www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 17 tra 2024 00:29

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 305 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 27, 28, 29, 30, 31
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 20 vel 2010 13:31 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 04 sij 2010 00:43
Postovi: 113
Lokacija: Rijeka
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
iry napisao:
muziku "za sliku "... mislila sam sad ces ubacit nesto tipa "Beautiful day- U2", a kad tamo .. hehehe.. ( ali dobro sviras covjece :shock:, ) ..i ovo nekako pase tvom prijatelju na slici.. :) :grlim te:


:grlim te: :grlim te: :grlim te:

jel mi vjerujes da nisam vjezbao 7 godina :l30:

mislim, vise ne mislim, sad vec znam da je u svemu najbitnija ljubav... ako se nesto radi iz ljubavi, samo zato da bi se radilo... ne trazeci nagrade... onda ruke sviraju same...

jednom mi je rekao Petar Pan ovako, bili smo na kavi i kaze on (bavi se break danceom, ima 21 godinu) ... kaze, zadnje sto sam naucio je vrtiti se na glavi... kada sam uspio shvatio sam da je nagrada za to sama po sebi vec tu, vidio sam svijet kako se vrti oko mene iz naopake perspektive :)

ma strašan dečko... a jako tijelo ima baš... mišiči su mu kao od kamena :)

baš kada sam na facebooku zapoceo grupu da sam vidio svoju drugu polovicu i da je trazim on se odmah pojavio... odmah mi je ispričao.. "vec duze vrijeme razmisljam o svojoj drugoj polovici, ali svijet me uvjerava da ona ne postoji, a ja ne mogu prestati razmisljati o tome i ne mogu umanjiti želju za njom... probudio si mi nadu i sada konačno vjerujem"...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 20 vel 2010 13:40 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 16 ruj 2009 21:40
Postovi: 66
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Pusti tugu Lee, life is beautiful :grlim te:
Nagy.. one more time.. for you
http://www.youtube.com/watch?v=xHTN2K_YHNo


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 20 vel 2010 13:43 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 04 sij 2010 00:43
Postovi: 113
Lokacija: Rijeka
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
iry napisao:
Pusti tugu Lee, life is beautiful :grlim te:
Nagy.. one more time.. for you
http://www.youtube.com/watch?v=xHTN2K_YHNo


:grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 vel 2010 00:19 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 16 ruj 2009 21:40
Postovi: 66
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
...ne gubi nadu... :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 vel 2010 01:48 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 04 sij 2010 00:43
Postovi: 113
Lokacija: Rijeka
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
iry napisao:
...ne gubi nadu... :grlim te:


ne brini Ratnice Svjetlosti :grlim te:

vidim šta radiš i znam da razgovaras sa Nebom i da uvijek braniš Ljubav :grlim te:

za djecu je to jako bitno da im uvijek branimo Ljubav jer su ona ta koja ce promjeniti svijet... ona su ta koja ce krenuti prema Ljubavi u velikom broju... a za to trebamo mi da im otvorimo puteve... jer svakakve laži o ljubavi svugdje pišu, a za pravu ljubav pise samo da je to jako tesko i nemoguce... zato nama i trebaju godine i godine samoće... jer su nam kao djeci to urezali u mozak... ali nisu ni roditelji krivi jer ni oni nisu dobili bolje... tko zna odkada to ide...

samo ti ljepo gledaj film iz svoje mašte o Tebi i Njemu, o toplini i bliskosti... o superjunacima i vilenjacima... garantiram vec si to i osjetila sigurno :)...
tu leži tajna susreta sa Njim... pusti maštu neka te nosi do nebeskih visina sa njim i on ce se jednako magično stvoriti u tvom životu i oboriti te s nogu...

kroz sve ovo i ja napredujem i shvacam :)...
znas kako si mi dala jos snage kad si pisala ovo:

Citat:
prava ljubav je nesto sto moze doci samo od Boga, Le Monde zeli ljubav, zeli bozansku ljubav,zena je stvorenje koju je stvorio taj isti Bog

ali Ljubav je Ljubav i ostaje Ljubav kroz vjekove..kak to mislis nema spolova,pa Majka Bozja je zena, majka ?? a i da nema spolova, svejedno...

tobias i sara bili su oduvijek stvoreni jedno za drugo...
Dragi LeMonde,da budem iskrena, iako imam sasvim drugacije misljenje o nekim stvarima, malo mi je zao sto nisam ja ta djevojka.


eh se sjecas tog vremena koje je sada vec i proslost :)... sada smo dalje na putu prema ljubavi... ovo o Tobiasu i Sari me je totalno osvjetlilo... onda sam znao da sam dobio prijatelja koji je stao uz mene da se bori za Ljubav :)

Tobias i Sara...
i Iry i ne znamo mu ime jos i LeMonde i ne znamo joj ime jos lol :)

sve je baš perfect kako sam i pomislio te večeri :)

jer si i ti morala shvatiti da si i ti ta djevojka i amen, a zena te ne moze uvjeriti u to, ali muskarac moze :) tako je Bog htio...
i sresti ces jos prijatelja na putu vidjet ces...

ajme kakva ti sila dolazi :) :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 305 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 27, 28, 29, 30, 31

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 7 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr