www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 11:14

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 103 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 05 svi 2010 06:41 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 02 sij 2010 22:19
Postovi: 97
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Isuse dragi ,nas spasitelju,budi danas uz moje dijete da sve pretrage u zg podnese što bolje,mirnje,lakse da osjeti tvoju pomoč i da krajni rezultati budi dobri!!! HVALIMO TE ISUSE!!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 svi 2010 06:46 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 stu 2008 20:12
Postovi: 1091
Lokacija: Na putu ka domovini
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Bilo ti milo, Gospodine, da me izbaviš
Ps 40,14


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 svi 2010 06:47 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
pakikpokik napisao:
Isuse dragi ,nas spasitelju,budi danas uz moje dijete da sve pretrage u zg podnese što bolje,mirnje,lakse da osjeti tvoju pomoč i da krajni rezultati budi dobri!!! HVALIMO TE ISUSE!!!!


Isuse mi Ti vapijemo,uslisi nas :a1250: :a1250: :a1250: :b206:

Isuse,neka se vrsi volja Tvoja.Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 07 svi 2010 04:24 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 02 sij 2010 22:19
Postovi: 97
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvala Vam svima na molitvama, dijete je sve dobro podnjelo, nova dijagnoza,nova terapija,molite i dalje za njega,a i njegovu majku jer se tek sada nesto u njoj prelomilo,a ja molim dragog boga nek mi sad udjeli snage,mudrosti,strpljenja...hvala dragom Bogu sto me kroz bracne probleme i bolesti djeteta odveo da spoznam božji put, ALELUJA!!!!
Hvalim te ISUSE!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 09 svi 2010 19:28 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Gospodine Boze,pogledaj milostivo na ovu obitelj
i udjeli im svoje milosti po svojoj svetoj volji.Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 lip 2010 06:08 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 02 sij 2010 22:19
Postovi: 97
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
dragi moji,evo me nakon dužeg izbivanja, da Vam rečem da mi je dijete u međuvremenu primilo PRVU PRIČEST,ponosan sam na to i sretan kao i on, a drugo uz novu pojačanu terapiju dijete nema više epi napadaje,, BOGU HVALA, a treče obitelj se raspala tu su svi trudovi,promjene,molitve bili bez rezultata, nisam dobio ni najmanju priliku da išta spasim,moje vapaje bi i kamen bio čuo ali uho u koje je trebalo uči nije čulo nimalo,,bit ču samo još jedan broj u statistiki rastavljenih, čija je volja????? no ja još uvjek vjerujem u BOGA!!!!
bvb


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 lip 2010 06:21 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
pakikpokik napisao:
dragi moji,evo me nakon dužeg izbivanja, da Vam rečem da mi je dijete u međuvremenu primilo PRVU PRIČEST,ponosan sam na to i sretan kao i on, a drugo uz novu pojačanu terapiju dijete nema više epi napadaje,, Bogu HVALA, a treče obitelj se raspala tu su svi trudovi,promjene,molitve bili bez rezultata, nisam dobio ni najmanju priliku da išta spasim,moje vapaje bi i kamen bio čuo ali uho u koje je trebalo uči nije čulo nimalo,,bit ču samo još jedan broj u statistiki rastavljenih, čija je volja????? no ja još uvjek vjerujem u Boga!!!!
bvb


:a1250: :a1250: :a1250: :b206:

Uzdam se u Te, Oče, jer Te poznajem da ne ostavljaš one koji Te ljube (Prema Ps 9, 11).


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 lip 2010 19:20 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2009 00:08
Postovi: 732
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
pakikpokik napisao:
dragi moji,evo me nakon dužeg izbivanja, da Vam rečem da mi je dijete u međuvremenu primilo PRVU PRIČEST,ponosan sam na to i sretan kao i on, a drugo uz novu pojačanu terapiju dijete nema više epi napadaje,, Bogu HVALA, a treče obitelj se raspala tu su svi trudovi,promjene,molitve bili bez rezultata, nisam dobio ni najmanju priliku da išta spasim,moje vapaje bi i kamen bio čuo ali uho u koje je trebalo uči nije čulo nimalo,,bit ču samo još jedan broj u statistiki rastavljenih, čija je volja????? no ja još uvjek vjerujem u Boga!!!!
bvb


nemoj misliti da ti je molitva bez rezultata (neuslišana) samo zato što nije ispalo kako ti želiš :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 lip 2010 20:25 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 tra 2009 21:44
Postovi: 3249
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 14 zahvala
Zahvaljeno je: 32 zahvala
pakikpokik napisao:
dragi moji,evo me nakon dužeg izbivanja, da Vam rečem da mi je dijete u međuvremenu primilo PRVU PRIČEST,ponosan sam na to i sretan kao i on, a drugo uz novu pojačanu terapiju dijete nema više epi napadaje,, Bogu HVALA, a treče obitelj se raspala tu su svi trudovi,promjene,molitve bili bez rezultata, nisam dobio ni najmanju priliku da išta spasim,moje vapaje bi i kamen bio čuo ali uho u koje je trebalo uči nije čulo nimalo,,bit ču samo još jedan broj u statistiki rastavljenih, čija je volja????? no ja još uvjek vjerujem u Boga!!!!
bvb


Dragi brate,

tvoja molitva ako bolje pogledaš u sebe i oko sebe,ipak ima odjeka
i nije bila bez rezultata kako kažeš.Obogatio si sebe,svoju dušu,okrenuo se Gospodinu,pogledao malo bolje sebe i svoj život,okrenuo se djetetu,i to je ono što je plod tvoje molitve.Tvoje pouzdanje u Gospodina.
Zato vjeruj...i moli s punim pouzdanjem,ali ne ono što ti želiš,
već za ono što ti On želi dati.

BtB :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 08 lip 2010 20:58 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 lip 2007 13:01
Postovi: 784
Lokacija: na litici spremna da poletim visoko visoko
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ne predaj se...tvoja molitva je uslišena...tamo gdje je molitva i nada tamo je i Bog..On drugačije ne može..jer Ga vjera privlači..Njegova ljubav Ga privlači k tebi..On je čuo Tvoju molitvu..samo još niej odgovorio..uzdaj se dalje i MOLI..MOLI..MOLI...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 103 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 6 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr