www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 14:34

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 130 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 04 ruj 2015 11:00 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
„Ištite, i dat će vam se! Tražite, i naći ćete! Kucajte, i otvorit će vam se!“ – poznate su Isusove riječi (Mt 7,7).


Prije ce gluhi cuti nego sto ja dobijem.

Prije ce slijepi naci nego sto ja nadjem.

Prije ce se kuca srusiti nego sto se meni varta otvore. :twisted:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 04 ruj 2015 11:05 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 01 ožu 2011 14:29
Postovi: 1350
Lokacija: Istra-Istria
Podijelio: 185 zahvala
Zahvaljeno je: 170 zahvala
lalelu napisao:
„Ištite, i dat će vam se! Tražite, i naći ćete! Kucajte, i otvorit će vam se!“ – poznate su Isusove riječi (Mt 7,7).


Prije ce gluhi cuti nego sto ja dobijem.

Prije ce slijepi naci nego sto ja nadjem.

Prije ce se kuca srusiti nego sto se meni varta otvore. :twisted:


A jesi ti probala u ovih 15 godina što si sama nekoga pozvati na kavu, pozdraviti nekoga na Misi, osmjehnut se nekome?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 04 ruj 2015 11:10 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Rora napisao:
lalelu napisao:
„Ištite, i dat će vam se! Tražite, i naći ćete! Kucajte, i otvorit će vam se!“ – poznate su Isusove riječi (Mt 7,7).


Prije ce gluhi cuti nego sto ja dobijem.

Prije ce slijepi naci nego sto ja nadjem.

Prije ce se kuca srusiti nego sto se meni varta otvore. :twisted:


A jesi ti probala u ovih 15 godina što si sama nekoga pozvati na kavu, pozdraviti nekoga na Misi, osmjehnut se nekome?



Ne, zatvorila sam se u cetiri zida. Kao u kavezu sam. Ne izlazim nikud. Cekam da pozvoni postar i kaze: Evo imate paketic od Boga, poslao vam je Mr. Righta. :D

Naravno da sam pokusavala svasta. Crkva, vjerska druzenja, putovaja, utakmice, izlozbe, kazalista, kino, diskoteke, kafice, online upoznavnja.... Ne funkcionira. Ako se netko za mene zanima, onda su to problematicni tipovi koji mene ne zanimaju.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 04 ruj 2015 12:53 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 01 ožu 2011 14:29
Postovi: 1350
Lokacija: Istra-Istria
Podijelio: 185 zahvala
Zahvaljeno je: 170 zahvala
lalelu napisao:
Ne, zatvorila sam se u cetiri zida. Kao u kavezu sam. Ne izlazim nikud. Cekam da pozvoni postar i kaze: Evo imate paketic od Boga, poslao vam je Mr. Righta. :D

Naravno da sam pokusavala svasta. Crkva, vjerska druzenja, putovaja, utakmice, izlozbe, kazalista, kino, diskoteke, kafice, online upoznavnja.... Ne funkcionira. Ako se netko za mene zanima, onda su to problematicni tipovi koji mene ne zanimaju.


Ovo je (koliko je meni ostalo u pamćenju) prvi put da si ovo napisala. Nikada do sad nisam stekla dojam da si sve pokušala ali da jednostavno ne ide.

Pa očito da ne ide i šta sad? Ne možeš još toliko godina potratiti u traženju partnera imajući taj osjećaj nedostatka u sebi i sigurno lijući suze. Prihvati stanje koje je jer očito da drukčije ZA SADA ne ide. Čim nešto prihvatiš nekako ta stvar/stanje malo pomalo gubi na težini i lakše se nositi sa time. To je prihvaćanje križa koje ti Bog daje.

I ne, nisu svi parovi koje vidiš, sretni, veseli i skakuću svaki dan od ljubavi. I ne, nije samo tebi teško što si sama.
I da, ima situacija puno puno gorih od tvoje.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 04 ruj 2015 13:23 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Rora napisao:

Pa očito da ne ide i šta sad? Ne možeš još toliko godina potratiti u traženju partnera imajući taj osjećaj nedostatka u sebi i sigurno lijući suze. Prihvati stanje koje je jer očito da drukčije ZA SADA ne ide. Čim nešto prihvatiš nekako ta stvar/stanje malo pomalo gubi na težini i lakše se nositi sa time. To je prihvaćanje križa koje ti Bog daje.

I ne, nisu svi parovi koje vidiš, sretni, veseli i skakuću svaki dan od ljubavi. I ne, nije samo tebi teško što si sama.
I da, ima situacija puno puno gorih od tvoje.



Ocito ne ide i sto sad? Eh to se i ja pitam. Mozda da odem u casne? A to sigurno ne cu. Da mogu prihvatiti stanje, prihvatila bih ga. Ne mogu, pa se molim a vidim nikakve koristi od te molitve, jer me Bog ne cuje. I zelim pronaci odgovor, zasto mene Bog ne cuje.

Mozda da ima situacija mnogo gorih od moje ali meni je ova uzasna.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 04 ruj 2015 14:00 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
lalelu napisao:
Rora napisao:

Pa očito da ne ide i šta sad? Ne možeš još toliko godina potratiti u traženju partnera imajući taj osjećaj nedostatka u sebi i sigurno lijući suze. Prihvati stanje koje je jer očito da drukčije ZA SADA ne ide. Čim nešto prihvatiš nekako ta stvar/stanje malo pomalo gubi na težini i lakše se nositi sa time. To je prihvaćanje križa koje ti Bog daje.

I ne, nisu svi parovi koje vidiš, sretni, veseli i skakuću svaki dan od ljubavi. I ne, nije samo tebi teško što si sama.
I da, ima situacija puno puno gorih od tvoje.



Ocito ne ide i sto sad? Eh to se i ja pitam. Mozda da odem u casne? A to sigurno ne cu. Da mogu prihvatiti stanje, prihvatila bih ga. Ne mogu, pa se molim a vidim nikakve koristi od te molitve, jer me Bog ne cuje. I zelim pronaci odgovor, zasto mene Bog ne cuje.

Mozda da ima situacija mnogo gorih od moje ali meni je ova uzasna.


Opusti se ženo. Shvaćaš život preozbiljno. Opusti se i uživaj. Nauči uživat.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 04 ruj 2015 14:19 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
dujam napisao:

Opusti se ženo. Shvaćaš život preozbiljno. Opusti se i uživaj. Nauči uživat.



Rado bih ja uzivala ali ne sama. Sam uzivati to ti je kao juha bez soli. Imas juhu ali nije to to.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 04 ruj 2015 15:47 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lip 2010 09:31
Postovi: 705
Lokacija: BIH
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 34 zahvala
Lalelu...ako nikog neupoznas do svoje 46 godine,usvoji si bebaca,necije djete.
P.S.Nitko nezna sto ce bit mozda za koji dan budes u sretnoj vezi,zivot je nepredvidiv.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 04 ruj 2015 15:56 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
SAN napisao:
Lalelu...ako nikog neupoznas do svoje 46 godine,usvoji si bebaca,necije djete.
P.S.Nitko nezna sto ce bit mozda za koji dan budes u sretnoj vezi,zivot je nepredvidiv.


Usvojila bih ja vec davno bebaca ali lakse je danas pederima nego samo zeni usvojiti dijete i poslije 40 je mnogo tesko uopce usvojiti dijete :(

A da nitko ne zna, mozda tako bude i za dva dana upoznam nekoga, za mjesec dana u vezi... Mozda veceras i dobijem lotto jackpot... sanse su jednako velike :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 04 ruj 2015 18:38 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 26 ruj 2013 17:29
Postovi: 433
Podijelio: 10 zahvala
Zahvaljeno je: 38 zahvala
Lalelu - pratim više manje tvoje postove od samog početka kada si se prijavila.
Nisam ti u stannju ništa pametno reći.

Međutim, ono što me iskreno zanima - je tendencija koju uočavam kod vjernika - da ljudima ukazuju na to da njima nije najgore -
već da uvijek ima onih kojima je gore.
Kao što je, recimo, Rora gore napisala.

Ono što je meni nejasno, pa bih sukladno tome voljela da mi objasni netko od forumaša tko koristi taj argument - uvijek ima onih kojima je gore - kako bi to što uvijek ima onih kojima je gore - trebalo pomoći nekome kome je loše?

Konkretno evo kod Laleu - Lalelu je sama - ne svojom voljom i pati.
Također - postoji na ovom svijetu još neka ženska koja je sama i recimo je slijepa.

Recimo da ta slijepa i usamljena žena više pati od Laleu.
I sada - Lalelu spozna da je to objektivno tako.

Kako bi to njoj trebalo pomoći? Da bude sretna jer netko pati više od nje ili da bude sretna zato što je ona bolje prošla?

Kakva je logika tih savjeta/konstatacija?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 130 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 24 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr