www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 18 tra 2024 16:01

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 48 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 09 ruj 2011 14:03 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 07 ruj 2011 12:04
Postovi: 21
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
[quote="katarina1"]Nikako nemogu preboljeti bivšeg dečka, voljela bih da se pomirimo... Molim se svaki dan, i ne gubim nadu,i voljela bi ako se možete moliti samnom


[Hvala Vam unaprijed]




MOLITVA ZA LJUBAV....

...Bože moj,čuj moj vapaj,pohiti mi u pomoć....osjećam se tako sama,tako izgubljena u ovom strašnom svijetu zla...
...treba mi Tvoja zaštita,Tvoja snaga,Tvoja utjeha....budi moj oslonac na putu kroz život sada i u vječnosti....
...pošalji mi moćnog Anđela čuvara...neka bude uz mene gdje god bila jer važne odluke moram donijeti....
...predajem Ti svoju dušu i svoj život u ruke....razmisli i odluči te učini onako kako je za mene najbolje...
...Ti znaš kome sam ja suđena,molim Te,učini da se dogodi dobro...učini da budem sretna...
...ne ostavljaj me samu u surovom svijetu jer znaš da neću sama uspjeti...potreban mi je netko....
...netko tko bi me volio dušom i tijelom bezuvijetno i u vijeke...poklanjao mi svaki trenutak u svome životu...
...netko tko bi živio za mene...znam da ću imati teške križeve koje ću morati nositi...sve ih s radošću prihvaćam...
...Bože moj,pošalji mi blagoslov Svoj s neba,duša me boli od umora,tonem u provaliju bez izlaza...sama....
...pruži mi Svoju ruku pa makar u posljednji čas...pruži ju...budi moj zaklon i moja zaštita....
...molim Te za ljubav,jednu iskrenu,nježnu,vječnu...koju samo Ti možeš podariti čovjeku i ženi da budu jedno...
AMEN!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 ruj 2011 11:23 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 07 ruj 2011 09:38
Postovi: 22
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
:a1250: :a1250: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 ruj 2011 13:11 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
Drage prijateljice u Kristu.... :D

..u vašim rečenicama prepoznajem nekadašnju sebe..kad sam imala 22 godine i kad sam prvi put prekinula s voljenim dečkom...i kad sam jednako tako grčevito molila da se taj dečko vrati...
Ooo, svi moji prijatelji koji me otad znaju, kažu mi: To nije bilo tugovanje, to je bilo ŽALOVANJE!!!! :D :D :D
Nisam ustajala 2 tjedna iz kreveta, nisam jela, izgubila 7 kg, plakala kao kišna godina (ma kišnih 5 godina, a ne jedna!!))) :D :D .....
I danas se sjećam kako sam Isusu napisala pismo na 5 velikih stranica :grlim te: ...pismo u kojem Ga molim neka On meni vrati dečka, a ja ću zauzvrat tog dečka približiti Njemu....ooo, kako sam gorljivo to željela....gotovo luđački...
Znam da sam samo ponavljala ono: Ako dijete oca zamoli ribu, pa neće mu otac dati štipavca.... i molila sam Oca da mi vrati bivšeg dečka...
Kad su me prijateljice uspjele odvući na tulume, ja sam svim dečkima koji su mi prilazili samo pričala o bivšemu....ha ha ha... sjedila sam tužno u kutu i samo pričala o njemu...na kraju su svi bili tužni skupa sa mnom kad su vidjeli kako venem za njim i puno njih je predložilo da će otići po njega, da će ga dovesti i tako nešto slično..mladost-ludost... :roll: :D

5 mjeseci nakon prekida radila sam predivan posao na mjestu iz snova...iako se još nisam oporavila i bila kao neka sjena...a ne ona prava ja... i zaljubio se u mene prekrasan muškarac.....nisam mogla povjerovati da netko takav postoji... draža mi je bila tuga i bol za bivšim... :shock: ...nikako ga preboljeti.... nikako me nitko drugi nije mogao ničime zaokupiti...
No ovaj je novi čovjek bio toliko divan da sam ipak bila začuđena i znam da sam rekla: Bože, ako je ovaj čovjek za mene, neka bude!!! Pa tko bi rekao da postoji takav čovjek??
I tako sam ipak bila oduševljena njime....i vjerojatno bih se jako zaljubila da....


...se nakon mjesec dana nije vratio u moj život moj bivši...s pričom da je tek u ovih 6 mj. razdvojenosti shvatio koliko me voli....pronašao me na tom rajskom otoku gdje sam bila...
Znala sam da je iskren...i brzo sam zaboravila ovu novu simpatiju (a i živo je jako daleko, u drugoj zemlji) i vratila se bivšem dečku...
Proveli smo tad lijepih 6 godina u vezi...ali se nažalost onda moje srce ohladilo....prekinuli smo... Kojeg li preokreta...nakon svih godina...kad sam tako jako molila za našu ljubav...na kraju sam ja osjetila da nema u meni dovoljno ljubavi... :cry: :cry:

Prekinuli smo....

Ali i danas je on najbolji čovjek kojeg znam. Prošlo je više od 10 godina od našeg zaljubljivanja. Oboje smo sazreli. Živimo u različitim gradovima. Oboje smo slobodni. On i danas misli da smo jedno za drugo, a ja još nisam sigurna. Njemu nisam ostavila nikakvu nadu jer mu želim ženu koja će ga voljeti milijun posto, a ne samo sto...mojih milijun posto se ipak malo ohladilo...a on zaslužuje najviše i najbolje.

Uglavnom, bit ovog mog piskaranja je da su ti dobro rekli naši članovi: MOLITE ZA BOŽJU VOLJU!

SAMO ZA TO!!!

Nemojte nikad grčevito tražiti od Boga da vam nekoga vrati, da vas netko zavoli, da vas netko voli.... pokušajte da vam postane potpuno nevažno hoće li se taj čovjek vratiti ili ne...

Meni se vratio...pa evo kako je ispalo....
Često sam kasnije pomislila na onog čovjeka kojega sam upoznala u vrijeme kad sam bila u prekidu...onoga kojega sam odmah otpisala čim se bivši vratio... Mislim da bih danas, s ovom zrelošću, odabrala tog drugog čovjeka, ma koliko je moj bivši dečko najbolji čovjek kojega znam. Taj je drugi bio stariji 10 godina, zreliji...tek danas mi je jasan, tek danas bih ga mogla razumjeti i biti dio njegovog svijeta, ali je prekasno.

Uvijek molimo samo za volju Božju jer često mi sami zaista nemamo pojma što je za nas dobro..ma koliko mislili da znamo što nam treba....

I čim nešto želimo grčevito, čim smo očajnički nastrojeni za nekim ili za nečim - to nije dobro...mislim da nismo na pravom putu tad....

POKUŠAJTE IMATI POVJERENJA U BOGA, na vama je samo da živite po Njegovim zapovijedima, a On će dati sve što vam treba....

Pročitajte neke od knjiga koje sam danas stavila na temu Duhovna literatura..mislim da će vam jako pomoći...

Razumijemo u kakvoj ste situaciji, ali znajte da uopće nije tako strašno kako se čini!! Nimalo!!
Dobit ćete ili njih natrag ili nekog još sto puta prikladnijeg, ali nemojte biti u grču i nemojte se bojati..molite za BOŽJU VOLJU, a ne svoju!

Javite kako ide! :D :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 18 ruj 2011 06:18 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 kol 2011 08:23
Postovi: 682
Lokacija: Podravina
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Dragi prijatelji u Kristu...
Od kako znam za sebe, prolazim kroz pakao. Od djetinjstva nepamtim nista ljepo. Zivila sam u obitelji u kojoj moji vlastiti roditelji nisu trpili jedno drugo. Svakodnevno sam slusala zajedno sa bratom njihove svadje i uvrede. Majka je cesto vise vremena provodila na poslu nego sa nama,a kad bi i bila sa nama nismo osjecali njenu ljubav. Otac je godinama bio bolestan. Za vrijeme rata je ostao bez posla, te kao takav se osjecao beskoristan jer nije mogao uzdrzavati obitelj. U skoli su me svi ismijavali jer sam iz mjesane obitelji. Mama je katolkinja a tata pravoslavac. Bili smo siromasni. Jedva smo imali novca za ono najosnovnije. Prije tri godine otac je umro od raka pluca. Godinu dana od njegove smrti sam prozivljavala pakao u dusi. Majka se prije godinu dana razbolila od raka grla maternice. Hvala Bogu, otisla je na vrijeme doktoru, pa je pomocu zracenja i kemoterapije proslo sve uredu.
Bila sam ocajna. Svakog dana sam plakala. Zatvorila sam se sama u sebe. Izgubila sam samoposovanje. Bila sam nesigurna u sebe. Ali tada je dosla jedna osoba koja mi je u potpunosti promjenila zivot.
U moj zivot je usao muskarac,17god stariji od mene. Cestit i vrijedan covjek, pun dobrote i razumijevanja. Pruzio mi je potporu. Nisam mogla ni sanjati da mi se pocela dogadjati ljubav. Danas smo u braku. Imamo malu kcer Valeriju. Zahvalna sam Nebesima sto mi je dosao spas od patnje.
Zelim samo nadodati,da sta god da nam se desava u zivotu, potrebno je imati vjere u Spasitelja i ustrajno ga moliti i biti mu vjeran. Sve patnje koje imamo u zivotu, kusnje su koje nam Otac postavlja. Potrebno ih je samo izdrzati i Bog ce nas tada nagraditi sa ljubavlju. Ja sam dobila ljubav nakon mnogo godina pakla. I sto nesmijemo zaboraviti...moramo se beskrajno zahvaljivati na snazi koju imamo kad prolazimo kroz kusnje i na ljubavi kojom nas na kraju Bog nagradjuje.
Draga braco i sestre,mir s vama.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 18 ruj 2011 12:06 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 srp 2007 15:48
Postovi: 374
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ja znam za slučaj gdje su njih dvoje prekinuli nakon 3 godine hodanja i otišli svatko svojim putem, pa ih je Bog ipak htio ponovno spojiti i sada su u braku... imaju hrpu djece... i obilje blagoslova...

draga katarina1 i ja molim za tebe Božju volju... mora proći neko vrijeme da se oslobodiš nezdravih veza sa svojim parom... obično se zlostavljanje osobe puno brže navežu na drugu osobu i onda pate ako prekinu vezu... prekinula si je fizički, ali ne i duhovno i psihički što je puno važnije!

no polako, Gospodin ti u ovom i svakom sljedećem danu daruje ono što ti je potrebno da vršiš njegovu volju i da mu ostaneš vjerna...

mir tebi... :b112: :a1163:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 ruj 2011 08:26 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 07 ruj 2011 12:04
Postovi: 21
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvala Vam svima sto se molite i savjetujete Katrinu 1 i mene...Uz dragog Boga i vas dragi prijatelji u Kristu svaka bol izgleda manja,blaza... :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 20 ruj 2011 11:19 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 07 ruj 2011 12:04
Postovi: 21
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dragi moji prijatelji, sjedim za racunalom, na poslu, jedva imam snage da vam pisem, a velika je sreca da imam kome da pisem, da me saslusa, utjesi. Danas je mjesec i pol odkad mi se nije javio "covjek mog zivota" kome sam dala svoje srce, dusu, sve u zivotu i ostala sam ostavljena na cesti kao maleni napusteni psic. Slusam na radiostanici pjeva grupa Kolonija pjesmu Dala sam ti zivot, dala sam ti sve...toliko me vrijedjaju te rijeci, bole uspomene.

Ovdje sam slucajno usla trazeci molitve da mi dusu opuste, smire. Pridruzila sam vam se i naisla na dosta sicnih i tezih zivotnih situacija. No meni je moja bila i ostala najteza, najveca, oprostite mi sto sam sebicna,bezobrazna, sto samo vidim svoju bol.

U nedjelju sam isla u Medjugorje, ispovjedila se i plakala rijekom suza, osjetila neko lagano olaksanje, da ce sve biti dobro, da vjerujem, da se nadam. Ali ja ne mogu nikako da vratim mir ranjenoj dusi, molim, ali nemam vise snage, vjere da ce meni dragi Bog pomoci.

Molim vas molite za mene, za moju ljubav, da dodje na njega Boziji blagoslov i odvoji ga od kladionice, prezahtijevne majke, vjecnog umora i neizanteresiranosti za onog tko ga pomaze i voli vise od sebe.

Boze blagoslovi i Katarinu1 i sve mladice i djevojke u svim njihovim potrebama. Boze ispuni im sve njihove molbe. Oprosti mi Boze sto ja nemam dovoljno vjere i snage da molim za sebe, za njega, za nas.


Dragi pokojni Ivane Pavle Drugi, pomoli se kod dragog Isusa Krista za mene, za moju ljubav, za sve ucviljene, jadne i nezasticene drage i dobre ljude. Podari nam sretan osmijeh umjesto tuge. Neka ti je vjecno hvala i slava.

KRIST NA ŽALU

Karol Woytila

Krist jednom stade na žalu
tražeć ljude za velika djela
da love srca božanskom Riječi.

O Bože, zar si pozvao mene?
Tvoje usne moje rekoše ime.
Svoju lađu sada ostavljam žalu,
odsad idem kamo šalješ me ti.

Ja sam siromašan čovjek.
Moje blago su predanost Tebi
i srce čisto da idem s Tobom.

O Bože, zar si pozvao mene?
Tvoje usne moje rekoše ime.
Svoju lađu sada ostavljam žalu,
odsad idem kamo šalješ me ti.

Ti trebaš dlanove moje,
moga srca ražaren plamen
i kaplje znoja, samoću moju.

O Bože, zar si pozvao mene?
Tvoje usne moje rekoše ime.
Svoju lađu sada ostavljam žalu,
odsad idem kamo šalješ me ti.

Ti i ja krećemo danas
lovit' srca na moru života
a mreža bit će Riječ Božja prava.

O Bože ... O Bože, zar si pozvao mene?
Tvoje usne moje rekoše ime.
Svoju lađu sada ostavljam žalu,
odsad idem kamo šalješ me ti.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 20 ruj 2011 13:11 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 11 vel 2008 16:08
Postovi: 969
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
samo vrijeme lijeci sve rane... gotovo nista u nasem zivotu ne funkcionira preko metode "klik"... sad cu kliknut i bit cu ok...

ostaje nam samo:

1. strpljivost
2. ustrajnost
3. strpljivost
4. ustrajnost
...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 21 ruj 2011 09:23 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 07 ruj 2011 09:38
Postovi: 22
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvala Vam svima na riječima utjehe.. Vjerujem da ce biti kako Bog odredi.. U mojim ste mislima i molitvama svakodnevno.. Znam kako je kad se osjecas kao da si sam na svijetu i da nemas nikoga. Ja sam se previse vezala uz njega jer mi je bio prvi decko, jer smo dugo bili zajedno i stvarno sam ga iskreno zavolila.. Sada imam 25 i ostala sam sama, ali ne gubim nadu i vjeru da ce se sve posloziti i doci na svoje mjesto.. Trudim se sitnicama si ispuniti dan da ne mislim. Sad hvala Bogu radim, kad smo tek prekinuli 2 mjeseca nisam radila i dani su mi prolazili kao godina, plakala sam 24 sata na dan, bila sam u teskoj depresiji, ni sada 7 mjeseci nakon mi nije bajnO, ali je bolje.. Najgore je šta mi se javi svako toliko i onda ja opet nemogu bez njega. I ja sam znala na poslu danima plakat i bjezat u wc da me nitko ne vidi.. Nadam se da će dragi Bog i nama pomoći... Svi ste u mojim molitvama :a1250: :a1250: :a1250:
puno Vas volim


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 21 ruj 2011 12:57 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 07 ruj 2011 12:04
Postovi: 21
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
katarina1 napisao:
Hvala Vam svima na riječima utjehe.. Vjerujem da ce biti kako Bog odredi.. U mojim ste mislima i molitvama svakodnevno.. Znam kako je kad se osjecas kao da si sam na svijetu i da nemas nikoga. Ja sam se previse vezala uz njega jer mi je bio prvi decko, jer smo dugo bili zajedno i stvarno sam ga iskreno zavolila.. Sada imam 25 i ostala sam sama, ali ne gubim nadu i vjeru da ce se sve posloziti i doci na svoje mjesto.. Trudim se sitnicama si ispuniti dan da ne mislim. Sad hvala Bogu radim, kad smo tek prekinuli 2 mjeseca nisam radila i dani su mi prolazili kao godina, plakala sam 24 sata na dan, bila sam u teskoj depresiji, ni sada 7 mjeseci nakon mi nije bajnO, ali je bolje.. Najgore je šta mi se javi svako toliko i onda ja opet nemogu bez njega. I ja sam znala na poslu danima plakat i bjezat u wc da me nitko ne vidi.. Nadam se da će dragi Bog i nama pomoći... Svi ste u mojim molitvama :a1250: :a1250: :a1250:
puno Vas volim


Boze daj nam strpljenja i blagoslovi nas...pusa tebi Katarina i svima vama sto nas tjesite i molite za nas...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 48 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 5 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr