www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 20:51

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 11 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov: Opet pad!
PostPostano: 30 kol 2013 06:45 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 lis 2012 09:23
Postovi: 167
Lokacija: bih
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Ovih dana se borim sa zlim,bludnim mislima koje mi zli nameće.radim na mjestu gdje se od mene očekuje da budem "slobodna"s gostima u razgovoru,i sl.gazda od pocetka zna kakva sam ja,no jutros mi je u razgovoru rekao:kako je jedna radila u mene,ćakulala s gostima,i oni su dolazili svako sat vremena.tu sam odmah rekla da ja to necu tako raditi,a ako mu je ta radila tako dobro neka je opet dovede,pa nek mu radi onaj koji ne zna da tako gubi svoju dusu.no opet mi dolaze misli da sam jadna zbog toga sto sam mu tako rekla.ja uistinu zelim rasti u Bogu ali sam jos uvijek slaba.molim Boga da sve ove neciste misli ponisti.trebam li se osjećati utučena i izgubljena duša?vjerujem da je Bog tu sa mnom,i sjećam se Pavlovih riječi-to grijeh u meni čini.ali se osjećam da idem za ovim svijetom,a ja to uistinu ne želim!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Opet pad!
PostPostano: 30 kol 2013 07:15 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 lis 2012 09:23
Postovi: 167
Lokacija: bih
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
:grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Opet pad!
PostPostano: 30 kol 2013 09:37 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 lis 2012 09:23
Postovi: 167
Lokacija: bih
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Discipula Domini napisao:
budituisuse napisao:
Ovih dana se borim sa zlim,bludnim mislima koje mi zli nameće.radim na mjestu gdje se od mene očekuje da budem "slobodna"s gostima u razgovoru,i sl.gazda od pocetka zna kakva sam ja,no jutros mi je u razgovoru rekao:kako je jedna radila u mene,ćakulala s gostima,i oni su dolazili svako sat vremena.tu sam odmah rekla da ja to necu tako raditi,a ako mu je ta radila tako dobro neka je opet dovede,pa nek mu radi onaj koji ne zna da tako gubi svoju dusu.no opet mi dolaze misli da sam jadna zbog toga sto sam mu tako rekla.ja uistinu zelim rasti u Bogu ali sam jos uvijek slaba.molim Boga da sve ove neciste misli ponisti.trebam li se osjećati utučena i izgubljena duša?vjerujem da je Bog tu sa mnom,i sjećam se Pavlovih riječi-to grijeh u meni čini.ali se osjećam da idem za ovim svijetom,a ja to uistinu ne želim!


Znaš kako ćeš svom gazdici privući goste?
Tako što ćeš im pričati o Ljubavi koja je beskonačna, vječna i nenadmašiva.
A kad goste vijest o takvoj Ljubavi totalno osvoji,
dolazit će k tvom gazdi 24/7 :D
I zapamti da OBMANJIVANJE nije Božje ;)
Ali uvijek možeš birati...

Svaki put, prije nego li nogom kročiš na radno mjesto, posveti se Bogu,
posveti Bogu svoje radno mjesto,
posveti Bogu svog gazdu,
posveti Bogu sve goste koji će doći.
To je Volja Njegova za tebe - posvećenje.
A onda to posvećenje može:
a) ili odbiti goste
b) ili ih privući

+

ha.jos je problem sto nema posla.slabo skroz.mozda i ostanem bez posla,ali vjerujem da će mi moj Bog i u tome pomoći.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Opet pad!
PostPostano: 30 kol 2013 09:41 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 15 ožu 2011 16:49
Postovi: 1617
Lokacija: severna Bačka
Podijelio: 48 zahvala
Zahvaljeno je: 31 zahvala
Presto sam brojit otkaze...
čekam sledeći, al se prvo moram opet zaposlit...
ovo me nekako uteši, negdje sam skinio sa net-a
***********************************************
Promašaj ne znači da ste i vi promašeni... on znači samo to da još niste uspeli.
Promašaj ne znači da ništa niste postigli... on znači da ste nešto naučili.
Promašaj ne znači da ste budala... on znači da ste imali puno vere.
Promašaj ne znači da ste osramoćeni... on znači da ste bili voljni pokušati.
Promašaj ne znači da ste neznalica... on znači da trebate pokušati raditi na drugačiji način.
Promašaj ne znači da ste manje vrijedni... on znači da niste savršeni.
Promašaj ne znači da tracite vreme... on znači da imate razloga početi iznova.
Promašaj ne znači da trebate odustati...on znači da se morate jače potruditi.
Promašaj ne znači da nikad nećete uspeti... on znači da će potrajati malo duže.
Promašaj ne znači da vas je Bog napustio... on znači da Bog ima bolju ideju.

:a1250: :grlim te: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Opet pad!
PostPostano: 30 kol 2013 10:33 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 lis 2012 09:23
Postovi: 167
Lokacija: bih
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Zamislite ugostiteljski objekat bez reklame,bez 2.smjene(radi od 6-14),ja mu govorim da zaposli jos jednu curu"normalnu koliko je to moguće",on nece da to čini zbog slabog posla,razumljivo ali ako ne zarizika malo nema posla nikako.i najveći problem ispred objekta su posađeni borovi od 5 m.ne vidi se da je kafić nikako.ja mu govorim od kad sam počela radit,i svi mu govore da mora borove maknuti.on nece jer misli da to nije razlog sto nema posla.sutra radim 2.smjenu,ako ne bude sutra posla onda definitvno zatvara,al hvala Bogu ja se ne brinem.ne gubim nista.bolje dzaba lezat nego dzaba radit.posao mi ovaj moze bit blagoslov.uglavnom ja sam s Bogom i želim ostat s njim! P.S.da samo vidite ove borove mislim da bi ih i vi htjeli isčupat iz korijena. :-D .najbitnije je da ne mrzim gazdu i ne daj Boze to osjecati,dat ce Bog po mom fra Nikoli opet! :-D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Opet pad!
PostPostano: 30 kol 2013 12:22 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 15 vel 2012 14:15
Postovi: 429
Lokacija: kc
Podijelio: 3 zahvala
Zahvaljeno je: 8 zahvala
budituisuse napisao:
Zamislite ugostiteljski objekat bez reklame,bez 2.smjene(radi od 6-14),ja mu govorim da zaposli jos jednu curu"normalnu koliko je to moguće",on nece da to čini zbog slabog posla,razumljivo ali ako ne zarizika malo nema posla nikako.i najveći problem ispred objekta su posađeni borovi od 5 m.ne vidi se da je kafić nikako.ja mu govorim od kad sam počela radit,i svi mu govore da mora borove maknuti.on nece jer misli da to nije razlog sto nema posla.sutra radim 2.smjenu,ako ne bude sutra posla onda definitvno zatvara,al hvala Bogu ja se ne brinem.ne gubim nista.bolje dzaba lezat nego dzaba radit.posao mi ovaj moze bit blagoslov.uglavnom ja sam s Bogom i želim ostat s njim! P.S.da samo vidite ove borove mislim da bi ih i vi htjeli isčupat iz korijena. :-D .najbitnije je da ne mrzim gazdu i ne daj Boze to osjecati,dat ce Bog po mom fra Nikoli opet! :-D

taki "gazde" su mi najbolji, ono misle da imaju firmu i da je to sve kaj trebaju napraviti, pa čovječe nisu ti ljudi koji rade za tebe istovremeno i menađeri, i zabavljači i neznam kaj sve ne, a kad bi to i bilo tak, pa molim ljepo onda to i plati. Po tvojem pisanju budituisuse izgleda ta tvoj gazde tebe oče u neki drugi biznis, al ne daj se.

budituisuse napisao:
bolje dzaba lezat nego dzaba radit
bolje doma nekaj raditi, uvjek ima korisnih stvari (pa makar čitati knjigu ili biti na tt) nego dzaba radit u nekoj firmi di se gazda prema radniku ponaša gore nego prema psu...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Opet pad!
PostPostano: 30 kol 2013 14:27 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 04 svi 2007 11:45
Postovi: 379
Podijelio: 64 zahvala
Zahvaljeno je: 40 zahvala
Peltrasius napisao:
Tesko je danas..molis za posao..dobis ga i opet si kusan(a) kaljen da se procistis cim vise ako ides za Gospodinom.
Budi mi strpljiva i nedaj se..Moli i radi..blagoslovi sefa u sebi kad ga vidis..pa cak i gosta koliko god to tesko bilo.
Isus ce onda imati slobodne ruke da radi s njima ono sto je njegova volja..
Znam mnoge koji imaju problema na poslu..jer su odlucili slijediti Krista.
Zena i ja smo ostali bez male bebe i u depresiji smo i placemo..pa ti reci kako je sad ici na posao..
Ostaje samo ona rijec Isusa Krista.."Ne bojte se.."


Samo to... blagoslivljati... radno mjesto, kolege, svaku tešku situaciju, težak razgovor koji predstoji...
Blagoslivljati ljude koje ti Bog stavlja na životni put...
i zahvaljivati... za mir... za ljude... za Njega koji sve okreće na dobro... koji svaku životnu dramu i bitku može okončati blagoslovom i radošću...
Mislim da je velika većina više puta doživjela slično zbog "zaostalih katoličkih uvjerenja"... ali meni je mir u srcu pokazatelj činim li pravu stvar... molitva... Susret...
sve ostalo onda postaje manje bitno... i lakše za podnijeti...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Opet pad!
PostPostano: 30 kol 2013 17:24 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 lis 2012 09:23
Postovi: 167
Lokacija: bih
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
On je dobar u duši,on nije loš!samo me malo ljuti sto nece da poslusa savjete,kao npr.da makne one borove koji zaklanjaju objekat.on nije loš,stvarno nije.kad bi rekla da je,lagala bih.samo da krene posao.ako ne,opet sam kući.da me razumijete:taj je kafić prije bio na zlu glasu,radile su svakakve cure (ne zelim suditi ni ogovarati)ali evo čisto da znate.tu je se bilo sve samo ne kafić,nego birtija gdje dođu oni koji gledaju u cure kao da su komad mesa.da sam se zaposlila tu prije 3 godine ja bi bila najgora.a sad koji znaju sta je tu bilo,tko i kako se radilo..zacude se kako ja ne sjedim s njima i ne ćakulam.i u svemu tome napasti dolaze.Bog je moj spasitelj! Hvala svima na lijepim riječima i ohrabrenjima.BVB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Opet pad!
PostPostano: 30 kol 2013 20:33 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 20 kol 2013 01:06
Postovi: 45
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 5 zahvala
Kao da gledam par kafića kod nas. Potpuno te razumijem, jednom sam otišao u takav kafić i nikad više. Plače mi se kad vidim te cure, a koliko je samo u tim kafićima probuđeno bludnih misli,psovke i pijančevanja, dok kući žena i djeca čekaju da im muž donese plaću kako bi imali šta za jest. Bolje je biti bez posla nego taj posao radit, no nije moje da sudim. Možda je Bog poslao baš tebe tu da taj kafić izvedeš na pravi put.
Moli i samo moli, da ti Bog prosvjetli put. Ne odustaj i nemoj biti žalosna.
Osmijeh na lice :D i svoj dan stavi u Božije ruke, pusti da te on vodi :grlim te:
Večeras ću te spomenuti u svojim molitvama :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Opet pad!
PostPostano: 30 kol 2013 20:57 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 lis 2012 09:23
Postovi: 167
Lokacija: bih
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Whitelight napisao:
Kao da gledam par kafića kod nas. Potpuno te razumijem, jednom sam otišao u takav kafić i nikad više. Plače mi se kad vidim te cure, a koliko je samo u tim kafićima probuđeno bludnih misli,psovke i pijančevanja, dok kući žena i djeca čekaju da im muž donese plaću kako bi imali šta za jest. Bolje je biti bez posla nego taj posao radit, no nije moje da sudim. Možda je Bog poslao baš tebe tu da taj kafić izvedeš na pravi put.
Moli i samo moli, da ti Bog prosvjetli put. Ne odustaj i nemoj biti žalosna.
Osmijeh na lice :D i svoj dan stavi u Božije ruke, pusti da te on vodi :grlim te:
Večeras ću te spomenuti u svojim molitvama :)

:grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 11 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 22 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr