www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 ožu 2024 10:25

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 31 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 01 lip 2011 17:42 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 23 ožu 2010 18:49
Postovi: 492
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Oče naš...
Zdravo Marijo...
Slava Ocu...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 lip 2011 20:37 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6381
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
Isuse,molimo te pomozi bratu... muzu od sestre Rore,da nas brat prihvati svoj kriz,njegovu bolest i svega sto ga sada pritisce ..da nema straha ,nego da se hrabro odluci da se suoci sa svim sto mu dodje u ovim trenutcima..u zivot ,pogotovo podari mu nadu i cvrstu vjeru da se prepusti Tvojem vodstvu.
Isuse,molimo Te obilno blagoslovi ovog bolesnika , cijelu obitelj,budi im na pomoci , podari im snage da ustraju ..
Proslavi se svojim bozanskom moci , ne napustaj ih ,dok se u Te uzdaju..podari im ljubav i mir,da prihvate svoj kriz..
Blazena Djevice Marijo ,zastiti ih svojim plastom ljubavi,zagovaraj kod Tvoga Sina...da im bude na pomoci..
Amen!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 lip 2011 20:57 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 10 lip 2008 20:55
Postovi: 3438
Lokacija: Santa Fe (New Mexico)
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 72 zahvala
Pridružujem se u molitvi.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 03 lip 2011 06:14 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 01 ožu 2011 14:29
Postovi: 1346
Lokacija: Istra-Istria
Podijelio: 184 zahvala
Zahvaljeno je: 169 zahvala
Da javim novosti dragi forumarši. Punkcija limfnog čvora na preponi došla je pozitivna na rak ali dr kaže da dok se ne obavi biopsija ništa nije sigurno jer koji puta nalaz bude pozitivan a raka nema :roll: . Hvala vam na molitvama, čak me je i muž pitao neka se pomolim zato da se rak ne proširi, a jučer navečer je pred menom molio Boga da njemu i nama pomogne. Slava Isusu na tome! :a1250:
Malo sam bila i još uvijek jesam utučena ali znam da sam sve predala u Gospodinove ruke tako da će sve biti dobro! :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 03 lip 2011 07:14 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 15 ožu 2011 16:49
Postovi: 1617
Lokacija: severna Bačka
Podijelio: 48 zahvala
Zahvaljeno je: 31 zahvala
:a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 lip 2011 12:50 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 01 ožu 2011 14:29
Postovi: 1346
Lokacija: Istra-Istria
Podijelio: 184 zahvala
Zahvaljeno je: 169 zahvala
Rak je lokaliziran na preponi gdje su limfne žlijezde i nije se proširio hvala Bogu! Sada slijede dvije operacije od kojih je jedna zakazana za cca 14 dana tj. odstranjenje tih žlijezda jer ih ima više! A druga je odstranjenje još jednog dijela prednjeg stopala za svaki slučaj!
Uglavnom vijesti su jako pozitivne mada još nije gotovo ali eto uzdajem se u Gospodina i Majku našu za zagovor!

Inače moj muž je nekako bijesan na rečenicu "Hvala Bogu" što su skoro svi izgovorili kada im je priopćio vijest da je rak lokaliziran! I onda me je doslovce napadao u tome da zašto ja kažem (ili svi kažu) hvala Bogu kada je nešto lijepo a ne kritizira ga se kada je nešto negativno. On govori da se nešto desi zahvljajujući puno faktora od kojih ne isključuje Boga ali da postoje i druge stvari tipa priroda, doktori, znanost, njegova pozitivnost...
Ne znam, ja znam da je naš odnos sa Bogom interakcija i da naravno da što si više pozitivan bolje je ali opet i Bog igra ulogu u svemu tome šta ne?
I dalje se molim za njega :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 10 lip 2011 17:03 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 04 lip 2011 07:58
Postovi: 6
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Rora napisao:
Mom mužu je prije nekog vremena odstranjem palac na nozi zbog inih problema i kada se napravila biopsija ustanovilo se je da ima melanom kože. Jučer je bio na pretragama u ZG. Za sada znamo da sa unutarnjim organima je sve u redu hvala dragom Bogu, a sada čekamo nalaze krvi, punkcije jedne žlijezde itd. U ponedjeljak mora ići napraviti neki test u Rijeku i onda opet u ZG na odstranjenje te žlijezde. U svemu tome on je jaaako pozitivan i ne da se niti malo obeshrabriti bez obzira koliko su tužni njegovi roditelji. Ja sam sve predala u ruke dragom našem Isusu i molila Svetu Majku Mariju da ga zagovara (hvala ti Rebeka) i mirna sam jako sada, mada sam i ja bila dosta tužna i isplakala se je. Moja je mama umrla prije 6 i pol godina od raka...
Muž mi i nije neki vjernik ali vidim da mu Isus pomaže jer je zbilja jak i ne da se, ali zbog ljubavi prema svome ocu ide kod nekog bioenergetičara mada sam ja protiv toga. Hvala Isusu kojemu sam se molila da muž i svekar shvate da ne treba ići kod tih ljudi jer je mom mužu sada usadio crv sumnje!
Molim se i dalje da mi Isus i dragi nam Bog da snage da izdržim u ovim teškim trenutcima, da ga nikakve zle sile ne dotaknu kod tog bioenergetičara i ako je to Njegova volja da ga ozdravi i ojača u tijelu i duhu!
Molim vas dragi forumaši ako možete se izmoliti za sve nas! Inače imamo i malu curicu od 2 godine i 4 mjeseca koja jako voli svoga tatu!
Hvala vam od srca svima koji budete molili! :a1250:


evo ja cu se pomoliti za tu osobu,ali pazi se tih bioenergeticara i slicnih,sjeti se iskreno moliti,a ako se pomolis Kristu za tu osobu da je stiti ta osoba je nemocna da radi zlo,ali treba se iskreno moliti

pozdrav


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 lip 2011 12:13 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 01 ožu 2011 14:29
Postovi: 1346
Lokacija: Istra-Istria
Podijelio: 184 zahvala
Zahvaljeno je: 169 zahvala
Hvala ti Iknar!
Sada nam još više trebaju vaše molitve dragi forumaši! Molite za mene i cijelu moju obitelj!
Ja se i dalje molim Isusu da nas čuva od bilo kojeg zla jer evo moj muž i dalje vjerujue tzv. iscjeliteljima :twisted: bez obzira na moje neodobravanje i negodovanje.
Vjerujem da će Bog sve na kraju okrenuti na dobro ali eto u ovoj situaciji zbilja nije lako zato molite se i za mene da imam snage da ustrajem :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 lip 2011 17:09 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 15 ožu 2011 16:49
Postovi: 1617
Lokacija: severna Bačka
Podijelio: 48 zahvala
Zahvaljeno je: 31 zahvala
Duuuuugo sam razmišljao da li da se javim ili ne, dobro mi je poznata takva situacija, prošao sam slično i ovo što ću ti reći je provereno debeeelo u praksi, a izbegavam da spominjem da ne bih izazvao polemiku.Sjeti se iz Svetog pisma onoga poganskog satnika koji je došao moliti Isusa za svoga slugu...''što se hoće reć ne mora nužno vjerovati onaj za koga se moli'' , ali po tvojoj vjeri i molitvi Bog ćete pogledati (pomilovati pogledom) ali je uvijek u konačnici'' ne moja nego Tvoja volja''.

Druga stvar, po sakramentu braka ti imaš ''pravo'', blagosloviti ga posvećenom vodom ako ide kod ''iscjelitelja'', polagati ruke na njega u molitvi i zazivati Krv Kristovu, da ga iscijeli, očisti ako se protivi potraži savjet iskusnijeg duhovnika, Koristi sakramentale...posvećena voda, tamjan, blagoslovljene svijeće i sad još nešto...
Davne 2004 god je kod nas održao seminar fra Smiljan Kožul i treći dan seminara poslije Svete mise za ozdravljenje porodičnog stabla je (pošto je prethodno veče rekao da donesemo vodu, ulje i sol) molio ''egzorističke molitve'' ne mogu naći bolji izraz i rekao da je velika pomoć tih sakramentala, eg. vode ulja i soli normalno u jaaakoj vjeri i molitvi.Naveo je i primjer da se u jednom primorskom gradu trbao izgraditi centar za transcedentalnu meditaciju da su ''egzorcizirali'' 50 kg soli i uz molitvu posuli prostor oko gradilišta.Oni koji su to mislili napravit (centar) nisu mogli prići blizu gradilišta.
Provereno debelo u praksi, nemam što da te lažem
Da te ne gnjavim , prije spavanja se pomolim za vas, ali to je manje bitno, bitnije je ovo što sam ti prije napisao.
MOLI, VJERUJ I ZAHVALJUJ slavi Boga, jer kod NJega ne postoje slučajnosti nego plan za svakoga samo se ne treba (planu )opirati, ili još gore okrenuti leđa
Prikazuj Svete mise za njega i kad god možeš na adoraciju.
Neka Vas dobri Gospodin obasja licem svojim!!!!!!!!!!!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 lip 2011 19:16 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6381
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
Rora napisao:
Hvala ti Iknar!
Sada nam još više trebaju vaše molitve dragi forumaši! Molite za mene i cijelu moju obitelj!
Ja se i dalje molim Isusu da nas čuva od bilo kojeg zla jer evo moj muž i dalje vjerujue tzv. iscjeliteljima :twisted: bez obzira na moje neodobravanje i negodovanje.
Vjerujem da će Bog sve na kraju okrenuti na dobro ali eto u ovoj situaciji zbilja nije lako zato molite se i za mene da imam snage da ustrajem :a1250:

Pod obranu se tvoju/ sub tuum


Pod obranu se tvoju utječemo,sveta Bogorodice,
ne odbij nam molbe u potrebama našim,
nego nas od svih pogibli uvijek oslobodi
Djevice slavna i blagoslovljena.

Gospođo naša,
Posrednice naša,
Zagovornice naša!
Sa svojim nas Sinom pomiri,
svojemu nas Sinu preporuči,
svojemu nas Sinu izruči!



Spomeni se milostiva Djevice Marijo,
kako se nikada nije čulo da si ti ikoga zapustila,
tko se pod obranu tebi utakao,
tvoju pomoć zatražio,
tvoj zagovor zaprosio.

Ovim pouzdanjem potaknuta,
utječem se tebi Djevice djevica,
pred tobom Majko stojim,
ne prezri Majko vječne riječi mojih riječi,
nego ih milostivo primi i usliši.
Amen.


Ne odbij nam Majko molbe
u potrebama našim,nego nas
od svih pogibelji uvjek oslobodi
Djevice slavna i blagoslovljena,



S foruma-TT..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 31 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 4 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr