TEBE-TRAZIM.com

Bog sve okreće na dobro onima koji ga ljube
Sada je 02 kol 2014 10:33

Vrijeme na UTC + 01:00 sata [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 23 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov: Magnezij klorid
PostPostano: 04 sij 2012 11:43 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova

Dragi moji,

jeste li možda primili ovih mjeseci ovaj mail o ljekovitosti magnezij klorida?
Imate li ikakvih saznanja o tome, imamo li na Forumu nekog stručnjaka koji bi nam mogao reći ima li istine u ovome?
Znam da je magnezij OK, ali je li tako i s ovim magnezijem kloridom?
Tražim neko rješenje kako ublažiti bolove u vratnoj kralježnici pa pokušavam na sve načine koji su dopušteni.

Hvala vam na trudu! :D

Ovaj članak napisao je svećenik isusovac, otac Jahn Schorr, profesor fizike i biologije.
On nam govori što je osobno doživio.
Kada sam imao 61 godinu, skoro sam ostao paraliziran, a to je bilo prije 12 godina . Prije nego što sam započeo liječenje magnezijevim kloridom ,jaka bol me probadala u leđima, što je bilo prema riječima liječnika, neizlječivo. Kad sam ujutro ustao, osjetio sam jake bolove u kralježnici. Ta bol me pratila tijekom cijelog dana.
Živac (išijas) je prouzročio bolove, pogotovo ako sam bio budan. Takva bol me prisilila da radim sve sjedeći.
To je trajalo godinu dana. Bol je postala toliko ozbiljna da sam morao otkazati sva putovanja. Mnogo toga morao sam tada obavljati sjedeći. Poslije toga sam se vratio u grad Floreanapolis (Brazil) i potražio novog specijalistu koji će mi pomoći. Oni (specijalisti) su mi napravili opet novu radiografiju i rekli da su moji kralješci u teškom stanju jake dekalcifikacije. Nije mi bilo pomoći. Na kraju sam imao velike muke s bolovima, bilo da sam sjedio,ležao ili bio u nekoj drugoj poziciji.

Nakon svega toga zapitao sam se: Što je TO što mogu učiniti? Za tradicionalnu medicinu bio sam izgubljen slučaj, tako da mi je preostala samo Božja pomoć. Pitao sam i molio BOGA za neko rješenje. Zatim se desilo da su me za par dana kasnije nosili u Porto Alegro( Brazil), na jedan kongres Isusovaca. Tamo sam se upoznao s ocem Juarezom, (svećenik-isusovac), koji me uvjerio da je liječenje mog problema vrlo jednostavno. Rekao mi je da za TO (moj problem) moram uzeti magnezijev klorid. On mi je pokazao medicinsku knjigu Oca Poig , španjolskog isusovca i slavnog biologa koji je otkrio ljekovitu moć magnezijeva klorida, stekavši iskustvo unutar svoje duhovne zajednice (subraća). U to vrijeme je njegova majka imala tešku artrozu - zadnji stadij. Jezuiti su poznati po svojem velikom znanju i vještini liječenja bolesti putem prirodne medicine, kao i bilja.Otac Juarez mi je rekao: „Ako uzmeš tu sol, nećeš umrijeti ,osim ako si sam prostrijeliš metak kroz glavu ili ako ćeš možda doživjeti neku nesreću.“
Počeo sam uzimati jednu dozu magnezijeva klorida svako jutro. Tri dana kasnije započeo sam uzimati jednu dozu ujutro i jednu navečer. Tako sam i nastavio. Dvadesetog dana, nakon što sam ustao, bio sam sam sebi čudan, a rekao sam si: MOŽDA SANJAM? Nisam više osjećao bolove i s lakoćom sam išao u šetnju gradom, prepun sjećanja na desetogodišnje teškoće svoje bolesti.
Nakon četrdeset dana mogao sam hodati s vrlo malo boli koju sam osjećao kroz cijeli dan u mojoj lijevoj nozi.
Nakon šezdeset dana, bolesna noga je skoro ozdravila i bila bolja nego desna.
Nakon tri mjeseca počeo sam osjećati da su moji zglobovi više pokretljiviji. Novi val pozitivnog života osjećao sam po cijelom tijelu.
Prošlo je deset mjeseci i ja sam postao gibljiv kao zmija,
a osjećao sam se preporođeno.

Magnezij ev klorid oduzima kalcij, koji nije na pravome mjestu, jer se taložio u zglobovima, te stvara normalan protok krvi, a krvni tlak se stabilizira. Živci postaju smireniji, a vi se osjećate bolje tako da mislite jasnije, pamćenje i koncentracija je poboljšana, krv postaje bolja tekućina i sve više se čisti.
Jako probadanje u jetri i prostati koja je trebala biti operirana prije nekoliko godina, je nestalo, skoro se više nisam sjetio da postoji.
Ljudi su me pitali što mi se dogodilo. POMLADIO SI SE! A u stvari sam se tako i osjećao. Opet sam imao radost života. Zato se osjećam dužnim objaviti ovaj članak, kao zahvalu Bogu da me uslišao!
Ovaj članak je posvećen svima onima koji trpe bol i osjećaju se bolesno.

PRIPREMA MAGNEZIJEVA KLORIDA:

Zakuhaš jednu litru vode i ostaviš da se ohladi. U bocu ili drugu staklenu posudu staviš 33 grama magnezijeva klorida (kupi u ljekarni) i zatim uliješ prokuhanu ali ohlađenu (1l) vodu. Dobro zatvori i potresi bocu. Na taj način, uvijek održavaj. Nema potrebe da ju se stavi u frižider.

Dnevna doza: veličina male šalice za kavu, a sve ovisno o problemu bolesti i starosti osobe.
1. Magnezijev klorid ponovo uspostavi mineralnu ravnotežu kod artroze, potičući funkcije organa, kao što su bubrezi da luče «acidum uricum» - (mokraćna kiselina).
2. Regulira rad živaca-mišića i sudjeluje u prijenosu impulsa u živcima.
3. Magnezijev klorid je glavni čimbenik psihofizičke energije i drži ravnotežu u mehanizmu djelovanja i opuštanja mišića, sprječava zamor mišića i njihovo grčenje, jača mišiće, te je preporučljivo za svakog sportaša.
4. Magnezijev klorid je potreban za pravilan rad i funkcioniranje srca, ima važnu ulogu u mnogim biološkim procesima.
5. Poboljšava probavu i daje energiju, dobar je antidepresiv, i odlično sredstvo protiv stresa.
6. Igra najvažniju ulogu u reguliranju tjelesne temperature.
7. Koristan je za prevenciju visokog kolesterola.
8. Regulira funkciju crijeva.
9. Ima značajnu ulogu u formiranju kostiju, te
10. Čak i u metabolizmu ugljikohidrata i proteina .
11. To je korisno za probleme iritiranih živaca-mišića kao npr. kod tetanusa , epilepsije,itd.
12. Smanjuje količinu masti u krvi, djeluje protiv arterioskleroze, čisti krv, oživljuje
moždane stanice, daje i održava vitalnost-mladost do duboke starosti.
13. Nakon četrdeset godina organizam čovjeka dobiva sve manje i manje magnezija u hrani što je uzrok starosti i bolesti. Stoga, magnezij treba uzimati u skladu s dobi.
14. Pozdravi se s problemima prostate i hemoroidima.
15. Sprječava gripu.
16. Produžuje mladost-vitalnost.
17. Sprječava pretilost.
18. Sprječava rak.
19. Sprječava arteriosklerozu.
20. To je izvrstan laksativ.
21. Regulira probavu.
22. Smanjuje probleme bronhitisa.
23. Sprječava ozebline.
24. Djeluje protiv zadaha.

STAROSNA DOB-UZIMATI:

Od 10 do 50 godina: pola male kavene šalice
Od 51 do 70 godina: Jednu kavenu šalicu ujutro
Od 71 i dalje: Jednu kavenu šalicu ujutro i jednu navečer.
Ljudi koji žive u gradu i hrane se siromašno zbog rafiniranog jela trebaju uzeti malo više magnezija. Za ljude koji žive na zemlji, doza može biti manja. Zasigurno je da osoba koja uzima magnezij, neće riješiti sve probleme svoje bolesti, ali će bolest biti u lakšem obliku i vitalnost obnovljena.
Uzimanje magnezija ne izaziva ovisnost, to nije kemijski proizvod, već je prirodna tvar- bez opasnosti i može se uzimati istodobno s drugim lijekovima.

KADA SE UZIMA MAGNEZIJEV KLORID?

- Kralježnica: išijas ili križa s dekalcifikacijom. Uzmi jednu dozu u jutro,drugu popodne i treću navečer. Kad je problem jednom riješen, uzimaj dalje da se bolest ne vrati, ali je potrebno uzimati u manjoj mjeri, jedna doza ili dvije na dan, ovisno o starosnoj dobi.
-Artroza: Mokraćna kiselina se taloži u zglobovima, posebno u prstima koji otiču. To se događa zato jer bubrezima nedostaje magnezija. Budite oprezni, jer možete oštetiti bubrege. pa uzmite jednu dozu ujutro i ako u roku od 20 dana nema poboljšanja, nastavlja se s jednom dozom ujutro i drugom navečer.
KAD OZDRAVIŠ samo nastavi sa preventivnom mjerom ali prema starosnoj dobi.
-Prostata: prema usmenoj predaji: jedan stariji čovjek više nije mogao ići mokriti, savjetovali su mu prije operacije da uzme tri doze magnezija i stanje se poboljšalo. Nakon tjedan dana i bio je izliječen, bez operacije. U slučaju, kada prostata postane ponovo normalna,treba uzimati jednu dozu ujutro i dvije poslijepodne i dvije navečer. Kada je situacija poboljša, nastaviti
s minimalnom dozom za propisanu dob.
-Problemi starosti: nesavitljivost tijela, ukočenost, tremor, krute arterije s naslagom
kolesterola na unutarnjoj stjenki, nedostatak aktivnosti mozga. Uzeti jednu dozu ujutro, popodne i treću u večernjim satima. Nakon poboljšanja, uzeti minimalnu dozu za prevenciju,prema dobi.
-Rak: Svatko ga može dobiti i razboljeti se. Rak je rezultat posljedice oštećenih stanica koje su oštećene zbog prisutnosti štetnih tvari. Te bolesne stanice se ne miješaju-povezuju s zdravim stanicama i nisu štetne, sve dok se njihov broj znatno ne poveća. To se lako može spriječiti putem magnezij klorida i s pomoću zdravih stanica.

Kod sporog širenja raka nije prisutna bol,sve dok ne nastupe progresivni oblici. U tom slučaju, pojavljuju se razni virusi koji napadaju zdrave stanice i uzrokuju širenje bolesti. U slučaju da se bolest već raširila, magnezij klorid može spriječiti širenje , ali ne i izliječiti, i ako su poznati i takvi slučajevi.
Postoje znakovi,koji pokazuju, da je sklonost oboljenju od raka nasljedna. Magnezijev klorid je preventivno sredstvo za rak dojke i da u tom primjeru oboljenja ne degenerira i prouzroči rakaste
forme(oblike)(?).
Trebamo paziti da ne jedemo hranu koja prouzrokuje rak. Magnezij klorid kao lijek, je dovoljan da tijelo(organizam) ima uravnotežene mineralne soli, pa je tako zaštićeno od bilo kakve bolesti.
U svakom slučaju, preporuča se kad se situacija poboljša, smanjenje doze magnezij klorida na najmanju moguću mjeru i to preventivno prema starosnoj dobi. Također je poželjno prestati uzimati mg.kl.od 2 do 4 mjeseca, a zatim nastaviti ponovno 4 do 6 mjeseci s minimalnom dozom, pa prestati, itd..
Nedostatak magnezija u ljudskom tijelu, prouzrokuje između ostalog: opću slabost, degenerativne bolesti poput raka, tuberkuloze, dijabetesa, poremećaj živaca a i
koštane probleme.

Važno je ono što sam VAM poslao.
Pomognite ljudima kojima je potrebna pomoć : Omogućite TO svojim rođacima, prijateljima i
ail o ljekovitosti magnezij klorida?

CIJENU KAPLJE KRVI TVOJE.
NI TVOJE OČI UMORNE,
NI MOKRO ČELO, ISUSE,
NI KUCAJ SRCA
ŠTO JE S KRIŽA REKLO SVOJE:
DA NAS LJUBIŠ TI VJEČNOM
LJUBAVLJU,
DA S NAMA ŽIVIŠ TU,
U SVETOM PLAMENU...

hvala Ti..

Vrh

PostPostano: 04 sij 2012 12:04 
Odsutan

Vjeroispovjest: Rimokatolička
Status: U braku
supruga jednog ing. što radi kod nas je magistrica farmacije -
u telef. razgovoru rekla mi je otprilike - da to nije lijek - nezna se kako djeluje na organe i na cijeli organizam. .. ne smije ga biti u prodaji u ljekarnama (osim nekim privatnim- a kako oni to smiju neznam - jer navodno ne bi smjeli to prodavati)
uzimati to je rizik..
ljudi kupuju to čak u poljoprivrednim apotekama.. za sebe :shock: - a time se špricaju njive..
eto što mi je rečeno ..
ja sam odustala od kupnje toga..
ne želim..
vi kako hoćete

dragocjena si u Mojim očima i Ja te ljubim..DOĐI
ŽIVIO PAPA FRANJO

Vrh

PostPostano: 04 sij 2012 12:17 
Odsutan

Ja sam ga uspjela naći u jednoj privatnoj zagrebačkoj ljekarni.
Farmaceutkinja mi je rekla da su išli proučavati taj recept iz maila i da je ta količina koja se preporuča u mailu zaista potrebna dnevna doza i da nam ne može nikako štetiti, da joj je par ljudi povratno došlo reći da se osjećaju puno bolje nakon par mjeseci pijenja magnezij klorida.

Pijem ga tek 10 dana, ne vidim poboljšanje u vezi bolova u kralježnici, ali vidim da ipak imam više snage.
No stvarno ne znam je li to medicinski prihvatljivo....

Njime se prskaju njive?????

NI TVOJE OČI UMORNE,
NI MOKRO ČELO, ISUSE,
NI KUCAJ SRCA
DA NAS LJUBIŠ TI VJEČNOM
LJUBAVLJU,
DA S NAMA ŽIVIŠ TU,
U SVETOM PLAMENU...

hvala Ti..

Vrh

PostPostano: 04 sij 2012 12:33 
Odsutan

Vjeroispovjest: Kristoliki
ela bredi napisao:
Ja sam ga uspjela naći u jednoj privatnoj zagrebačkoj ljekarni.
Farmaceutkinja mi je rekla da su išli proučavati taj recept iz maila i da je ta količina koja se preporuča u mailu zaista potrebna dnevna doza i da nam ne može nikako štetiti, da joj je par ljudi povratno došlo reći da se osjećaju puno bolje nakon par mjeseci pijenja magnezij klorida.

Pijem ga tek 10 dana, ne vidim poboljšanje u vezi bolova u kralježnici, ali vidim da ipak imam više snage.
No stvarno ne znam je li to medicinski prihvatljivo....

Njime se prskaju njive?????

..pa bolje piti ..mineralnu DONAT..ona je puna magnezija...koji godi mišićima... 8)

..i treba hodat puno..vježbat..jer mišići drže kičmu ne kosti..
..čim se čovjek opusti.mišići....zglobovi se ..više trpe ...kontakt opterećenja..

..1.šetnja..šetnja...malo agresivnija... :D svaki dan-
.2..krema na bazi pčelinjeg otrova ..anitreumin
..4.svaki dan velika žlica meda s malom žlicom cimeta u toploj vodi..
..5. špek i luk..kruha i masti ..za podmazivanja..
.6..čaja, gemišta, vode..dosta..da zglobovi ne izgube vlagu..
..koji danju gube..zbog pritiska gravitacije...a noću obnavljaju..dok ravno ležite
.7.priuštite si ..bar jednom mjesečno sat masaže kod dobrog fizioterapetua..
...da vam ..regenerira ..mišiće..
..8...a sve ovo zamjenjuje ...duboka molitva..s objašnjenem .zašto bi bi trebali biti
..skroz zdravi... :D ..
..ali eto...dobro je biti zdrav...
..a i bolesti imaju neku funkciju da se ne uzoholimo previše i ne zaljubimo..u zemaljski život..
..kao .jedini... :D
....živjeli..
.....mene momentalno boli samo leđni mišić ispod lopatice...
..ćista uživancija slatka bol.. :D

.te da budeš dobar prema drugima ali i prema samom sebi.."..
a kako je tek teško biti BOG nama
..spasiti nas može samo LJUBAV...i to je SVE.."

Vrh

PostPostano: 04 sij 2012 12:44 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova

Vjeroispovjest: Kršćanin-Katolik
Na Internetu svašta kruži.. svi polako postajemo sami-sebi-doktori. Tako neki masovno uzimaju koloidno srebro (nebihhvalalijepa), imam dojam da ćemo što više "napredujemo" počet se ponašat i izgledat ko' neki kiborzi kojima više ni hrana ne treba, nego pojedu malo srebra i odmah su tip top. :?
Kao da idemo u tom pravcu.
Naime sve te revolucionarne supstance ako ste primijetili "liječe sve" ... :roll: a gdje su svi ti ultra-zdravi ljudi?? jasno da nešto može neko određeno vrijeme pokazivat dobre rezultate, mislim i bionergetičari rade po istom principu. Ali koji je krajnji rezultat? Nije baš uvijek sjajan.

šta je slijedeće? konzumacija aluminijske folije?

Jer ja znam svoje naume koje s vama namjeravam, naume mira, a ne nesreće: da vam dadnem budućnost i nadu. Tada ćete me zazivati, dolaziti k meni, moliti mi se i ja ću vas uslišati. Tražit ćete me i naći me jer ćete me tražiti svim srcem svojim. Jr 29,11

Vrh

PostPostano: 04 sij 2012 13:01 
Odsutan

Uh, ne znam ni sama što misliti....

Najviše me ipak zabrinulo što sam u knjizi dr. Walkera pročitala da je jedino prihvatljivo za zdravlje čovjeka jesti sirovo povrće i voće i piti destiliranu vodu...

Kako pijem jako puuuno vode, dođe mi da sve svoje zdravstvene probleme pripišem tome što pijem puno te štetne vode....što jedem kuhanu hranu..... :shock: :shock:
..pokušavam sad jesti što više sirovog povrća i tih sokova, izbacila sam kruh, slatko, slano, meso ću jesti 2 puta tjedno....
Kad sam vidjela kako taj liječnik objašnjava na koji nam način šteti voda koju pijemo, malo sam se i zaprepastila jer imam točno takvo loše stanje s mišićima, zglobovima i diskovima kralježnice o kakvom on govori da do toga dovode te tvari koje unosimo s vodom....
Eh, mislim da ću uskoro nabaviti destilator!

O njegovom mišljenju o mesu bolje da ne pišem, mislim da nema čovjeka na svijetu koji ima lošije mišljenje o mesu kao hrani za ljude.

Predragi Naggare :grlim te: .....cijeli sam život puno hodala i puno se kretala, ali ipak sam uspjela oštetiti kralježnicu, oslabiti mišiće....jednostavno kao da više nema pravila...možeš zdravo jesti i piti, vježbati, biti duhovno zdrav...a tijelo će opet trpjeti neke bolove i bolesti....

Mislim da je ipak najvažnije prihvatiti to stanje bolesti, ali ipak moliti i za ozdravljenje, usput jesti zdravo...i medicinski poduzimati što se može....

NI TVOJE OČI UMORNE,
NI MOKRO ČELO, ISUSE,
NI KUCAJ SRCA
DA NAS LJUBIŠ TI VJEČNOM
LJUBAVLJU,
DA S NAMA ŽIVIŠ TU,
U SVETOM PLAMENU...

hvala Ti..

Vrh

PostPostano: 04 sij 2012 14:26 
Odsutan

Ela bredi, drzi se dr. Walkera, ne ces se pokajati. Dobro je piti destiliranu vodu ali je puno bolje znati kako i kada je piti. Nikako se ne preporuca piti vodu niti bilo kakvu tecnost za vrijeme jela i poslije jela. Ako ti u obroku dominiraju hidrati( biljke, voce) onda se moze piti 1-2 sata poslije jela ali ako pak dominiraju bjelancevine, meso tjestenina itd onda se mora cekati i duze, 2-3sata. To isto vazi i za konzumaciju voca za vrijeme i poslije jela. Vodu mozes piti prije jela na nekih pola sata. Ako citas dr. Walkera primjetices da on obavezno savjetuje i ciscenje organizma jer u zapusten organizam mozes ubacivati koliko god hoces zdrave i kvalitetne hrane ali uzalud, organizam je ne ce moci efikasno iskoristiti. Dr. Naggar ti je dobro rekao, nas skelet odrzavaju nasi misici, to ne smijes zaboraviti.Ali nase misice odrzava nas probavni sistem. Ne zivi covjek od onoga sto pojede nego od onoga sto provari i to uz najmanje trosak energije itd itd
Ali jedno je ipak najbitnije, mozes jesti najkvalitetniju hranu, piti najbolju vodu, udisati najcisci zrak, spavati idealno, a ako se stresas nista ti to ne ce koristiti. Sve ovo sto sam nabrojao je jako bitno za nase zdravlje, dakako da tu spada i takodjer je vazna nasa socijalna i duhovna strana zivota, pretpostavljam da tu nemas nekih problema.
Za magnezijumklorid sam takodjer cuo i ima ga kupiti u nekoj kombinaciji kao magnezimhexahidrat, tako nesto, u prahu itd itd Ja ga jos nisam probao ali kanim to napraviti iako ne patim od nekih bolestina, cisto iz radoznalosti i testa.
Ja sam vec evo drugu godinu na sirovoj hrani nekih 70-80%, bez mesa, mlijeka, tjestenine, kave, alkohola, secera, sira, jaja itd itd, nista kuvano ili peceno, ili bilo kako kemijski ili termicki obradjeno, i osjecam se puno puno bolje nego prije.
Ako te nesto posebno interesira a ja budem mogao pomoci mozes mi se javiti preko pp ili moga maila

Vrh

PostPostano: 04 sij 2012 15:09 
Odsutan

Dragi Vikinže :grlim te: ,

jako me razveselilo ovo tvoje javljanje i hvala Bogu na tome, zaista se osjećam kao u nekoj magli kroz koju se treba probiti da se nađe pravo rješenje.

Imam dosta pitanja za tebe pa bih te molila za mail adresu! :D HVALA TI!!!

Zaista sam, čitajući dr. Walkera, dobila onu neku unutarnju sigurnost da je to jedini ispravni način prehrane, iako traži veliku promjenu kod većine ljudi, pa i mene.
Ja sam od onih koji piju i 3 l vode dnevno (Jana ili ova obična iz vodovoda) i vjerujem da me i to u značajnoj mjeri dovelo do ovog lošeg stanja (kalcifikacija).
Nisam je pila ni na pravilan način (ma voda mi je bila kao hrana...nonstop sam je pila)...

Jedva čekam da ti pošaljem mail, dragi moj brate u Kristu! :D

NI TVOJE OČI UMORNE,
NI MOKRO ČELO, ISUSE,
NI KUCAJ SRCA
DA NAS LJUBIŠ TI VJEČNOM
LJUBAVLJU,
DA S NAMA ŽIVIŠ TU,
U SVETOM PLAMENU...

hvala Ti..

Vrh

PostPostano: 04 sij 2012 16:40 
Odsutan

Vjeroispovjest: Kristoliki
ela bredi napisao:
Dragi Vikinže :grlim te: ,

jako me razveselilo ovo tvoje javljanje i hvala Bogu na tome, zaista se osjećam kao u nekoj magli kroz koju se treba probiti da se nađe pravo rješenje.

Imam dosta pitanja za tebe pa bih te molila za mail adresu! :D HVALA TI!!!

Zaista sam, čitajući dr. Walkera, dobila onu neku unutarnju sigurnost da je to jedini ispravni način prehrane, iako traži veliku promjenu kod većine ljudi, pa i mene.
Ja sam od onih koji piju i 3 l vode dnevno (Jana ili ova obična iz vodovoda) i vjerujem da me i to u značajnoj mjeri dovelo do ovog lošeg stanja (kalcifikacija).
Nisam je pila ni na pravilan način (ma voda mi je bila kao hrana...nonstop sam je pila)...

Jedva čekam da ti pošaljem mail, dragi moj brate u Kristu! :D

..ima viking pravo recimo 70-80 %...
ostalih 20 % nitko nije u pravu..
..osim genskog naslijeđa-- :D
..i ?????? tajne... :roll:
.a ona se tiče...zemaljskog inkubatora ljudotina.. :D
..a ta priča je cjelovita...kao scenarij od počeka..
..#U zdravom tijelu, zdrava bolest " :b112: :D :lol:
..jer...puno duša...mora proći zemaljke kvalifikacije za NEBESKI ŽIVOT..
..a ako bi se ljudotine ..ovdje predugo zadržavale...nastali bi dugi redovi za ULAZAK... :b101:

..tako ...jedna...ANAMNEZA..
..živi radi moli..
..brini se za svoje tijelo..
..ali ne plači previše za zemaljskim.. :D

.te da budeš dobar prema drugima ali i prema samom sebi.."..
a kako je tek teško biti BOG nama
..spasiti nas može samo LJUBAV...i to je SVE.."

Vrh

PostPostano: 04 sij 2012 16:50 
Odsutan

Mislim da magnezij klorid ipak nema veze sa stvarima poput bioenergije ili homeopatije i da je jednostavno ČINJENICA da nam svima nedostaje magnezija i odatle kreću razni zdravstveni problemi...a taj magnezij klorid je prirodna tvar, nije to neka kemijska bezvezarija.

Naravno da ne želim zdravlje pod svaku cijenu i radije bih umrla nego probala nešto što nije Božje, ali ako ipak postoji neki dobar put do ozdravljenja, spremna sam to pokušati koliko ću moći...kao npr. ovo s promjenom vode koju pijemo i hrane koju jedemo....

Što se mene tiče, spremna sam odmah umrijeti i nije da mi je do nekog dugog života (he he he, da se riješim problema...i odem uživati "gore" :D :D ), ali ako već imam još vremena za ovaj zemaljski život, voljela bih da ne moram puno bolovati...tj. učiniti sve što smijem da steknem zdravlje... :D
No jest da će mi jaako nedostajati npr. slanina, slatkiši, roštilj, tjestenina i slične delicije.... :D

Što mislite, što je sve jeo Isus? Osim ribe... :D :D

NI TVOJE OČI UMORNE,
NI MOKRO ČELO, ISUSE,
NI KUCAJ SRCA
DA NAS LJUBIŠ TI VJEČNOM
LJUBAVLJU,
DA S NAMA ŽIVIŠ TU,
U SVETOM PLAMENU...

hvala Ti..

Vrh