www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 20:50

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 
Autor Poruka
PostPostano: 31 lis 2014 23:04 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 28 stu 2013 18:43
Postovi: 105
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Prema ljudima drugčije vjere i svjetonazora!
Gradimo mostove prema nevjernicima i nekršćanima!
No,počmimo graditi sa ovim,,most prema braći u vjeri,pravoslavcima i protestantima!
A oni prema katolicima!
Jer vrijeme Kristovog dolaska je blizu!
Ovo reče Isus i podiže oči svoje na nebo i reče: "Oče, dođe čas, proslavi Sina svojega, da Sin tvoj proslavi tebe!
Ivan 17,2 Jer ti si mu dao vlast nad svakim tijelom, da svima, koje si mu dao, dadne život vječni.
Ivan 17,3 A ovo je život vječni, da spoznaju tebe, jedino pravoga Boga, i koga si poslao, Isusa Krista.
Ivan 17,4 Ja tebe proslavih na zemlji, djelo svrših, koje si mi dao da činim.
Ivan 17,5 I sad proslavi ti mene, Oče, u tebe samoga slavom, koju imadoh u tebe, prije nego postade svijet.
Ivan 17,6 Ja objavih ime tvoje ljudima, koje si mi dao od svijeta. Tvoji su bili i Ti si ih dao meni, i riječ su tvoju održali.
Ivan 17,7 Sad znaj u, da i e sve, što si mi dao, od tebe.
Ivan 17,8 Jer riječi, koje si dao meni, dadoh njima. Oni ih primiše i spoznaše istinito, da od tebe izađoh, i vjerovaše, da si me ti poslao.
Ivan 17,9 Ja za njih molim; ne molim za svijet, nego za one, koje si mi dao, jer su tvoji.
Ivan 17,10 Sve, što je moje, jest tvoje, i što je tvoje, jest moje, i ja se proslavih u njima.
Ivan 17,11 I više nijesam na svijetu - ali su oni na svijetu. Ja dolazim k tebi. Oče sveti, sačuvaj ih u ime svoje, koje si mi dao, da budu jedno kao mi!
Ivan 17,12 Dok sam bio s njima, čuvao sam ih u ime tvoje, koje si mi dao, i sačuvah ih, i nitko od njih ne pogibe, osim sina propasti, da se ispuni Pismo.
Ivan 17,13 A sad k tebi dolazim, i ovo govorim, dok sam još na svijetu, da imaju radost moju ispunjenu u sebi.
Ivan 17,14 Ja im dadoh riječ tvoju. A svijet zamrzi na njih, jer nijesu od svijeta, kao što ni ja nijesam od svijeta.
Ivan 17,15 Ne molim, da ih uzmeš sa svijeta nego da ih sačuvaš oda zla.
Ivan 17,16 Od svijeta nijesu, kao što ni ja nijesam od svijeta.
Ivan 17,17 Posveti ih u istini! Riječ je tvoja istina.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 31 lis 2014 23:08 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 28 stu 2013 18:43
Postovi: 105
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
:D :D :D
kristian napisao:
Prema ljudima drugčije vjere i svjetonazora!
Gradimo mostove prema nevjernicima i nekršćanima!
No,počmimo graditi sa ovim,,most prema braći u vjeri,pravoslavcima i protestantima!
A oni prema katolicima!
Jer vrijeme Kristovog dolaska je blizu!
Ovo reče Isus i podiže oči svoje na nebo i reče: "Oče, dođe čas, proslavi Sina svojega, da Sin tvoj proslavi tebe!
Ivan 17,2 Jer ti si mu dao vlast nad svakim tijelom, da svima, koje si mu dao, dadne život vječni.
Ivan 17,3 A ovo je život vječni, da spoznaju tebe, jedino pravoga Boga, i koga si poslao, Isusa Krista.
Ivan 17,4 Ja tebe proslavih na zemlji, djelo svrših, koje si mi dao da činim.
Ivan 17,5 I sad proslavi ti mene, Oče, u tebe samoga slavom, koju imadoh u tebe, prije nego postade svijet.
Ivan 17,6 Ja objavih ime tvoje ljudima, koje si mi dao od svijeta. Tvoji su bili i Ti si ih dao meni, i riječ su tvoju održali.
Ivan 17,7 Sad znaj u, da i e sve, što si mi dao, od tebe.
Ivan 17,8 Jer riječi, koje si dao meni, dadoh njima. Oni ih primiše i spoznaše istinito, da od tebe izađoh, i vjerovaše, da si me ti poslao.
Ivan 17,9 Ja za njih molim; ne molim za svijet, nego za one, koje si mi dao, jer su tvoji.
Ivan 17,10 Sve, što je moje, jest tvoje, i što je tvoje, jest moje, i ja se proslavih u njima.
Ivan 17,11 I više nijesam na svijetu - ali su oni na svijetu. Ja dolazim k tebi. Oče sveti, sačuvaj ih u ime svoje, koje si mi dao, da budu jedno kao mi!
Ivan 17,12 Dok sam bio s njima, čuvao sam ih u ime tvoje, koje si mi dao, i sačuvah ih, i nitko od njih ne pogibe, osim sina propasti, da se ispuni Pismo.
Ivan 17,13 A sad k tebi dolazim, i ovo govorim, dok sam još na svijetu, da imaju radost moju ispunjenu u sebi.
Ivan 17,14 Ja im dadoh riječ tvoju. A svijet zamrzi na njih, jer nijesu od svijeta, kao što ni ja nijesam od svijeta.
Ivan 17,15 Ne molim, da ih uzmeš sa svijeta nego da ih sačuvaš oda zla.
Ivan 17,16 Od svijeta nijesu, kao što ni ja nijesam od svijeta.
Ivan 17,17 Posveti ih u istini! Riječ je tvoja istina.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 31 lis 2014 23:25 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
Srušili ste most i sad bi gradio most od sapunice!
Šta stalno protestirate, i vi bi gradili mostove!!
Sagradite vi unutar svog protestantizma jedno 30 000 mostića preko potoka, pa ćemo razgovarati o Plješkom!! :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 stu 2014 17:08 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 28 stu 2013 18:43
Postovi: 105
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Samuel napisao:
Srušili ste most i sad bi gradio most od sapunice!
Šta stalno protestirate, i vi bi gradili mostove!!
Sagradite vi unutar svog protestantizma jedno 30 000 mostića preko potoka, pa ćemo razgovarati o Plješkom!! :)

"Govorim vam kao brat, s radošću i čežnjom. Moramo biti braća, moramo zajedno plakati, istim suzama – poručio je Papa, te pozvao posjetitelje konferencije da se pomole za njega i udijelio im blagoslov. Kako pišu mediji, vatikanske službe vjerojatno nisu imale pojma da je Papa uopće snimio takvu poruku, dok se nije prije dva dana pojavila na YouTube-u. Papin zabiježen govor očito je potpuno spontan i bez ikakvih priprema."
http://www.bitno.net/vijesti/vatikan/pa ... artphonea/


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 stu 2014 18:47 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
Citat:
"Govorim vam kao brat, s radošću i čežnjom. Moramo biti braća, moramo zajedno plakati, istim suzama – poručio je Papa, te pozvao posjetitelje konferencije da se pomole za njega i udijelio im blagoslov. Kako pišu mediji, vatikanske službe vjerojatno nisu imale pojma da je Papa uopće snimio takvu poruku, dok se nije prije dva dana pojavila na YouTube-u. Papin zabiježen govor očito je potpuno spontan i bez ikakvih priprema."
http://www.bitno.net/vijesti/vatikan/pa ... artphonea/


Ovaj papa iskušava vašu poslušnost!! A i nače je i šaljivđija!!
Samo što vi to ne kužite!
Uostalom on se to obratio dvije sekte, a šta sa ostalih 39 998??
kristiane, papa snima na smartphone što želi, kao i ti i ja!
Nije mi jasno da govorite prvo da je papa namjesnik kule babilonske,
pa onda se ratopite kad papa vam pošalje video preko smartphonea,
ako se vračate pod okrilje prave Crkve katoličke, e onda ću ti biti brat.
Ali dok god pričaš gluposti, i dok god vam se svečenici žene za muškarce i
dok imate ženske biskupe, pa i dok u vašim bogomoljama vjenčate homoseksualce i to
odobravate, ja vas smatram hereticima i otpadom od prave Crkve Katoločke!!
Jasno!!

I još nešto me jako zanima! Ako već stavljaš to što je papa pozvao da se molite za njega,
dali bi htio ti otprlike staviti svoju molitvu za njega, da vidimo kako to zvuči!
Možda nešto kao da se on obrati od kule babilonske, da odbaci dogme, svece, Mariju i zabludu, to jest da se vrati u crkvu
koja je nastala u 17 stolječu, a ima ih mali milijon, di se nezna tko pije a tko plača!
Hvala!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 stu 2014 20:40 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 10 lip 2008 20:55
Postovi: 3438
Lokacija: Santa Fe (New Mexico)
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 72 zahvala
Samuel napisao:
Uostalom on se to obratio dvije sekte, a šta sa ostalih 39 998??

Lol. Slika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr