www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 14:09

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 45 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 29 ruj 2013 19:58 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2013 22:53
Postovi: 451
Lokacija: Zadar
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
Samuel napisao:
Drago mi je ako je ovo doista istina, i da će to biti na duže vrijeme.
Samo da ne bude kao u priči s Matom koji je kad se obratio, a bio je čovjek koji je bio pijanica i vikao i nekad udario svoju ženu Maru, i kad se je obratio, odlučio je nakon toga napraviti neki umjetni grob i kamenu ploču na koju je napisao "Ovdje je umro stari Mate", i nakon nekog vremena u obračenju, njegova žena napisa na ploču sva tužna: "Uskrsnuo je stari Mate"!!

Bilo bi mi drago da si sve ostavio iza sebe, a vjerujem i da ti je pomoglo ovo udaljivanje s foruma, gdje je bilo misli o tebi sa svih strana, pa si možda bio i zbunjen, i vjerujem da je dobro da sis e malo i odmakao, a sad pazi da ne padaš na štoseve ovdje na forumu, jer nas ima svakakvih.

I još nešto, vjerujem da si se promjenio, i nadam se da će biti trajno, jer ovaj post ispod što si napisao puca od zdravlja, i najblji i najispravniji je koji si dosad napisao!
A sad hrabro naprijed i što manje se ljuti na oe koji te nekad kritikuju, jer takvi su nam uvijek dobro došli, drže nas budnima!!
Kod:
Mislim da danasnji svecenici premalo govore o paklu.
Iz razloga jer ne zele zastarsivati vjernike, koga to strasi neka vise ne dolazi u Crkvu.
Bog jeste ljubav i to treba uvijek imati ispred svega na pameti.
Ali izbjegavati propovjedi i istinu o paklu, danasnji svecenici tesko grijese.
Pa vise od 40 % vjernika pakao i sotonu smatraju pricama za zastarasivanje djece upravo zbog svecenika.
BOG JE LJUBAV ALI I PRAVEDNIK KOJI CE BEZ MILOSTI POKAZATI PUT TAMO GDJE CE BITI PLAC I SKRGUT ZUBI!
Nemojmo se zavaravati i gurati i drugi plan tu strasnu istinu recenisom Bog je ljubav.
Bog je ljubav ali tu ljubavi mnogi nece iskusiti.
:b112: :b112: :b112: :b112: :b112:

Meni je marija napravila veliku uslugi time sto me izbacila, vjerujem da je to cak Boziji " nagovor " jer to je mene izvuklo iz onog pakla. Da sam ostao tko zna sto bi bilo. Puno sam razmisljao od trenutka kada me izbacila.
OVIM PUTEM DRAGA MARIJA HVALA TI OD SRCA.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 29 ruj 2013 20:00 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2013 22:53
Postovi: 451
Lokacija: Zadar
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
Samuel napisao:
Rora napisao:
Drago mi je ako jesi, ali ako počinješ nove teme riječima "osveta" onda mi se čak čini da nisi baš shvatio bit.
Marija će se javiti, ali sigurno nije bila nikakva osveta u pitanju, čemu?


Pusti sad to, Marija mu je napravila uslugu a da niti on niti ona nisu svijesni.

IDEMO DALJE!!!
(dr.Ivo Sanader)

:b112: :b112: :b112: :b112:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 29 ruj 2013 20:04 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2013 22:53
Postovi: 451
Lokacija: Zadar
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
marijaaaaa napisao:
Vidim da se ovdje raspravlja o meni...pa evo i ja da se uključim...OSVETA je teška riječ a vidim da je svi upotrebljavaju kad su upozoreni na svoje pisanje na ovom forumu...Kartuzijanac bio si upozoren na pisanje pa sam u pp dobila prijeteću poruku ako se dobro sjećaš..
Mogu samo reći da prema svima imam isti kriteriji...ako ne poštuješ pravila bit ćeš upozoren ako i dalje nastaviš bit ćeš baniran...onaj tko nemože prihvatiti upozorenje smatram da nema što tražiti na ovom forumu... :grlim te: :grlim te:


Ja mislim da si i bila malo iznervirana moji odgovorima u onom topicu koji si zakljucala.
I onda si mi poslala upozorenje na racun posta koji je bio napisan prije 3-4 dana od tog trenutka.
Mislim da si u tom trenutku pogrijesila, jer si trebala odmah mi poslati upozorenje a ne onda kad sam te malo " bocnuo 2 kopati po topicu i traziti moju pogresku.
Ja tebi nisam prijetio vec sam napisao da cu otvoriti novu temu i da me neces moci izbaciti niti upozoriti jer cu se drzati pravila.
Ovo ne znaci da si ti kriva, ja sam kriv mozda i vise od tebe jer sam bio bahat i ohol.
Za mene je ovo zavrsena i zaboravljena prica.
Jos jednom hvala ti na " SPASONOSNOM " baniranju.
:grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 29 ruj 2013 20:08 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 srp 2013 20:03
Postovi: 518
Lokacija: Panzergruppe 2
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Kartuzijanac napisao:
brzi_Heinz napisao:
Jesi li raskrstio s bivšom?

Dragi brate hvala ti na pitanju.
Na pitanje bi ti odgovorio ovako.
To sam prepustio Bogu.
Nije vazno sto ja zelim, zaista to sam prepustio Njemu... On zna moje teznje i ceznje.
Siguran sam da ce On napraviti ono sto je najbolje za nju i za mene.
Ja Mu vjerujem u potpunosti Ima moje puno povjerenje. :b112:
I dobro je da nas je On rastavio jer ja sam se navezao na nju. A to ne valja da ti je i vlastiti zivot ispred Boga, meni je njezin zivot bio ispred moga zivota i na zalost ispred Boga.
Hvala Bogu da nas je rastavio i da progledamo oboje.
Ako On odluci da budemo skupa, bit ce to nesto velicanstveno a ne kao sto je bilo, istina voljeli smo se ali to je bio jedan ne zdrav odnos.
Ja sam svojom nepromisljenoscu unistavo i sebe i nju.
Zato jos jednom hvala Isusu i On ima moje puno povjerenje. :b112:

drago mi je za pročitati :b112:
bit ću ti iskren, prije Jelačića (bana) si izgledao kao psihički poremećena osoba. Bio si toliko povrijeđen da je izgledalo kao da će po tebe doći sa luđačkom košuljom. Srećom, za sada izgledaš da si se vratio u normalu. :b112:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 29 ruj 2013 20:10 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2013 22:53
Postovi: 451
Lokacija: Zadar
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
poriluk napisao:
kartuzijanac brate moj gura li se kako??

kako ide putovanje uskim putem??

jel padaš ka i ja???

naravno... :b112: :wink:


Oooo dragi prijatelju :grlim te: :grlim te:

Pa iskreno, odlucio sam svaki puta kada padnem na ispovjedi ici, idem na Misu tri puta tjedno, zajednica mladih, klanjanje Petkom oko 2-3 ujutro u Crkvi.
Poceo sam vlastiti zivot sredivati.
I bog je zapoceo s menom veslati... dogodila su se ba 2-3 doslovno cuda u mojem zivotu otkako sam izbacen s foruma.
Sto se tice zajednickog grijeha tj isti grijeh nas mori...
Ja odmah kada sagrijesim idem na ispovjed... za pocetak sam izdrzao 7 dana :b101:
Onda iza tog sam padao cesce i tako...
Teska je to borba...
Uglavnom smanjio sam s time za jednu 60 %.
Prije je to bilo dnevno po 6-7 puta minimalno... sada prode 2,3,5 dana i tako. :b112:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 29 ruj 2013 20:12 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2013 22:53
Postovi: 451
Lokacija: Zadar
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
brzi_Heinz napisao:
Kartuzijanac napisao:
brzi_Heinz napisao:
Jesi li raskrstio s bivšom?

Dragi brate hvala ti na pitanju.
Na pitanje bi ti odgovorio ovako.
To sam prepustio Bogu.
Nije vazno sto ja zelim, zaista to sam prepustio Njemu... On zna moje teznje i ceznje.
Siguran sam da ce On napraviti ono sto je najbolje za nju i za mene.
Ja Mu vjerujem u potpunosti Ima moje puno povjerenje. :b112:
I dobro je da nas je On rastavio jer ja sam se navezao na nju. A to ne valja da ti je i vlastiti zivot ispred Boga, meni je njezin zivot bio ispred moga zivota i na zalost ispred Boga.
Hvala Bogu da nas je rastavio i da progledamo oboje.
Ako On odluci da budemo skupa, bit ce to nesto velicanstveno a ne kao sto je bilo, istina voljeli smo se ali to je bio jedan ne zdrav odnos.
Ja sam svojom nepromisljenoscu unistavo i sebe i nju.
Zato jos jednom hvala Isusu i On ima moje puno povjerenje. :b112:

drago mi je za pročitati :b112:
bit ću ti iskren, prije Jelačića (bana) si izgledao kao psihički poremećena osoba. Bio si toliko povrijeđen da je izgledalo kao da će po tebe doći sa luđačkom košuljom. Srećom, za sada izgledaš da si se vratio u normalu. :b112:


Ne da sam se vratio u normalu... da je po meni lezao bi jos u blatu... Gospodin me uzdigao kao feniksa iz pepela...Doslovno.
Ja sam po sebi malo toga sam napravio :b112:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 29 ruj 2013 20:18 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2013 22:53
Postovi: 451
Lokacija: Zadar
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
Poriluk
Ne znam kako se ti boris.
Ali ukljuci se aktivno u svoju zupu ako mozes.
I na Misu odi i ispovjed svaki puta kada padnes.
Meni stavrno to pomaze...
Ipak velik je korak uopce se suzdrzavati pa makar 10 sati u komadu kamoli vise za nekoga tko je kao ja padao 6-7 puta dnevno.
Svaki dan!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 29 ruj 2013 20:36 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2013 22:53
Postovi: 451
Lokacija: Zadar
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
poriluk napisao:
Kartuzijanac napisao:
Poriluk
Ne znam kako se ti boris.
Ali ukljuci se aktivno u svoju zupu ako mozes.
I na Misu odi i ispovjed svaki puta kada padnes.
Meni stavrno to pomaze...
Ipak velik je korak uopce se suzdrzavati pa makar 10 sati u komadu kamoli vise za nekoga tko je kao ja padao 6-7 puta dnevno.
Svaki dan!


a kao da neznam...

samo sam ja ipak zapea jedanput dnevno...i nakon što to obavim osjećaj odvratan...gadim se samom sebi...jer sam svijestan toga što činim...

E tako je i meni... najgore sto sam svjestan sta radim :a1163:
Evo iskreno ja sam bio na Misi do 19 h danas... i uhvatilo me bas ludacki.
Ono bio sam vec pokleka, gotovo... i onda sam isao na net vidit " prije plana " na " Tebe trazim " sta ima novog...
I vidio sam na pm poruku od samuela koja me izvukla iz vatre pozude.
Sad sam dobro :b112:
Nema treba traziti kad te tako uhvati sve moguce izlaze...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 29 ruj 2013 22:27 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 13 lip 2013 22:09
Postovi: 69
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
poriluk napisao:
Kartuzijanac napisao:
Poriluk
Ne znam kako se ti boris.
Ali ukljuci se aktivno u svoju zupu ako mozes.
I na Misu odi i ispovjed svaki puta kada padnes.
Meni stavrno to pomaze...
Ipak velik je korak uopce se suzdrzavati pa makar 10 sati u komadu kamoli vise za nekoga tko je kao ja padao 6-7 puta dnevno.
Svaki dan!


a kao da neznam...

samo sam ja ipak zapea jedanput dnevno...i nakon što to obavim osjećaj odvratan...gadim se samom sebi...jer sam svijestan toga što činim...


Da li si potpuno svjestan što činiš kada se samozadovoljavaš, prvo ubijaš svoje sjeme kao da je bezvrijedno, a ipak po njemu se prenose tvoji geni na djecu koju možeš imati, iz tvoga sjemena nastaje novo buduće tijelo tvoga djeteta naravno i jedan dio gena se prenosi iz majke na dijete. Osim toga crkva je taj čin okarakterisala kao smrtni ili teški grijeh čim se ne možeš pričestiti Svetim Tijelom Gospodina Isusa Krista na misnom slavlju. Ako je to teški grijeh onda razmisli kada bi nedaj Bože umro jer ne možeš predvidjeti svoju smrt u tome teškom grijehu Gospodin Isus bi stajao između tebe i Nebeskog Oca kao pravedni sudac, a ne kao milosrdni otkupitelj. Ako si u teškom grijehu onda takav nebi bio dostojan ući u Kraljevstvo Nebesko. Zato razmisli šta je vrjednije taj kratkotrajni i nemoralni užitak ili vječni život kojeg je Gospodin Isus obećao? Za mene sigurno nema ništa zemaljsko vrednije od vječnoga života u Kraljevstvu Gospodina Isusa, pa makar kad bih morao biti, odbačen, zlostavljan, progonjen, mučen i živjeti život u neviđenim mukama, i umrijeti najnasilnijom smrću i to bi podnio jer ta moja muka koju bi doživio nije ni djelić muke koju je Gospodin Isus Krist pretrpio da bi ja bio spašen. Nije sreća niti u jednoj stvorenoj stvari nego izvire iz Srca u kome je Isus Krist Gospodar. Niti pravo zadovoljstvo može biti u bilo kakvom grijehu tu je samo iluzija sreće i lažno zadovoljstvo, pravo zadovoljstvo i sreća izviru iz Kristovog Svetog Duha i prelijevaju se u ljudska srca i njihove živote. I sva bogatstva svijeta kada bi imao ona su bezvrijedna naspram istinitog i vječnog bogatstva koje Gospodin Isus daje po krštenju i ostalim sakramentima. Ko položi svoj zemaljski život za službu Gospodinu Isusu da stoji njemu na raspolaganju u svakome trenutku, taj zauzvarat dobija od Gospodina vječni život, čija se ljepota nemože opisati, jer nadilazi sve ono što čovjek može zamisliti u svome umu. Šta je onda vrjednije lažna zadovoljstva koja grijeh pruža ili ono pravo zadovoljstvo u Gospodinu Isusu Kristu?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 07 lis 2013 21:11 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2013 22:53
Postovi: 451
Lokacija: Zadar
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
Dragi moji bio sam kod jednog svecenika karizmatika.
Najprije me zgrozilo na neki nacin sto sam vidio, iako sam bio siguran u to i znao sam to i kad se dogodilo nisam bio iznenaden, ali ne vidas svaki puta takve prizore.
Naime kod njega dolaze opsjednuti ljudi i sa svim problemima.
Covjek je samo prosao kroz hodnik gdje smo mi nas dvadesetak cekali da dodemo na red... to je takvo deranje, vristanje nastalo da je to cudo jedno samo sam cekao kad ce mi stolica doletiti u glavu!!
Kad sam dosao na red.
Rekao mi je da sam iznadprosjevno inteligentan, da sam jako jako kvalitetna osoba ali da je nad menom prokletstvo i da moram jednom tjedno dolaziti na molitve oslobodenja.
Eto tek toliko malo da vidite moju situaciju.
Osobno sam se bacio na boj za Boga, molim svakodnevno krunicu ponekad i ckao cijeli ruzariji...
Na zalost s bivsom su se stvari malo bile pomakle na pozitivno, evo danas opet totalni slom, i totalno razilazenje... unatoc mojoj " edukaciji " njoj da je napastovana kao i ja od zloga... unatoc mojim velikim koracima k Bogu!
Taj svecenik kod kojeg sam bio izmedu ostalog ima dar savjeta, rekao mi je da to prepustim Bogu i prikazem se Gospi u medugorju.
Takoder na vlastitim grijesima postizem Bozijom miloscu jako dobre rezultate!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 45 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 13 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr