www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 20:46

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 269 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 05 pro 2010 21:19 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 tra 2007 16:22
Postovi: 321
Lokacija: PROZRAČNI OBLAČIĆ
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Bog narode.Za Ivan Križa Nina je poslije mog posjeta otišla u Niš kod alternativaca i ja više nisam niti išao niti zvao.Ne može se služit dvojici gospodara ja želim služit dovjeka samo Bogu.Mala Klara je potpuno zdrava i samo joj nedostaje otac koji radi u Estoniji pa joj fali puno i to je problem kod Klare.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 06 pro 2010 11:56 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 27 ruj 2010 19:42
Postovi: 17
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
učenik napisao:
Bog narode.Za Ivan Križa Nina je poslije mog posjeta otišla u Niš kod alternativaca i ja više nisam niti išao niti zvao.Ne može se služit dvojici gospodara ja želim služit dovjeka samo Bogu.Mala Klara je potpuno zdrava i samo joj nedostaje otac koji radi u Estoniji pa joj fali puno i to je problem kod Klare.

ako je mala Klara dobro, to je predivna vijest!!!
hvala Ti na odgovoru i BTB!

P.S.
čuli smo se telefonski u petak, ako se sjećaš...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 06 pro 2010 14:19 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 lis 2010 22:08
Postovi: 178
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ivan križ napisao:
još jednom čitam cijelu temu...učenikove priče i doživljaji su doista fascinantni...

ne želim uopće provocirati, dapače. samo sam oprezan: isuviše toga sam vidio i doživio.

interesira me, prije svega, zašto učenikov duhovnik misli da bi nadležni biskup sigurno odbio primiti/razgovarati/ispitati učenika i njegovo djelovanje? mislim da bi učenik svakako TREBAO pokušati doći do biskupa, a BOG će, ako mu je po volji, providjeti i preko biskupa ZVANIČNO odobriti djelovanje učenika.

pišem ovo stoga jer mnogi biskupi u HR ne dozvoljavaju djelovanje karizmatika, no neki ipak daju dozvolu...vrijedilo bi pokušati ići do biskupa, barem mi se tako čini.



Dragi Ivane ne razumijem zasto kazes da bi provocirao svacije misljenje je u redu i dobro doslo pa i onda ako se ne podudara sa tudjim,na takav nacin pomazemo jedni drugima.Sto se tice ucenika mislim da mu je sasvim dovoljan dar koji mu je Dragi Bog dao i on ga ispunjava sa ovim ne bi dobio nista posebno,jer odlazak Biskupima je ponekad razocaravajuci jer moraju onda puno toga prouciti,istraziti itd.da bi dali neku dozvolu za nesto,eto uzmimo za primjer Medjugorje postao je centar svijeta,snaga vjernika koji tamo skupljaju snagu za daljnji zivot,mole se,pjevaju,slave,zive vjeru,ljube Boga i iscekuju deset tajni,a ipak nije priznato.Bogu nekad ne treba priznanje za njegovo djelovanje njegova slava je dovoljno mocna i snazna da ne treba priznanje obicnog covjeka.Stavila sam stranicu o svjedocenju vidjelice Julke tezak je njen kriz,put i zivot bio da proslavi NJega,cak su joj i crkveni poglavari zatvarali vrata i Isus ju je na to upozorio.BTB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 pro 2010 09:29 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Hvaljen Isus i Marija svima....

Slabo sam vise na ovim stranicama iz osobnih razloga,ali sve sto vam mogu posvjedociti je to
da ISUS zaista ljeci preko naseg brata "Ucenika"i mogu samo reci Bogu hvala sto sam ga upoznala.
Uvijek kad imam neke zdrastvene probleme javim mu se i njegova molitva u Ime Isusovo je ljek za mene.
Ono sto mi on kaze od cega sada ta bolest i zasto jest zaista tako.Bogu hvala i kad je neki problem u vezi
zdravlja ja prije nazovem njega da se pomoli za mene,a onda doktorski nalazi potvrde da je sve u najboljem redu.
Eto kako je velik Gospodin i koja djela cini preko onih koje je izabrao i naravno one koji mu vjeruju i iz ciste
ljubavi rade za bolesne bez ikakove place ili trazenja da mu se sto da.O bratu uceniku mogu rec samo sve naj naj najbolje.
Moj osobni zivot je promjenila moja teska bolest,svjedocila sam o tome,a od tada je moj zivotni hod za Kristom
svakodnevna sveta Misa,zahvala Isusu za sve sto je ucinio i sto jos cini za mene,molim vise za druge u potrebi
nego za sebe,a svoj kriz prihvacam hrabro i nosim,pa kada opet zaboli obracam se mom Isusu i naravno nazovem
dragog brata u Kristu ucenika jer uvijek mi njegova molitva i njegov odgovor daju ono zeljeno jer Bog nas ljubi i zeli
da budemo zdravi.

Dragi brate u Kristu ovim putem mogu reci hvala Bogu sto postojis.Blagoslov tebi i tvojoj obitelji.Amen. :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 pro 2010 12:13 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 27 ruj 2010 19:42
Postovi: 17
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
evo samo da javim...Učenik je molio za jednog mog poznanika/kolegu, koji ima rak gušterače i jako je loše (odustao je i od kemoterapije...). tijekom molitve (jučer ili prekjučer) osjetio je nakekave trnce...daj Bože dragi i milostivi da moj kolega ozdravi, a Ti se, svemogući Bože, proslaviš preko svog Učenika :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 pro 2010 12:21 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 20 lip 2010 21:51
Postovi: 333
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Smiluj mu se Isuse :a1250: :a1250: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 pro 2010 14:04 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 28 kol 2009 11:42
Postovi: 1552
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 12 zahvala
Zahvaljeno je: 62 zahvala
visnja napisao:
Hvaljen Isus i Marija svima....

Ono sto mi on kaze od cega sada ta bolest i zasto jest zaista tako.


Nije mi jasan ovaj dio da on kaže od čega ta bolest??? Šta on npr, kaže da je bolest od grijeha ili šta??? smajlic25 smajlic25


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 pro 2010 15:26 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 lis 2010 22:08
Postovi: 178
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
johnny 5 napisao:
visnja napisao:
Hvaljen Isus i Marija svima....

Ono sto mi on kaze od cega sada ta bolest i zasto jest zaista tako.


Nije mi jasan ovaj dio da on kaže od čega ta bolest??? Šta on npr, kaže da je bolest od grijeha ili šta??? smajlic25 smajlic25


Dragi johnny ako si procitao sva ucenikova svjedocanstva mogao si u mnogima primjetiti kao npr.o onom deckicu sto se zadovoljavao kad je Isus ili Duh sveti ne znam sad vise tocno rekao uceniku da pita njegovu majku da li se samozadovoljava i da prestane sa tim i nestat ce kraste sa njegovog lica i tijela i tako je i bilo ili npr.sa onim covijekom koji je imao 3 cm kracu nogu i tamo mu je rekao da se mora ostaviti poroka no medjutim on to nije ucinio pa mu se noga vratila na staro,ucenik je opet molio za njega i ovaj je bio upozoren ako se opet vrati starom zivotu da od ozdravljenja nema nicega,i naravno ovaj je i treci put nazvao ucenika jer se vratio starom zivotu i noga mu se opet vratila na staro tako je i ostao.....SLAVA TEBI KRISTE....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 pro 2010 15:27 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 lis 2010 22:08
Postovi: 178
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ivan križ napisao:
evo samo da javim...Učenik je molio za jednog mog poznanika/kolegu, koji ima rak gušterače i jako je loše (odustao je i od kemoterapije...). tijekom molitve (jučer ili prekjučer) osjetio je nakekave trnce...daj Bože dragi i milostivi da moj kolega ozdravi, a Ti se, svemogući Bože, proslaviš preko svog Učenika :a1250:


Dobri Oce smiliuj se..... :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 pro 2010 21:00 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 23 lip 2010 12:36
Postovi: 2
Lokacija: dalmacija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvala ti dobri Isuse sto nam pomazes preko ucenika i njegovih prekrasnih molitvi.Ucenice,Bog te blagoslovio i tvoju obitelj koja te nesebicno dijeli sa svima koji te mole za pomoc.U nasim si molitvama. :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 269 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 10 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr