www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 19:52

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 
Autor Poruka
PostPostano: 21 ruj 2010 08:40 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
LITANIJA U ČAST SV MIHAELU

Gospodine, smiluj se.

Kriste, smiluj se.

Gospodine, smiluj se.

Kriste, čuj nas.

Kriste, usliši nas.

Oče nebeski, Bože, smiluj nam se.

Sine, Otkupitelju svijeta, Bože, smiluj nam se.

Duše Sveti, Bože, smiluj nam se.

Sveto Trojstvo, jedan Bože, smiluj nam se.

Sveti Mihovile arkanđele, mače Božji

..............................................................................Moli za nas!

Sveti Mihovile arkanđele, vođo anđela,

Sveti Mihovile arkanđele, nepobjedivi duše,

Sveti Mihovile arkanđele, oboružan snagom Božjom,

Sveti Mihovile arkanđele, branitelju Božji,

Sveti Mihovile arkanđele, pobjedniče nad Luciferom,

Sveti Mihovile arkanđele, moćan protiv svih đavola,

Sveti Mihovile arkanđele, moćan protiv svakog zla,

Sveti Mihovile arkanđele, moćan protiv čarobnjaka,

Sveti Mihovile arkanđele, u našim nevoljama,

Sveti Mihovile arkanđele, u našim bolestima,

Sveti Mihovile arkanđele, u ratovima među obiteljima i narodima,

Sveti Mihovile arkanđele, u borbama za obranu crkve,

Sveti Mihovile arkanđele, u nutarnjim borbama protiv

napasti,

Od zasjeda đavolskih, oslobodi nas, Gospodine.

Pomolimo se. Svemogući vječni bože, koji si nam dao arkanđela Mihovila za zaštitnika i branitelja, daj da po našim molitvama budemo sačuvani od svakoga zla i paklenoga ognja. To te molimo po Isusu Kristu, Gospodinu našemu. Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 21 ruj 2010 08:45 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
Čin posvete sv. Mihaelu arhanđelu
Plemeniti kneže svih anđeoskih korova i cijenjeni vođo vojske Gospodnje, gorljivi ljubitelju slave Gospodnje i strahu pobunjenih anđela, sv. Mihaele Arhanđele, želeći biti u broju tvojih štovatelja, danas ti se u potpunosti predajem. Stavljam sebe samoga ,svoj posao , svoju obitelj, prijatelje i sve što mi pripada pod tvoju budnu zaštitu. To što nudim vrlo je malo, buduću da sam ja jadni grešnik ali, molim te ti nagradi ljubav moga srca. Sjeti se, da sam od danas pod tvojom budnom zaštitom, te moraš biti uza me cijeloga moga života. Pribavi mi oproštenje mojih brojnih i teških grijeha, daj da od srca ljubim svoga Boga i dragog spasitelja Isusa, moju dragu majku Mariju, sve ljude i moju braću koji su ljubljeni od Oca a otkupljeni od Sina. Isprosi mi milosti koje su mi potrebne da bih zaslužio krunu slave. Brani me uvijek od neprijatelja moje duše a posebno u zadnjem trenutku mojega života. Dođi tada, slavni Arhanđele, pomozi mi u borbi i odagnaj daleko od mene u ponor pakla onog oholog palog anđela kojeg si pobjedio u nebeskoj borbi.Predstavi me tada, pred prijestoljem Božjim da bih mogao, s tobom sv. Miheale i sa svim anđelima, pjevati hvalu, čast i slavu u vijeke vjekova. Amen
Molitva

Anđele koji predsjedaš sveopćoj straži svih anđela zemlje, nemoj me napustiti. Koliko sam te puta povrijedio svojim grijesima! Molim te usred pogibelji koje okružuju moju dušu, daj mi svoju podršku protiv zlih duhova koji nastoje da me bace kao plijen zavodničkoj zmiji, zmiji sumnje i koji, preko tjelesnih napasti, pokušavaju zarobiti moju dušu. Ne prepusti me lukavim udarcima neprijatelja koji je toliko strašan koliko i okrutan. Učini da mogu otvoriti svoje srce tvojim slatkim nadahnućima, nanovo ih oživljavajući svaki put kad se bude činilo da se gasi u meni sigurnost tvoje ljubavi. Učini da u moju dušu siđe jedna iskra preugodnog plamena koji izgara u tvome srcu i srcu tvojih anđela. Daj da na koncu ovoga jadnoga i kratkoga zemaljskog života, mogu doći i uživati vječno blaženstvo u Isusovu Kraljevstvu gdje ću ga onda ljubiti, blagoslivljati i radovati mu se. Amen


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 21 ruj 2010 08:46 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 29 pro 2009 14:13
Postovi: 771
Lokacija: hercegovina
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
LITANIJA U ČAST SV MIHAELU

Gospodine, smiluj se.

Kriste, smiluj se.

Gospodine, smiluj se.

Kriste, čuj nas.

Kriste, usliši nas.

Oče nebeski, Bože, smiluj nam se.

Sine, Otkupitelju svijeta, Bože, smiluj nam se.

Duše Sveti, Bože, smiluj nam se.

Sveto Trojstvo, jedan Bože, smiluj nam se.

Sveti Mihovile arkanđele, mače Božji

..............................................................................Moli za nas!

Sveti Mihovile arkanđele, vođo anđela,

Sveti Mihovile arkanđele, nepobjedivi duše,

Sveti Mihovile arkanđele, oboružan snagom Božjom,

Sveti Mihovile arkanđele, branitelju Božji,

Sveti Mihovile arkanđele, pobjedniče nad Luciferom,

Sveti Mihovile arkanđele, moćan protiv svih đavola,

Sveti Mihovile arkanđele, moćan protiv svakog zla,

Sveti Mihovile arkanđele, moćan protiv čarobnjaka,

Sveti Mihovile arkanđele, u našim nevoljama,

Sveti Mihovile arkanđele, u našim bolestima,

Sveti Mihovile arkanđele, u ratovima među obiteljima i narodima,

Sveti Mihovile arkanđele, u borbama za obranu crkve,

Sveti Mihovile arkanđele, u nutarnjim borbama protiv

napasti,

Od zasjeda đavolskih, oslobodi nas, Gospodine.

Pomolimo se. Svemogući vječni bože, koji si nam dao arkanđela Mihovila za zaštitnika i branitelja, daj da po našim molitvama budemo sačuvani od svakoga zla i paklenoga ognja. To te molimo po Isusu Kristu, Gospodinu našemu. Amen.

Čin posvete sv. Mihaelu arhanđelu

Plemeniti kneže svih anđeoskih korova i cijenjeni vođo vojske Gospodnje, gorljivi ljubitelju slave Gospodnje i strahu pobunjenih anđela, sv. Mihaele Arhanđele, želeći biti u broju tvojih štovatelja, danas ti se u potpunosti predajem. Stavljam sebe samoga ,svoj posao , svoju obitelj, prijatelje i sve što mi pripada pod tvoju budnu zaštitu. To što nudim vrlo je malo, buduću da sam ja jadni grešnik ali, molim te ti nagradi ljubav moga srca. Sjeti se, da sam od danas pod tvojom budnom zaštitom, te moraš biti uza me cijeloga moga života. Pribavi mi oproštenje mojih brojnih i teških grijeha, daj da od srca ljubim svoga Boga i dragog spasitelja Isusa, moju dragu majku Mariju, sve ljude i moju braću koji su ljubljeni od Oca a otkupljeni od Sina. Isprosi mi milosti koje su mi potrebne da bih zaslužio krunu slave. Brani me uvijek od neprijatelja moje duše a posebno u zadnjem trenutku mojega života. Dođi tada, slavni Arhanđele, pomozi mi u borbi i odagnaj daleko od mene u ponor pakla onog oholog palog anđela kojeg si pobjedio u nebeskoj borbi.Predstavi me tada, pred prijestoljem Božjim da bih mogao, s tobom sv. Miheale i sa svim anđelima, pjevati hvalu, čast i slavu u vijeke vjekova. Amen
Molitva

Anđele koji predsjedaš sveopćoj straži svih anđela zemlje, nemoj me napustiti. Koliko sam te puta povrijedio svojim grijesima! Molim te usred pogibelji koje okružuju moju dušu, daj mi svoju podršku protiv zlih duhova koji nastoje da me bace kao plijen zavodničkoj zmiji, zmiji sumnje i koji, preko tjelesnih napasti, pokušavaju zarobiti moju dušu. Ne prepusti me lukavim udarcima neprijatelja koji je toliko strašan koliko i okrutan. Učini da mogu otvoriti svoje srce tvojim slatkim nadahnućima, nanovo ih oživljavajući svaki put kad se bude činilo da se gasi u meni sigurnost tvoje ljubavi. Učini da u moju dušu siđe jedna iskra preugodnog plamena koji izgara u tvome srcu i srcu tvojih anđela. Daj da na koncu ovoga jadnoga i kratkoga zemaljskog života, mogu doći i uživati vječno blaženstvo u Isusovu Kraljevstvu gdje ću ga onda ljubiti, blagoslivljati i radovati mu se


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 22 ruj 2010 06:57 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 29 pro 2009 14:13
Postovi: 771
Lokacija: hercegovina
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Molimo i danas sv.Mihaelu Arkanđelu

Čin posvete sv. Mihaelu arhanđelu

Plemeniti kneže svih anđeoskih korova i cijenjeni vođo vojske Gospodnje, gorljivi ljubitelju slave Gospodnje i strahu pobunjenih anđela, sv. Mihaele Arhanđele, želeći biti u broju tvojih štovatelja, danas ti se u potpunosti predajem. Stavljam sebe samoga ,svoj posao , svoju obitelj, prijatelje i sve što mi pripada pod tvoju budnu zaštitu. To što nudim vrlo je malo, buduću da sam ja jadni grešnik ali, molim te ti nagradi ljubav moga srca. Sjeti se, da sam od danas pod tvojom budnom zaštitom, te moraš biti uza me cijeloga moga života. Pribavi mi oproštenje mojih brojnih i teških grijeha, daj da od srca ljubim svoga Boga i dragog spasitelja Isusa, moju dragu majku Mariju, sve ljude i moju braću koji su ljubljeni od Oca a otkupljeni od Sina. Isprosi mi milosti koje su mi potrebne da bih zaslužio krunu slave. Brani me uvijek od neprijatelja moje duše a posebno u zadnjem trenutku mojega života. Dođi tada, slavni Arhanđele, pomozi mi u borbi i odagnaj daleko od mene u ponor pakla onog oholog palog anđela kojeg si pobjedio u nebeskoj borbi.Predstavi me tada, pred prijestoljem Božjim da bih mogao, s tobom sv. Miheale i sa svim anđelima, pjevati hvalu, čast i slavu u vijeke vjekova. Amen
Molitva

Anđele koji predsjedaš sveopćoj straži svih anđela zemlje, nemoj me napustiti. Koliko sam te puta povrijedio svojim grijesima! Molim te usred pogibelji koje okružuju moju dušu, daj mi svoju podršku protiv zlih duhova koji nastoje da me bace kao plijen zavodničkoj zmiji, zmiji sumnje i koji, preko tjelesnih napasti, pokušavaju zarobiti moju dušu. Ne prepusti me lukavim udarcima neprijatelja koji je toliko strašan koliko i okrutan. Učini da mogu otvoriti svoje srce tvojim slatkim nadahnućima, nanovo ih oživljavajući svaki put kad se bude činilo da se gasi u meni sigurnost tvoje ljubavi. Učini da u moju dušu siđe jedna iskra preugodnog plamena koji izgara u tvome srcu i srcu tvojih anđela. Daj da na koncu ovoga jadnoga i kratkoga zemaljskog života, mogu doći i uživati vječno blaženstvo u Isusovu Kraljevstvu gdje ću ga onda ljubiti, blagoslivljati i radovati mu se.Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 29 ruj 2010 06:37 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
:a1250: :a1250: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 29 ruj 2010 09:44 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
Molitva Sv.Mihaelu Arkandjelu

Sveti Mihaele.arkandjele,brani nas u boju!
Protiv pakosti i zasjeda djavolski budi nam zakon.
Neka mu zapovjedi Bog,ponizno molimo,i ti vojvodo vojske nebeske,
sotonu i druge duhovne zlobe,koje svijetom obilaze na propast dusa,
bozanskom jakosti u pakao protjeraj! Amen
...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 4 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr