www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 18:50

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 18 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2
Autor Poruka
PostPostano: 25 lip 2012 14:44 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 10 sij 2011 01:18
Postovi: 55
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
jučer sam u samoći sobe ovdje u domu pogledao ovaj film i ajme majko ja sam se, ne znam kako da to drukčije kažem pa se ispričavam na prostačkom jeziku, blago rečeno - *U*S*R*A*O*

kakav strah ljudi moji, kakav horor
definitivno ga ne bi preporučio nikome tko ima malo slabije živce, vjerojatno ga vatikan i zato ne preporuča ljudima
nisam mogao zaspati do rane zore, sjedio sam u kutu kreveta i molio krunicu sve dok se nije razdanilo pa sam malo sklopio oči


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 lip 2012 14:48 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
Eto jesam reko, da film odlično utjeće na ljude. Nikad se tako dobro ne moli krunica kao pslije filma Sotona:Razotkrivanje!
Ja baš i nemam nekakav strah od takvih filmova, a imam ih sve! Valjda zato što sam pročitao sve knjige koje postoje u hrv. o toj tematici!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 lip 2012 14:53 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 10 sij 2011 01:18
Postovi: 55
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
strašno strašno, ovakvi filmovi definitivno nisu za mene
sjećam se kad sam kao još malo dijete u kući nakon ponoći upalio tv, a na tvu je bio popularni horor ''strava u ulici brijestova''
tjednima nakon toga sam se usred noći ničim izazvan znao pomokriti u gaće, a nekad čak i ujutro nakon što bih se probudio

previše me uznemiruju horori, mislim da je ovo zadnji kojeg sam u životu pogledao


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 lip 2012 15:04 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 04 ožu 2012 22:34
Postovi: 313
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
mislim da nije dobro ako se krunica moli zbog straha :l30:
ok, uvijek je dobro moliti, ali nije dobro osjećati strah, i to još strah od demona.
nedavno sam naišla na tekst koji lijepo objašnjava, da sile zla utječu na nas kroz naše misli. mislima se otvaramo djelovanju tih sila, grijeh potječe od misli koje su nam došle prije toga...
nikako ne bih to gledala, niti preporučila ikome. pogotovo ne zato jer se nakon tog filma moli krunica. prestrašno.
prije sam voljela gledati horore, dok nisam doživjela horor u vlastitom životu. od onda ne mogu ni pomisliti gledati nešto slično, poput Egzorcizma Emily Rose, ili ovakvih filmova (nisam gledala, ne znam kakav je, govorim iz nekih pretpostavki donešenih nakon čitanja ovog topica)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 lip 2012 15:06 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 27 sij 2012 00:04
Postovi: 59
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ja sam nekad davno jako voljela gledati horore, makar poslije toga mjesec dana nisam spavala ko čovjek od straha.
Fala Bogu, otkad sam se vratila u vjeru baš me ništa ne privlači pogledati takve filmove, čak su mi glupi i odbojni. :b112:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 lip 2012 15:21 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 srp 2009 11:29
Postovi: 476
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
leelaa napisao:
poput Egzorcizma Emily Rose, ili ovakvih filmova (nisam gledala, ne znam kakav je, govorim iz nekih pretpostavki donešenih nakon čitanja ovog topica)


Nisam gledala E.Emiliy Rose, nego sam gledala na youtubeu cijelu priču u vezi te djevojke. Čisto da vidim na temelju kakve priče je sniman taj film. Slušala sam snimljene razgovore sa demonima prilikom njezinog egzorcizma. Iiii, ne bi preporučila nikome. Ako ta snimka nije namještena glas tih demona je da ti se lede kosti, odvratan životinjski. Nije vrijedno ni spominjati. Uglavnom, te noći sam imala neugodno buđenje usred noći!
Bolje ne gledati takve filmove niti previše o egzorcizmu i demonima čitati i proučavati.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 lip 2012 15:26 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 10 sij 2011 01:18
Postovi: 55
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dorothea napisao:
Ako ta snimka nije namještena glas tih demona je da ti se lede kosti, odvratan životinjski. Nije vrijedno ni spominjati. Uglavnom, te noći sam imala neugodno buđenje usred noći!
Bolje ne gledati takve filmove niti previše o egzorcizmu i demonima čitati i proučavati.


čitao sam o tom filmu i pisalo je da snimka nije namještena, tj da je glas tih demona autentičan

slažem se s tobom


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 18 ožu 2017 07:30 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 kol 2007 22:51
Postovi: 338
Podijelio: 35 zahvala
Zahvaljeno je: 24 zahvala
Film iz naslova topica je po meni 'dječja igra' prema nezavisnom filmu 'Voodoo' (2017).
U njemu je jako realno prikazan pakao i potiče nas da se čim prije vratimo Isusu.
Seth Thompson, jedan od glavnih dekoratera i dizajnera na filmu je obraćeni sotonista.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 18 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 7 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr