www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 29 ožu 2024 10:14

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 58 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 01 tra 2015 12:50 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lip 2010 09:31
Postovi: 705
Lokacija: BIH
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 34 zahvala
Draga moja Jahirova kci ako je tebe Marija Bozanskog milosrda uvjerila da je papa Franjo lazni prorok mene nece uvjerit...tebe je prevarila da su njene poruke ispravne,no mene nece prevarit.Meni se nikako nedopada.Sto se tice Biblije, nekad sam davno procitala Bibliju za odrasle,I vise puta djeciju Bibliju,sad ponekad kad se molim Bogu procitam ponesto iz Novog Zavjeta,posebno volim citat hvalospjev ljubavi.P.S.Hitler je citao Bibliju u Crkvi,sigurno je je procitao I cjelu....meni se Marija Bozanskog milosrda nikako nedopada.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 tra 2015 13:12 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 01 ožu 2015 00:29
Postovi: 34
Podijelio: 42 zahvala
Zahvaljeno je: 12 zahvala
Nije me uvjerila ni u šta,jer sam i ja oprezna i dosta dugo povezujem otkrivenje i njene poruke.Sve poruke je ona sama tako dobro objasnila i povezala s otkrivenjem da to ne može uraditi netko ko izmišlja.Uostalom Isusu su govorili da ima belzebula i nije mi jasno kako ju se brzo osuđuje.Mene je strah bilo šta reći loše jer ne volim osuđivati druge.Ja ovdje ne govorim o tome ko je pročitao Bibliju samo ponekad,nego ako se već o nekoj temi razgovara treba potkrijepiti argumentima,tj.biti kompetentan,a u ovom slučaju treba često,sam i s razumijevanjem Duha sv. čitati Bibliju,pa možda nam budu jasnije neke stvari.Šta kaže Isus:"Ne sudite,da vam ne bude suđeno!Sudom kojim sudite,sudit će se vama...i mjerom kojom mjerite,vama će se zauzvrat mjeriti."Pametnome... dosta.Duh božji koji proniče svako srce neka je s tobom, BTB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 tra 2015 13:44 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lip 2010 09:31
Postovi: 705
Lokacija: BIH
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 34 zahvala
Draga moja Jahirova kci...nitko nikog neosuduje,sam sebe sudis, Hitlera nije nitko osudio da ubije toliko ljudi, da cini takve grijehe, svojim slobodnim izborom,sam je sebe osudio,tako I Marija od Bozanskog milosrda sama sebe osudila da papu Franju naziva laznim prorokom...po mom misljenju sto dalje od nje, meni se nikako nedopada.Ti inas svoj slobodan izbor,sama odluci.Pusice,Btb


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 tra 2015 14:22 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 01 ožu 2015 00:29
Postovi: 34
Podijelio: 42 zahvala
Zahvaljeno je: 12 zahvala
Niko nikog ne osuđuje??Nego šta nego osuđuješ ako loše govoriš o drugima i nazivaš Mariju sotonom??Po tebi ispade da Hitler nije osudio i druge nego sam sebe,ajme ne mogu vjerovat... ,dobro prosuđuješ i o moralu vidim...radi li neko zlo ili dobro,svejedno tebi,nađeš neko opravdanje.S tobom mi ne vrijedi raspravljati jer nisi kompetentna,Bibliju ne razmatraš kad si sama i nemam šta dalje pričati kad mi ne možeš parirati ,uostalom...ne zovem se Jahirova nego Jairova kći,toliko od mene. BTB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 tra 2015 14:52 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lip 2010 09:31
Postovi: 705
Lokacija: BIH
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 34 zahvala
Jahirova kci I ti mene onda osudujes da osudujem.Pitala si za misljenje o Mariji Bozanskog Milosrda,meni se nikako nedopada,s njom nezelim imat veze moj slobodan izbor,ona tako dobrog u srcu covjeka naziva laznim prorokom naseg papu Franju.Izmedu nje I pape Franje biram papu Franju...tebi ako se dopada tvoj slobodan izbor.Btb


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 tra 2015 14:54 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lip 2010 09:31
Postovi: 705
Lokacija: BIH
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 34 zahvala
Sorry jairova kci.Btb..preko mobilnog pisem..I citam,neuvecajem uvjek.Btb


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 tra 2015 14:57 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lip 2010 09:31
Postovi: 705
Lokacija: BIH
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 34 zahvala
Jairova kci...kako ti komentiras to sto Marija od Bozanskog milosrda papu Franju naziva laznim prorokom?Ti kojoj se dopaduju njene objave,znaci cim pristajes uz nju,I ti tako mislis.
Btb..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 tra 2015 15:17 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lip 2010 09:31
Postovi: 705
Lokacija: BIH
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 34 zahvala
Jairova kci meni se papa Franjo dopada,a Marija Bozanskog milosrda ga naziva laznim prorokom,mislim da je sotona jak kod nje,a ne kod pape Franje,tog divnog covjeka,tako divnog papu Franju.
Meni onaj tko osudje papu Franju da je lazni prorok nemoze bit normalan.
Jairova kci...zao mi te.Btb


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 tra 2015 22:57 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 06 ruj 2013 01:19
Postovi: 134
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 6 zahvala
Takozvana "Knjiga istine" jest ogledni primjer lažnog proroštva.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 02 tra 2015 00:33 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 01 ožu 2015 00:29
Postovi: 34
Podijelio: 42 zahvala
Zahvaljeno je: 12 zahvala
Slušaj ti San...žali ti sebe što si pročitala Bibliju nekad davno a znamo da bez intenzivnog proučavanja Biblije ne možeš sebe nazvati kompetentnim vjernikom-katolikom za ovakav jedan razgovor...stoga mi se nešto ne da gubiti vrijeme na tebe...razumiješ?!? Ako nisi slučajno znala (jer to piše u Bibliji)...Isusa su upravo osudili glavari svećenički...stoga nijedan svećenik ni papa ne može biti pravedan kao Bog osim samog Boga.Vidi se da braniš papu iz koristoljublja,pristrano sasvim.Uostalom ako toliko cijeniš papu ti si na Isusovo mjesto stavila običnog čovjeka sklonog grijehu i zabludama kao i svi što smo.Nigdje Isus ne naređuje da se papa ili Sv.Petar poštuje više nego Bog jer to bi bio grijeh protiv 1.zapovijedi.Osim toga Isus je naložio svojim apostolima beskrajno praštanje a šta neki pojedinci uvode to je Bogu za plakanje...iako Papu i svakog svećenika treba poštivati i razumno procijeniti svačiji karakter.Ja ne donosim nikakav konkretan zaključak o Mariji b.m jer ne želim potvrditi nesigurnost njenih poruka,samo ne znam kako su neki tako brzi na osudu.U životu sve i svakoga treba prvo pokušati RAZUMJETI ako nisi znala i onda donositi prikladne zaključke a ne osuđivati bez osnove,ALI ako osnova postoji onda ću osuditi i djelo najboljeg prijatelja... Ovdje vidim da si osudila Mariju NEOSNOVANO...jer kakve ti dokaze imaš da ne govori istinu?Da budemo realni-NIKAKVE. I šta da ti više kažem...shvati neke stvari sama... ili otvori Bibliju ponekad...možda nešto i shvatiš...nikad se ne zna.Povukla si me za jezik...pa...eto ti! :D Laku


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 58 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 10 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr