www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 29 ožu 2024 00:42

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 208 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 17, 18, 19, 20, 21
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 25 lip 2010 09:10 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
„Molite i bit će vam dano, tražite i naćićete, kucajte i otvorit će vam se...!"
( Mt 7,7 ),

Hitam k Tebi o Majko predobra. Molim te, izmoli za mene od Boga ovu milost za koju Te molim kroz ovih devet dana ( sad navedite potrebe... ).
Molimo te majko premila za ove nase bolesnike iz nasih hitnih molitvi a to su ROBERT,Nina,Karlamarija,Julija,Ivica,Marijo,Ivin otac,DanijelVesna,Zeljka,Kruno,Stefica,Danijela,nas brat ucenik,brat DamirII i svi ostali za koje te molimo.
Posebni zagovor zazivam na naseg velecasnog Zorana iz Ivanca.


PETI DAN

Sveta Marijo, Posrednice svih milosti, Majko Zdravlja, Ti ne pomažeš samo one koji u bolima vjeruju Tvojoj ljubavi i u noći Tvome svjetlu, nego svima koji Te puni pouzdanja zazivaju. Ti si Vailankanni izabrala kao grad blagoslova i pružaš velike milosti onima koji traže Tvoju pomoć i utječu se Tvome zagovoru: slijepi gledaju, hromi hodaju, nijemi govore, gluhi čuju i bolesni bez nade nalaze ozdravljenje i iscjeljenje. Velika su čudesa koja Bog po tebi, Marijo, čini. Daj da i mi koji se Tebi utječemo budemo oslobođeni od svih opasnosti u tijelu i duši. Pomozi nam da u svijetu ne izgubimo vjeru, daj da ostanemo budni i budi uz nas na času naše smrti. Sjeti se svojih sluga koji su išli pred nama sa znakom vjere i onih na koje nitko više ne misli. Izmoli njima i svima koji u Kristu počivaju mjesto oslobođenja, svjetla i mira. Neka počivaju u miru. Amen.

Sad se izmoli: Krunica i Litanije Majci od Zdravlja


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 26 lip 2010 06:09 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
ŠESTI DAN

Sveta Marijo, Majko Kristova, Kraljice svete Krunice, svrni svoje milostive oči na nas i budi uz nas u svim našim potrebama. Puni pouzdanja vapijemo Ti s Papom Ivanom Pavlom II: „Majko, Ti znaš što znači u svojim rukama držati mrtvo Tijelo svoga Sina, kome si poklonila život. Zaštiti sve majke na ovoj zemlji od smrti njihove djece, od mučenja, ropstva, ratnih razaranja, progonstava, koncentracijskih logora i zatvora. Tvome majčinskom Srcu, Marijo, povjeravamo prije svega one koji su pritisnuti bolima i patnjama bolesne, hendikepirane, muževe i žene u teškim brakovima i djecu u razvedenim obiteljima, ljude koji su pritisnuti dugovima, one koji su bez posla i doma, zatvorenike. O Marijo, Majko Božja, pomozi njima i svima koji se Tebi utječu i koji puni pouzdanja k tebi dolaze. Usliši naše molitve i budi uz nas u svim našim potrebama. Amen.

„Molite i bit će vam dano, tražite i naćićete, kucajte i otvorit će vam se...!"
( Mt 7,7 ),

Hitam k Tebi o Majko predobra. Molim te, izmoli za mene od Boga ovu milost za koju Te molim kroz ovih devet dana ( sad navedite potrebe... ).
Molimo te majko premila za ove nase bolesnike iz nasih hitnih molitvi a to su ROBERT,Nina,Karlamarija,Julija,Ivica,Marijo,Ivin otac,DanijelVesna,Zeljka,Kruno,Stefica,Danijela,nas brat ucenik,brat DamirII i svi ostali za koje te molimo.
Posebni zagovor zazivam na naseg velecasnog Zorana iz Ivanca.

Sad se izmoli: Krunica i Litanije Majci od Zdravlja


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 26 lip 2010 09:06 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 vel 2008 18:24
Postovi: 690
Lokacija: POŽEŠKO SLAVONSKA
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
[quote="visnja"]ŠESTI DAN

Sveta Marijo, Majko Kristova, Kraljice svete Krunice, svrni svoje milostive oči na nas i budi uz nas u svim našim potrebama. Puni pouzdanja vapijemo Ti s Papom Ivanom Pavlom II: „Majko, Ti znaš što znači u svojim rukama držati mrtvo Tijelo svoga Sina, kome si poklonila život. Zaštiti sve majke na ovoj zemlji od smrti njihove djece, od mučenja, ropstva, ratnih razaranja, progonstava, koncentracijskih logora i zatvora. Tvome majčinskom Srcu, Marijo, povjeravamo prije svega one koji su pritisnuti bolima i patnjama bolesne, hendikepirane, muževe i žene u teškim brakovima i djecu u razvedenim obiteljima, ljude koji su pritisnuti dugovima, one koji su bez posla i doma, zatvorenike. O Marijo, Majko Božja, pomozi njima i svima koji se Tebi utječu i koji puni pouzdanja k tebi dolaze. Usliši naše molitve i budi uz nas u svim našim potrebama. Amen.

„Molite i bit će vam dano, tražite i naćićete, kucajte i otvorit će vam se...!"
( Mt 7,7 ),

Hitam k Tebi o Majko predobra. Molim te, izmoli za mene od Boga ovu milost za koju Te molim kroz ovih devet dana ( sad navedite potrebe... ).
Molimo te majko premila za ove nase bolesnike iz nasih hitnih molitvi a to su ROBERT,Nina,Karlamarija,Julija,Ivica,Marijo,Ivin otac,DanijelVesna,Zeljka,Kruno,Stefica,Danijela,nas brat ucenik,brat DamirII i svi ostali za koje te molimo.
Posebni zagovor zazivam na naseg velecasnog Zorana iz Ivanca.

Sad se izmoli: Krunica i Litanije Majci od Zdravlja[/quote]


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 27 lip 2010 06:13 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
MOLIMO ZA SVE BOLESNE


SEDMI DAN

Sveta Marijo, Majko Božja, naša zagovornice i Pomoćnice, u Tvoje svete ruke stavljamo sve naše blago, sve ono što posjedujemo i omo za što smo zaduženi i odgovorni. Podari nam, o Marijo, svoju majčinsku ljubav, bdij nad našim putovima i vodi nas svome Božanskom Sinu, Isusu Kristu, koji je rekao: „Dođite k meni svi koji ste umorni i opterećeni, i ja ću vas okrijepiti. Uzmite jaram moj na se i učite od mene, jer ja sam krotka i ponizna srca. Tako ćete naći pokoj svojim dušama...." ( Mt 11,28 ).

Sveta Marijo, odsjaju Vječnog Svjetla, od Boga izabrana i svim blagoslovima obdarena, moli za nas jadne grješnike, jer mi ne zaslužujemo nikakve milosti. Sačuvaj svećenike, sluge Tvoga božanskog Sina, u okrilju Tvog Bezgrešnog Srca, gdje im niko ne može nauditi. Sačuvaj njihove ruke bezgrešnima, koje dnevno dotiču sveto Tijelo Tvoga božanskog Sina. Budi uz one koji su u opasnosti, podrži one koji se dvoume, pomozi bolesnima i umirućima, moli za jadne duše u čistilištu, spasi Bogu predane duše, izmoli nam još svetih svećenika i svetih obitelji. Amen.

Sad se izmoli: Krunica i Litanije Majci od Zdravlja

Dođite k meni svi vi umorni i opterećeni i ja ću vas odmoriti."
Evo me, Gospodine.
Došao sam tražiti tvoju blizinu.
Čeznem za tvojom moći koja liječi.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 lip 2010 05:47 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Sveta Marijo, Majko Kristova, Kraljice svete Krunice, svrni svoje milostive oči na nas i budi uz nas u svim našim potrebama. Puni pouzdanja vapijemo Ti s Papom Ivanom Pavlom II: „Majko, Ti znaš što znači u svojim rukama držati mrtvo Tijelo svoga Sina, kome si poklonila život. Zaštiti sve majke na ovoj zemlji od smrti njihove djece, od mučenja, ropstva, ratnih razaranja, progonstava, koncentracijskih logora i zatvora. Tvome majčinskom Srcu, Marijo, povjeravamo prije svega one koji su pritisnuti bolima i patnjama bolesne, hendikepirane, muževe i žene u teškim brakovima i djecu u razvedenim obiteljima, ljude koji su pritisnuti dugovima, one koji su bez posla i doma, zatvorenike. O Marijo, Majko Božja, pomozi njima i svima koji se Tebi utječu i koji puni pouzdanja k tebi dolaze. Usliši naše molitve i budi uz nas u svim našim potrebama. Amen.

„Molite i bit će vam dano, tražite i naćićete, kucajte i otvorit će vam se...!"
( Mt 7,7 ),

Hitam k Tebi o Majko predobra. Molim te, izmoli za mene od Boga ovu milost za koju Te molim kroz ovih devet dana ( sad navedite potrebe... ).
Molimo te majko premila za ove nase bolesnike iz nasih hitnih molitvi a to su ROBERT,Nina,Karlamarija,Julija,Ivica,Marijo,Ivin otac,DanijelVesna,Zeljka,Kruno,Stefica,Danijela,nas brat ucenik,brat DamirII,moja kcer Ivana da uspjessno polozi sve ispite i svi ostali za koje te molimo.
Posebni zagovor zazivam na naseg velecasnog Zorana iz Ivanca.


OSMI DAN

Spomeni se, o mila Djevice marijo: još se nije čulo, da je netko tko se tebi u zaštitu utekao, Tvoju pomoć zamolio, i Tvome se zagovoru utekao, da je od tebe ostavljen bio. Takvim povjerenjem potaknuti žurimo k Tebi Djevice djevica, Majko. Budi uz nas u kušnjama života. Rasprosti svoju zaštitu nad svima koji tjelesno i duševno pate. Sačuvaj nama i svima nama dragima zdravlje tijela i duše. Posebno nam izmoli milost za koju Te molimo ( navedi potrebu ). O marijo, bez grijeha začeta, moli za nas, Tvoju siromašnu djecu, i vodi nas k Isusu Kristu! Jer u darivanju Tvoga Sina otkriva se sjaj Tvoga Bezgrešnog majčinstva. Pošalji nam svjetlo milosti, koje se u Tvome Sinu objavljuje. To svjetlo razbija tminu grijeha i čini nas djecom svjetla. O Marijo, daruj nam milost za koju Te molimo i vodi nas dublje u tajne Tvog Božanskog Sina, jer samo je On Put, Istina i Život. Amen.

Sad se izmoli: Krunica i Litanije Majci od Zdravlja


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 29 lip 2010 05:53 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Pri kraju smo nase Devetnice za nase bolesne i sve nase nakane iz srca.Vjerujem da je nas Gospodin po molitvama i prosnjama mnoge uslisao.

DEVETI DAN

O Marijo, od Zdravlja, Zdravlje bolesnih, Utočište grešnika, Utjeho ugroženih, budi uz nas u gorkim trenucima života, ne napusti nas u času naše smrti, nego nam izmoli potpuno pokajanje, iskreno obraćenje i oproštenje naših grijeha. Izmoli nam milost da budemo sveti i sačuvaj nas od svih opasnosti tijela i duše i vodi nas k Svome božanskom Sinu, Isusu Kristu, koji je rekao:"Ja sam trs, vi ste mladice. Tko ostaje u meni i ja u njemu, rodi mnogo roda. Jer bez mene ne možete ništa učiniti." ( Iv 15,5 ). O Marijo, naša draga Gospo iz Vailankannie, Majko od Zdravlja, usliši naše molbe i izmoli nam onu milost za koju Te s pouzdanjem u ovoj Devetnici molimo. Amen.

Sad se izmoli: Krunica i Litanije Majci od Zdravlja

MOLITVA NA KRAJU DEVETNICE

( Moli se na zadnji dan Devetnice )

O Kraljice neba i zemlje, podarila si mi blagoslov. U molitvi je moja ljubav narasla! Pomozi mi da otvorim novu stranicu svoga života, da svjedočim Tvoga Sina, Isusa Krista. Ljubljena Majko, jačaj moju želju za sakramentom svete Pričesti, tako da budem sve sličniji Kristu u svom zahvaljivanju riječima i djelima. Dopusti mi da svoju obvezu dublje spoznam, da kroz ljubav prema drugima, svojim životom i vjerom vodim cijeli svijet Kristu.

Žrtvujem samu sebe i stavljam sebe i svoju obitelj pod Tvoju zaštitu kao i sve gore navedene bolesnike iz nasih hitnih molitvi. Amen.

BvB. :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:

Tko zeli moze nastaviti od sutra opet molit kao sto smo molili ovih devet dana,da ne kopiramo uvijek iznova.Hvala vam. :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 29 lip 2010 08:38 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 29 pro 2009 14:13
Postovi: 771
Lokacija: hercegovina
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Draga sestro Višnja,
hvala ti na ovim molitvama,
hvala ti što moliš za druge,
Drago mi je što si na ovom forumu.
Moli i dalje.
Bog te blagoslovio!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 04 tra 2012 21:25 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 20 srp 2009 21:37
Postovi: 1065
Podijelio: 10 zahvala
Zahvaljeno je: 33 zahvala
Preporučimo u svoje osobne molitve i sve bolesnike koji leže po bolnicama,da im dragi Isus olakša patnje..


:a1250: :a1250: :a1250: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 208 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 17, 18, 19, 20, 21

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 5 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr