www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 18:00

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 201 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 03 vel 2014 19:17 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 ožu 2011 23:52
Postovi: 585
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 7 zahvala
znaš kaj srećice-nesrećice :) tebi ni sva sila argumenata ni mog osobnog svjedočenja
ne bu pomogla jer sama si rekla da ne vjeruješ u Isusove riječi o zrnu gorušice, tak da ko sam
ja da bi zbog moje malenkosti povjerovala da Bog čuje ljudske vapaje i uslišava molitve. I da to čini jer nas ljubi.
Nema puno vremena za priče!! Kak bi reko' Bandić: "idemo delati". :lol:
Btb

@Zagubljena, mislim da si imala jednostavno spoznaju tokom molitve koju ti je nadahnuo Duh Sveti, to ne mora značiti da je to sama karizma spoznaje.
Ako i jest, ne možeš to utvrditi na temelju jednog događaja, bilo bi preopasno! Osluškuj nutrinu, povjeravaj se duhovniku i ne nagli. :) :grlim te:
Ako i jest dar sigurno ćeš u pravo vrijeme dobiti potvrdu, ali od mudre iskusne duhovne osobe, a ne na forumu.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 03 vel 2014 19:42 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 24 sij 2008 13:33
Postovi: 154
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
courage napisao:
znaš kaj srećice-nesrećice :) tebi ni sva sila argumenata ni mog osobnog svjedočenja
ne bu pomogla jer sama si rekla da ne vjeruješ u Isusove riječi o zrnu gorušice, tak da ko sam
ja da bi zbog moje malenkosti povjerovala da Bog čuje ljudske vapaje i uslišava molitve. I da to čini jer nas ljubi.
Nema puno vremena za priče!! Kak bi reko' Bandić: "idemo delati". :lol:
Btb

.


opa, ovo je sad već i podmetanje.
kad kažeš da je netko rekao, onda je pristojno i uobičajeno na forumu citirati to što je netko rekao.
dakle, molim te da citiraš gdje sam ja to točno rekla da ne vjerujem u Isusove riječi o zrnu gorušice.
baš nigdje.

nadalje, pisati na forumu i reći da se nema puno vremena za priče? ...khm....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 03 vel 2014 20:12 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 ožu 2011 23:52
Postovi: 585
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 7 zahvala
srećica napisao:
opa, ovo je sad već i podmetanje.
kad kažeš da je netko rekao, onda je pristojno i uobičajeno na forumu citirati to što je netko rekao.

Podmetanje kažeš? :o
Onda bi ja mogla reći to je sad već optužba!!!

Ja sam tebe pitala:

courage napisao:
:

Sad mi pada na pamet još jedan citat o zrnu gorušičinu! Isus ga je rekao, ne courage! :lol:
Al budi bez brige, nemam ni ja to zrno vjere, ali ga tražim i priznajem da vjerujem da ono može pomicat planine.
Priznaješ li ti?

srećica napisao:
ne. mislim, nije niti bitno, ali kad već pitaš. :)

E nevjerojatna si. :)
Sad ćeš reći: "pa to nije isto, vjerujem ja Isusu ali ne vjerujem da vjera može pomicat planine. "
Pa da, nemam vremena za ponavljanje i dokazivanje bilo kome nečeg što sam nemali broj puta pokušavala
objasniti, a druga strana nije baš otvorena za shvaćanje. To sam mislila pod "priče". Do you speak Croatian?? :P
Možda ti nemaš problem sa mojim riječima, možda sa mnom. Što bi bilo jako tužno
obzirom da se ne poznajemo..ali šta sad, preživjet ću i to.
smajlic28


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 03 vel 2014 20:50 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 24 sij 2008 13:33
Postovi: 154
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
zrno gorušičino odnosi se na kraljevstvo nebesko.
ne na ovozemaljske stvari.
a mi smo pričali o molitvama koje upućujemo Bogu za ovozemaljske stvari.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 03 vel 2014 20:54 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
Prognoziram:
Srećica i Courage na 826 stranici skuže da govore o jednoj te istoj stvari!! :b232: :D :D :b232:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 03 vel 2014 21:24 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 03 srp 2013 20:31
Postovi: 97
Lokacija: zemlja
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Zasto ste svi tako ozbiljni?
:a1250: malo se opustite.
Zivot je prekratak i pretezak da bi covjek i ovdje morao se natezati.

Sve vas srdacno pozdravljam i ljubim.
Pomolimo se za jednu Marijanu i njenu bebu. To je vaznije. :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 vel 2014 19:11 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 12 vel 2014 19:31
Postovi: 13
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ne znam. Mislim da nemam nikakav dar iako mi je jedan časna sestra iz udruge u kojoj volontiram rekla da imam dara i da ga trebam razvijati nakon što je pročitala dio mojih Misli, no misliti zbog toga da imam dara bilo bi previše olako i neka vrsta taštine kad bi uopće pomislio da sam u nečemu jako dobar.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 15 vel 2014 18:12 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2013 22:53
Postovi: 451
Lokacija: Zadar
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
Ja smatram da imam mnoge darove... tj siguran sam da ih imama... ali zakopao sam taj talenat i cekam Gospodara da dode... drugim rijecima ne cinim nista da ga upotrijebim ili bolje reci " ih " upotrijebim...
Previse je u meni oholosti i tastine jos da ista pokrenem...
Kao samson pun darova Bozijih ali bez cilja luta svijetom slijep a vodici mu požuda i osveta.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 15 vel 2014 18:15 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 12 vel 2014 19:31
Postovi: 13
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Citat:
Ja smatram da imam mnoge darove... tj siguran sam da ih imama... ali zakopao sam taj talenat i cekam Gospodara da dode... drugim rijecima ne cinim nista da ga upotrijebim ili bolje reci " ih " upotrijebim...


Isto se odnosi i na mene, osim u ovom da sam siguran da imam neki dar, ja većinom kada me inspiracija potakne pišem tjednima, pa potom nakon što inspiracija ode ne uspijem završiti napisano. Ne razvijam " dar " iako bih možda trebao, niti činim nešta da ga " usavršim " a znam i zašto, slab sam voljom kao i većina nas, slabi smo.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 15 vel 2014 18:30 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2013 22:53
Postovi: 451
Lokacija: Zadar
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
Danijel.B napisao:
Citat:
Ja smatram da imam mnoge darove... tj siguran sam da ih imama... ali zakopao sam taj talenat i cekam Gospodara da dode... drugim rijecima ne cinim nista da ga upotrijebim ili bolje reci " ih " upotrijebim...


Isto se odnosi i na mene, osim u ovom da sam siguran da imam neki dar, ja većinom kada me inspiracija potakne pišem tjednima, pa potom nakon što inspiracija ode ne uspijem završiti napisano. Ne razvijam " dar " iako bih možda trebao, niti činim nešta da ga " usavršim " a znam i zašto, slab sam voljom kao i većina nas, slabi smo.

Jest salabi smo...
Ja prezirem svoju slabost... Bog mi je dokazao 1000 puta da sam slab da svojim snagama malo toga mogu...
Ali kda vec ne mogu pobijediti svoju slabost... onda je mogu okrenuti u svoju korist... tako da mi moja slabost bude jakost... tako da moj minus bude ne pozitivna nula nego plus... samo treba naci kljuc...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 201 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 7 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr