www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 11:35

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 48 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
Autor Poruka
PostPostano: 24 stu 2011 19:14 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 24 svi 2011 17:50
Postovi: 130
Lokacija: varaždin
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Drage mlade žene...i kad vam sve krene u životu, budite dobre žene majke, jer vi ste te koje vode obitelj i koje ju drže na okupu, vi možete jednom toplom riječju, zagrljajem, obogatiti svoju obitelj..to su prave vrijednosti..i ne čekati dal će naić princ na bijelom konju..sretno..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 27 pro 2011 08:35 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 07 ruj 2011 09:38
Postovi: 22
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Sretan Vam Božić svima od srca...
Evo da Vam kažem da sam ja ponovno u depresiji i da se ponovo osjecam izgubljeno.. Neznam zašto nisam bolje, jer prošlo je puno vremena.. Imam dojam da se pougrava samnom i da mu na neki način služim kao rezerva.. On je dobar čovjek, nemogu to poreći.. Sad su mu najvažniji izlasci a mi se možda pomirimo, a možda ne.. Rekao je da se nezna.. Bojim se za sebe.. Molim se, ali osjećam da gubim nadu.. Previše me ovo puta slomilo i osjecam se bespomićno.. Molim Vas dragi moji molite za mene, i za njega i za mene..Neka nas dragi Bog spoji na zajednički put...

Oče naš.... :a1250: :a1250: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 27 pro 2011 12:05 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 13 kol 2009 17:03
Postovi: 35
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Slika

Naravno, milijunaši u ljubavi, a ne u novcu 8).

Ajmo si to svi skupa ponavljati i povjerovati u to, kao Delboy i Rodney :b112:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 04 sij 2012 11:01 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 07 ruj 2011 09:38
Postovi: 22
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Molim se Bože za milost tvoju :grlim te: :a1250: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 sij 2012 01:18 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 02 sij 2010 22:19
Postovi: 97
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
draga Katarina,kolko sam uspio sve ovo shvatit,tebe je bol i tuga svezala... razumijem te...i mene isto što možeš vidjet po mojim temama kad sam točno pred 2 godine zavapio pred Bogom za pomoč,
činio sam isto što i ti sad ,tražio sam nek bude volja moja a ne božja..
sve više molitva da bude volja moja u duši i srcu veči pakao i bol...
volim i danas još svoju bivšu ženu,srce plače.. no shvatio sam da je mnogo lakše kad kažem u molitvi "bože znaš što bih ja volio no nek bude onako kako ti misliš da treba biti" i na taj način lakše je nositi rane koje smo dobili zaslugom drugih i svojom.... zato moli boga nek te oslobodi tih patnji,nek ti srce ne kuca u grču, nek ti osmjeh zamjeni tugu...tad če več bog da ljepše tvoj život posloži.....

želim obilje božjeg blagoslova i pomoli se za moju bivšu suprugu i moje dijete sa kojim svakodnevno dijelim i dobro i ono manje dobro


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 sij 2012 10:38 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 07 ruj 2011 09:38
Postovi: 22
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Naravno da cu se moliti za Vas obadvoje :)))) Hvala na lijepim riječima :grlim te:
Najviše me muči šta te želi bit samnom a ne pušta me.. I javlja se i govori da mu je stalo, a onda za par dana kaze nešto loše i tako u krug sad već skoro godinu dana..
:a1250: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 26 sij 2012 00:57 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 07 ruj 2011 09:38
Postovi: 22
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dragi moji, ponovo razocarenje, bio je sa drugom.. Srce mi se danas slomilo.. Tek sada shvaćam kada ste govorili da. Treba moliti za Bozju volju, a ne svoju.. Molite za mene jer nisam dobro.. Tesko mi je suočiti se i prihvatiti stvari. Budite uz mene u ovim najgorim trenutcima.. Volim Vas sve


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 vel 2012 19:06 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 29 pro 2010 00:07
Postovi: 56
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Draga Katarina, vjerujem da ti je tesko, ali nemas razloga za tugu...vjerujem da je Bog pripravio za tebe nekog drugog...nekog boljeg za tebe, zato nemoj gubit nadu.. Moja situacija je malo drugacija, ja vec dugo zivim u iluziji... i ja bi voljela da mi Bog obzani svoju volju, voljela da mi vrati tog tog momka za kojim cezem, i neka pusti da me razocara, cisto da vise ne polazem nade u njega, i da krenem dalje...a ovako sad neznam , vise nista o njemu , jer nismo u kontaktu...daljina nas razdvaja..
Pitala sam se zasto sam morala uopce sresti tog momka...zasto je to Bog dopustio??? Ali sada znam, dopustio je to zato jer kroz tu patnju zelio da mi ucvrsti vjeru, da mu se obratim, da Ga pozovem u svoj zivot, ... i uspio je :D jer prije svega toga, bila sam totalno drugacija osoba... Ti sada znas koja je Bozija volja za tebe, i moras je prihvatit jer on uvijek cini ono najbolje za nas... I ja sam se obratila ovim dobrim ljudima na forumu za savjet, i za molitvu i puno se bolje osjecam sad ... VELIKO IM HVALA!!! :D ...i sad kad sam predala svoj zivot u Bozije ruke,vjerujem da ce Bog ponovo vratit tog momka u moj zivot, i potvrditi mi jel ovo bila stvarno ljubav ili kak da to vec nazovem :wink: ili pak iluzija...neka bude volja Njegova, ja jedva cekam da je spoznam.... i svakako cu se pomoliti za tebe :a1250: :a1250: Btb :D

EVO JEDNA MOLITVA...neznam dali je vec objavljivana na forumu nisam provjeravala :wink:

MOLITVA DJEVOJKE

Gospodine, Bože vječni,
Ti si rastavljeno doveo do jedinstva
i uspostavio međusobnu neraskidivu vezu muškarca i žene.
Od tebe biva da se žena sjedinjuje s mužem
radi pomoći i produženja ljudskog roda,
zato daj i meni Gospodine da se sretnem i združim
s čovjekom koji me razumije i kom bih mogla sve reći.
Sjedini me sa takvim koji bi me iskreno, supružnički ljubio cijelog života.
Daj Gospodine da me pronađe onaj koji razlikuje ljubav od strasti i pohotljivosti.
Daruj mi Gospodine ženika koji će uvijek iskati i tražiti
moju dušu i srce, a ne samo moje tijelo.
Ti sâm Gospodine Spasitelju na sveti način
izvrši tajanstveni i čisti brak među nama
da budemo složni dušom i tijelom,
da međusobno obogaćujemo svoj bračni život,
da jedno drugo ne ostavimo osiromašene i upropaštene
već da kao supružnici budemo pobožni,
jednodušni i zadovoljni.

Preslavni Gospodine, još Ti se molim
da onome koga traži duša moja i meni daruješ
da u naš život unesemo radost i Tvoj mir,
da nađemo neprolaznu ljubav kojom nas Ti ljubiš
i da uživamo u pravoj i dobroj djeci.
Amen


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 48 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 3 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr