www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 19:18

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 55 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 18 tra 2010 23:21 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 31 lis 2009 22:35
Postovi: 87
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
:grlim te:

Ma nisam ogorčena nego oću da cili svit zna o Njegovom milosrđu..
Evo zašto sam se toliko "uživila".. otkad ga čitam ja više ne ispovijedam grijeh koji sam godinama bezuspješno "liječila" .. toliki je mir u meni.. sve lakše podnosim osjećam se kao nova ..ma to je nešto neopisivo..daje ti do znanja da si jedno veliko malo ništa a to ti je opet olakšanje jer znaš da ništa ne možeš bez Njega, da ovisiš o Njemu.....ništa me nije taklo kao taj Dnevnik... Toliko mi se čuda "malih" i "velikih" događa otkad ga čitam..ma to nisu istine..
Ali sam se uistinu malo razočarala to je istina.. još uvik izražavam čuđenje (ne sa viskog stava ili osuđujuće) kako se svađe dozvoljavaju na mjestima di bi ljudi tribali pružat primjer kako se NE SVAĐAT...a jedna knjiga ne dozvoljava.. Nije riječ o meni kakve ja veze imam s ičim..nego o Isusu. Ja ne znam je li ja haluciniram ili se bliže ona "zadnja" vremena..nekidan se u lijepoj našoj ubilo u 11 ljudi u dva
dana..toilko potresa, sad vulkana, zla općenito... Sad više nego ikad tribamo molit baš KRUNICU BOŽ. MILOSRĐA i poticat se međusobno.

Hvala vam svima.. ali nastojat ću što manje bit na forumima (ne zbog ovoga) nego prečesto dolazi do greške u komunikaciji.. čitam ima dvije tri godine dosta često po forumima ..i vidim da je ljudima više do prepucavanja ..a meni to ne leži. Dok se uru vrimena časte, mogu spasit 20 duša iz čistilišta...heh..ali ozbiljno govorim.

Nemojte mi ništa zamjerit govorim sve u najboljoj namjeri i od srca.

Bog vas SVE BLAGOSLOVIO da budete mirni u ovim nemirnim danima.
:grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 18 tra 2010 23:27 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 tra 2008 21:01
Postovi: 1065
Lokacija: Negdje,.. daleko,..
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Citat:
Evo zašto sam se toliko "uživila".. otkad ga čitam ja više ne ispovijedam grijeh koji sam godinama bezuspješno "liječila" .. toliki je mir u meni.. sve lakše podnosim osjećam se kao nova ..ma to je nešto neopisivo..daje ti do znanja da si jedno veliko malo ništa a to ti je opet olakšanje jer znaš da ništa ne možeš bez Njega, da ovisiš o Njemu.....ništa me nije taklo kao taj Dnevnik... Toliko mi se čuda "malih" i "velikih" događa otkad ga čitam..ma to nisu istine..


ovo nam treba,.. tvoje iskustvo uz citanje,.. uz dio teksta koji te se dojmio,.. predivno,.. molim te nastavi,.. tako i u meni budis zelju da procitam cijeli dnevnik.. jer sam samo vaznije odlomke procitala,.. BTB i hvala ti,.. :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 18 tra 2010 23:34 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
Aane napisao:
:grlim te:

Ma nisam ogorčena nego oću da cili svit zna o Njegovom milosrđu..
Evo zašto sam se toliko "uživila".. otkad ga čitam ja više ne ispovijedam grijeh koji sam godinama bezuspješno "liječila" .. toliki je mir u meni.. sve lakše podnosim osjećam se kao nova ..ma to je nešto neopisivo..daje ti do znanja da si jedno veliko malo ništa a to ti je opet olakšanje jer znaš da ništa ne možeš bez Njega, da ovisiš o Njemu.....ništa me nije taklo kao taj Dnevnik... Toliko mi se čuda "malih" i "velikih" događa otkad ga čitam..ma to nisu istine..
Ali sam se uistinu malo razočarala to je istina.. još uvik izražavam čuđenje (ne sa viskog stava ili osuđujuće) kako se svađe dozvoljavaju na mjestima di bi ljudi tribali pružat primjer kako se NE SVAĐAT...a jedna knjiga ne dozvoljava.. Nije riječ o meni kakve ja veze imam s ičim..nego o Isusu. Ja ne znam je li ja haluciniram ili se bliže ona "zadnja" vremena..nekidan se u lijepoj našoj ubilo u 11 ljudi u dva
dana..toilko potresa, sad vulkana, zla općenito... Sad više nego ikad tribamo molit baš KRUNICU BOŽ. MILOSRĐA i poticat se međusobno.

Hvala vam svima.. ali nastojat ću što manje bit na forumima (ne zbog ovoga) nego prečesto dolazi do greške u komunikaciji.. čitam ima dvije tri godine dosta često po forumima ..i vidim da je ljudima više do prepucavanja ..a meni to ne leži. Dok se uru vrimena časte, mogu spasit 20 duša iz čistilišta...heh..ali ozbiljno govorim.

Nemojte mi ništa zamjerit govorim sve u najboljoj namjeri i od srca.

Bog vas SVE BLAGOSLOVIO da budete mirni u ovim nemirnim danima.
:grlim te: :grlim te: :grlim te:


Podijeli baš neke najljepše rečenice i citate koje su te se najviše dojmili....
Nemoraš se s nikim prepirat ako neželiš,ali zdrava komunikacija je najljepša,a toga ovdije ima 98%,samo naprijed!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 tra 2010 02:31 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2009 00:08
Postovi: 732
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Daj aane nemoj bit smiješna..nisi dijete..?napravila si dramu oko ničega..nitko ti nije ništa rekao..pa nije to jedini izvor gdje ljudi mogu saznati o milosrđu..ili ćemo svi prepisivati knjige koje su nam značile..
malo si se zanijela,shvaćam..ali stani malo u miru,razmisli..pa ćeš shvatiti da se vrijeđaš bez veze..a to nije dobro..
ako već pretjeruješ otkupi prava,pa je dijeli besplatno..
ja sam isto htjela džabe čitati o majci Tereziji jer su to ionako njena pisma..al vidi čuda morala sam kupit knjigu..jer netko ju je uredio,lektorirao,sastavio...to se zove posao..
i to se tako u odraslom svijetu radi...sad,nije važno sviđa li se to meni ili tebi,to je tako..hvala Bogu pa vjera i duhovnost ne ovise o literaturi..nije Bog baš tako okrutan..
a to što su posljednja vremena jer se knjige kupuju...hm?nemoj baš pretjerivati..
:lol: :roll:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 tra 2010 07:04 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 tra 2009 21:44
Postovi: 3250
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 14 zahvala
Zahvaljeno je: 32 zahvala
Draga aane,

ostani,nemoj se ljutiti.
Moje je mišljenje dati ljudima poticaj da pročitaju knjigu,kao što sam ga ja dobila ovdje,mislim da je naggar spomenuo tu knjigu,i stavio neki citat,sada se baš ne sjećam :oops: ,ali što je najvažnije?
Otišla sam u knjižnicu u Crkvu Sv.Križa u Sigetu,pronašla knjigu i
pročitala u dahu.Ono što me se dojmilo najviše prepisala sebi u bilježnicu
nešto sam i ovdje napisala i to je to.
Po meni,bez uvrede,cijelu knjigu prepisivati,ne ovdje samo,nego bilo gdje na forumu je mukotrpan posao,a i nije baš u redu,jer ako netko želi
pročitati Dnevnik,vrlo je lako doći do njega.
Zato sestro,nemoj se ljutiti,nitko te ne napada,ostani s nama,
znam da si htjela najbolje.

:grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 tra 2010 11:51 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 11 ruj 2007 13:24
Postovi: 2127
Lokacija: metropola
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
sad kad ste se svi lijepo raspisali i malo porazgovarali, pustit ću da prođu cca 3dana prije negoli izbrišem postove koji skreću s teme
mislim da ste si sve rekli
dalje slobodno pišite o dojmovima


svako dobro


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 tra 2010 12:43 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 26 pro 2009 21:55
Postovi: 234
Lokacija: Rijeka
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Anapaula...mislim da se ovo dobrim djelom i na mene odnosi sto si napisala...i ja ponekad reagiram blagom dramom ako mi nesto tesko sjedne, pa se evo ispricavam sada i tebi i Vox sto sam doprinijela toj napetosti tamo na sada vec izbrisanoj temi.. Nije mi bila namjera nego eto, nekad kad je covjek pomalo strastven u vezi necega pa onda i reagira tako..
Lijepi pozdrav
BvB...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 tra 2010 14:31 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
vox napisao:
sad kad ste se svi lijepo raspisali i malo porazgovarali, pustit ću da prođu cca 3dana prije negoli izbrišem postove koji skreću s teme
mislim da ste si sve rekli
dalje slobodno pišite o dojmovima


svako dobro


Ti si najokrutnija moderatorica na forumu,melješ sve pred sobom....
Pazi da se previše nezaneseš,rasterat ćeš nas,nebi volio da si mi nadređena i još žensko,ajooooooj,...... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 tra 2010 15:00 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2009 00:08
Postovi: 732
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Maina napisao:
Anapaula...mislim da se ovo dobrim djelom i na mene odnosi sto si napisala...i ja ponekad reagiram blagom dramom ako mi nesto tesko sjedne, pa se evo ispricavam sada i tebi i Vox sto sam doprinijela toj napetosti tamo na sada vec izbrisanoj temi.. Nije mi bila namjera nego eto, nekad kad je covjek pomalo strastven u vezi necega pa onda i reagira tako..
Lijepi pozdrav
BvB...


hehe..pa nisam ni ja baš reagirala divno..ponijele i mene emocije..
iskreno nisam ni pomislila na tebe, ma možda nisam ni trebala ništa pisati..
nemaš se što meni ispričavati,svi reagiramo kako reagiramo,nekad bolje nekad gore..malo se zanesemo ali glavno da je namjera dobra..i da idemo dalje..
ja se ispričavam tebi ako sam te time povrijedila-nije bila namjera niti najmanje..
:grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 tra 2010 16:42 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 31 lis 2009 22:35
Postovi: 87
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Ja se ispričavam što sam unila nemir u vas to mi nije bilo ni na kraj pameti. Nadam se da ćete mi svi oprostit...i još jedanput primite moje isprike. Pozz. :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 55 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 9 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr