www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 22:41

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 
Autor Poruka
PostPostano: 13 stu 2012 12:46 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 12 stu 2012 22:57
Postovi: 2
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dragi prijatelji,

Potrebna mi je molitva za ljubav voljene osobe! kada ti je netko sve, i moliš za njega sreću, zdravlje, mir u duši, ljubav iako nećeš biti uz njega. Ljubav je prava, a s druge strane tebe netko želi zamijeniti, unatoč postojanoj ljubavi.

Kako da molim Boga, Isusa Krista, našu Majku Mariju, kako da ih molim da mi ga vrate, da učine nešto u pitanju te ljubavi i moje duše koja svakim jutrom pati?

Koja je to molitva za ljubav meni potrebna? koje riječi?

Hvala Vam!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 stu 2012 13:26 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 ruj 2011 21:43
Postovi: 442
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Kad bi Bog znao tu molitvu molio bi je svaki dan i onda bi se svi ljudi obratili i ljubili samo Njega :)

Ne postoji molitva kojom možeš isprositi nečiju ljubav. Onda to ne bi bio dar, a ljubav je dar. Radije moli za svog budućeg muža kojeg ti je Božja providnost već namjenila.

Kada ti je netko "sve" znači da si pobrkala hijerarhiju u svom životu. Sve ti treba biti jedino dragi Bog jer jedino On može ispuniti sve tvoje čežnje, jedino on te može u potpunosti razumjeti i savršeno ljubiti.

Obično se to dogodi djevojkama koje daruju svoje poljupce i tijelo prije braka. Jako se navežu uz osobu kojoj su se darovale i stoga je bol ogromna, pa one misle da je to zbog ljubavi. Ne naglašava Crkva bez razloga da treba živjeti u čistoći. Ako je tako i kod tebe imaš na ovom forumu puno videa, predavanja i knjiga koje ti mogu pomoći.

Uglavnom Isus može izliječiti svaku bol i slobodno se moli, ali prepusti na Božju volju što će dalje biti u tvom životu. Vjerujem da ti on sprema puno bolje stvari nego si ih ti sama sebi zamislila.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 stu 2012 13:44 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
Draga Pčelice.... :D


..ako pišeš o svom suprugu, tad samo nastavi moliti za njega!

Ako pišeš o nekom dečku, simpatiji ili nekome slično tome - tad se samo opusti i nemoj grčevito moliti da ta osoba postane tvoja, tj. da te voli....
Bog zna najbolje.
Možda je najbolje i za tebe i za njega da niste zajedno. Zna Bog zašto mora biti tako kako jest.
Ako ste vi jedno za drugo, bit ćete zajedno. Ako niste, pusti ga neka ide u miru, nemoj ga svojim grčevitim željama držati uza se...
Poštuj njegovu slobodu da ode od tebe ako to želi.
Tako čuvaš i svoje i njegovo dostojanstvo.


I kako kaže Želimbitiponizna.....(nikad dosta upozoravanja na te stvari) - oslobodi se posljedica grešnih veza s tim mladićem (ispovijed ako je bilo nekih grešnih situacija)...Svi koji tako postupamo završimo isto, svi do jednoga: puno muke i žaljenja...
A zbog čega???
Zbog gluposti.
Zbog toga jer smo dali zagrljaje, poljupce ili smo spavali s tom osobom. Ne može to proći bez rana i žaljenja nikako.
I zato se ljudi tako i navežu na te "ljubavi".....

Pročitaj cijelu temu Običnog mladića u kojoj piše o Čistoći i hodanju...sve će ti biti jasno.

Vjeruj da je istina to što govorimo jer svi smo prošli ISTO.
Ludu uzvraćenu zaljubljenost u kojoj nam Bog nije bio na prvom mjestu, zaljubljenost za koju smo svi odreda mislili da je ljubav kakva se događa samo jednom, a ubrzo, nakon koje godine - eto hladnog tuša...ili potpunog hlađenja s naše strane...ili s druge strane...ili prevare....i na kraju ostanu samo suze..tuga i žaljenje...

Ne dopusti da te svijet ili bilo tko drugi odvedu od pravog puta. A jedini je pravi put držati se Božjih putokaza....


Meni su i mnogi vjernici koji inače imaju dobre stavove znali reći: ma daj, pa moraš se malo ljubakati i sl...nemoj biti tako hladna....ali vjeruj mi: zaboravi ljubakanje!
Ništa dobro od ljubakanja, ma kako privlačno i zamamno bilo!



Ne boj se...sve je pod kontrolom i sve će biti dobro!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 stu 2012 14:32 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
..ljubiti se mora... :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 stu 2012 16:35 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 23 srp 2012 08:45
Postovi: 9
Lokacija: Split
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Pčelicaimed napisao:
Dragi prijatelji,

Potrebna mi je molitva za ljubav voljene osobe! kada ti je netko sve, i moliš za njega sreću, zdravlje, mir u duši, ljubav iako nećeš biti uz njega. Ljubav je prava, a s druge strane tebe netko želi zamijeniti, unatoč postojanoj ljubavi.




Baš to šta si napisala, netko tko ti je sve i moliš za njega sve najbolje, iako nećeš bit uz njega možda. Mislim da samo trebaš molit za njega i za sebe,za pravi put,za mudrost moli i dat će vam se ono što treba, bit će sve kako treba bit. :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 18 stu 2012 03:57 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 12 stu 2012 22:57
Postovi: 2
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvala Vam SVIMA!

Imate pravo, moliti za nečiju ljubav...ne! LJubav je dar i ako nam je suđeno bit ćemo, ako nije nećemo. Molim se Bogu i dalje za njega, sve najbolje, da ga Bog usmjeri na pravi put, pa tako i mene. I molim za volju božju! Jer znam da on zna ono što je za mene, za njega, za nas najbolje. Koliko god teško mi bilo, ali pustila sam ga! Ionako, sad si opet mislim, ako ga toliko ljubim a taj netko moju ljubav gazi, zar je toliko vrijedan te ljubavi? Zašto srce dat nekom tko te ne zna voljeti?!

Eto, još jednom Hvala Vam od srca, pomogli ste mi!

Blagoslovio Vas sve dragi Bog i čuvali vas dobri anđeli!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 pro 2012 18:47 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 25 stu 2012 14:54
Postovi: 6
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Pčelicaimed, imala sam sličan problem, izvukla sam se...iako mi je bilo strašno teško.
Želim i tebi sreću !


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr