www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 20:13

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 87 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov: Re: UROCI
PostPostano: 31 ožu 2014 13:35 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 29 ožu 2014 07:41
Postovi: 8
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
johnny 5 napisao:
fox napisao:

da mislim da je sve tako kako si ti sada to opisao vjerovatno bi do sada bilo jos gore..ukazala nam je samo na neke stvari sto mi je bilo dovoljno da shvatim...zena je nepokretna u kolicima i neme veze sa nekom losom stranom kako ti prejudiciras...i kada je otac bio tesko bolestan i sve uvjek je davala savjete za molitvu..


Dobro a ko je ta žena da ima viđenja i da dijeli duhovne savjete, i kak ti znaš otkud noj ta viđenja???
Kakve to veze ima, šta je u kolicima, što to znači da treba vjerovat njenim viđenjima jer je u kolicima.

Vidi ovako igranje s duhovnošću je opasna stvar jer su demoni jako inteligentni, nisu mentalno retardirani, imaju uvid u stvari koje mi nemamo, i mogu te prevarit bez da si ti toga uopće svjestan. To treba imat na umu, prije nego se traže duhovni savjeti od kojekakvih ljudi.

A kakve veze ta žena ima s Crkvom???

a zasto ti mislis da si veci katolik od nekoga ili veci vjernik od nekoga ..?ili mislis da ne postoji bas niko tko ti zeli pomoci??svakodnevno kroz zivot sam se susretao sa ljudima raznih vjera i nacija..i naucio sam dosta toga..nemoj da pises ovde sa neke visine samnom samo zato sto si duze tu i znaju te ovde..gospodja je cosic jasminka iz osijeka i nisam nikada cuo da je negativno nastojena..jel te zanima jos nesto??


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: UROCI
PostPostano: 31 ožu 2014 13:52 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 28 kol 2009 11:42
Postovi: 1552
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 12 zahvala
Zahvaljeno je: 62 zahvala
fox napisao:
a zasto ti mislis da si veci katolik od nekoga ili veci vjernik od nekoga ..?ili mislis da ne postoji bas niko tko ti zeli pomoci??svakodnevno kroz zivot sam se susretao sa ljudima raznih vjera i nacija..i naucio sam dosta toga..nemoj da pises ovde sa neke visine samnom samo zato sto si duze tu i znaju te ovde..gospodja je cosic jasminka iz osijeka i nisam nikada cuo da je negativno nastojena..jel te zanima jos nesto??


Ajde dobro ukucam ja to ime u google i ovo mi izbaci :http://www.glas-slavonije.hr/221770/3/Utjecajne-osobe-iz-inozemstva-promijenit-ce-na-proljece-politicku-scenu

Nemam te više šta pitat, svaki vidovnjak nije od Boga. Katekizam je jasan, nauk Crkve je ovdje jasan.
Moš mislit da sam bahat, glup šta god hoćeš.

Igraš se Sotonom, kratko i jasno. Prekršio si prvu Božju zapovijed i bolje bi ti bilo da odeš svećeniku na ispovijed a onda on može molit za vaš stan, kuću i može blagoslovit. Ovakvih vidovnjakinja bi se trebao klonit jer su od Zloga, od Oca laži, ili jednostavno prodaju čvarke te muzu ljude za novac.

To je to, slučaj je sad čist, kako ćeš ti postupit na tebi je, al ja sam ti rekao istinu.

Želim ti Mir i Dobro.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: UROCI
PostPostano: 31 ožu 2014 13:54 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 29 ožu 2014 07:41
Postovi: 8
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
hvala tebi na svemu.ali netreba sve ljude gurati u isti kos..nemogu sve svecenika strpati u isti kos zbog nekolicine pedofila..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: UROCI
PostPostano: 31 ožu 2014 15:10 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 sij 2014 21:10
Postovi: 182
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 118 zahvala
Zahvaljeno je: 12 zahvala
Ne ljuti se odmah Fox,nitko te ne gleda s visine jer si novi,svatko od nas ima svoj stil pisanja..nije Johnny ništa loše mislio ,samo te je želio upozoriti.
Nema bijele i crne magije,sve je magija!
Vjerujem da ti je teško,zašto ne odeš (po toj ženi pretpostavljam da si iz Osijeka),znam da u Osjeku ima Crkva svetog Leopolda Mandića.Moli njegov zagovor za riješenje ,potraži svećenika ,plati misu za tvoje nakane,moli,posti ..i Milošću Božjom riješiti ćeš svoje probleme.
Pomoć svih tih osoba je "kratkog daha" i onda uz postojeće probleme dolaze još veći,onda tražiš drugog "iscjelitelja",pa isto..pa trećeg..ali kod svakog "zakačiš" po nekog slugu zloga ..
To je začarani krug i sigurno ne pomaže,osim kako rekoh prividno.
Oni "znaju-vide" koliko,vrlo malo a i ..zna se tko im daje te podatke i koliko vide .
Raspitaj se malo kako su na koncu završili svi gatari,vračari,iscjelitelji..
Net je prepun svjedočanstva bivših astrologa,garatara,skidača ovoga i onoga..neki su se Milošću Božjom obratili,neki završili na psihijatriji,a dio njih i dalje sljede svog šefa "prinaca laži" ,no sami su birali.
Odi u Šurkovac na molitvu kod fra Ive..vjerujem da ima organizirano kao i ovdje ..li na neko drugo mjesto molitve,hodočašća,duhovne obnove ..
Ali samo svećeniku!
Ojačat ćeš u vjeri i vidjet ćeš ubrzo kako se tvoj život mijenja na bolje.
Nikakvi new ageri,samozvani proroci,hodže i slični.
Otjeraj od sebe i svoj obitelji sve te koji "mogu,znaju,vide"..Lažu!
Lažu i svoju laž naplaćuju,kao ne bi oni ali eto moraju od nečeg živjeti,jer su svoje vrijeme posvetili "pomaganju"..
Sve je to sotonska igra vjeruj.
Znam njih i o njima više nego što bi trebalo,ali Svemogućem Bogu hvala,znam i da je to siguran put u pakao.
Samo je Isus krist Put,Istina i Život sve ostalo su stramputice.
BtB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: UROCI
PostPostano: 31 ožu 2014 15:43 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 04 svi 2007 11:45
Postovi: 379
Podijelio: 64 zahvala
Zahvaljeno je: 40 zahvala
MarinaM napisao:
Pomoć svih tih osoba je "kratkog daha" i onda uz postojeće probleme dolaze još veći,onda tražiš drugog "iscjelitelja",pa isto..pa trećeg..ali kod svakog "zakačiš" po nekog slugu zloga ..
To je začarani krug i sigurno ne pomaže,osim kako rekoh prividno.
Oni "znaju-vide" koliko,vrlo malo a i ..zna se tko im daje te podatke i koliko vide .
Raspitaj se malo kako su na koncu završili svi gatari,vračari,iscjelitelji..
Net je prepun svjedočanstva bivših astrologa,garatara,skidača ovoga i onoga..neki su se Milošću Božjom obratili,neki završili na psihijatriji,a dio njih i dalje sljede svog šefa "prinaca laži" ,no sami su birali.
Odi u Šurkovac na molitvu kod fra Ive..vjerujem da ima organizirano kao i ovdje ..li na neko drugo mjesto molitve,hodočašća,duhovne obnove ..
Ali samo svećeniku!
Ojačat ćeš u vjeri i vidjet ćeš ubrzo kako se tvoj život mijenja na bolje.
Nikakvi new ageri,samozvani proroci,hodže i slični.
Otjeraj od sebe i svoj obitelji sve te koji "mogu,znaju,vide"..Lažu!
Lažu i svoju laž naplaćuju,kao ne bi oni ali eto moraju od nečeg živjeti,jer su svoje vrijeme posvetili "pomaganju"..
Sve je to sotonska igra vjeruj.
Znam njih i o njima više nego što bi trebalo,ali Svemogućem Bogu hvala,znam i da je to siguran put u pakao.

MarinaM napisao:
Samo je Isus krist Put,Istina i Život sve ostalo su stramputice.


Slažem se u potpunosti s tobom, MarinaM... ali isto tako znam da je jako teško prihvatiti da je to tako kako si napisala... jer treba gradit temelje ispočetka... a to nije lako...
I iako se nekad čini nemoguće, Bogu je sve moguće... i samo On daje istinski mir... ako sve predaš Bogu, On će te voditi pravim putem...
Bvb!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: UROCI
PostPostano: 31 ožu 2014 16:47 
Odsutan
Moderator
Moderator

Pridružen: 09 lis 2013 19:27
Postovi: 828
Lokacija: Požeška biskupija
Podijelio: 358 zahvala
Zahvaljeno je: 292 zahvala
Teška tema i nije lako nekome reći šta treba napraviti u toj situaciji.
Fox,sve što ti je napisano je tako.Svatko ti je na svoj način rekao istinu.
Potvrda svega toga je u Crkvi i crkvenom Nauku.
Pa evo iz knjige "Sotona i njegove zamke" koju je napisao katolički svećenik-egzorcist Gilles Jeanguenin,
što on savjetuje kad netko ima ovakve probleme;

-"Svoje poteškoće povjeriti svećeniku koji će znati saslušati i pomoći onima koji trpe,
bolje je nego ići onima koji tvrde da imaju darove vidovitosti, iscjeljenja ili oslobađanja.
Ti ljudi često tvrde da su vjernici i stavljaju vjerske znakove da bi zadobili povjerenje klijenta."

Knjiga koja ti također puno toga razjašnjava o ovoj temi je;
"Kako prepoznati zamke Zloga" Milivoja Bolobanića.
Potraži je na netu,mislim da je dostupna u pdf-u.

Svatko ima svoja iskustva ,ali svi na kraju dođu do Crkve jer jedina ona
i njeni službenici mogu pomoći i riješiti ovakve situacije,tu nema alternative.
Vjerujem da će i kod tebe biti tako.
Btb :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: UROCI
PostPostano: 31 ožu 2014 19:37 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 06 ruj 2013 01:19
Postovi: 134
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 6 zahvala
ita napisao:
Knjiga koja ti također puno toga razjašnjava o ovoj temi je;
"Kako prepoznati zamke Zloga" Milivoja Bolobanića.
Potraži je na netu,mislim da je dostupna u pdf-u.

Evo knjige. mislim da fale neki dijelovi(molitve, itd?)
http://www.miljenko.info/skrinja_files/ ... -zloga.pdf


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: UROCI
PostPostano: 01 tra 2014 21:22 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 02 vel 2014 11:49
Postovi: 83
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Neka se kod tebe ne nađe nitko tko bi kroz oganj gonio svoga sina ili svoju kćer; tko bi se bavio gatanjem, čaranjem, vračanjem i čarobnjaštvom; nitko tko bi bajao, zazivao duhove i duše predaka ili se obraćao na pokojnike. Jer tko god takvo što čini gadi se Jahvi; zbog takvih odvratnosti njih i goni ispred tebe Jahve, Bog tvoj. Budi posve vjeran Jahvi, Bogu svome.Ponovljeni zakon 18:10-13


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: UROCI
PostPostano: 01 tra 2014 22:33 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 ruj 2013 21:21
Postovi: 210
Lokacija: OKLEN CITY
Podijelio: 6 zahvala
Zahvaljeno je: 123 zahvala
Svi mi znamo da se (usuđujem se reći) neki ljudi bave time..
Neki jer ih zanima mogu li nekome naškoditi, drugi jer misle da su žrtve uroka, treći jer misle zaraditi...
Ne mogu naći posao, nemam curu/dečka, ne mogu položiti ispit.. razna pitanja vrte se ljudima po glavi.. Lako je sada meni pametovati..
Moj svećenik ne govori o urocima i sl. , ali uvijek kaže "UZDAJMO SE U BOGA"....
Zato ja, da budem iskren i ne razmišljam previše ni o urocima ni o paranormalnim pojavama ;-)) ...
A i zašto bih, kad imam Njega....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: UROCI
PostPostano: 24 stu 2014 16:23 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 10 stu 2014 16:19
Postovi: 40
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 5 zahvala
Dragi forumaši,nemojte ignorirati postojanje uroka jer zbilja postoje,ja se uvjerila u to,NAŽALOST :twisted: :( postoje jako zlobni ljudi,zavidni.Recimo moja svekrva me mrzi od samih početaka i apsolutno je sve napravila da razdvoji muža i mene.Dok sam otišla u bolnicu,na porod,nestao mi je vjenčani prsten i vjenčana slika iz ormara i od onda sve je otišlo u lošem smjeru.Otišla sam iz te kuće,i tek onda progledala.Recimo,tamo sam oboljela na štitnjaču,vrat mi je bio krcat madežima,trnula mi ruka/noga,ko da imam moždani udar,imala sam noćne more po noći,inače nosim krunice(narukvicu i ogrlicu),križevi su sami otpadali.I još puno odvratnih stvari.Muž i ja više ne živimo skupa.Nažalost.I moja vlastita baka se s time bavi,nekad mi dođe da ju išamaram.Ma sve njih treba išamarati pošteno.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 87 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 23 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr