www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 11:57

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 31 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 05 svi 2013 19:21 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 21 ožu 2007 14:07
Postovi: 714
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Bila sam u Sigetu ovaj utorak kod patera Smiljana, kaže da se tumor fra Zvjezdanu potpuno smanjio, doslovno sveo na mrvicu... Hvala i slava Isusu! Naravno naglasio je molitvu i post 4000 vjernika...

i da, upozorio je na razne "karizmatike" laike kao onog Denca i slične, da se nipošto nedaje nikome tko je laik da se polažu ruke na glave, samo majka - dijete, muž - žena..

Božji blagoslov!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 svi 2013 20:01 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
PRIGODNI IZVJEŠTAJ:
Fra Zvjezdan o fra Zvjezdanu
Dugujem svim prijateljima Tabora, svim čitateljima biltena i svima koji me prate iz prve ruke nekoliko riječi u vezi moje bolesti, liječenja, budućnosti.
Ja imam 72 godine života. Smatram to već čudom Božjim, a pogotovo da mogu intenzivno raditi za Kraljevstvo Božje na način kako su mi to poglavari omogućili u zadnjih 16 godina u Kući susreta TABOR. Bogu sam zahvalan za sve godine moga svećeništva, a osobito za ove zadnje godine. Prema tome od Gospodina kao dar prepoznajem radosti dubokih susreta u vjeri,mogućnost svjedočenja, svaki susret u molitvi s pojedincima, svaku ispovijed,sve! Prihvaćam od Gospodina zdravlje, umor, bolest: sve se pretvara u milost Božju.
Sadašnja situacija: Početkom ožujka moj lokalni doktor koji redovito brine za moje zdravlje već godinama primijetio je intenzivniji umor i predložio je bolnički boravak zbog intenzivnijih pregleda.U KBC «Sestre milosrdnice» u Vinogradskoj primljen sam i tamo boravio 10 dana. Bio sam okružen izuzetnom pažnjom, praćen vrlo profesionalno. Obavio puno pregleda i bio pod aparatima. Ja se volim našaliti: kad odeš na takve pretrage, liječnici moraju nešto naći. No, oni su se iskreno trudili da mi pomognu ako je stanje gdje oni to mogu. Našli su ne baš bezazlenu dijagnozu u glavi tumorozne naravi koja zahtijeva hitnu i radikalnu intervenciju. Oni to zovu «Glioblastioncerebri» tumorozno. A možda sam i nešto krivo napisao. Svakako glavni koji tu kliniku vodi, dr. Rotim mi je rekao da je ozbiljno. On je u tom pogledu više operater, ali je sam predložio, zbog svega što on vidi iz nalaza, da bi bilo bolje odmah zračenje i kemoterapiju da se vidi može li se držati pod kontrolomi može li se smanjiti. I tako sam krenuo u terapiju i evo za par dana nadam se da ću završiti prvu udarnu terapiju: 30 radio zračenja i paralelno s time pijem u tabletama kemoterapiju. Izdržavam dobro, a na kraju će napraviti kontrolu i reći daljnju strategiju liječenja. Moram reći da sam izuzetno dirnut njihovom brigom, osobnim pristupom, ljubavlju. Jako vjerujem našim liječnicima. Molim Boga za njih, a i vi kad molite za mene molite i za njih da im Bog da svjetlo, pomoć u radu, snagu (a možda i čvršću vjeru!).
Internetom, osobito na facebook-u lutaju svemoguće izjave. Zadnja je da sam čudesno ozdravio. To nije iz mog izvora. Ja vjerujem. Ja se osjećam prilično dobro, ali fizički malo umorno jer sam oslabio 12 kg. I držim Isusa za ruku (pazite, ne doslovno fizički nego srcem!). Ali želim da liječnici potvrde moje ozdravljenje i znam da je onda to čudo Božje ljubavi. Prema tome «stanovite glasine» da sam se rušio, da sam padao, da sam operiran, da sam ozdravio nisu od mene niti odgovaraju istini: ne volim da netko ni u ime svoje neke karizme spoznaje širi to kao od Duha Svetoga.
A nešto najljepše u mojoj priči ste mnogi od vas: dobivam tisuće poruka po svim elektroničkim pomagalima da se mole za mene; dobivam divne kratke i dulje molitve; dobivam izjave ljubavi i ohrabrenja. Svijet je pun ljubavi i ta spoznaja me grije i osjećam silnu zahvalnost za sve vas. Nemoguće je ne biti zdrav i veseo, zahvalan i pun nade pored svih vas. Vi ste moja logistika pred Bogom. Hvala vam. Zato sam odlučio nastaviti redovito raditi na Taboru s duhovnim obnovama jer to mi je najbolja terapija. Dođite! U ovom biltenu imate programe do Velike Gospe i malo dalje. Volim vas i blagoslivljam.
fra Zvjezdan Tabor,svibanj 2013.


http://www.facebook.com/notes/ku%C4%87a ... 0332277418


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 06 svi 2013 13:57 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 01 ruj 2012 14:15
Postovi: 902
Podijelio: 18 zahvala
Zahvaljeno je: 59 zahvala
Jako puno je ljudi molilo za njega...
Neki su postili, odrekli se nečega bez čega ne mogu...
Sad me zanima što će doktori zaključit.
Red bi bilo da priznaju čudo.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 06 svi 2013 20:59 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 01 ruj 2012 14:15
Postovi: 902
Podijelio: 18 zahvala
Zahvaljeno je: 59 zahvala
Peltrasius napisao:
Dragi moji.. citajuci na tportalu o fra zvjezdanu, pao sam sa stolice...
kakovi ruzni komentari..zaista je velika mrznja na vjeru u HR.
Fala Bogu, nadje se i normalnih ljudi pa napisu nesto primjereno.

Ti komentari govore o njima i njima su na propast.
Nemaju pojma o Bogu, o vjeri a pljuju po nećemu što bi da imaju imalo kulture trebali poštivati.
Bitno je da je fra Zvjezdan bolje, da nastavi sa svojim radom jer toliki ga trebaju.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 06 svi 2013 21:15 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 20 srp 2009 21:37
Postovi: 1065
Podijelio: 10 zahvala
Zahvaljeno je: 33 zahvala
Peltrasius napisao:
Dragi moji.. citajuci na tportalu o fra zvjezdanu, pao sam sa stolice...
kakovi ruzni komentari..zaista je velika mrznja na vjeru u HR.
Fala Bogu, nadje se i normalnih ljudi pa napisu nesto primjereno.

Molitva molitva i samo molitva da se iskorijeni zlo koje vlada ovim čudnim vremenima.... :a1250: :a1250: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 lip 2013 14:35 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 14 lis 2009 13:11
Postovi: 138
Lokacija: zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ima li vijesti kako je naš fra Zvjezdan?

Bože čuvaj našeg pastira, ozdravi ga :a1250:
m


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 lip 2013 16:13 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 21 lis 2009 13:19
Postovi: 190
Lokacija: Hrvatska, Rijeka
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
http://dnevno.hr/vjera/svjedocanstva/89038-cudo-u-bjelovaru-na-duhovnoj-obnovi-fra-zvjezdana-linica-zena-potpuno-ozdravila-od-multiple-skleroze.html
Duh Sveti se i dalje služi svojim vjernim slugom za nove milosti i nova ozdravljenja..
smajlic3


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 ruj 2013 12:19 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 lis 2012 09:23
Postovi: 167
Lokacija: bih
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Peltrasius napisao:
Vlč. Sudac posjetio fra Zvjezdana u Taboru

Mnogi se sada pitaju je li se fra Zvjezdan približio kraju zemaljskog putovanja? Njegovi suradnici kažu da nije dobro, u kolicima je ali ipak zrači radošću. On je predan, to se vidi, spreman poći u Očev zagrljaj, ali Bog ima zadnju riječ pa tko zna, možda ga podigne i opet upotrijebi. Zanimljivo je vidjeti ove Božje sluge kako se međusobno ohrabruju. Fra Zvjezdan je vlč. Sucu godinama davao otvorenu podršku pa i onda kada je bio neshvaćen i marginaliziran. Nije, stoga, neobičan ovakav susret dvojice svećenika, koji su svaki na svoj način nastojali godinama služiti Bogu u čovjeku. Mnogi se sada pitaju je li se fra Zvjezdan približio kraju zemaljskog putovanja? Njegovi suradnici kažu da nije dobro, u kolicima je ali ipak zrači radošću. On je predan to se vidi, spreman poći u Očev zagrljaj, ali Bog ima zadnju riječ pa tko zna, možda ga podigne i opet upotrijebi. U svakom slučaju, imao je jedinstven životni put prepun Božjih čuda na ljudskim dušama po njegovim propovijedima u kojima je bio 'najjači'.

dnevno...
lijepo ih je vidjeti zajedno... samo --- kako to,pa Sudcu ni sok ponudit a on ruča.... :b101:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 ruj 2013 13:00 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 14 vel 2013 09:36
Postovi: 120
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 9 zahvala
Zahvaljeno je: 25 zahvala
...Dva su karizmatična svećenika molila zajedno za ozdravljenje fra Zvjezdana, objavio je na Facebooku prijatelj Zlatka Suca Ivan Puljić uz fotografije susreta. Na objavljenim fotografijama svećenici su molili jedan nad drugim.
24 sata (http://www.24sata.hr/galerija/news/suda ... 171/786442)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 ruj 2013 23:17 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 ruj 2013 21:21
Postovi: 210
Lokacija: OKLEN CITY
Podijelio: 6 zahvala
Zahvaljeno je: 123 zahvala
Želim mu brzo ozdravljenje.. prošle godine poklonio mi je sličicu kao poklon za imendan...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 31 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 0 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr