www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 19:27

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 161 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 13 srp 2016 00:46 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 svi 2009 17:24
Postovi: 534
Lokacija: Zadar
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Molim vas za molitvu za moju predragu teticu, časnu Benediktu, koja ima metastaze na mozgu, da joj Bog da snage i da učini čudo za onu koja mu je već 50 godina posvećena!! Sv. Benedikte, moli za nju!! Sv. Rito, moli za nju!! Amen+! :twisted:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 srp 2016 16:04 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 14 srp 2016 16:01
Postovi: 1
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Molimo za Domovinu za njezine stanovnike i njezinu budućnost.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 02 kol 2016 12:55 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 lip 2016 20:24
Postovi: 111
Podijelio: 19 zahvala
Zahvaljeno je: 8 zahvala
Molite braćo i sestre da mi se ne vrati anksioznost i napadaji panike, MIR, MIR molite za moju emotivnu dušu koja se teško nosi sa stresom. Molite za mene, molim Vas. I ja ću za Vas, Bog vas sve blagoslovio i uslišio Vam Vaše molitve.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 03 kol 2016 08:58 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 svi 2010 09:23
Postovi: 750
Podijelio: 60 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
Potrebne su molitve SVIH, što više, još više, jer prijateljeva žena ne može, ne zna, a ispada i da ne želi iz crnoga kruga u koji je uletjela - suviše dugo i duboko je u kanđama Zloga. Molite, molimo se za oslobođenje te žene od utjecaja, ako ne i opsjednutosti Zloga.
To molim u prijateljevo i svoje ime.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 04 kol 2016 07:18 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2994
Podijelio: 149 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
zdrave napisao:
Potrebne su molitve SVIH, što više, još više, jer prijateljeva žena ne može, ne zna, a ispada i da ne želi iz crnoga kruga u koji je uletjela - suviše dugo i duboko je u kanđama Zloga. Molite, molimo se za oslobođenje te žene od utjecaja, ako ne i opsjednutosti Zloga.
To molim u prijateljevo i svoje ime.

Zdrave, nju treba odvesti svećeniku, ako je potrebno i u Zagreb- prijaviti u nadbiskupiji - postoji određen (ovlašten) svć za takve stvari +


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 kol 2016 15:04 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 svi 2010 09:23
Postovi: 750
Podijelio: 60 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
Nema smisla stavljati Copy/paste...Ali u PP sam čuo svašta. Ne mogu vjerovati da je toliko raširen strah od same pomisli da je netko u kanđama Crnoga. Da je tebi opisano sve što je meni, zgrozila ni se, uplašila i shvatila da tu NPS ne pomaže.
Treba,, da TREBA U ZG! Ali se OTRIPAJU! Teško za povjerovati... I ne bih o detaljima.
Neki su "šapnuli" da je to slučaj za NPS. No ja za slične slučajeve znam, kao i kako su izliječeni, ali i za one koji su došli na NPS, te se pokazalo da su terapije/lijekovi neefikasni, a liječnici bespomoćni. Pomogao je samo svećenik(ali Svećenik, velikim "S", koji vjeruje da nije samo u Isusovo doba bilo opjednutih).
Mir i svako dobro... A umjesto da se ovako dopisujemo, za to vrijeme smo mogli izmoliti skoro desetku Krunice.... :) ili :(


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 kol 2016 15:08 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 svi 2010 09:23
Postovi: 750
Podijelio: 60 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
ps: koliko su ljudi zainteresirani za takve stvari - pogledaj:
.
http://www.katolicki.info/forum/viewtop ... f=1&t=2021


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 svi 2017 07:44 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 lip 2016 20:24
Postovi: 111
Podijelio: 19 zahvala
Zahvaljeno je: 8 zahvala
Molimo Za Azru koja ima karcinom pluća i bori se za život, Isuse učini čudo kao što si ih činio prije više od 2000 godina; HVALA ISUSU


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 28 ruj 2017 13:54 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 lip 2016 20:24
Postovi: 111
Podijelio: 19 zahvala
Zahvaljeno je: 8 zahvala
ella napisao:
Molitva za duhovno zdravlje mojih najmilijih :a1250:

Azra je noćas nažalost preminula. Pokoj vječni daruj joj Gospodine i svijetlost vječna svijetlila joj. Počivala u miru Božjem.Pomolimo se za dušu Azre, bila je prekrasna mlada žena i predivno Božje dijete (37 godina) :a1250: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 02 lis 2017 05:47 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 04 ruj 2017 12:42
Postovi: 21
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Duše Sveti čuvaj moga sina!
Ja Tebi Isuse potpuno vjerujem da ćeš ga čuvati.
Samo sam ponekad zabrinuta za njegovo mentalno zdravlje,a ima samo 4 godine.
Vjerujem Ti Isuse!
Čuvaj Duše Sveti i mog muža i dovedi ga opet na pravi put.
Čuvaj i mene jer sam trenutno u napasti,kao da želim biti bolesna,jer u napasti sam da bježim od odgovornosti i problema.
Dovedi moju obitelj na pravi put,skupi nas u jedno i hvala Ti Bože što smo skladna mala obitelj,što si nam darovao taj prekrasan dar mira.
Molim i za svoju svekrvu i svekra koje ponekad stvarno mrzim,a ponekad jako volim ,ali ne bih ih mjenjala ni za što.Kad osjetim mržnju daj mi da se brzo pomolim,iako je to jako teško,ali daj mi da ustrajem.
Molim za svog oca da se obrati.
Molim posebno za svoju majku koja je stara i bolesna i koja je onemoćala zadnje vrijeme,daj joj još života.
Molim za svoju sestru da pronađe put kojim treba ići,neka upita Gospodina"Što želiš da učinim".
Molim za sve one u potrebi,za duše u čistilištu i onima kojima je najpotrebnije Tvoje milosrđe.
"Rijeke žive vode potecite,neka Duh se razlije,svakom žednom srcu donesite Božju ljubav zauvijek." :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 161 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 3 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr