www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 22:20

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: Isus u "snu"?
PostPostano: 19 pro 2011 14:40 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 10 stu 2011 15:18
Postovi: 3
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
da li ste ikad doživila da sanjate a u biti doživili ste jedno predivno iskustvo koje je stvarno, gdje dodirujete osobu koja je STVARNA I ŽIVA?
jedne noći utonula sam u san i dogodlo se živo iskustvo srela sam Isusa u svom stanu !u ruci je imao veliko slovo A koje je držao sa dvije ruke puno dragih kamenja u predivnim bojama ,to slovo je okrenuo prema meni !ja sam jednostavno imala želju da ga zagrlim na što mi je pružio svoju ruku!kada sam primila njegovu ruku ušla sam u svjetli tunel koji me je vukao prema negdje!ljubav koju sam tada osjetila nemože se usporediti ni sa čime na ovom svjetu,jednostavno ostavio bi i svoju obitelj za tu ljubav!milost i toplina i sad me prate kad pomislim na to predivno iskustvo!
stvarno On je svjetlo svjeta,i istinska ljubav!
da li neko ima neko slično iskustvo?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 pro 2011 17:57 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 kol 2011 08:23
Postovi: 682
Lokacija: Podravina
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Sve je moguce. Vjerujem da se Gospodin moze prikazati i u stvarnosti i u snu. Nisam imala vlastito iskustvo za koje mogu biti sigurna da je to to...ali cula sam od drugih i vjerujem da je to moguce, ali isto tako slazem se, oprezno!
BVB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 pro 2011 17:59 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 10 stu 2011 15:18
Postovi: 3
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
znam da treba razlučivati neke stvari nisam ni ja ujutro sebi vjerovala,ipitala sam se puno i onda odlučila izvući jedan citat!
izvukla sam ( Jer.32 27) "Gle ,ja sam Jahve,Bog svakoga tjela!Meni ništa nije nemoguće!" kad to pročitaš jednostavno se ohrabriš!
A zna da se sve poznaje po plodovima ,Bogu hvala sve je nabolje! svejedno hvala


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 sij 2012 22:47 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 21 ožu 2010 22:26
Postovi: 11
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Moj muž je imao slično iskustvo ,kad je bio u teškoj situaciji
Jedno vrijeme samo je o tome pričao
Zagrlili su se i on je osjetio taj zagrljaj
Ništa nije rekao ,samo su se zagrlili ,i moj muž je znao što to znači
Hvala Bogu to mu je pomoglo i sve je u redu
Bogu je sve moguće pa i poslati svog Sina kad je čovjeku potrebna pomoć
Još uvjel rado priča o tome
Nekad se postidim kad vidim kako on klečeći moli prije spavanja uz blagoslovljenu svijeću
To su plodovi po kojima se poznaje ....
Zanimljivo je kako i meni ti citati iz Biblije uvijek daju smjernicu i točno odgovor na moje misli i molitve


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 sij 2012 22:56 
meni nije Isus ali pije dva dana, dakle inače slike anđela su sa plavom lagano kovrčastom kosom otprilike e a sad ja lezim na krevetu ne spavam, na lijevo od mene u zraku lice odnosno glava anđela ali sa crnom kosom, ja se noemogu pomaknut al osjećam tijelo i ne mogu nikam ko da se duša odvojila od tijela neznam kak bi to drukčije opisal i moram priznat da se sam na prvu splašil a onda me strah prošel i anđelek nestao...

nisam spaval ali su mi oči bile zatvorene ali ko da sam i vidio odnsono osjećao tijelo takvom jačinom da sam ga vidio otprilike bi to tak nekak bilo.

e da već mi se dogodilo slično da sam ležal i nisam se mogel pomaknut ali bez ikakvih pojava lica i slično..

i da zaboravih prije nego kaj sam išel u Međugorje nedavno i nrezamišlajući o tome ukazala mi se Gospa, a za par dana Gospa i Isus al na kratko i onda sam završio u Međugorju...


Vrh
  
Citiraj  
PostPostano: 05 sij 2012 23:26 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 05 stu 2008 19:56
Postovi: 148
Lokacija: Petrinja
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
ja nisam sanjala baš Isusa, no često puta sanjam da počivam u Duhu i to je stvarno prekrasan osjećaj..i često sanjam da se ispovijedam i to uvijek baš fra Ivi Paviću...zanimljivo..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 sij 2012 14:39 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 10 stu 2011 15:18
Postovi: 3
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
tako mi je drago, da se još netko osjetiju puninu ljubavi koju Isus daje svojim dodirom,
predivan osjećaj koji sam podjelila sa vama je da bi vam predočila kako je ljepo spoznati da sam baš ja ona jedna mala ovca koju je trebalo tražiti!
i hvala Isusu što me je našao! :b112:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 8 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr