www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 11:12

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 26 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 20 ruj 2012 16:47 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 16 ruj 2012 17:14
Postovi: 59
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
DrAnte napisao:
Papa je rekao da zbog ove teške krize u svijetu treba uspostaviti jedno međunarodno financijsko tijelo koje će regulirati funkcioniranje financijskih sustava svih država.
Mnogi su to protumačili kao da papa pozivana Novi svjetski poredak koji zagovaraju Marsoni.

Ja sam branio papu i rekao sam da su vjerojatno novinari krivo prenjeli zbog želje za senzacionalizmom. Moj prijatelj koji je proučavatelj religije i novog svjetskog poretka (inače je poznat kao žestoki katolik i branitelj pape i crkve) kaže da je to pisalo i u Glasu koncila. Moj prijatelj je užasnut i kaže da ne može vjerovati. Kaže da su i mnogi svećenici i teolozi užasnuti tom izjavom.

Može li minetko rastumačiti što je papa s tim htio reći i kakva je doista poruka, tj. poanta te izjave?


Vijest, ne samo da je istinita, nego ju je cak u jednom drugom obliku i ponovio nedavno u Libanu.

Papa je veoma ucen covjek i priznati teolog, ali vrlo nepostojan i njegova Kurija odredjuje pravac u kojem plovi Petrova i Kristova ladja.
Kada je u Regensburgu naveo jedan stari citat jednog vazalskog bizantinskog cara, kojim se taj u jednom religijskom disputu sa muslimanskim muftijom, izrazio o islamu i Muhamedu, u vrlo negativnom smislu iz muslimanskog aspekta, onda ga je ta ista Kurija prisilila na ispriku, cak tri puta, kako bi ga za vrijeme posjete Turskoj usmjerila u molitvi prema Kibli u Meki.

Pokleknuo je pred "Zeitgeistom" svojih savjetnika i rimske Kurije. Da je Isus tako ucinio pred razapinjanjem, zacjelo bi mi danas vjerovali u nesto sasvim trece. Ali Isus nije odstupio od ISTINE, jer je Put, Istina i zivot. Papa nije Isus!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 20 ruj 2012 22:22 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 15 ožu 2011 16:49
Postovi: 1617
Lokacija: severna Bačka
Podijelio: 48 zahvala
Zahvaljeno je: 31 zahvala
A, kad ja i koliko molim Boga za našeg sv. Oca?
..........................................................pokušavam se setit..............al je malo tačkica
a, vi?
e, pa kad ne bude niti jedna točkica, možemo ga iskritikovat i mi vjernici a ne samo nevjerne
tomenovinari..............


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 10 svi 2013 11:40 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 03 stu 2011 11:56
Postovi: 225
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Peltrasius napisao:
Ljudi , pa sve je moguce..u americi jedva nadjes crkvu gdje bude misa...


Od kud ti ova informacija? Ima u Americi misa dosta, ali protestantskih jer tamo su većinom protestanti. U nekim gradovima ima katolika, ali ako se nađeš u gradu u kojem su sami protestanti, u kojem ima katolička crkva ali nema katolika osim popa, onda naravno da nema mise.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 10 svi 2013 11:47 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 03 stu 2011 11:56
Postovi: 225
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Peltrasius napisao:
Kula babilonska je izgradjena...svaki ko trazi istinu to zna!
kompjuter za bazu podataka o svjetskom stanovnistvu zove se ZVIJER


Taj "Veliki brat" o kojem se stalno govori, to je ustvari Google. Da samo znaš što sve Google zna o tebi. Google o tobe zna više nego tvoja majka. Sve što pretražuješ se zapisuje, tj. povezuje sa tvojim gmail accountom. Ako i nemaš gmail, nema veze. Ima drugih poveznica po kojima se sve zapisuje i prati. Ne samo da vide što pretražuješ, nego vide i koje stranice posjećuješ- Čuo si vjerojatno za Google Analytics koji je na skoro svakom siteu. Da oni žele mogli bi lako algoritamski definirati koju vrstu perverzija gledaš na netu, što pišeš, kakve stranice posjećuješ. Evo primjer: jesi li čuo za Google Bounce Rate? Znaju koliko si minuta i sekundi proveo na kojoj stranici. Ima toga još dosta, ali da ne zamaram ljude sad sa tehničkim detaljima. Sve znaju o tebi. Nema više skrivanja.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 10 svi 2013 15:22 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
Netko je pisao ovdje kako se briše ta povijest u mailu, zaboravio sam, pa učinie koliko možete da bar malo im otežate posao.
A i koji smo bitni faktor da nas netko prati!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 10 svi 2013 15:58 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 03 stu 2011 11:56
Postovi: 225
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Samuel napisao:
Netko je pisao ovdje kako se briše ta povijest u mailu, zaboravio sam, pa učinie koliko možete da bar malo im otežate posao.
A i koji smo bitni faktor da nas netko prati!!


Nisi valjda stvarno mislio da možeš to obrisati? Možeš tako da ti više ne vidiš, ali na njihovim serverima to stoji sve do sudnjeg dana. Nisi im ti bitan u političkom smislu (bar zasad, dok ne zabrane odlazak u crkvu i razgovaranje o vjeri, dok ne uvedu zakon da je posjećivanje kršćanskih stranica kazneno djelo, a posjećivanje pedofilskih nije).

Zasad su im bitni političari i krupni gospodarstvenici. Ti si im bitan samo u reklamnom smislu. Probaj na google search napisati neki pojam, a zatim otiđi na nekoliko portala koji imaju Google Adsense oglase na sebi. Promotri malo koje reklame ti Adsense servira. Ima primjera raznih.Ja sam jednom na Android based mobitelu upisao "Army Shop adresa" jer sam tražio army shop dok sam se vozio s autom. Nakon toga dođem doma, sjednem na komp (tamo sam bio logiran sa različitim google accountom od onoga koji je na mobitelu) i odjednom mi se na svim portalima pokazuje reklama za Army Shop.

Znaš kako kažu ameri? "Don't f*cking around with big G. They always know who you are!"


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 02 lis 2013 21:55 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 17 ruj 2013 19:11
Postovi: 6
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Malo pogleda na NWO i NWR....


http://www.youtube.com/watch?v=pxy19ZQsr3E


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 03 lis 2013 10:17 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
putnik82 napisao:
Malo pogleda na NWO i NWR....


http://www.youtube.com/watch?v=pxy19ZQsr3E


I sta zelis poruciti s ovim,tvoje misljenje ???


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 03 lis 2013 12:22 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 svi 2013 22:07
Postovi: 116
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Protestantska misa? Hm, zanimljivo :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 03 lis 2013 13:11 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 17 ruj 2013 19:11
Postovi: 6
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
rebeka napisao:
putnik82 napisao:
Malo pogleda na NWO i NWR....


http://www.youtube.com/watch?v=pxy19ZQsr3E


I sta zelis poruciti s ovim,tvoje misljenje ???



NWO kao takav bi u svom mogućem jedinstvu trebao imati ili:a)mir između religija, b)jednu religiju ili c)nijednu religiju.

To sto Papa zagovara jednu financijsku instituciju samo po sebi i nije loše, financijska ravnopravnost i raspodjela dobara medju svim ljudima je nemoguca bez centralnog "tijela". Problematika je sto u tim teznjama dolazi do laganog "odmicanja" od Biblije i Novog Zavjeta, do "detronizacije" Isusa Krista kao Sina Bozjeg, vec dolazi do "redefeniranja" Njega samog. Što je vidljivo u filmu, velika kontradikcija.

Kao što je C.S Lewis rekao:

“I am trying here to prevent anyone saying the really foolish thing that people often say about Him: I’m ready to accept Jesus as a great moral teacher, but I don’t accept his claim to be God. That is the one thing we must not say. A man who was merely a man and said the sort of things Jesus said would not be a great moral teacher. He would either be a lunatic — on the level with the man who says he is a poached egg — or else he would be the Devil of Hell. You must make your choice. Either this man was, and is, the Son of God, or else a madman or something worse. You can shut him up for a fool, you can spit at him and kill him as a demon or you can fall at his feet and call him Lord and God, but let us not come with any patronizing nonsense about his being a great human teacher. He has not left that open to us. He did not intend to.”


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 26 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 4 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr