bi ova proroštva bila sigurna bismo li mogli zamisliti da Vatikan o njima ništa ne zna,jer se nije pripremio ,nema skloništa,nema velikih zaliha hrane?Da je Papu napustio Duh Sveti? Ili je riječ o tome da nam ovi proroci žele reći kako će se spasiti samo oni koji će njih slijediti u podzemne pećine?
Ili nam žele reći da je naš Sveti Otac nevjernik,kako ga ocrnjuju evangelici."

nadam se da ćemo ako Katolici shvatiti ozbiljnost i opasnost ovakvih amer sektašenja..


ovo je i moje mišljenje. Ako i dođe do toga, pa zar ne bi trebali kao istinski Kršćani pomoći bratu u nevolji, već pobjeći glavom bez obzira.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 08 srp 2010 10:58 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2009 00:08
Postovi: 732
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Da i mene zbunjuje jer uvijek u tim porukama piše zatvorite se i ne otvarajte kao nikome itd itd..
Pa ako Bog daje priliku do zadnjeg trena tko sam ja da odbijam brata od sebe i da određujem kome je kasno kome ne...ne znam ali ovo se nanjuši na kilometar da nije pozitivno..ne znam...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 08 srp 2010 11:10 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 08 tra 2009 13:18
Postovi: 55
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvala Bogu, pa nismo dužni vjerovati privatnim objavama, već imamo Sveto Pismo gdje je sve već rečeno i dobili smo puninu objave kroz Isusa Krista. Ako se već to ima dogoditi rađe ću umrijeti kao mučenik i do zadnjeg probati spasiti makar i jednu dušu, no do tada....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 08 srp 2010 11:20 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2009 00:08
Postovi: 732
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
samo Tvoj napisao:
Hvala Bogu, pa nismo dužni vjerovati privatnim objavama, već imamo Sveto Pismo gdje je sve već rečeno i dobili smo puninu objave kroz Isusa Krista. Ako se već to ima dogoditi rađe ću umrijeti kao mučenik i do zadnjeg probati spasiti makar i jednu dušu, no do tada....


istina..kada sam počela čitati te stvari polako se uvlačio strah u mene a da nisam bila svjesna..nemir...osjetiš da nije od Boga,da nema ploda Duha Svetoga..njegova mira..ljubavi..i počela sam sumnjati,na ove na one,na Crkvu a najviše na svećenike-a čini mi se da to i je cilj tih poruka..
a kad sam došla sebi vidjela sam koliku snagu ima ispovijed "najmanjeg" svećenika naspram svih tzv objava...
tako da više ne bendam te stvari..promislit ću o svemu ali sad znam što je temelj...samo bez straha i manipulacija ucjenama..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 08 srp 2010 11:26 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 06 sij 2010 12:30
Postovi: 65
Lokacija: Ri
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Baš zbunjuje...i to jako... pa se pitam a što ako bude baš tako jer li se to ponavlja povijest...
i je li Noa bio zbunjen kada je Bog od njega zatražio da se sa svojom obitelji zatvori u korablju, a druge ostavi ...
smajlic24


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 86 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 7 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr