www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 18 tra 2024 05:40

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 24 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3
Autor Poruka
PostPostano: 07 stu 2013 18:39 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 02 kol 2013 13:47
Postovi: 22
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Peltrasius napisao:
Bog je ljubav, i voli nas.
Ako se ista gadi Bogu i na sto mrzi, to je u naslovu teme.
sablazan dolazi i mora doci al jao onome po kome dolazi.
Okani se toga..cim vise znas o istini tih sataninih slugu, vise grijesis ak ces u tome bit.


E toga me je i najviše strah... i kod ove napasti i kod svih drugih... a otvorila sam i pod razno jednu temu gdje sam napisala upravo taj svoj strah...
to što si napisao VIŠE GRIJEŠIŠ ŠTO VIŠE ZNAŠ... zavidim nevjernicima koji ne poznaju Boga, oni griješe i tak im je super jer toga uopće nisu svjesni... i onda se pokaju, obrate i prođu bolje nego npr. ja ili netko tko je stalno u iskušenjima, puno zna, traga , čita i pada i pada kao glupača teška...eto toliko sam ogorčena da moram i ovako napisati...
Znači po tvome Peltrasius, Bog više voli grešnike koji i nisu svjesni da su grešnici ili one koji u njega ne vjeruju, a mi smo osuđeni na cjeloživotno mučenje... užas....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 07 stu 2013 18:53 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 srp 2013 20:03
Postovi: 518
Lokacija: Panzergruppe 2
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
ako već i želim svoju sudbinu znati, ne bih je dao mi je govori čovjek. Ne bih nikada znao koji mu je interes da mi to kaže - dobronamjeran ili zlonamjeran
Ukoliko je astrologija "čitanje zvijezda" kako onda to da svaki astrolog tumači iste zvijezde drugačije?
Zar su baš svi astrolozi - polupismeni? :b101:
Ili su možda zvijezde malo izgorile pa moraju dugo razmišljati koje slovo je nestalo u plamenu :b101: :b101: :b101:

U konačnici - zašto nam računalo onda ne čita sudbinu iz zvijezda - ono će barem biti objektivno, zar ne?

Astrologija je ništa drugo nego pokušaj očajnika da uberu pokoju lipu na naivnošću. Najbolji dokaz tome su ovi "dnevni horoskopi" koji su nastali sljubom želje za eksluzivom od strane američkog zabavnog magazina te želje da se zaradi koji cent od strane samih astrologa. Najjače je što su onda to i sami astrolozi popljuvali, a potom za iste te časopise, magazine i sl., pisali :b101: :b101:

Ne treba griješiti dušu da bi netko na prljav način pare zaradio :wink:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 stu 2013 10:09 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 02 kol 2013 13:47
Postovi: 22
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvala vam svima koji ste odgovorili, dali svoja mišljenja i svjedočanstva...

Puno ste mi pomogli, teško je, ali uspjevam se oduprijeti, i molim milost Božju da me to totalno prestane opsjedati, da i ne pomislim na to...
Da, to je upravo grijeh protiv prve Božje zapovjedi....
Neka vas sve blagoslovi dobri Bog i pozdrav...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 04 sij 2014 09:55 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 15 pro 2013 14:11
Postovi: 222
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
nemir,
Vjerujem da je teško. Moraš samo donijeti čvrstu odluku i ne odustajati - to ti je najveći potez.
Znam to jer sam i sama bila u sličnim situacijama. Kad doneseš odluku da ni pod koju cijenu nećeš niti pogledati, a kamoli čitati takve bezvezarije, puno se lakše boriti sa napastima. Svaki puta kad misao dođe, automatski ju odbaciš i ne pristaješ čak ni na razmišljanje o tome.
I svakako će ti biti lakše ako svoje napasti podijeliš sa svećenikom.
Negdje sam pročitala da Sotona gubi moć ako napasti podijeliš sa svećenikom na Ispovijedi.
Ja tako uvijek radim.
Btb!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 24 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 11 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr