www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 22:49

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 60 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Poruka
PostPostano: 14 lis 2013 13:49 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 24 sij 2008 13:33
Postovi: 154
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
brzi_Heinz napisao:


Citat:
i istovremeno sebe "dovele u nered" i istovremeno si napravile medvjeđu uslugu.

bingo! na kraju je ispalo da bi bolje bilo da su ostale u kužini 8)


alooo!!!
to nisam rekla Slika

ali, sviđa mi se ono što je Samuel napisao.
želiš da te se gleda kao seksualni objekt? potičeš to? OK, ali onda budi spremna na posljedice. nisam sigurna da će ti se svidjeti :wink:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 lis 2013 13:54 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 29 vel 2012 11:31
Postovi: 763
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 19 zahvala
Da, Samuel, ali ja nigdje nisam rekla da je takvo oblacenje OK. Postoji ukus i neukus, mjera i pretjerivanje, itd i tako blize :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 lis 2013 14:08 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 srp 2013 20:03
Postovi: 518
Lokacija: Panzergruppe 2
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
srećica napisao:
alooo!!!
to nisam rekla Slika

nisam ni rekao da si rekla, a post za postom se u pravilu ne tolerira na forumima. Zato sam 2 citata od 2 različita korisnika stavio u 1 post. :wink:
btw. pošto si žensko ne pristaje ti baseball palica...više ti pristaje ovo Slika
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 lis 2013 14:35 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
Pia napisao:
Da, Samuel, ali ja nigdje nisam rekla da je takvo oblacenje OK. Postoji ukus i neukus, mjera i pretjerivanje, itd i tako blize :D

Da, a što je mjera i a što pretjerivanje!! Ispada kao da muškarci lažu i da izmišljaju, kao da smo talibani koji žele nabiti burke na žene i koji žele nekoga tlačiti!!
Pogledaj onaj video sa ispitivanjem neurokirurga, taj video je toliko istinit!
Nije mi jasno kada netko napiše da nešto za Crkvu nije u redu ali za izvan Crkve je, to mi nikako nije jasno, ili je Bog sabiji po tom pitanju od ljudi ili je Bog samo u Crkvi!! Ili što je loše na ženinom tjelu da se mora pokrivati u Crkvi. Zanima me sam korijen ovog odgovora, gdje izvire, iz čega i zašto!
Meni je doista neuogodno i glupo o ovome pisati, jer pogotovo muški ispadaju da sad žele otjerati žene u srednji vijek ili u vrijeme prije Krista, ali mislim da su to bila dobra vremena što se tiće mode, ovo danas se točno zna odakle je sve potaklo i toliko se naviklo na to da i same kaotličke žene napadaju kad se spomene ovaj problem!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 lis 2013 15:53 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 29 vel 2012 11:31
Postovi: 763
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 19 zahvala
Samuele, sto ti je? Jesi to opet na dijeti? :D
Kako mozes pitati sto je mjera, ajd ne pretvaraj se da ne znas. I nitko nije rekao da muskarci tjeraju zene u srednji vijek i da ih zele tlaciti.
I koji video s neurokirurgom, ma sto ti je, postajes k'o cirenac, ni za glavu ni za rep te uhvatit :D :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 lis 2013 16:11 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 24 sij 2008 13:33
Postovi: 154
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
brzi_Heinz napisao:

btw. pošto si žensko ne pristaje ti baseball palica...više ti pristaje ovo Slika
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



Slika


ma kužina je jedna jako dobra stvar :wink: i nemam ništa protiv kužine :).
zapeklo me ono "natrag u kužinu" 8)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 lis 2013 20:39 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 20 srp 2009 21:37
Postovi: 1065
Podijelio: 10 zahvala
Zahvaljeno je: 33 zahvala
Samuel napisao:
Pia napisao:
Da, Samuel, ali ja nigdje nisam rekla da je takvo oblacenje OK. Postoji ukus i neukus, mjera i pretjerivanje, itd i tako blize :D

Da, a što je mjera i a što pretjerivanje!! Ispada kao da muškarci lažu i da izmišljaju, kao da smo talibani koji žele nabiti burke na žene i koji žele nekoga tlačiti!!
Pogledaj onaj video sa ispitivanjem neurokirurga, taj video je toliko istinit!
Nije mi jasno kada netko napiše da nešto za Crkvu nije u redu ali za izvan Crkve je, to mi nikako nije jasno, ili je Bog sabiji po tom pitanju od ljudi ili je Bog samo u Crkvi!! Ili što je loše na ženinom tjelu da se mora pokrivati u Crkvi. Zanima me sam korijen ovog odgovora, gdje izvire, iz čega i zašto!
Meni je doista neuogodno i glupo o ovome pisati, jer pogotovo muški ispadaju da sad žele otjerati žene u srednji vijek ili u vrijeme prije Krista, ali mislim da su to bila dobra vremena što se tiće mode, ovo danas se točno zna odakle je sve potaklo i toliko se naviklo na to da i same kaotličke žene napadaju kad se spomene ovaj problem!

Apsolutno sve ovo stoji...svaka čast Samuele za ovaj post... :b112:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 15 lis 2013 11:26 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 11 ruj 2007 13:24
Postovi: 2127
Lokacija: metropola
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
ribar napisao:
Bez pretjerivanja, ljeti je više od pola žena obučeno tako da im je isto bile gole ili imale te nekakve krpice na sebi :shock: . I kako ću ja sad normalno razgovarat s takvom curom? Ona nema pojma koliko samokontrole treba samo da ne gledam u određene dijelove tijela dok istovremeno treba slušat što govori i voditi nekakav suvisli razgovor... a tek onda kasnije da zaboravim tu cijelu sliku.

slažem se s ovim
i mislim da ne vrijedi samo za muškarce
žena sam pa se nisam jednom uhvatila di mi pogled sam zuri u dekolteičnu do pupka
ne znam
nemam nastranih sklonosti :lol:
uspoređujem to s nečim nesvakidašnjim.. što ja znam.. reicmo da stoji hrpa smeća nasred ceste, valjda bi jednako zurila - otkud sad ovo? što radi tu? itd...

tako nekako i s vulgarnim odijevanjem.. jednostavno pogled sklizne i mjerkaš.. nekad ni ne znaš da to radiš.. ni zašto. a nekad mjerkaš da vidiš što nosi, kak je uskladila obleku cipele itd... pa uspoređujem i pitam se što bih ja mogla kombinirati (trebaju mi instrukcije ha ha)

sad su to već dva mjerkanja - onaj koji gleda neš nesvakidašnje (a nije da je baš uobičajeno nosat dekolte do pupka..uopće, pokazivat sise, taman bez bradavica)
i onaj koji mjerka da bi neš izmjerio - ta usklađenost odjevala...

jednoć je jedna teta vazda dolazila dekoltirana ohooo na posao
a radila s muškim kolegom
i takoc.. jedan dan ju je taj kolega zamolio da dolazi pristojnije obučena jer se ne može koncetrirati na posa

ja mislim da je to ured
nemreš nabacit neš i reć - ne gledaj
mislim, ne znam ni kak bi to tehnički bilo izvedivo smajlic24
obzirom na videokrug oka... na dovoljnoj udaljenosti, nemreš ne vidjet

a fakat je tupavo reć ne gledaj a ti ko da nosaš plakat ukolo javno.. pa izvikuješ - ne gledaj ne gledaj... nemoj mislit na torticu ne moj mislit na torticu :mrgreen:

sjećam se da sam gledala i jednu totalno neukusno odjevenu djevojku
bila je nak jača
a obukla neš ko koža.. minjak.. topić
između toga dvoga.. sve poispadalo.. struk, trbuh, salo...
i sad opet ne gledaj
kad sam skužila.. trudila sam se ne obazirat i gotovo

ima neš slično tom gledaj ne gledaj onoj - car je gol

u pravilu se slažem da bi trebalo okrenut glavi i amen
nije to moj problem, jel
no isto tako sam razmišljala..
svakakvih ljudi hoda svijetom...
i ak dovoljno vulgarno obučena žena ima tu nesreću i naiđe na nekog manijaka kom treba takav okidač/vulgarno oblačenje da napadne...
jao kuku lele
podsjeća me to na šemu da pozaljepim oko sebe novčanica od 500eura i onda očekujem da me nitko ne zaskoči i pokrade.. pogotovo negdje u nekom šumarku il nekavoj uskoj mračnoj uličici!!
priznajmo, pa nerealno je to očekivati
pa zašto se onda izlagati nevolji?

a svi drže materijalno po sefovima..daleko od javnih očiju
al svoj dignetitet, dostojanstvo, intimu.... - svima na oči!! smajlic25

i sama se mučim s ovom temom.. dokle haljina.. rukavi vaki naki.. tajce vake nake...

a što se curica tiče.. padam s nogu što se sve može vidjeti
eto baš u crkvi.. minjak da joj se gaćice vide..
pa topić uski i na to bolero (ono što je ko skraćena vestica, pa jedva pokrije ramena) i onda curetak od jedva tri godine izgleda ko lolita :shock: :shock: . da, stvarno tak. jer je preodraslo obučena.. takvo što je u seksualnom smislu zovno na odraslim ženama.. i nije mi jasno što onda radi na curicama?? užas!!

a jednom nisam mogla ne reagirati u crkvi
to je za sada prvi i zadnji put
osjećala sam se ko gestapo i nisam bila sigurna jel ured to napravit
al jesam
naime, došle tri curice. ne znam jesu li u srednju krenule
sve tri toliko jadno i nekvalitetno i vulgarno obučene da je to bilo za plakat
ovo nekvalitetno u smislu tkanine odjeće.. neka plastičurina...
jedna je imala neš jednodijelno. minjak plus dekolte.. nekakva mini mini dekoltirana haljina..
to sam najviše zapamtila.. sve u svemu, totalni neukus..plastika.. još jadna šminka, cirkus... i to na curicama dobi ni za srednju školu....
koji roditelji dopuštaju takvo što?
ja sam im na kraju mise rekla da ak se tak ne bi obukle za neki muzej il, još bolje, sud (jer ne mreš i ne smiš takav uć) onda ne trebaju pogotovo ni za crkvu..
ne moram vam reć što su mi rekle i kak su me gledale...
a svećenik se opravdavao da su više puta upozoravali.. možda i jesu
ja čula nisam..
svakako bi se moglo staviti onaj znak na ulazu crkve i tu i tamo reć koju o odijevanju.. nikog prozivat, al reć
pa ko ima uši...


Samuel napisao:
Nije mi jasno kada netko napiše da nešto za Crkvu nije u redu ali za izvan Crkve je, to mi nikako nije jasno, ili je Bog sabiji po tom pitanju od ljudi ili je Bog samo u Crkvi!! Ili što je loše na ženinom tjelu da se mora pokrivati u Crkvi. Zanima me sam korijen ovog odgovora, gdje izvire, iz čega i zašto!

jel u crkvu ideš u kupaćem kao na plažu?
eto razlike
istom i casual odijevanje i muzeji, sud, kazalište...
mislim da ipak postoji neka razlika
iako, mislim da onak općenito shvaćam što želiš reći
a opet.. ak je ured na plaži u kupaćem jel u crkvi, ha ha


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 02 tra 2014 11:27 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 28 lis 2013 12:42
Postovi: 290
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Evo još jedan kratak video na tu temu..


Iz videa Gola istina o čednosti (na prethodnim stranicama je link):
Citat:
Standardi su očiti, ako o njima razmislite.
Nikakva odjeća, nikakve hlače, suknje, haljine, muške ni ženske, ne bi smjele biti iznad koljena.
Jer muškarcima su ženska bedra privlačna, sviđaju im ženske noge, a kada su koljena prekrivena onda se ne trebaš brinuti o tome.
Ništa iznad koljena.
Onda, rukavi trebaju prekrivati barem četvrtinu ruke, i taj minimum nije ideal, to je samo minimum.
Onda vrat, zapravo je bilo rečeno dva prsta ispod udubine na vratu, ali zbog stanja na tržištu i zbog toga kako ljudi koriste jezik,
prevodi se u biti kao 5 cm ispod udubine na vratu, što je zapravo dosta.
Očito je da uvijek možemo još dodati, ako im je namjera da nas očuvaju od grijeha, to bi bilo,
nema uske odjeće,
ne odjeća koja je tu možda dva prsta, ali je tako široko da kada se sagneš, svi mogu vidjeti u tvoju majicu,
ne odjeća kroz koju se vidi, ne odjeća koja bi ličila na boju kože,
bilo kakav prozirni materijal koji bi nepotrebno potaknuo mušku znatiželju.



Djevojke i žene, koliko držite do čednog odijevanja?
Na stranu to što smo u 21.st., nije stvar u "vremena-su-se-promijenila". Bog se ne mijenja, čovjek izobličuje svoje dostojanstvo.

Ljeta u djetinjstvu sam provodila u kratkim hlačicama i majičicama bez rukava i baš zato sam to shvaćala normalnim, dok se nisam osvijestila.
Naravno da se žena može čedno obući u svom osobitom i posebnom stilu, uz to da nema potrebu razgolititi se kako bi izgledala wow.
Izgovori kao što su vrućina, moda, vježbanje itd. ostaju samo izgovori ako gledamo svoje tijelo Božjim očima.

Ono što me zanima - nosite li majice bez rukava, kratke hlačice, dvodijelne badiće, uske traperice, odnosno sve što je boldano iznad?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 02 tra 2014 15:32 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 21 sij 2014 19:52
Postovi: 84
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ne nosim ništa usko, prosto zato što se ne osećam udobno u tome...kada je leto i one nesnosne vrućine nosim majice bez rukava, i to mi je najnormalnije...kratke pantalonice ne nosim (možda ako sam na moru, pa na plaži eventualno, ali pošto mi ne stoji nikako ne nosim baš ni to, radije one tri-četvrt); takodje nemam ništa ispod kolena, sve su mi haljinice letnje duže ili do kolena. Znači baš se smerno odevam :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 60 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 6 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr