www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 20:41

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 694 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 66, 67, 68, 69, 70  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 19 stu 2016 14:57 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 19 stu 2016 13:49
Postovi: 6
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Mashna napisao:
lalelu napisao:
Ali reci mi ako je Bog svemoćan I ti ga molim za ljubav I on ti je ne da. Kako to protumaciti ako ne kao Bog ti ne zeli dati

Pa jesam ti rekla ženska glavo da je to jedino logično tumačenje. Šta si ti mislila, da se šalam?


Obje ste u krivu. Kad slomim vaša srca preljubnička što su se odmetnula od mene, shvatit ćete nužnost mog dosadašnjeg odnosa prema vama. Ali ne bojte se. Koliko god da vam prijetim, bez prestanka živo na vas mislim i srce mi dršće od nježne samilosti prema svima vama.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 stu 2016 15:04 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 19 stu 2016 13:49
Postovi: 6
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
P.S. Svemoguć i sveznajuć kakav već jesam, unaprijed vam opraštam baniranje koje će neminovno uslijediti. Neće to biti ni prvi ni zadnji put da me odbacujete u tvrdoći vaših srdaca i golemom neznanju.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 stu 2016 16:39 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lip 2010 09:31
Postovi: 705
Lokacija: BIH
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 34 zahvala
The LORD Almighty napisao:
SAN napisao:
za tvoju informaciju nemam dusu Stanjina, ni Hitlera, te osobe zaista nisu mirisale na dobro...ja nisam ta...ja nisam ta....no ti misli sto hoces, boli mene dzon sto ti mislis o meni, ili bilo koji covjek , bitno je ono sto Bog misli o meni.


Registrirao sam se na ovaj forum samo da ti dam do znanja da ne mislim o tebi dobro. Do neba je očito da ne ljubiš ni svoje bližnje pa kako ćeš onda mene, koji prebivam u svjetlu nedostupnu? Drago dijete, moje misli i putove nećeš razumjeti čak ni ako - mojom milošću - dospiješ u blaženo zajedništvo sa mnom. Stoga, ne uznosi se nego strahuj! Nije vam to moj Apostol napisao bez razloga.

Bog te blagoslovio The LORD Almighty...da sigurna sam da to sto si napisao vrijedi za tebe a ne za mene...ja nemam sto strahovati Isus Krist jest Gospodin koji je moje ime u svoje dlanove urezao,On je moj odvjetnik.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 stu 2016 16:52 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 19 stu 2016 13:49
Postovi: 6
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
SAN napisao:
Bog te blagoslovio The LORD Almighty...

Smije se onaj što na nebu stoluje, Gospod ti se podruguje.

SAN napisao:
da sigurna sam da to sto si napisao vrijedi za tebe a ne za mene...

Zašto moje besjede ne razumiješ? Zato što nisi kadra slušati moju riječ.

SAN napisao:
ja nemam sto strahovati Isus Krist jest Gospodin koji je moje ime u svoje dlanove urezao,On je moj odvjetnik.

Da si slijepa, ne bi imala grijeha. No ti govoriš: "Vidim" pa grijeh tvoj ostaje.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 stu 2016 17:16 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lip 2010 09:31
Postovi: 705
Lokacija: BIH
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 34 zahvala
Ja sam obican covjek...Isus je moj odvjetnik,samo Isus moze moju dusu spasiti,samo Isus moze mnoge grijehe mi oprostiti,samo Isus moze to uraditi....
OBICAN SAM COVJEK...Bog nek mi se smiluje...I on nek mi grijehe oprosti...nema bezgresnih


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 stu 2016 18:06 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 19 stu 2016 13:49
Postovi: 6
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
SAN napisao:
Ja sam obican covjek...Isus je moj odvjetnik,samo Isus moze moju dusu spasiti,samo Isus moze mnoge grijehe mi oprostiti,samo Isus moze to uraditi....
OBICAN SAM COVJEK...Bog nek mi se smiluje...I on nek mi grijehe oprosti...nema bezgresnih

Protokol ti ne vrijedi preda mnom, koji poznajem srca ljudska. Očistite srca, dvoličnjaci! Zakukajte, protužite, proplačite! Smijeh vaš nek se u plač obrati i radost u žalost!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 stu 2016 18:54 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lip 2010 09:31
Postovi: 705
Lokacija: BIH
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 34 zahvala
Bas me zanima koje sve grijehe vidis u mome srcu,pisi mi bas hocu da saznam ...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 stu 2016 19:31 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 19 stu 2016 13:49
Postovi: 6
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
SAN napisao:
Bas me zanima koje sve grijehe vidis u mome srcu,pisi mi bas hocu da saznam ...

Drago dijete, svi vi ljudi neizlječivo patite od sebeljublja, oholosti i raznih duhovnih i tjelesnih požuda. Vi vjernici biste toga morali biti svjesni. Poput trna u tijelu, žalac grijeha okrivljuje i sramoti čovjeka kroz život i pripravlja ga za svetost. To neprestano podsjećanje na slabosti i na potrebu za Spasiteljem je podstrek da se uvijek kajete bez odlaganja, što je jedini siguran put do svetosti. Mala moja Terezija je tu mudrost najljepše izrekla:

"Željeli bismo da nikada ne padnemo. Koje li obmane! Kakve veze ima, moj Isuse, ako padnem u bilo kojem trenutku? Tako spoznajem koliko sam slaba i to je dobitak za mene. Ti na taj način uviđaš koliko malo sam u stanju učiniti i bit ćeš skloniji nositi me u svojim rukama. Ako tako ne učiniš, to je zbog toga što me želiš vidjeti ispruženu na podu. Ali, neću se brinuti, nego ću uvijek pružati svoje otvorene ruke prema Tebi s velikom ljubavlju. Ne vjerujem da ćeš me Ti ikada napustiti."


P.S. Nevrijednom sluzi čije sam ljudske prste i tipkovnicu uporabio da vam se obratim za danas je dosta. Ništa zato, u molitvi sam vam uvijek dostupan. Ali kad molite, ne blebećite kao pogani koji misle da će s mnoštva riječi biti uslišani. O kopipejstanju očenaša da i ne govorim. Grozan vam je to običaj. Svaki put kad vam dođe napast kopipejstanja očenaša, kao lijek u sebi izmolite ovu dolje molitvicu koju mi je uvijek drago čuti:

Čisto srce stvori mi, Bože, i duh postojan obnovi u meni!
Ne odbaci me od lica svojega i svoga svetog duha ne uzmi od mene!
Vrati mi radost svoga spasenja i učvrsti me duhom spremnim!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 stu 2016 21:19 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 28 kol 2009 11:42
Postovi: 1552
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 12 zahvala
Zahvaljeno je: 62 zahvala
The LORD Almighty napisao:
Drago dijete, svi vi ljudi neizlječivo patite od sebeljublja, oholosti i raznih duhovnih i tjelesnih požuda. Vi vjernici biste toga morali biti svjesni. Poput trna u tijelu, žalac grijeha okrivljuje i sramoti čovjeka kroz život i pripravlja ga za svetost. To neprestano podsjećanje na slabosti i na potrebu za Spasiteljem je podstrek da se uvijek kajete bez odlaganja, što je jedini siguran put do svetosti. Mala moja Terezija je tu mudrost najljepše izrekla:

"Željeli bismo da nikada ne padnemo. Koje li obmane! Kakve veze ima, moj Isuse, ako padnem u bilo kojem trenutku? Tako spoznajem koliko sam slaba i to je dobitak za mene. Ti na taj način uviđaš koliko malo sam u stanju učiniti i bit ćeš skloniji nositi me u svojim rukama. Ako tako ne učiniš, to je zbog toga što me želiš vidjeti ispruženu na podu. Ali, neću se brinuti, nego ću uvijek pružati svoje otvorene ruke prema Tebi s velikom ljubavlju. Ne vjerujem da ćeš me Ti ikada napustiti."


P.S. Nevrijednom sluzi čije sam ljudske prste i tipkovnicu uporabio da vam se obratim za danas je dosta. Ništa zato, u molitvi sam vam uvijek dostupan. Ali kad molite, ne blebećite kao pogani koji misle da će s mnoštva riječi biti uslišani. O kopipejstanju očenaša da i ne govorim. Grozan vam je to običaj. Svaki put kad vam dođe napast kopipejstanja očenaša, kao lijek u sebi izmolite ovu dolje molitvicu koju mi je uvijek drago čuti:

Čisto srce stvori mi, Bože, i duh postojan obnovi u meni!
Ne odbaci me od lica svojega i svoga svetog duha ne uzmi od mene!
Vrati mi radost svoga spasenja i učvrsti me duhom spremnim!


Troll.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 stu 2016 21:26 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 pro 2007 09:32
Postovi: 979
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
johnny 5 napisao:
Troll.

Slažem se, lik koji piše pod nickom "The LORD Almighty" je žešća trolčina. Ali barem ima smisla za humor. Za razliku od tebe, lika koji piše pod nemaštovitim nickom "johnny 5" na svakom Božjem forumu na kojem je registriran. :zubo:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 694 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 66, 67, 68, 69, 70  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 10 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr