www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 ožu 2024 04:36

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 26 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 23 srp 2010 20:33 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 11 srp 2009 19:38
Postovi: 16
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Sveta Brigito,danas na tvoj blagdan opet ti se zahvaljujem na zagovorima
u svim nasim potrebama!
Molim te i dalje nas zagovaraj kod Oca da zasluzimo doci u Kraljevstvo Nebesko.Da Ga skupa sa tobom hvalimo i slavimo u sve vjeke vjekova!

Moli se za nas :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 srp 2010 09:06 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2009 00:08
Postovi: 732
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ela bredi napisao:
i sad napokon opet imam osjećaj da se lagano vraćam - DOMA.... :D :D :D
..Vraćam se svakodnevno u rane našeg ljubljenog Isusa... :D


ne mogu vjerovati :shock: :shock:
ovako sam se ja osjećala kad sam ih počela ponovno moliti..
kao da sam se vratila doma..nevjerojatno..
u Njegove rane,,najsigurnije mjesto koje postoji..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 23 srp 2011 12:33 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 05 srp 2009 15:29
Postovi: 2003
Lokacija: Slavonija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
23. srpnja - sveta Brigita Švedska - zaštitnica Europe i studenata.

Slika

Rođena je u Švedskoj 1303. g. Vrlo se mlada udala, rodila i dobro odgojila 8 sinova. Pristupila je Trećem redu svetog Franje i nakon muževljeve smrti provodila je asketski život, premda je živjela u svijetu. Tada je osnovala redovničku zajednicu, otišla u Rim i svima bila primjer divnih krijeposti. Provodila je pokornički život. Napisala je mnoge spise u kojima je opisala vlastite mistične doživljaje. Umrla je 1373. u Rimu.

Gospodin Isus Krist objavio je sv. Brigiti dvije vrste molitava koje On želi da se mole na čast Njegove Muke s velikim obećanjima milosti za sve koji ih budu molili:
15 molitava svete Brigite na čast Muke i Rana Isusovih i
7 molitava svete Brigite na čast Muke i Krvi Isusove.

Sveta Brigita piše bratu o molitvama koje joj je Isus objavio: "Predragi moj brate, bila sam u najvećim brigama života. U patnjama, bolesna, siromašna i kušala sam gorčinu napuštenosti. S ljubavlju sam svake večeri molila ove molitve i moj se život čudesno preobrazio. Gospodin je vjeran svojim obećanjima i ispunio me radošću, doveo do blagostanja i utjehe. Ono što je Isus učinio za mene, bijednu griješnicu učinit će i za tebe, dragi moj brate. Moli svaki dan ove molitve!"


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 23 srp 2012 09:11 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
Danas je tvoj dan, voljena naša sv. Brigitice....

S tobom je sve lakše...vjerojatno nismo ni svjesni koliko nam pomažeš...ali i ono što je vidljivo mojim očima..jako je puno.
Ove ti godine posebno zahvaljujem na preobraćenju mog brata Tihomira. Sigurna sam da je to rezultat molitava moje mame koja je tebe izabrala za zaštitnicu naše obitelji.
Kao što vidiš, i moj je brat počeo moliti molitve koje ti je sam Spasitelj preporučio...kakvo je to čudo!
(nisam ni svjesna kakvo.....još se i sama čudim svaki dan iznova gledajući svog brata potpuno promijenjenog...sve je u njemu novo...sjajno...blistavo..prelijepo...svima nam je postao utjeha, potpora, snaga...tj. preko njega primamo najviše Božje ljubavi i snage....)


Sretan ti nebeski rođendan, draga Brigitice!!
Molim te, sjeti nas se danas posebno svojim zagovorom kod Oca!
Prinesi mu sve naše molitve...želje...molbe...zahvale.....


Ti znaš što je u mom srcu...pa se i u toj situaciji preporučam u tvoj zagovor....


Hvala ti što bdiješ nad nama i hvala na svakoj pomoći, milosti i daru koji si nam isprosila i koji ćeš nam isprositi!! :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 23 srp 2012 09:26 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 11 tra 2012 09:26
Postovi: 18
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Sv.Brigito s velikom vjerom molim tvoje molitve i nadam se da će urodit plodom tj.da će se meni bliske osobe obratit.....boli me kad vidim koliko su ljudi koje volim daleko od Boga...

Od srca te molim da uslišiš moje molitve :t4:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 23 srp 2012 09:51 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
Draga Rahela, sigurno će se te tvoje drage osobe obratiti!!
Bog zna koliko će vremena trebati, ali obratit će se sigurno jer sam bila uvjerena da se neki iz moje obitelji neće nikad preobratiti, mama je ipak ustrajno neprestano molila i moli te molitve i obraćenja se događaju svake 2-3 godine....
Najnoviji primjer je moj brat kojemu je svaka druga riječ bila neko proklinjanje, koji od krizme nije ni zakoračio u crkvu..on se tako snažno i divno preobratio da sam ja "nula" naspram njega...i ne možemo se načuditi toj promjeni...koja je sigurno trajna.

Vjeruj u snagu tih molitava i Bog će ispuniti svako svoje obećanje! :D :D S Njim nikad nema sumnje! :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 23 srp 2012 11:00 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 16 ruj 2011 08:56
Postovi: 76
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Gospodine Bože, koji si blaženoj Brigiti objavio po svom Sinu nebeske tajne, daj nama, svojim slugama, po njezinu pobožnom zagovoru, da se veselo radujemo pri objavi Tvoje vječne slave! Po istom Kristu Gospodinu našemu! Amen.

Sv.Brigito moli za nas.

I baš kao u x. molitvi

Isuse, početniče i posljednji cilju svih stvari, životvorna silo, sjeti se kako si uronio u bezdan boli od pete do glave te po zaslugama svojih velikih rana nauči me da s iskrenom ljubavlju vršim Tvoje zapovijedi kojih je put širok i lagan onima koji Te ljube! Amen!

Tako i meni su i mi lagane ove molitve jer te ljubim Isuse.

Hvala ti dragi Isuse što tako puno daješ po ovim molitvama sv.Brigite za naše tako malo odricanje i posvećivanje vremena ovim molitvama.

Ako netko želi može pročitati dio nebeskih objava na linku
(http://fly.srk.fer.hr/~nbanic/nebeske_o ... knjiga.php)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 23 srp 2012 20:02 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 21 tra 2012 13:03
Postovi: 181
Lokacija: Sinj
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvala sestro ela bredi sto si stavila ovaj post.
Od veceras ponovno krecem sa Brigitinih 15 molitava nakon sto sam ih prije mjesec dana prekinula nakon pet ipo miseci moljenja, nadam se uz pomoc svete Brigite da cu ovaj put uspjeti.
Boziji blagosov.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 23 srp 2012 20:10 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 tra 2009 21:44
Postovi: 3249
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 14 zahvala
Zahvaljeno je: 32 zahvala
Evo samo da dodam,nemojte odustajati od ovih molitvi.Ja sam ih izmolila godinu dana,bilo je teško,
ali milosti koje sam dobila...Preporučila sam ih još dvjema prijateljicama,i Bog je učinio takva čuda u njihovim životima,u njima samima.Moliti svaki dan Isusovu muku (jer to i je bit tih molitvi),čini nas tako bliskima Njemu.
Ne prestajte moliti,ne zbog čuda ili uslišenja molitvi, već zbog Božje milosti koje će se izliti na vas po tim molitvama.

Bvb


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 23 srp 2013 09:38 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 01 ruj 2012 14:15
Postovi: 902
Podijelio: 18 zahvala
Zahvaljeno je: 59 zahvala
Evo da se sjetimo zaštitnice Europe i Švedske sv. Brigite kojoj je posvećen današnji dan.
Još imam 2 mjeseca da završim sa 15 molitava koje se molle kroz cijelu godinu, svakodnevno.
Nakon toga započinjem sa 7 molitava i 12 godina.
Sveta Brigito budi mi od pomoći!
Pozdrav svima Vama koji također molite ove molitve i štujete ovu posebnu sveticu.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 26 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 8 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr