www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 18 tra 2024 01:06

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 159 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 16 ruj 2016 15:19 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
lalelu napisao:
Hrvoje Hrki napisao:
lalelu napisao:
I nemoj mi sad pa ima I dobrih muskaraca medju baustelcima. Nema. Njima se zivot svodi na pivo I TV. I sve da dobiju 50 milijuna Eura na lottu nisu za mene jer s takvim ne mozes razgovarati ni o cemu.


http://www.laudato.hr/Duhovnost/Svjedoc ... ivota.aspx

Evo svjedočanstvo jednog čovjeka koji potječe iz velike obitelji...vjerujem da većina njih nije bila gogata i uspješna ( tomo je uspio zbog slavujskog glasa). PROČITAJ GA.
ISTO TAKO VJERUJEM DA je većina njegove braće i sestara zadovoljna životom, da se udala/ oženila ...a vjerujem da većina nije bila bogata!

Ne znam kako je kod VAS U NJEMAČKOJ...MOGUĆE JE DA STE VI TAMO VIŠE MATERIJALISTIČKI NASTROJENI I DA SE SVE SVODI tko je bogat i nešto vrijedi, a tko je manje bogat taj je NIŠKORIST kako ti kažeš!
Mada ne bi trebalo biti tako jer i ljudi s mnaje primanja u njemačkoj mogu SOLIDNO živjeti!.
U hrvatskoj je prosječna plaća SAMO 800EURA...to ima 70-80 posto ljudi u RH!...mirovine su oko 300-350 eura samo!

A u njemačkoj je samo socijalna pomoć po jednom djetetu 800eura,,,a prosječna plaća je možda oko 2000- 2200 eura!!
znači, Više manje svi ste vi u njemačkoj bogati...opgledaj razlike sa hrvatskom!...ali ste nezadovoljni jer ste materijalisti i stalno tražite više, ili se takmičite sa jačima

kod nas ljudi imaju plaću 700, 800, 1000 eura pa su sretniji nego vi,,,i prije se udaju/ ožene sa tako malim primanjima nego njemački građanI koji primaju 3 puta više...znači , svak se bori za ono što mu fali
BITNO JE SAMO ISPRAVNO ODABRATI ŠTA JE ONO ŠTO MI FALI...LJUBAV, ILI MATERIJALNO


Tko trazi bogatog? Trazim obrazovanog. Kuzis li ti to? I Btw socijalna pomoc za dijete u Njemackoj je daleko ispod 800 eura.


Niskorist moze biti I baustelcima koji je u lottu dobiju ogromnu milijune. Ima lovu ali nista ga ne zanima.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 ruj 2016 15:26 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Mashna napisao:
lalelu napisao:
pa ti onda odaberu glupu tuku dugih nogu (one koje je Bog nagradio) a nas ne vide (nas koje je Bog kaznio).

Glupa tuka? Samo zato sto ima lijepe duge nge na kojima si zavidna je ona za tebe glupa tuka?!! Ti li ono za sebe napisa da si osoba dobrog karaktera??!! Ja sam ti vec napisala, a sad cvrsto iza toga stojim - da sam ja musko, ja bih od tebe pobjegla glavom bez obzira, ne zato sta si ruzna, nego zato sto si izuzetno odbojna osoba. Za tvoju informaciju, najatraktivnija zena koju ja znam, i ne da sam je ja proglasila atraktivnom, nego kad bismo izasli ne bi bilo veceri da joj ne bi prislo barem 5 muskaraca, je izuzetno inteligentna, svakako puno inteligentnija od tebe. Zavist i ljubomora je jako ruzna osobina.


Pa eto jedna id sretnica kojoj je Bog dao pamet I ljepotu. Mene kaznio izgledom dao mi pamet. I sto cemo sad? Ona je sigurno udata I dam glavu da nije za vozaca kamiona ili radnika na gradjevini


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 ruj 2016 15:31 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
I ona nema sto biti zavidna nekomu kad joj je Bog sve dao. Bilo bi lijepo vidjet ju kako se ponasanje da nije tako atraktivna.


Zadnja izmjena: lalelu; 16 ruj 2016 15:32; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 ruj 2016 15:31 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 lip 2015 17:27
Postovi: 100
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 49 zahvala
lalelu napisao:
Nije nuzno glupa tuka. Ima I onih sretnica kojima je Bog dao pamet I ljepotu. Ali ako ona ne zna sloziti prosirenu recenicu onda je glupa tuka. I da ogorcena sam zbog takvih ali to nisam bila uvijek nego sam takva postala zbog Boga koji mi nikad nikoga normalnog nije dao

Nije tebi tu kriv Bog, nego si ti tu kriva sama sebi. Svatko može osjetiti zavist što netko ima nešto što bi on jako htio, ali nema, no takvi osjećaji se mogu kontrolirati. A ne nazivati cure koje ti ništa nisu skrivile glupim tukama. De samo još jednom ponovi da bi netko trebao tebe poželjeti jer si osoba dobra karaktera. :rolleyes:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 ruj 2016 15:32 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 lip 2015 17:27
Postovi: 100
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 49 zahvala
lalelu napisao:
Pa eto jedna id sretnica kojoj je Bog dao pamet I ljepotu. Mene kaznio izgledom dao mi pamet. I sto cemo sad? Ona je sigurno udata I dam glavu da nije za vozaca kamiona ili radnika na gradjevini

Ti za moj pojam nisi pametna. A ta cura je udana za lika koji ima samo srednju školu i radi kao trgovac.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 ruj 2016 15:37 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Mashna napisao:
lalelu napisao:
Pa eto jedna id sretnica kojoj je Bog dao pamet I ljepotu. Mene kaznio izgledom dao mi pamet. I sto cemo sad? Ona je sigurno udata I dam glavu da nije za vozaca kamiona ili radnika na gradjevini

Ti za moj pojam nisi pametna. A ta cura je udana za lika koji ima samo srednju školu i radi kao trgovac.


Ma da kod silnij pravnika lijecnika inzenjera koji su joj se udvarali ona je izabrala tipa koji radi u Konzum I slaze tamo police.


Zadnja izmjena: lalelu; 16 ruj 2016 16:01; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 ruj 2016 15:44 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Mashna napisao:
lalelu napisao:
Nije nuzno glupa tuka. Ima I onih sretnica kojima je Bog dao pamet I ljepotu. Ali ako ona ne zna sloziti prosirenu recenicu onda je glupa tuka. I da ogorcena sam zbog takvih ali to nisam bila uvijek nego sam takva postala zbog Boga koji mi nikad nikoga normalnog nije dao

Nije tebi tu kriv Bog, nego si ti tu kriva sama sebi. Svatko može osjetiti zavist što netko ima nešto što bi on jako htio, ali nema, no takvi osjećaji se mogu kontrolirati. A ne nazivati cure koje ti ništa nisu skrivile glupim tukama. De samo još jednom ponovi da bi netko trebao tebe poželjeti jer si osoba dobra karaktera. :rolleyes:


Naravno. Lako pri a ti da Zavist nije dobra kad ti Bog da ljepotu. A sto je s nama ruznim? Ne poznajem osobu koja kaze: UV sto me Bog nije ruznim stvorio.

I da jesam osoba dobrog karaktera. Nikomu nisam odbila pomoci.ali isto tako je istina da sam u 15 gidina u kojima sam Boga molila za ljubav I nisam dobivala postala ogorcena. Ogorcena sto mi Bog ne da srecu. Da mi je dao srecu ne bi bila ogorcena. Ali ja sam I dalje osoba koja drugima ne ce odbiti pomoci. Ja sam I dalje osoba koja ce prva reagirao na nepravdu prema slabijem.
Ali kad Bog da tuka koja ne zna sloziti recenicu I Dome citanje su joj tekstovi u Story onda cu tu zenu nazivati zukommen. Pa nek se Bog misli sto eksplodiram kad takvu vidim.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 ruj 2016 15:48 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 lip 2015 17:27
Postovi: 100
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 49 zahvala
lalelu napisao:
Ma da kod silih pravila lijeci la inzenjer koji su joj se udara li ona je izabrala tipa koji radi u Konzum I slaze tamo police.

Čim ti kažeš da je to nemoguće, odmah je tako. :rolleyes: A da ti kažem da znam tri para u kojem je žena doktorica znanosti, a muž u jednom slučaju konobar, u drugom stolar, u trećem kućni majstor, šta bi mi onda rekla? A sve tri žene su lijepo izgledajuće. I to je za tebe nemoguće? Curo moja, ti živiš u nekim fantazijama van kontakta s realnošću...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 ruj 2016 15:53 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 lip 2015 17:27
Postovi: 100
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 49 zahvala
lalelu napisao:
Naravno. Lako pri a ti da Zavist nije dobra kad ti Bog da ljepotu.

Curo moja, ja koja ti to kažem sam daleko od lijepe. Ti naprosto imaš gadnijih problema u glavi. Kad ti netko nešto kaže za solo status onda - lako pričat kad si ti u sretnoj vezi. Kad ti netko kaže nešto za zavist na ljepotu, onda - lako pričat kad si ti lijepa. A vidi vraga, ja i solo i ružna, pa ti svejedno kažem da nisi ti najveća patnica na svijetu i da nije lijepo biti ljubomoran i zavidan do razine da ljude ni krive ni dužne zoveš glupim tukama.

lalelu napisao:
I da jesam osoba dobrog karaktera.

Ako si ti osoba dobrog karaktera, a kakva bi onda bila osoba lošeg karaktera? :rolleyes: Iz tebe kipti zavist i zloba. Jako jako ružno za vidjeti.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 ruj 2016 16:00 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Jesam ogorcena zato sto me je Bog kaznio. Ali nisam zla osoba. Je


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 159 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 3 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr