www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 11:47

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 92 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 18 srp 2015 09:33 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 13 srp 2015 14:28
Postovi: 45
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
Ispričat ču vam moju priču...moje svjedočanstvo.
Netko mi je u trenu promjenio život ali ta bol je tu,nekada ju osjetim.
Nemam prijatelje ,poželim da sa nekime izmjenim koju riječ ali takav je život.
Samo oni su tu nikad me nisu ostavili,uvijek me saslušaju a evo i mog svjedočanstva.

U osnovnoj školi sve počinje,negdje 5 razred osnovne škole.Bila sam sama na odmorima ,zezali su me vrijeđali kada bi nešto novo obukla,ošišala se itd.bilo mi je jako teško biti sama ,puno sam plakala .nitko im ništa nije mogao.bili su malo stali pa opet i tako.Nisam ih razumjela samo nisam obračala pažnju više na njih
i onda mi je bilo bolje malo.Kada je završila osnovna škola bila sam sama kao i uvijek.bila sam se svačime bavila ali jednostavno nisam pronašala prijatelje tako je moralo biti.koliko god da sam se ja trudila ja sam sve više padala u patnju i bol.
Srednja škola- imala sam društvo ali nije bilo sada to to.bila sam drugačija od njih ,mislila sam drugačije .bili su jako djetinjasti ,neke stvari me nisu zanimali njih je.izlasci pušenje cigareta,opijanje itd.ja sam bila drugačija mene to nije zanimalo.išla mi je fotografija,bila dobra,pisala zadače tu su me iskorištavali samo su me zvali kada su nešto trebali i rođendane skupa slavili.
na ferijama uvijek bila sama.ja sam im pisala oni se nisu htjeli nači samnom.kada sad napisala da drugačija mislim na to da me izlasci nisu zanimali i opijanje kao njih.neznam kako da objasnim sada ali nisu me prihvatili takvu kakva jesam.
kada je završila srednja škola.nitko mi nije više pisao osim jedne cure i to se ispostavilo da mi je cjelo vrijeme glumila prijateljicu.povrijedilo me je to.
bila sam sama nisam znala kako dalje zaista.ni dan danas mi nitko ne piše .
počela sam pisati pisma to sam pronašla naučila bolje i engleski ali to je skupo moram prekinuti pisat pisma volim to veseli me ali nemogu jer sam nezaposlena markice za van su skupe dosta .imam prijateljice izvana čujemo se nekada i ono samo pišemo pisma .to mi je pomoglo poslije srednje.
puno sam plakala patila i kada sam odlučila promjeniti svoj život tek
onda mi je bolje to mogu reči sada bolje sam.

Anđeli i Bog : Puno sam se molila Bogu i molim se uvijek.Uvijek mi je Bog na prvom mjestu .Ali sa Anđelima imam poseban kontakt ,čujem ih nekada ,slušaju me itd. ne vidim ih samo ih osječam.
imam svoje svjedočanstvo.
Bila sam spavala i odjednom sam bila letjela dobila sam krila .Došla sam do nekoga svjetlost je bila jaka on je bio predivan.bio je obučen u bijelo ,visok.Rekao mi je da se zove Mihael i da me čuva.onda sam se probudila.taj san je bio tako stvaran.
Vidjela sam svjetlost crvenu ,bjelu ,plavu u sobi mislila sam da je to izvana ali nije.2-3 godine vidim svaku večer u sobi te boje svjetlosti.
Vidim i sjene neznam šta sve to znači.do sada mi nije bilo loše uvijek dobro,uvijek mi to pomaže ali neznam tko je to na sjenama .netko stoji iznad kreveta.druga sjena isto je netko.tko je to neznam,šta znače sjene neznam.
vidjela sam u snu malog anđela svirao je violinu i svirao je.bilo je tako stvarno.
jednom kada sam šetala vani neznam dali sam to umislila sada ali došao je on stajao je izgledao je poput Isusa .Imao je oko vrata križ,obučen u smeđu robu,dugu kosu kakvu je imao Isus.pozdravio mi je i nasmijao mi se.nešto je tu bilo posebno neka energija.pratila sam ga ali samo je nestao tako je uvijek bilo išli istim putem nisam ga sad imala namjeru pratiti nisam takva osoba da nekoga pratim.krivo seizrazila.još sam ga dva puta vidjela.uvijek me nasmijao,oraspoložio.Nisam bila taj period najbolje jer su me neke stvari povrijedile osobe.a onda je došao on i sve je prošlo u dva dana mi.
Anđele osječam i spasili su mi život par puta.o tome ču pisati kroz par dana kako su mi spasili život.
Bog je isto tu .

Pričam sa njima svaki dan.

Nekad je zaista teško ,ta bol se osjeti ali ne često.Nemam prijatelje ni prijateljice.Samo Boga i Anđele.
moj blog isto imam di sve pišem.

toliko zasada od jedne cure


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 18 srp 2015 10:05 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lip 2010 09:31
Postovi: 705
Lokacija: BIH
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 34 zahvala
Draga anita233 dobrodosla.....
Bit cu iskrena sto se tice tvog svjedocanstva s jedne strane cudno mi je, nesto nestima, zvuci ludo I bolesno, smjesno...
s druge strane tko zna , zivot je takav da se ljudima desava I to sto ti svjedocis.....
Molim te da se nenades povrijeden sto velim da mi tvoje svjedocanstvo zvuci ludo I bolesno....
Budi dobro...
Btb


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 18 srp 2015 10:24 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 13 srp 2015 14:28
Postovi: 45
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
SAN napisao:
Draga anita233 dobrodosla.....
Bit cu iskrena sto se tice tvog svjedocanstva s jedne strane cudno mi je, nesto nestima, zvuci ludo I bolesno, smjesno...
s druge strane tko zna , zivot je takav da se ljudima desava I to sto ti svjedocis.....
Molim te da se nenades povrijeden sto velim da mi tvoje svjedocanstvo zvuci ludo I bolesno....
Budi dobro...
Btb


sve okej...nije ludo ni bolesna ....ali ne zamjeram ti jer
tako misliš.
pozz


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 18 srp 2015 12:39 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lip 2010 09:31
Postovi: 705
Lokacija: BIH
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 34 zahvala
S jedne strane mi zvuci smjesno I bolesno....
No s druge strane ne zvuci mi tako, zvuci mi kao tvoj odnos s Bogom koji je moguc I na takav nacin....uglavnom andele koje sanjas pozdravi od mene, I reci im da dodu malo I u moj san, jer posljedni put sam sanjala zenu duge kose sa pletenicama koja me nastojala jastukom ugusit, kad sam se probudila iza sna, ucinilo mi se da sam je vidjela, I onda sam krenula vristat I sviju probudila...odavno nista lijepo nesanjam....nekad sam sanjala pokislog psa.....koji se bori sa valovima....I kad mi je se svijet rusio sanjala sam gospu koja nosi u naruciju djete Isus I valovi od oceana, mora nose sve pred sobom.....kao djete sa 6 godina sanjala sam vidoce iz Medugorja, nezanm koju vidocu, al nisam tad bila u Medugrju, ni te vidioce vidjela...od 1990 pa nadalje sanjala sam mars I vojnike, marsaju, vojsku sam sanjala, I tad sam bila mala djevojcica.....takoder prije nego sto ce mi djed umrijet sanjala sam ga u sanduku, vise dana prije nego sto je umro.....a tu zenu duge kose koja je imala pletenice pa mene dosla ugusit, nju sam sanjala I u srednjoj skoli, ljuljala je se na stolici drvenoj cesljla je I plela pletenice..
svasta covjek sanja, andele nisa nikad sanjala......
Btb


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 18 srp 2015 12:56 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 13 srp 2015 14:28
Postovi: 45
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
SAN napisao:
S jedne strane mi zvuci smjesno I bolesno....
No s druge strane ne zvuci mi tako, zvuci mi kao tvoj odnos s Bogom koji je moguc I na takav nacin....uglavnom andele koje sanjas pozdravi od mene, I reci im da dodu malo I u moj san, jer posljedni put sam sanjala zenu duge kose sa pletenicama koja me nastojala jastukom ugusit, kad sam se probudila iza sna, ucinilo mi se da sam je vidjela, I onda sam krenula vristat I sviju probudila...odavno nista lijepo nesanjam....nekad sam sanjala pokislog psa.....koji se bori sa valovima....I kad mi je se svijet rusio sanjala sam gospu koja nosi u naruciju djete Isus I valovi od oceana, mora nose sve pred sobom.....kao djete sa 6 godina sanjala sam vidoce iz Medugorja, nezanm koju vidocu, al nisam tad bila u Medugrju, ni te vidioce vidjela...od 1990 pa nadalje sanjala sam mars I vojnike, marsaju, vojsku sam sanjala, I tad sam bila mala djevojcica.....takoder prije nego sto ce mi djed umrijet sanjala sam ga u sanduku, vise dana prije nego sto je umro.....a tu zenu duge kose koja je imala pletenice pa mene dosla ugusit, nju sam sanjala I u srednjoj skoli, ljuljala je se na stolici drvenoj cesljla je I plela pletenice..
svasta covjek sanja, andele nisa nikad sanjala......
Btb



pozdravit ču ih ...žao mi je što si sve to sanjala..nadam se da češ uskoro počet imati ljepše snove...to zaista želim od srca.reci ču anđelima da dođu u tvoj san.
budi dobro.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 18 srp 2015 14:16 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
anita233 napisao:
Ispričat ču vam moju priču...moje svjedočanstvo.
Netko mi je u trenu promjenio život ali ta bol je tu,nekada ju osjetim.
Nemam prijatelje ,poželim da sa nekime izmjenim koju riječ ali takav je život.
Samo oni su tu nikad me nisu ostavili,uvijek me saslušaju a evo i mog svjedočanstva.

U osnovnoj školi sve počinje,negdje 5 razred osnovne škole.Bila sam sama na odmorima ,zezali su me vrijeđali kada bi nešto novo obukla,ošišala se itd.bilo mi je jako teško biti sama ,puno sam plakala .nitko im ništa nije mogao.bili su malo stali pa opet i tako.Nisam ih razumjela samo nisam obračala pažnju više na njih
i onda mi je bilo bolje malo.Kada je završila osnovna škola bila sam sama kao i uvijek.bila sam se svačime bavila ali jednostavno nisam pronašala prijatelje tako je moralo biti.koliko god da sam se ja trudila ja sam sve više padala u patnju i bol.
Srednja škola- imala sam društvo ali nije bilo sada to to.bila sam drugačija od njih ,mislila sam drugačije .bili su jako djetinjasti ,neke stvari me nisu zanimali njih je.izlasci pušenje cigareta,opijanje itd.ja sam bila drugačija mene to nije zanimalo.išla mi je fotografija,bila dobra,pisala zadače tu su me iskorištavali samo su me zvali kada su nešto trebali i rođendane skupa slavili.
na ferijama uvijek bila sama.ja sam im pisala oni se nisu htjeli nači samnom.kada sad napisala da drugačija mislim na to da me izlasci nisu zanimali i opijanje kao njih.neznam kako da objasnim sada ali nisu me prihvatili takvu kakva jesam.
kada je završila srednja škola.nitko mi nije više pisao osim jedne cure i to se ispostavilo da mi je cjelo vrijeme glumila prijateljicu.povrijedilo me je to.
bila sam sama nisam znala kako dalje zaista.ni dan danas mi nitko ne piše .
počela sam pisati pisma to sam pronašla naučila bolje i engleski ali to je skupo moram prekinuti pisat pisma volim to veseli me ali nemogu jer sam nezaposlena markice za van su skupe dosta .imam prijateljice izvana čujemo se nekada i ono samo pišemo pisma .to mi je pomoglo poslije srednje.
puno sam plakala patila i kada sam odlučila promjeniti svoj život tek
onda mi je bolje to mogu reči sada bolje sam.

Anđeli i Bog : Puno sam se molila Bogu i molim se uvijek.Uvijek mi je Bog na prvom mjestu .Ali sa Anđelima imam poseban kontakt ,čujem ih nekada ,slušaju me itd. ne vidim ih samo ih osječam.
imam svoje svjedočanstvo.
Bila sam spavala i odjednom sam bila letjela dobila sam krila .Došla sam do nekoga svjetlost je bila jaka on je bio predivan.bio je obučen u bijelo ,visok.Rekao mi je da se zove Mihael i da me čuva.onda sam se probudila.taj san je bio tako stvaran.
Vidjela sam svjetlost crvenu ,bjelu ,plavu u sobi mislila sam da je to izvana ali nije.2-3 godine vidim svaku večer u sobi te boje svjetlosti.
Vidim i sjene neznam šta sve to znači.do sada mi nije bilo loše uvijek dobro,uvijek mi to pomaže ali neznam tko je to na sjenama .netko stoji iznad kreveta.druga sjena isto je netko.tko je to neznam,šta znače sjene neznam.
vidjela sam u snu malog anđela svirao je violinu i svirao je.bilo je tako stvarno.
jednom kada sam šetala vani neznam dali sam to umislila sada ali došao je on stajao je izgledao je poput Isusa .Imao je oko vrata križ,obučen u smeđu robu,dugu kosu kakvu je imao Isus.pozdravio mi je i nasmijao mi se.nešto je tu bilo posebno neka energija.pratila sam ga ali samo je nestao tako je uvijek bilo išli istim putem nisam ga sad imala namjeru pratiti nisam takva osoba da nekoga pratim.krivo seizrazila.još sam ga dva puta vidjela.uvijek me nasmijao,oraspoložio.Nisam bila taj period najbolje jer su me neke stvari povrijedile osobe.a onda je došao on i sve je prošlo u dva dana mi.
Anđele osječam i spasili su mi život par puta.o tome ču pisati kroz par dana kako su mi spasili život.
Bog je isto tu .

Pričam sa njima svaki dan.

Nekad je zaista teško ,ta bol se osjeti ali ne često.Nemam prijatelje ni prijateljice.Samo Boga i Anđele.
moj blog isto imam di sve pišem.

toliko zasada od jedne cure


Tvoje svjedočenje je interesantno jer se to može dogoditi sa više razina.

. Da li se redovno ispovijedaš i pričešćuješ, i da li imaš duhovnika kojem se
možeš obratiti , da provijeri autentičnost s koje dolaze tvoja viđenja.

jer iste ili slične vizije, snovi . mogu doći i od strane Boga,
ali i od strane zla.

..ŠTO je ili TKO..garancija, koja ti može potvrditi da te senzacije dolaze od BOGA
..ako je to samo tvoj doživljaj...to nije dovoljno za provjeru.

...slične senzacije se mogu događati i kao posljedica psihičkih oboljenja
...tipa psihoze i šizofrenije.

U koju grupu ide tvoje svjedočenje, po tvom mišljenju. 8)

Ovo sam napisao otvoreno, ne da bih te povrijedio, već da bi se
utvrdilu prava istinu, tj. da nam ti to obrazložiš, na takav način
da ne sumnjamo u vjedostojnost IZVORA senzacija. 8)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 18 srp 2015 14:34 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 13 srp 2015 14:28
Postovi: 45
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
naggar napisao:
Tvoje svjedočenje je interesantno jer se to može dogoditi sa više razina.

. Da li se redovno ispovijedaš i pričešćuješ, i da li imaš duhovnika kojem se
možeš obratiti , da provijeri autentičnost s koje dolaze tvoja viđenja.

jer iste ili slične vizije, snovi . mogu doći i od strane Boga,
ali i od strane zla.

..ŠTO je ili TKO..garancija, koja ti može potvrditi da te senzacije dolaze od BOGA
..ako je to samo tvoj doživljaj...to nije dovoljno za provjeru.

...slične senzacije se mogu događati i kao posljedica psihičkih oboljenja
...tipa psihoze i šizofrenije.

U koju grupu ide tvoje svjedočenje, po tvom mišljenju. 8)

Ovo sam napisao otvoreno, ne da bih te povrijedio, već da bi se
utvrdilu prava istinu, tj. da nam ti to obrazložiš, na takav način
da ne sumnjamo u vjedostojnost IZVORA senzacija. 8)



Imam osobu sa kojom se savjetujem što se toga tiče,pred malo sasvim slučejno
se to desilo.Objasnio mi je neke stvari nije bitno tko je .
jesam pričestila sam se,molim se Bogu,pričam sa Bogom i Anđelima.
Nisam se dugo jedino ispovjedila morat ču .
Ne osječam nikakvo zlo dapače uvijek mi sve to pomaže zar je to grijeh !?
nije mi nikad nanjelo neko zlo.
Nisam bolesna zdrava sam život mi se promjenio
jer mi se puno toga desilo da me je to razveselilo nakon svega.itd...neznam kako da kažem.
došlo je samo tako nenadano .
moje je svjedočanstvo iskreno ispričala
sam tako kako je.nije to sve priča je dugačka
ispričala sam samo jedan dio.Možda i više tu napišem
ako želite .

sve okej samo vi pitaj šta vas zanima,sve ču vam reči.
inače sam mlada dobro ne baš tako mlada,cura sam.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 18 srp 2015 15:44 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lip 2010 09:31
Postovi: 705
Lokacija: BIH
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 34 zahvala
Da sanjas andele ok, da osjecas kao da su tu ok, I to opet samo andeli ok....al s Bogom da pricas to mi nekako cudno..
.pa ako nije problem objasni to svoje komuniciranje, pricanje sa Bogom....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 18 srp 2015 15:45 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lip 2010 09:31
Postovi: 705
Lokacija: BIH
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 34 zahvala
Objasni prvo mi tvoje pricanje sa Bogom...
a zatim mozes napisat sve I vise o svom svjedocanstvu al u novom postu.....
Btb


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 18 srp 2015 15:52 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 13 srp 2015 14:28
Postovi: 45
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
neču još pisati novi post tek danas napisala prvi.
pričam sa Anđelima...sigurna sam da i Bog to čuje.
ne pričam sa njime .


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 92 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 8 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr