www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 22:49

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 
Autor Poruka
PostPostano: 25 svi 2012 09:56 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 08 srp 2007 19:48
Postovi: 96
Lokacija: na putu...
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
moji roditelji se rastaju-ne razvode se nego više neće živjeti skupa, mama seli u stan jer ne želi više živjeti u kući a tata ostaje...od nedavna su i posvađani i više ne razgovaraju. molim vas za molitvu za njih...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 svi 2012 10:03 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 02 kol 2007 11:24
Postovi: 59
Lokacija: Zadar
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Tinna napisao:
moji roditelji se rastaju-ne razvode se nego više neće živjeti skupa, mama seli u stan jer ne želi više živjeti u kući a tata ostaje...od nedavna su i posvađani i više ne razgovaraju. molim vas za molitvu za njih...



Draga Tinna, budi hrabra. Neka Gospodin blagoslovi tebe i tvoje roditelje u ovoj teškoj situaciji.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 svi 2012 13:09 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2994
Podijelio: 149 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
+Tina, to je njihov život, nije tvoj. Ja vjerujem da ti je teško zbog toga, ali nisi ti odgovorna ni za što u njihovom odnosu.
Ja ću se pomoliti.
:a1250:
(i nemoj ponovo otići s foruma .. dobro je da si ovdje.. ako i ne reagira puno ljudi na tvoje zamolbe nemoj da te to žalosti) :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 svi 2012 14:22 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 03 pro 2011 16:27
Postovi: 172
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
...i ja ću se pomoliti za tvoje roditelje... :a1250: :a1250: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 svi 2012 17:12 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
Tesko je prihvatiti to.
Da roditelje ,koje si imao do sada u kuci,koji su svaki dan dijelili s tobom sve,odjednom nemas vise.Nema vise jedo, kao zajednica,nego dvoje..
Ja to sve imam iza mene..
Iz iskustva ti mogu samo reci,moli se za njih da im Bog bude na pomoci i podari ono sto je za njih sada u ovom trenutku najbolje.. :a1250:
Oni moraju biti sretni,ako nema vise ljubavi medju njima ,onda nema ni zajednistva..ni obitelji,ni braka..
Obitelj,to jest odnos s djecom ostaje,ali funkcionira na jedan sasvim drugi nacin,a takva obitelj je " okrnjita"
Ali,ti ne mozes nista tu...
Budi uz njih oboje ,i pokazi im da ih volis i ako mozes da ih razumijes,njihove probleme, i to prihvacas,ali da se ne slazes da je rastava jedino rijesenje,i najbolje rijesenje.
Sada ,kada su rastavljeni necu imati dosadasnje probleme,ali cu imati druge probleme ,a i brige...
:a1250:
Bit ces i ti i oni u mojoj molitvi..BTB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 26 svi 2012 17:54 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 08 srp 2007 19:48
Postovi: 96
Lokacija: na putu...
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
njima je svejedno što mi mislimo, ja i brat...to je kao njihov život i samo se bjih tiče...a to što ćemo mi na dvije strane imati brigu kada ostare, ići i kod jednog i kod drugog imjesto da su zajedno...
ne preostaje drugo nego se pomoliti...
hvala svima :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 27 svi 2012 20:49 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
Tinna napisao:
njima je svejedno što mi mislimo, ja i brat...to je kao njihov život i samo se bjih tiče...a to što ćemo mi na dvije strane imati brigu kada ostare, ići i kod jednog i kod drugog imjesto da su zajedno...
ne preostaje drugo nego se pomoliti...
hvala svima :grlim te:



Oh,draga Tina..
To je najmanji problem...kako ce to sve biti kada ostare..Bog ,sve to dobro zna,i ima za svakoga poseban plan..
Znam da te nece utjesiti..kada ti kazem, da je moj otac ostao u Slavoniji,a majka osla na zapad..i ja sama moram da se brine ,na 500 km...daljile..Prije godinu i pol,mi je umro otac u 90 god..zivota..
A ,majka ove godine navrsava 80 god..i imam veliku borbu s njom,i njenim zdravljem..( kalvarija)Sada je u starackom domu,jer joj je potrebna 24 sata medecinska njega.
Bogu hvala ,na pomoci i sto mi daje snage da ustrajem.
Sve to moze dobro zavrsti..u tom pogledu..
Ali postoje problemi,kada se medju njih uvuce mrznja,pa ne pricaju jedno s drugim..nego samo sutaju " preko djece" jedno drugome..to je veci problem ,od brige kako ih posluziti u stare dane..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 5 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr