www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 19:53

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 974 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 94, 95, 96, 97, 98  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 24 lis 2010 15:23 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 vel 2008 18:24
Postovi: 690
Lokacija: POŽEŠKO SLAVONSKA
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ljudi da li itko zna što nam je sa Dariom i Ninom

Do tada neka ih prati zagovor Blažene Djevice Marije


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 24 lis 2010 21:57 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 21 lis 2009 13:19
Postovi: 190
Lokacija: Hrvatska, Rijeka
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Samo da se nadovežem, da i ja pratim cijelo vrijeme hoće li se Daria javiti.. Ako netko zna šta je s njima..
Eto.. Božji blagoslov neka ih prati..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 03 stu 2010 17:30 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 11 ruj 2007 13:24
Postovi: 2127
Lokacija: metropola
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
sutra misec dana mali Darie!
pa eto, nek vam je s blagoslovom!! smajlic22


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 stu 2010 22:15 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 30 lis 2010 15:32
Postovi: 92
Lokacija: Slavonija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Pridružujem se molitvama za Ninu, koja je eto slučajno imenjakinja moje sestre..i molitvama i čestitkama na malenom anđelu svojoj imenjakinji. Lijep pozdrav. Bog Vas blagoslovio!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 22 stu 2010 17:27 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 25 srp 2009 14:14
Postovi: 43
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
:a1163: :grlim te: Ni mene nema odavna a koliko znam, Darija je dobila divnu curicu Niku-Mariju... i sva je oko nje...suprug joj je na brodu pa je sama u podstanarstvu i tamo nema internet... ponekad ode kod mame i seke Nine ali je sva okupirana anđelkom koji jako dobro napreduje i već se smije čekajući tatu da joj se vrati...Nina je obično, sada joj se vratio dečko Mario.koji je imao komplikacije sa nečim što je pojeo pa mu je to otišlo u krivo... Darija je to detaljno opisivala a sada nije više na intenzivnoj njezi nego je s Ninom i pomaže joj maksimalno.. Neka ga dragi Bog čuva i blagoslovi... eto toliko... Molimo i dalje za Darijinu novu obitelj i Ninu i sve njene,,, pozdtav


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 22 stu 2010 17:38 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 23 stu 2008 23:28
Postovi: 1052
Lokacija: MOLVE
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Darija je super, ima prekrasnu kčer ...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 pro 2010 11:38 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 svi 2009 17:24
Postovi: 534
Lokacija: Zadar
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dragi moji,
HVALA VAM, HVALA VAM, HVALA NA SVAKOJ MOLITVI!!!! :grlim te: :grlim te: :grlim te:
Ja sam dobro, evo proslo je vrijeme uhodavanja sa mojim malim anđelićem Nikom Marijom. Posvetila sam je našoj Majčici i osjećam njen zagovor za nju u svakom trenutku... Majčice, hvala Ti!!! Svjedočim da je porod protekao vođen Marijinim zagovorom i molitvama svih dragih ljudi...
Donedavno sam bila sama u podstanarima sa njom jer mi je muž na brodu (nažalost moramo trpiti i tu odvojenost jer nema posla na kopnu)... sada sam se vratila kuci dok muž ne dođe jer dolazi zima, a kako bih htjela pomoći mami jer je ona preiscrpljena zbog brige oko Nine, preselila sam se kako ne bi svog anđelka svaki dan nosila po ledu... Kuća koju smo trebali dobiti još nije riješena jer se moj ujo nije izdefinirao koliko traži za otkup svoga dijela pa smo nažalost morali u podstanare... čekam ovih dana da Gospodin smekša srce uje da kaže što misli...
Nina nam je nažalost i dalje isto ... velika je to patnja... no moja vjera je uvijek da će biti bolje!!!... iako je evo vec godina ipo da je nepokretna... :(
Počela je slušati prof. Ivančića, jako puno čita Novi zavjet,... Puno je kušnji, stalno ima začepljenja katetera zbog bakterija kojih se još uvijek ne može riješiti jer to dolazi s njime, pa zbog toga ima česte temperature, ma baš velika pokora... Mama je već preiscrpljena... svi smo...
Tako mi je drago da sam s vama!!!
Neka vas sve blagoslovi kiša Božjeg blagoslova.
Vaša Daria :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 02 ožu 2011 23:25 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 17 sij 2011 22:21
Postovi: 9
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Zdravo Marijo...za ninu


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 03 ožu 2011 07:11 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 svi 2009 17:24
Postovi: 534
Lokacija: Zadar
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dragi moji.... :grlim te: :grlim te: :grlim te:
Kod Nine jos nema poboljšanja... :( Evo danas baš ide u Zagreb, čula je za nekog Miroslava Rimarchuka koji ima svoju kliniku i kaže da liječi različite bolesti... tretman je 500 eura po danu... moji su spremni sve prodati... Ja se bojim da je to neki koji se bogati na bolesnima... :cry: ...jer jezik koji koristi na svojoj web stramici dosta je agresivan (On sve liječi, 100%... ???) Jeste li vi više čuli o njemu? BVB :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 03 ožu 2011 09:02 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
E moja sestrice,prepustite Gospodinu Bogu Ninu i neka se vrsi Njegova sveta volja.
Nema tog doktora na svijetu koji ljeci ako Bog hoce po svome.
Vjera i ljubav sve ljeci i ako je Bog nekome odredio patnju i trpljenje On zna zasto je tako.
Uzalud ce tvoji sve rasprodati i platiti silne doktore a i ovaj mi bas cudno zvuci pa budite oprezni.
Neka se Gospodin Bog proslavi kroz tvoju seku Ninu i neka bude volja njegova,a ne nasa.BtB.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 974 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 94, 95, 96, 97, 98  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 0 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr