www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 23:36

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 694 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 12 stu 2016 20:59 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 lip 2015 17:27
Postovi: 100
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 49 zahvala
lalelu napisao:
Ali reci mi ako je Bog svemoćan I ti ga molim za ljubav I on ti je ne da. Kako to protumaciti ako ne kao Bog ti ne zeli dati

Pa jesam ti rekla ženska glavo da je to jedino logično tumačenje. Šta si ti mislila, da se šalam?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 12 stu 2016 21:05 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 lip 2015 17:27
Postovi: 100
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 49 zahvala
SAN napisao:
Imam je Mashna za tebe odgovor u vezi pira....budi iskrena...onima koji te zovu reci iskreno da nezelis ic I reci ralog koji, daj im kovertu ili poklon kao znak paznje sto su te zvali.....ili idi, pa nek se svi ustanu plesati, ti imas mobitel, ponesi ga, nadi nesto na internetu...neplesu na piru samo parovi, na piru plesu I svi skupa...

Oću, tebe ću slušat za savjet, ti si se pokazala stručnjak u tom području. :p Ajde ženska glavo, ili ću otić ili neću otić. Ako ne odem, onda ću smislit neki fin razlog, ko što to radi svaki normalan i pristojan čovjek, a ne svoje probleme turat drugima u facu. Moj napis je bio poluzafrkancija, a ono što je koliko toliko ozbiljno u njemu je eventualno iskustvo drugih s nekim takvim zgodnim izlikama, a ti to shvatila ozbiljno i još ideš davat ovakve glupe savjete. Hahaha.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 12 stu 2016 21:43 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lip 2010 09:31
Postovi: 705
Lokacija: BIH
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 34 zahvala
Znaci Mashna ti si pokvarena I neiskrena osoba....,


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 12 stu 2016 21:47 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 lip 2015 17:27
Postovi: 100
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 49 zahvala
SAN napisao:
Znaci Mashna ti si pokvarena I neiskrena osoba....,

Ne mora značit. Možebiti i da ti jednostavno nemaš osjećaja za humor. Ko što očito nemaš za primjereno ponašanje.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 12 stu 2016 21:49 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lip 2010 09:31
Postovi: 705
Lokacija: BIH
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 34 zahvala
Mashna ti smisljas izlike I lazes.....luciferna si


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 12 stu 2016 21:52 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lip 2010 09:31
Postovi: 705
Lokacija: BIH
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 34 zahvala
Ti volis glumit humoristicnu....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 12 stu 2016 22:16 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 lip 2015 17:27
Postovi: 100
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 49 zahvala
SAN napisao:
Mashna ti smisljas izlike I lazes.....luciferna si

Ajd, onda ću sad bit iskrena, kad ti se već ne sviđa pristojna neiskrenost. Ti meni curo nikako ne pašeš. Imam osjećaj da imaš jaku potrebu praviti se važnija od drugih u koju kad čovjek zagrebe postaneš skoro pa psihotična. Ne miriše mi to na dobro nikako...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 12 stu 2016 23:59 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lip 2010 09:31
Postovi: 705
Lokacija: BIH
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 34 zahvala
Mashna jos si I negativna osoba koja ima miris da nemirise na dobro nikako....za tvoju informaciju nemam dusu Stanjina, ni Hitlera, te osobe zaista nisu mirisale na dobro...ja nisam ta...ja nisam ta....no ti misli sto hoces, boli mene dzon sto ti mislis o meni, ili bilo koji covjek , bitno je ono sto Bog misli o meni.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 18 stu 2016 17:30 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 09 srp 2016 13:39
Postovi: 65
Podijelio: 8 zahvala
Zahvaljeno je: 19 zahvala
[quote="lalelu"]Ali reci mi ako je Bog svemoćan I ti ga molim za ljubav I on ti je ne da. Kako to protumaciti ako ne kao Bog ti ne zeli dati[/quote]

Ima ona: "Mnogi traze pravu osobu umjesto da postanu prava osoba."
Vec sam ti rekla, ocito odo sada nije islo. Ok, nije islo, ne "placi za prolivenim mlijekom", okreni se i pokreni se.
Mijenjaj sebe. Vjerujem da ces onda i naici na nekoga.
Ne pametujem, ali ako iskreno se zelis promijeniti, i ako iskreno zelis raditi na svojim manama - mozes.
Ima u narodu ona jedna "kako zracis, tako i privlacis".
Imam dojam da si nesretna, to promijeni. Budi sretna, budi zadovoljna onim sto imas i pokusaj biti jos bolja. Nije lako, znam. Nista u zivotu nije lako.
Na kraju, kako si sigurna da je brak za tebe? Nikako. Jesi li se mozda zapitala da ti je Bog namijenio nesto drugo? Nisi. Pa pocni od toga.
Stvarno te ne zelim uvrijediti, ali konstantno ponavljanje jedno te istog nema smisla.
Znam. Em nemam toliko godina, em nemam toliko "zivotnog iskustva", em nikada do sada nisam ni razmisljala o braku, ali ako i naides na nekog tko ti se svida, tko ti odgovara - e onda moli Boga da ti pokaze/da odgovore na tvoja pitanja - je li ta osoba za tebe. Vidjet ces onda kako odgovara na molitvu. Ni onda ti nece napisat Bog odgovor na papiru, ali jednostavno ces znati sto trebas raditi, osjecat ces je li to "od Boga" ispravno ili je to nesto sto nije za tebe.
Molitva ne funkcionira po principu carobne svjetiljke i Aladina. Pa ti si sama primjer toga.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 stu 2016 14:11 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 19 stu 2016 13:49
Postovi: 6
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
SAN napisao:
za tvoju informaciju nemam dusu Stanjina, ni Hitlera, te osobe zaista nisu mirisale na dobro...ja nisam ta...ja nisam ta....no ti misli sto hoces, boli mene dzon sto ti mislis o meni, ili bilo koji covjek , bitno je ono sto Bog misli o meni.


Registrirao sam se na ovaj forum samo da ti dam do znanja da ne mislim o tebi dobro. Do neba je očito da ne ljubiš ni svoje bližnje pa kako ćeš onda mene, koji prebivam u svjetlu nedostupnu? Drago dijete, moje misli i putove nećeš razumjeti čak ni ako - mojom milošću - dospiješ u blaženo zajedništvo sa mnom. Stoga, ne uznosi se nego strahuj! Nije vam to moj Apostol napisao bez razloga.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 694 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 7 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr