www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 23 tra 2024 12:38

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 50 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 25 ožu 2010 16:14 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 14 lis 2009 13:11
Postovi: 138
Lokacija: zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Molitvom ............
Ono što je čovjeku nemoguće Bogu je moguće............. :grlim te:

BVB :D
ISUSE ČUJ NAS, ISUSE USKLIŠI NAS


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 25 ožu 2010 16:17 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 tra 2009 21:44
Postovi: 3250
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 15 zahvala
Zahvaljeno je: 32 zahvala
Možeš li nam malo konkretnije napisati o kakvom se nemiru radi?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 25 ožu 2010 19:22 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
marios napisao:
:idea: :?:


marios napisao:
KAKO PREBOLJETI IZNENADNI ODLAZAK RODITELJA , MAJKE


marios napisao:
:idea:Kako pomoći vlastitom djetetu da ne osjeća stalan nemir :?:

marios napisao:
Hvaljen Isus svima. Malo mi je nezgodno, prvi puta nešto ovako molim ali znam da ćate mi pomoći. Imam dječaka zdrav, lijep, inteligentan ali neizmjerno nemiran. Uvijek neke nepodobštine, nema volju učiti, jako nesiguran u sebe(čini mi se da iz toga orizlazi sve). Molila sam i molim, uzdam se ali nekako kao da posustajem Da ne pomislite da bi se predala to nikada, ali kao da mi ponestaje snage. Znam da zajedno možemo puno. Pa bih molila od vas makar i najmanju molitvicu od srca i možda vaša iskustva, eventualno


Dobro nam dosla draga Marios... :grlim te:

Bog te blagoslovio,cuvao u miru i ljubavi...

Draga sestro,evo kopirala sam tvoje postove predhodne..da malo vise pojasnimo,ovo sto zelis i trazis...
Bilo bi dobro da nam malo vise napises o njemu,i sta je to sto ti mislis da je "nemir",a i ovo o "nestanku majke.."
Napisi ime djeteta,da ga lakse stvaimo u moltve...

MIR I BLAGOSLOV KUCI TVOJOJ...BVB :b232: :b41:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: poruka
PostPostano: 02 lip 2010 20:20 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 07 lip 2009 15:29
Postovi: 21
Lokacija: grad
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
i ja imam strahove ali najviše zbog nekih loših situacija koje se ponavljaju, nekad stvarno mislim da me niko ne razumije i ne čuje, ali čim se pomolim, odem na misu ili čitam iz Biblije bude bolje i vjerujem u dobro. Ne znam što posebno reći ali osjećam tj.sigurna sam On nas je stvorio, zna kako dišemo, prije nas sto želimo itd.itd. i naravno da zna ŠTO JE NAJBOLJE I TO ĆE I UČINITI ZA NAS, I ZATO NE BOJ SE I samo se prepusti njemu, Bog te blagoslovio tebe i sve ostale na forumu


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: za Rebeku
PostPostano: 02 lip 2010 20:28 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 07 lip 2009 15:29
Postovi: 21
Lokacija: grad
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
zove se Ivan, a nemir stalni, nikad smiren staložen, mislim kad je vani u kontaktu s drugom djecom ako ima neko bezobrazan odmah će se nakačiti na njega, ma jednostavno hiper senzibilan i naivan, sigurno jedna ranjena dušica, ne znam kako bolje objasniti... a to za mamu, nije nestala umrla je iznenada i mlada, eto to je ukratko


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 08 srp 2010 00:11 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 28 sij 2010 16:11
Postovi: 8
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Isuse, a gdje je taj mir?

Isus je rekao mir vam svoj ostavljam, mir vam svoj dajem. Ne znam šta je pod tim mislio, ali u meni mir ne prebiva. Ne razumijem Ga ni najmanje, zašto On koji je svemoguć, sve stvorio i svime upravlja zašto se malo više ne petlja u naše živote i jednostavno mi ne dadne taj mir koji je osnovni uvjet za život. To je Njemu lakše nego puknut prstima. Želim živjeti, učiti, ljubiti a ne ovako bezvezno disati tek, jer imam toliko potencijala, mašte i želje, a drže me ove proklete emocije...

Molim, ne griješim, opraštam, ma vapim više, ne mogu ni to koliko mi je dosadilo da ostanem opet bez slovca odgovora, par godina... Ne razumijem Ga ni najmanje... :roll:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 08 srp 2010 08:22 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 tra 2009 21:44
Postovi: 3250
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 15 zahvala
Zahvaljeno je: 32 zahvala
somalia napisao:
Isuse, a gdje je taj mir?

Isus je rekao mir vam svoj ostavljam, mir vam svoj dajem. Ne znam šta je pod tim mislio, ali u meni mir ne prebiva. Ne razumijem Ga ni najmanje, zašto On koji je svemoguć, sve stvorio i svime upravlja zašto se malo više ne petlja u naše živote i jednostavno mi ne dadne taj mir koji je osnovni uvjet za život. To je Njemu lakše nego puknut prstima. Želim živjeti, učiti, ljubiti a ne ovako bezvezno disati tek, jer imam toliko potencijala, mašte i želje, a drže me ove proklete emocije...

Molim, ne griješim, opraštam, ma vapim više, ne mogu ni to koliko mi je dosadilo da ostanem opet bez slovca odgovora, par godina... Ne razumijem Ga ni najmanje... :roll:




Draga sestro,

tvoj post je pun nekog ogorčenja,a vidim i da je prvi post ovdje.
Što te muči?

:grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: za Rebeku
PostPostano: 08 srp 2010 08:25 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 tra 2008 21:01
Postovi: 1065
Lokacija: Negdje,.. daleko,..
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
marios napisao:
zove se Ivan, a nemir stalni, nikad smiren staložen, mislim kad je vani u kontaktu s drugom djecom ako ima neko bezobrazan odmah će se nakačiti na njega, ma jednostavno hiper senzibilan i naivan, sigurno jedna ranjena dušica, ne znam kako bolje objasniti... a to za mamu, nije nestala umrla je iznenada i mlada, eto to je ukratko


Gospodine prikazujem ti malenog Ivana, prikazujem ti rane na njegovom malenom, ranjenom srcu,.. Oce, molim te, polozi svoje Svete Ruke na Njega,.. neka more tvoje Milosti prozme njegovo maleno tijelo i iscjeli ga,.. neka more tvoje Ljubavi prozme njegov Duh i Srce,.. i iscjeli ga,.. neka prihvati da je mama uz tebe,.. i neka Tvoja Ljubav nadopuni prazninu koja je ostala njenim odlaskom...

Oce prikazujem ti Ivana, primi ga na Svoje Dlanove, i pomozi mu da osjeti Mir,.. Povjerenje,... pomozi mu da mu ti budes izvor Snage, Zivota,.. Oce molim te daj smisao njegovu zivotu,.. i pomozi mu da prihvati zivot,.. pomozi mu da spozna koliko jos lijepih trenutaka mu pripremas,..

Molim te Oce,.. smiluj se tom malenom.. ranjenom djetetu,.. I primi njegovu majcicu u Svoje Kraljevstvo,.. tako da moze moliti blizu tebe za svojeg sina,..

Hvala ti Oce,.. Hvala ti jer vjerujem da ces se proslaviti po tom malenom/velikom djecaku,..

i molim te daj Snage, Strpljenja i Ljubavi osobama koje ga nesebicno odgajaju,.. Providi im Oce molim te,..

Oce nas,..

Zdravo Marijo,..

Slava Ocu,..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 08 srp 2010 12:29 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 28 sij 2010 16:11
Postovi: 8
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Magda napisao:
somalia napisao:
Isuse, a gdje je taj mir?

Isus je rekao mir vam svoj ostavljam, mir vam svoj dajem. Ne znam šta je pod tim mislio, ali u meni mir ne prebiva. Ne razumijem Ga ni najmanje, zašto On koji je svemoguć, sve stvorio i svime upravlja zašto se malo više ne petlja u naše živote i jednostavno mi ne dadne taj mir koji je osnovni uvjet za život. To je Njemu lakše nego puknut prstima. Želim živjeti, učiti, ljubiti a ne ovako bezvezno disati tek, jer imam toliko potencijala, mašte i želje, a drže me ove proklete emocije...

Molim, ne griješim, opraštam, ma vapim više, ne mogu ni to koliko mi je dosadilo da ostanem opet bez slovca odgovora, par godina... Ne razumijem Ga ni najmanje... :roll:





Draga sestro,

tvoj post je pun nekog ogorčenja,a vidim i da je prvi post ovdje.
Što te muči?

:grlim te:



pa mislim da je očito, jel
trebam mir, samo to ništa me više ne interesuje, jer moje emocije su bolesne, i od ovakvog života sam umorna, to stanje traje već par godina, želim biti osoba od ljubavi, mira, plodonosna smokva, a ovako teško...
ma nije to ogorčenje, ogorčenje je teže i bolnije, prije ljutnja što ne razumijem

a molitva ostaje bez odgovora i to mi je više dosadiloooo nenormalno :roll: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 08 srp 2010 12:51 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Dobro nam dosla draga sestro. :grlim te:

Svaki covjek na ovome svijetu ima svoj neki nemir.
Ako znas uzrok tog nemira naci ces i dobar lijek.
A dobar lijek je Vjera,Ufanje,Nada i Ljubav.
Ono sto tebe osobno muci predaj Isusu,ispovjedi se.
Ispovjed ona od srca raskajana daje najbolje Plodove Mira.
Molitva iz srca,znaci razgovor s Isusom daje Mir u srcu i dusi.
Za sve si uzmi malo vremena i preispitaj svoju savjest.
Pitaj se tko si ti? Zatsto uopste postojis´?
Oprosti najprije sve sama sebi kako bi mogla oprostiti i drugima.
Nesto te jako muci ,a najbolju ces spoznaju svega toga dobit
kad se cestito ispovjedis i pricestis.Idi svake nedelje na svetu Misu
i znaj da te ISUS voli bas takovu kakova jesi.MOLI i Vjeruj i bit ce ti.
BtB. :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 50 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 18 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr