www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 21:01

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 42 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 28 ožu 2012 13:46 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
Tvoja odluka da služiš Bogu
Što moraš činiti da bi postao Božji prijatelj? (1, 2)
Kako se možeš predati Bogu? (1)
Kada bi se trebao krstiti? (2)
Kako možeš zadobiti snagu da ostaneš vjeran Bogu? (3)



1. Da bi postao prijatelj Bogu, moraš steći dobru spoznaju biblijskih istina (1. Timoteju 2:3, 4), položiti vjeru u stvari koje si naučio (Jevrejima 11:6), pokajati se za svoje grijehe (Djela apostolska 17:30, 31), i obratiti se od svog prijašnjeg načina života (Djela apostolska 3:19). Tada bi te tvoja ljubav prema Bogu trebala potaknuti da mu se predaš. To znači da mu u osobnoj, privatnoj molitvi kažeš da mu daješ sebe kako bi vršio njegovu volju (Matej 16:24; 22:37).

2. Nakon što si se predao Bogu, trebao bi se krstiti (Matej 28:19, 20). Krštenjem svima obznanjuješ da si se predao Jehovi. Stoga je krštenje samo za one koji su dovoljno stari da donesu odluku da služe Bogu. Kada se osoba krsti, njezino se cijelo tijelo treba na trenutak podroniti pod vodu* (Marko 1:9, 10; Djela apostolska 8:36).

3. Nakon što si se predao, Jehova će očekivati da živiš prema svom obećanju (Psalam 50:14; Propovjednik 5:4, 5). Đavo će te pokušati spriječiti da služiš Jehovi (1. Petrova 5:8). Ali približi se Bogu u molitvi (Filipljanima 4:6, 7). Proučavaj njegovu Riječ svaki dan (Psalam 1:1-3). Tijesno prioni uz skupštinu (Jevrejima 13:17). Ako budeš sve to činio, dobit ćeš snagu da ostaneš vjeran Bogu. Na taj način cijelu vječnost možeš činiti ono što Bog zahtijeva od tebe!

Želite li daljnje informacije ili besplatno proučavanje Biblije kod kuće? Pišite Jehovinim svjedocima na odgovarajuću adresu. Adrese

http://www.watchtower.org/c/rq/article_16.htm


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 28 ožu 2012 13:49 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
Pomagati drugima da vrše Božju volju
Zašto govoriti drugima o onome što učiš? (1)
S kim možeš podijeliti dobru vijest? (2)
Kakav učinak može imati tvoje vladanje na druge? (2)
Kada možeš propovijedati sa skupštinom? (3)



1. Dosad si naučio mnoge dobre stvari iz Biblije. Ova spoznaja bi trebala voditi do toga da razvijaš kršćansku osobnost (Efežanima 4:22-24). Takva je spoznaja od presudne važnosti da bi mogao dobiti vječni život (Ivan 17:3). Međutim, drugi također trebaju čuti dobru vijest kako bi i oni mogli biti spašeni. Svi pravi kršćani moraju svjedočiti drugima. To je Božja zapovijed (Rimljanima 10:10; 1. Korinćanima 9:16; 1. Timoteju 4:16).

2. Možeš početi tako da dobre stvari koje učiš podijeliš s onima koji su ti bliski. Reci ih svojoj obitelji, prijateljima, školskim drugovima i kolegama na poslu. Budi ljubazan i strpljiv dok to činiš (2. Timoteju 2:24, 25). Sjeti se da ljudi često više gledaju na nečije ponašanje nego što slušaju ono što im on govori. Dakle tvoje dobro vladanje može privući druge da slušaju poruku koju im prenosiš (Matej 5:16; 1. Petrova 3:1, 2, 16).

3. S vremenom, možeš se osposobiti da počneš propovijedati s mjesnom skupštinom Jehovinih svjedoka. To je važan korak u tvom napretku (Matej 24:14). Kakva bi radost bila kad bi mogao pomoći nekom drugom da postane Jehovin sluga i dobije vječni život! (1. Solunjanima 2:19, 20).

http://www.watchtower.org/c/rq/article_15.htm


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 20 kol 2012 15:47 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 10 lis 2011 20:01
Postovi: 2
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Čuo sam da Jehovini svjedoci tvrde da Isus nije umro na križu, već na stupu. Kakav je katolički odgovor na to?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 03 stu 2014 11:27 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 28 stu 2013 18:43
Postovi: 105
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
srećica napisao:
Postoji odlična knjiga Dalibora Durdova "U zagrljaju Jehovinih svjedoka", njegova osobna ispovijest.
Tu on izvrsno raskrinkava tu sektu jer ju je upoznao iznutra.
Ako želiš, mogu ti je poslati poštom, ostavi mi adresu na pp.

Ima još jedna"Zatvor bez zidova"!Jako dobra!
Jehovnih Svjedoka se možeš rješiti jedino tako da ih "poćeraš".To su ljudi isprana mozga!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 03 stu 2014 11:30 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 28 stu 2013 18:43
Postovi: 105
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
player1 napisao:
Čuo sam da Jehovini svjedoci tvrde da Isus nije umro na križu, već na stupu. Kakav je katolički odgovor na to?

Manja je to hereza(iako je) od toga što tvrde da Isus nije Bog!
Pogledajmo na reakciju Židova na njegovu izjavu, “Zbog dobrog te djela ne kamenujemo – odgovoriše mu Židovi – nego zbog hule što se praviš Bogom, iako si samo čovjek” (Ivan 10:33). Židovi su Isusovu izjavu razumjeli kao tvrdnju da je Bog. U stihovima koji slijede, Isus ih nikada nije ispravio govoreći , “Ja nisam tvrdio da sam Bog.” To ukazuje da je on zaista govorio da je Bog kada je izjavljivao, “Ja i Otac jedno smo” (Ivan 10:30). Ivan 8:58 je drugi primjer. Isus je izjavio, “Zaista, zaista, kažem vam, prije nego je Abraham bio, Ja Jesam.” I iznova, kao odgovor na ovo, Židovi su uzeli kamenje u pokušaju da ga kamenuju (Ivan 8:59). Zašto bi željeli da kamenuju Isusa ako on nije rekao nešto za šta su oni vjerovali da je bogohulno, što je u ovom slučaju bila tvrdnja da je Bog?

Ivan 1:1 kaže da “Riječ bijaše Bog.” Ivan 1:14 kaže, “Riječ je tijelom postala”. Ovo jasno pokazuje da je Isus Bog u tijelu. Djela 20:28 nam kažu, "...da pasete Crkvu Božju koju sebi steče krvlju svojom.” Ko je kupio crkvu svojom krvlju? Isus Krist. Djela 20:28 izjavljuju da je Bog kupio crkvu svojom sopstvenom krvlju. Samim tim, Isus je Bog!

Toma, jedan od učenika je izjavio u vezi sa Isusom, “Gospodin moj i Bog moj” (Ivan 20:28). Isus ga ne ispravlja. Titu 2:13 nas ohrabruje da sačekamo na dolazak našega Boga i Spasitelja – Isusa Krista (vidi također 2.Petrovu 1:1). U Hebrejima 1:8, Otac kaže o Isusu, “Za Sina, naprotiv, veli: ‘Prijestolje tvoje, Bože,postoji vječno’ i: ‘Žezlo je pravde žezlo tvoga kraljevskog dostojanstva.’”


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 03 stu 2014 11:59 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
kristian napisao:
srećica napisao:
Postoji odlična knjiga Dalibora Durdova "U zagrljaju Jehovinih svjedoka", njegova osobna ispovijest.
Tu on izvrsno raskrinkava tu sektu jer ju je upoznao iznutra.
Ako želiš, mogu ti je poslati poštom, ostavi mi adresu na pp.

Ima još jedna"Zatvor bez zidova"!Jako dobra!
Jehovnih Svjedoka se možeš rješiti jedino tako da ih "poćeraš".To su ljudi isprana mozga!


..Jehovini svjedoci su isto dragi ljudi...ko i katolici i protestanti..
..no doktrina traži malo agresivniji pristup... :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 10 stu 2014 00:43 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 26 pro 2009 21:55
Postovi: 234
Lokacija: Rijeka
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
player1 napisao:
Čuo sam da Jehovini svjedoci tvrde da Isus nije umro na križu, već na stupu. Kakav je katolički odgovor na to?


Da, ta im je jedna od najdrazih...tvrde da je povijesna cinjenica da tada nisu razapinjali ljude na kriz nego ih pribijali na stup... Ja imam Jehovine svjedoke u obitelji. I nikad nisam imala neko lose misljenje o njima, dapace, imala sam misljenje slicno kako je netko ovdje napisao da je bolje biti i Jehovin svjedok nego ne biti u vjeri uopce, jer bili su bas dragi ljudi. Mislim, jesu jos uvijek, ali..... sada, otkako sam u vjeri, malo drugacije ipak gledam na njih....imaju argumente na sve i svasta, a moje znanje i poznavanje Biblije nazalost nije toliko dobro da bih mogla ulaziti u neke debate sa njima...osim ako me DUh Sveti ne nadahne....ali uglavnom ono sto sam skuzila je da je sa njima najbolje zaista ni ne ulaziti u nikakve rasprave. Prije, jos za vrijeme mog duhovnog trazenja....zavrsila sam na njihovom skupu.... Ono sto mi je ostalo u sjecanju najvise, bilo je nesto sto bih mogla opisati kao mrtva atmosfera....sve je bilo nekako mrtvo...pjesme koje su recitirali, propovjedi.....bez zivota, poleta.... tada nisam znala, ali sada bih to najbolje opisala kao nedostatak Duha Svetog. Njihov duh, duh te zajednice bio je mrtav. Kao da ga nije bilo. Kasnije, nakon sto sam pronasla svoju katolicku vjeru neko vrijeme sam jos zadrzala njihove casopise koje sam imala doma, i jedan dan sam ih uzela da malo bolje pogledam sto u njima pise, jer im do tada nisam pridavala neku paznju. I cim sam pocela da citam, svaka druga recenica mi je bila tako nelogicna, da sam uzela kemijsku olovku i krenula ispravljati, tocno da vidim koliko toga ima i sta cu sve naci da je krivo....nakon sto sam dvije stranice potpuno, ali potpuno presarala, bilo mi je dovoljno. Uzela sam sve i bacila u smece. Toliko nelogicnosti je u toj knjizi bilo u samo te dvije stranice....
Najgore mi je to, sto sam sada, otkako sam u vjeri, postala osjetljiva na sve nebuloze kojima ispiru svoj i tudji mozak, da na neke stvari jednostavno ne znam kako da odgovorim...pa se sada uglavnom drzim one da je sutnja zlato...i cuvam zivce...... :a1163: .....tu i tamo im pokazem kojeg Isusa na krizu kojeg sama izradjujem, pa uglavnom oni zanijeme, ili padne bas taj komentar -ali znas, Isus je bio pribijen na stup a ne na kriz....pa ond kad spomenem da izradjujem krunice.....tu reakciju necu ni spominjati....ipak, Marija je to...za njih samo jedna obicna zena....mislim da je najbolje ako se zelite rijesiti Jehovinih svjedoka, samo pozvati ih da zajedno molite krunicu.... :D
....ja tek trebam shvatiti sta cu sa njima..... :?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 10 stu 2014 07:19 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 01 ruj 2012 14:15
Postovi: 902
Podijelio: 18 zahvala
Zahvaljeno je: 59 zahvala
Osim što tvrde da je Isus visio na drvenom stupu, Marija da je obična žena ne priznaju ni Presveto Trojstvo. Upravo zbog toga iako sebe smatraju kršćanima nitko od kršćana ne smatra ih kršćanima.
Na svijetu ih ima oko 8 milijuna.
Ima još nebuloza da je Isus uskrsnuo samo kao duhovna osoba, a ne i tijelom.
Duša nije besmrtna i nada za vječni život je uskrsnuće.
Samo 144000 ljudi će se u konačnici spasiti.
Ima još tih razlika ali stvarno se sada ne mogu sjetiti.
Vrlo često obilaze okolo i nude "Kulu stražara" ili stoje na prometnim mjestima i drže taj časopis u nadi da će ih netko nešto pitati.
Što god napravili, obratiti ih na kršćanstvo nećemo.
Izuzetno dobro poznaju Bibliju.
Ova fora sa krunicom je odlična. :b112:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 stu 2014 16:42 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 lip 2014 15:14
Postovi: 132
Lokacija: Hrvatska
Podijelio: 80 zahvala
Zahvaljeno je: 45 zahvala
Billy napisao:
O
Izuzetno dobro poznaju Bibliju.
:b112:


Greška, oni poznaju "svoju" Bibliju, a to je sebi prilagođen prijevod prijevoda prevednog prijevoda.

Prenosim iz Glasa Koncila:
Osnivač sljedbe je Charles Taze Russell (1852.--1916.), podrijetlom iz redova prezbiterijanaca koji se u 18. godini susreo s grupicom odcijepljenih adventista koji su očekivali 1874. Kristov konačni dolazak. Kad se 1879. oženio adventističkom spisateljicom, zajedno su te godine utemeljili časopis »Kula stražara«, a dvije godine kasnije i svoju tvrtku (WTB) koja je prerasla u religiozni koncern.
Godine 1907. rastavio se od svoje žene, a za 1914. najavio je propast svih kraljevstava na zemlji i doslovno oživljavanje Abrahama, Izaka i drugih biblijskih likova. Kad se to nije dogodilo, pomicao je na sljedeće godine 1915., 1916., pa 1918., no on je umro 1916. a naslijedio ga je nakon borbe za vlast odvjetnik Joseph Franklin Rutherford (1869.-1942.) koji je oživljavanje Abrahama - za kojega je, kako je tvrdio, sagradio vilu u San Diegu - najavio za 1925.
Godine 1931. dao je sljedbi ime »Jehovini svjedoci«, a 1941. napisao je knjigu »Djeca« u kojoj je mladim pripadnicima sljedbe zabranio sklapanje braka jer samo što nije došao kraj svijeta pa će moći djecu rađati u zemaljskom raju. Godine 1942. umro je u Abrahamovoj vili, a naslijedio ga je Nathan Homer Knorr (1905.-1977.), izvrstan organizator, koji je osnovao misijsku školu (Gileadovu školu) koja je godišnje »proizvodila« gotovo 2000 novih članova, tako da je sljedba od 150.000 narasla za njegova vodstva na 2.240.000.
Kad se najavljeni kraj svijeta za 1975. opet nije dogodio, stotine tisuća članova sljedbe se razočaralo. Godinu dana kasnije došlo je do reorganizacije u vodstvu Jehovinih svjedoka te je vrhovnim autoritetom sekte postalo Upravno tijelo koje sačinjava nekoliko istaknutih starijih članova.
Prema njihovim podacima Jehovini su svjedoci 2006. godine imali 6,7 milijuna aktivnih članova.
Sljedba je osnovana pod imenom »Ozbiljni istraživači Biblije« i članovi sljedbe čitaju Bibliju, no ne prihvaćaju ozbiljan, znanstveni studij Biblije, nego su naučeni tako se koristiti Biblijom kako ih tumači i navodi vodstvo »Kule stražara«. Napravili su i svoj vlasti prijevod Biblije nazvan »novi svijet - prijevod«, a koji je na mnogim mjestima prilagođen odnosno čak i promijenjen da bi mogao biti unesen u njihovo učenje. Pozivajući se na 2 Tim 3,16, oni Bibliji pristupaju na temelju osobne inspiracije. Zapravo, za njih nije važna Biblija, nego literatura WTB-a, koja je za njih Božja istina za sadašnji čas. Smatraju se jedinim kršćanima, jedinima koji kršćanstvo naučavaju i žive.


Neću komentirati, sve je jasno, no na žalost, imaju uspjeha kod ljudi koji imaju religiozne potrebe, a netko ili nešto im se kod nas rimokatolika zamjerilo...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 stu 2014 18:04 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
Ja sam dobar s Jehovinim svjedocima jer su mi susjedi a poznajem neke od djetinjstva..
..razlikujem čovjeka od njegove vjerske doktrine.( s kojom se ne slažem..iz objektivnih razloga)...
.i volim pričati s njima. često su to ..dobri ljudi..uredni..paze na obitelj i odgoj djece..


..kad su napravili prije 10 g.svoju zgradu..u mojoj ulici..
..dođe jedan talijan jehovin svjedok,Marko dobro je pričao hrvatski i pita me
"Tomislav imate malo vremena .." ja kažem kako da ne...
..i tako ja i Marko pričamo o vjeri...i odjedanput se MARKO..počelo žuriti..i ode.
..nakon toga ..ja kad sam ga vidio na ulici , poviknem "Hej Marko " a on magla..na drugu stranu ulice pobjegne.. :D
..i tako par...puta...čovjek se doslovno uplašio kad me vidi.. :D

,,pa je došao ...bračni par...koji su vodili ..tu Kuću Jehovinih svjedoka..
..isto smo si lijepo popričali..i nisu više dolazili. :D .

..nakon par mjeseci...dođu opet..neki klinci..počnu prilčati..a ja njih pitam..
..i onda su rekli ..da će poslati nekog drugog.. i pobjegnu i klinci.. :D

..za par dana dolaze 2 starija čovjeka nisam ih do tada vidđao vjerovatno nisu bili iz našeg mjesta.
..vidim ovi su glavni... i opet ispočetka..
"Tomislave imate li malo vremena .." ja kažem..."Pa kako ne bi imao"
..sjednimo mi..kaže jedan..."Tomislave uzmite svoju Bibliju" ja kažem da ne trebam..
..a oni otvore svoju Bibliju i počnu..iznositi doktrinu..
..ja odgovaram..i pitam ih jel se strogo držimo Biblije..oni KAŽU da...ja kažem dobro..
..pričamo mi jedno sat vremena ..sve iskre frcaju..i kaže jedan od njih da će raj biti na zemlji..
..napredak medicini...će biti velik..ljudi neće umirati..
..ja pitam dali će raj onda biti na zemlji.??..kažu da...a ja im onda kažem da mi pročitaju 22 ivan otkrivenje
..i oni čitaju i .onak malo problijede..
na ovom dijelu.... Noći više biti neće i neće trebati svjetla od svjetiljke ni svjetla sunčeva: obasjavat će ih Gospod Bog i oni će kraljevati u vijeke vjekova
..i onda jedan od njih uzme bibliju i nađe nešto iz biblije da bi mi dokazao suprotno( ne mogu se točno sjetiti što je čitao, onaj dio gdje se kaže da će se svijet ,sklopiti poput svitka -role )
..i počne čitati i skroz problijedi jer je to što je čitao . bilo je u prilog ovom stavku 22. u otkrivenju.. :D
..i ja kažem...e dečki eto vidite kako to lijepo piše..
..a jedan kaže "Tomislave nemojte baš doslovno shvaćati..kao sad je to poezija.. " a ja kažem "Čekajte , kad ste krenuli na početku bilo je da shvaćam ono što piše kao činjenice .. a sad ne, sad je poezija..Kako onda da se dogovorimo da shvaćam Bibliju" .
..i onda je počelo "Znate Tomislave , sad je dosta, malo nam se žuri, doći ćemo drugi put " :D
..ja sam rekao da nema problema, i ako treba..da ću doći do njih "
..NITKO mi više nije došao..niti su me zvali..

a volio bih malo otići, malo s gitarom otpjevati koju pjesmu , malo porazgovarati..
..pa to su naša braća..ljudi...
..malo su možda na krivom putu...
..a tko je savršen ..? ko da i mi kršćani ne radimo bedstoće..


22(IVAN.OTKRIVENJE)
12I pokaza mi rijeku vode života, bistru kao prozirac: izvire iz prijestolja Božjeg i Jaganjčeva. 2 Posred gradskoga trga, s obje strane rijeke, stablo života što rodi dvanaest puta, svakog mjeseca svoj rod. A lišće stabla za zdravlje je narodima. 3 I neće više biti nikakva prokletstva. I prijestolje će Božje i Jaganjčevo biti u gradu i sluge će mu se njegove klanjati 4 i gledati lice njegovo, a ime će im njegovo biti na čelima. 5 Noći više biti neće i neće trebati svjetla od svjetiljke ni svjetla sunčeva: obasjavat će ih Gospod Bog i oni će kraljevati u vijeke vjekova. 6 I reče mi: "Ove su rije?i vjerne i istinite jer Gospod Bog, nadahnitelj proroka, posla svoga an?ela da on pokaže slugama njegovim što se ima dogoditi ubrzo. 7 I evo, dolazim ubrzo! Blago onomu koji ?uva rije?i proroštva ove knjige!" 8 Ja, Ivan,

..po doktrini Jehovin svjedoka...raj će biti na zemlji...

..ovdje u otkrivenje piše da neće biti svjetla sunčeva..
..ako neće biti svjetla sunčeva. neće biti niti SUNCA.. ako neće biti SUNCA..
..onda neće niti biti ovakvog materijalno svijeta mjenja...gdje su SUNCA..tj zvijezde..energetske točke na kojima počiva
..vidljivi materijalni svijet...

..Pitanje...Jehovinm svjedocima...Gdje će biti RAJ..ako neće biti..materijalnog svijeta..? a sami tim niti materijalne zemlje..?

..pa ima jop i ovo
Matej 24,35 Nebo će i zemlja uminuti, ali riječi moje ne, neće uminuti

..14(I.Otkrivenje)
14I vidjeh: gle, Jaganjac stoji na gori Sionu, a s njime sto četrdeset i četiri tisuće - na čelima im napisano ime njegovo i ime Oca njegova! 2 I začujem s neba glas, kao šum voda mnogih i tutnjavu silna groma; glas taj koji začuh bijaše kao glas citraša što sviraju na citrama. 3 Pjevali su pjesmu novu pred prijestoljem i pred četiri bića i pred starješinama. Nitko ne mogaše naučiti te pjesme doli one sto četrdeset i četiri tisuće - otkupljeni sa zemlje. 4 Ti se ne okaljaše sa ženama, djevci su! Oni prate Jaganjca kamo god pođe. Otkupljeni su od ljudi kao prvine Bogu i Jaganjcu;

..144.000. otkupljeni od ljudi kao prvine Bogu i Jaganjcu... SU PRATNJA POSEBNA PRATNJA..
... a ne jedini spašeni..
...Jehovinih svjedoka ima oko 8 miliona na svijetu..ako će samo 144,000...biti spašeno po njihovih doktrini..
..onda ih je 7.856.000 Uzalud u članstvu--- :D

..evo našo sam neki link..malo pedantniji..

http://www.svjedocanstva.com/opasnosti/ ... 7-164.html


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 42 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 8 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr