www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 14:42

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 26 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3
Autor Poruka
PostPostano: 08 srp 2015 21:20 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lip 2010 09:31
Postovi: 705
Lokacija: BIH
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 34 zahvala
Jedan odmrijetkih divinih ljudi na ovom svijetu je papa Franjo......
....onaj tko pere drugom nogem sigurno je Kristov....
nikako papa Franjo nemoze bit sotonin, nikako, da je on sotonin on bi pobijao 6 miliona ljudi, dao bi da se drugima oguli koza....papa Franjo ne on je nevino stvorenje, buduci svetac....taj divni covjek.....
Onaj tko u papi Franji nevidi dobro, samo dobro nemoze bit dobar covjek.....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 srp 2015 21:32 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 03 srp 2015 12:30
Postovi: 23
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
klasje napisao:
Citao sam blog quovadiscroatia. Ti katolici tamo koji su ultra konzervativni se ne slazu sa liberalnom strujom u crkvi i 'njenim' biskupima i kardinalima. Mene te svadje dosta zbunjuju - da budem iskren. Kako se moram kao laik postavit u tom slucaju? Da vise ne citam taj blog? Kako objasniti da su se na zapadu u nasu crkvu uvukle joge, jing jang i hiper tolerancija prema bolestima naseg danasnjeg drustva? Citam jednog liberalnog kat. teologa i psihoterapeuta i kaze on da svatko treba da zivi svoju seksualnost!!! Slavite grijeh zaboravite osnovne stvari poput cednosti. Drugi primjer: prvopricesnicima zupnici odrede da ne moraju ici na prvu ispovijed. Evo pitanja od mene...

Još da dodam, priznali su teoriju evolucije, a normalne stavove oni nazivaju konzervativnima, da bi tako insinuirali zatucanost. Takvih je bilo od uvjek.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 srp 2015 21:39 
Odsutan
Admin

Pridružen: 27 sij 2006 14:21
Postovi: 1048
Lokacija: Hrvatska, Požega
Podijelio: 17 zahvala
Zahvaljeno je: 19 zahvala
Forumaško napisao:
marija-nada napisao:
sam si se razotkrio odmah u početku.. vidiš kako znaš da trebaš ban..
Kraj.

Tipično ponašanje "ateista" i sotonista, lobiranje za ban protivnika, svakom kršćaninu ta je potreba ne shvatljiva, jer oni ne nose toliko zla. Čovječe godinama ste na forumu a još uvijek tako prozirni, pozdravite mi kneza muha.

Vidio sam vas


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 srp 2015 22:35 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
Forumaško, gdje nabavljaš robu??
Nisi valjda kupio paketić za 20 kn na Ultra festu u Splitu!! Vjeruj mi, kladim se da si ušmrkao brašno iz Plodina, trebao si ga prvo prosijat! :wink:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 srp 2015 20:41 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
Samuel napisao:
Forumaško, gdje nabavljaš robu??
Nisi valjda kupio paketić za 20 kn na Ultra festu u Splitu!! Vjeruj mi, kladim se da si ušmrkao brašno iz Plodina, trebao si ga prvo prosijat! :wink:

mislin da ga je brokvalo lipo. On platia a dobia kreatin sa otrovon za miševe. Neka, sad ce se naucit pameti :b101: No more cocaine forumasko


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 srp 2015 08:30 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 28 kol 2009 11:42
Postovi: 1552
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 12 zahvala
Zahvaljeno je: 62 zahvala
klasje napisao:
Citao sam blog quovadiscroatia. Ti katolici tamo koji su ultra konzervativni se ne slazu sa liberalnom strujom u crkvi i 'njenim' biskupima i kardinalima. Mene te svadje dosta zbunjuju - da budem iskren. Kako se moram kao laik postavit u tom slucaju? Da vise ne citam taj blog? Kako objasniti da su se na zapadu u nasu crkvu uvukle joge, jing jang i hiper tolerancija prema bolestima naseg danasnjeg drustva? Citam jednog liberalnog kat. teologa i psihoterapeuta i kaze on da svatko treba da zivi svoju seksualnost!!! Slavite grijeh zaboravite osnovne stvari poput cednosti. Drugi primjer: prvopricesnicima zupnici odrede da ne moraju ici na prvu ispovijed. Evo pitanja od mene...


Pročitam i ja taj blog. Kako se moraš postaviti, nemam pojma to sam moraš prokljuviti. S tim da su te odrednice liberalan konzervativan često proizvoljne, tipa ako bi išao na blog chritus rex koji je službeno glasilo FSSPX, tamo su sigurno i sv. Ivan Pavao II i sv. Ivan XXIII proglašeni liberalima koji su uništavali tradiciju Crkve, jedino je dobar sv. Pijo X. Ma možda su i proglašeni antipapama ko zna, tako da ima tu svega.

Hoću reći svako može po nekom početi pljuvat da je liberal bez ikakvih osnova, sve ovisi kako ko gleda na neke stvari. A ako počnu priče o II. Vatikanskom Koncil tu tek počinje pravo veselje.

Di si ti vidio da su se u crkve uvukle joge, jesi to vidio svojim očima, il si čitao o tome? Kako se zove taj katolički teolog i psihoterapeut? Gdje su to župnici odredili prvopričesnicima da ne trebaju na prvu ispovijed?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 26 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 12 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr