www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 29 ožu 2024 02:38

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 1228 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108 ... 123  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 31 kol 2016 13:36 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
johnny 5 napisao:
Lol baš sam ovaj dio htio komentirat. Nije bilo ništa, ono igrali su čovječe ne ljuti se, bilo je vruće pa su se skinuli i onda su nastavili igrati čovječe ne ljuti se na krevetu. :lol: Ono uhvaćen si s prstima u pekmezu ili s onom stvari u nekoj drugoj stvari, i instinktivno lažeš nije bilo ništa, mada nema smisla, al valjda instinkt kaže laži, laži.



Pa čekaj, ni tebi se to nije dogodilo? Al molin te, s dvi cure, ne s jednon, nego s 2!!!! S jednon; aj postoji objašnjenje, al s 2 nikako.

johnny 5 napisao:
Uh što si dubokuman i pjesnički raspoložen. :) Nedavno sam gledao taj film i morao sam ići na net da vidim malo objašnjenje jer mi nije bilo jasno ko tu koga. Al film je definitivno atipičan, samo se nešto filozofira i priča i priča. Nije mi dobar, dosta je konfuzan.


Vjerovatno nisi bia skoncetriran, kaj da ti kazen. Meni je film great. Najbolje je, ustvari, sta ni ne kuzis s cin se lik bavi, tj. sta tocno radi, i jos bolje; nije ni potrebno to znat.

johnny 5 napisao:
Znači ispada da taj lik koji mu je govorio je bos kartela, što nisam skužio. I onda ima scena di Fassbender njemu govori kako je upotrijebio krivu riječ i kaže mu da je pravilno hiatus i onda mu slovka. Lol, čovjek moli za život svoje zaručnice i onda ispravlja gramatiku narkobosa.


Pa da, to čini film totalno brutalnim, ti detalji, koji te zapitaju, ka šta ti kažeš sad; zašto se on bavi s prokleton gramatikon, kad pričaju o tako ozbiljnoj temi? Šta ga je nagnalo da potroši tako dragocjeno vrime na to?

johnny 5 napisao:
I onda scena di Brad ostane bez glave, šteta, skoro se izvukao.


Brad pitt, cameron diaz, penelope,....svi brutalni glumci, a nije poznat. Film definitivno treba pogledat još jednom, em ga je pisao Cormac, em ga nitko ne razumi iz prve. Ima dosta dijaloga, koji se na prvu čine totalno nebitni, no sve je opet nekkao povezano. Pa tako i kad pričaju o 'bolitu', definitivno nisan očekiva da ce na kraju zavrsit na vratu brad pitta. Dobro je prikaza odnos (ne)zaslužene kazne i patnje. Meni je definitivno najjači ovi dio




Šta se tiče njegovih filmskih avantura, preporučam ti sunsset limited, i no country for old man, kojeg is vjerujem gleda (jer nemaš curu pa si pogleda sve moguce filmove ka i ja :lol: )

johnny 5 napisao:
Znači pouka filma je ako ti neko predloži da uđeš u poslić sa kartelom, bježi glavom bez obzira.


Hahahah, ja nisan tako svatia. Ugl sve izgleda ka divlja prirorda, a tu su i njeni tigrovi ili sta vec, o kojima ona na kraju i govori


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 04 ruj 2016 11:24 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 09 srp 2016 13:39
Postovi: 65
Podijelio: 8 zahvala
Zahvaljeno je: 19 zahvala
Citat:
dujam napisao:
individuel napisao:
pozdrav, novi sam ovdje, naletio sam slučajno na forum i dosta toga pročitao pogotovo u ovoj temi..


Svi smo mi ovdje "slučajno" naletili. :)


Slučajno naletio i nikada vratio.
Čovjek u prolazu. :lol:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 23 stu 2016 17:05 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lis 2014 20:26
Postovi: 141
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 10 zahvala
Dobro vecer svima.kako ste?nije me dugo bilo tu.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 pro 2016 19:25 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lis 2014 20:26
Postovi: 141
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 10 zahvala
Vecer niko se ne javlja.pa de ste ljudi?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 15 pro 2016 10:47 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 13 pro 2016 15:29
Postovi: 15
Podijelio: 6 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Nikad u životu nisam pisala forume do sad. I nemojte mi zamjeriti ako nešto pogrešno uradim.
Moja priča ide ovako ; cijeli svoj život sam provela s pogrešnim muškarcima, većinom tuđima, uvijek su imali djevojke, i mene sa strane. Pitate se zašto ?! Što mi fali ?! Fizički ništa. Zgodna, mlada, obrazovana, situirana, možda bih mogla imati kojeg poželim. Ali sotona mi nije dala. Uvijek je na moj put dovodila tuđe muškarce koji bi se sa mnom zabavljali i odlazili s drugima pred oltare.
Zadnji je potrajao 8 godina. I zaljubila sam se. Zavoljela ga. I griješila s njim. Prije godinu dana prekinuo je s curom. Nisam bila svjesna da u menji tinja vatra ljubavi prema njemu da ga volim više od ičega, da umirem za njim. Znate kad sam to saznala ? Kad je prije 2 mj napravio dijete razvedenoj ( civilno razvedenoj , a Crkveno u braku ) ženi s kojom sad planira brak ( civilni ) , obitelj i dom.
Predugačak bi moj post bio kada bih pisala kako smo i na koji način došli do tu. Ukratko ; slomila sam se. Pomišljala sam da me Bog kaznio za sve suze koje su druge žene isplakale radi mene. Da je njega kaznio jer je varao. Pomislila sam da sam prokleta. Plakala sam ova dva mjeseca, potražila i stručnu pomoć, slomila se u potpunosti jer je neka luđačka ljubav u meni buknula i skamenila me, nisam mogla spavati, jesti , ići na posao. Preokupirao mi je sve misli i sav moj prostor. Pitala sam se od kud toliko suza u mojim očima. Dijete koje sam cijeli život priželjkivala s njim sad će roditi neka druga žena-ta spoznaja me ubila. On me ubio psihički. I nisam bila dobro niti malo.
Prije nekih tjedan dana našla sam svoj lijek ; u molitvi. Godinama se nisam molila, godinama me molitva zamarala i bila mi nevažna.
Krenula sam na duhovnu obnovu, počela moliti 30-dnevnu poboznost Sv.Josipa da mi očisti srce i razum. Ispovjedila se jecajući od suza.
Shvatila sam da sam činila zlo sebi i svima oko mene.
Moj duhovni oporavak traje samo tjedan dana, ali najljepši tjedan jer sam konačno prestala plakati.
Ovdje sam jer trebam vašu pomoć. Ako pokleknem. Ako odustanem. Trenutačno sam u redu, ali se bojim kriza. Bojim se naših budućih susreta , s obzirom da on živi u mojoj blizini i još uvijek želi biti sa mnom, ali i sa njom. Đavo se previše upetljao u moj život.
Jesam li normalna ako im želim pakao od života ?
Hvala vam...i oprostite na nesuvislom postu.
P.S. Pomolite se za mene da mi Bog očisti srce od ove ljubavi ako je to uopće ljubav, da mi zaliječi rane i na moj put dovede pravu ljubav koje sam željna cijeli svoj život,a nikad je nisam imala...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 15 pro 2016 17:01 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 09 srp 2016 13:39
Postovi: 65
Podijelio: 8 zahvala
Zahvaljeno je: 19 zahvala
Dijete u meni napisao:
Nikad u životu nisam pisala forume do sad. I nemojte mi zamjeriti ako nešto pogrešno uradim.
Moja priča ide ovako ; cijeli svoj život sam provela s pogrešnim muškarcima, većinom tuđima, uvijek su imali djevojke, i mene sa strane. Pitate se zašto ?! Što mi fali ?! Fizički ništa. Zgodna, mlada, obrazovana, situirana, možda bih mogla imati kojeg poželim. Ali sotona mi nije dala. Uvijek je na moj put dovodila tuđe muškarce koji bi se sa mnom zabavljali i odlazili s drugima pred oltare.
Zadnji je potrajao 8 godina. I zaljubila sam se. Zavoljela ga. I griješila s njim. Prije godinu dana prekinuo je s curom. Nisam bila svjesna da u menji tinja vatra ljubavi prema njemu da ga volim više od ičega, da umirem za njim. Znate kad sam to saznala ? Kad je prije 2 mj napravio dijete razvedenoj ( civilno razvedenoj , a Crkveno u braku ) ženi s kojom sad planira brak ( civilni ) , obitelj i dom.
Predugačak bi moj post bio kada bih pisala kako smo i na koji način došli do tu. Ukratko ; slomila sam se. Pomišljala sam da me Bog kaznio za sve suze koje su druge žene isplakale radi mene. Da je njega kaznio jer je varao. Pomislila sam da sam prokleta. Plakala sam ova dva mjeseca, potražila i stručnu pomoć, slomila se u potpunosti jer je neka luđačka ljubav u meni buknula i skamenila me, nisam mogla spavati, jesti , ići na posao. Preokupirao mi je sve misli i sav moj prostor. Pitala sam se od kud toliko suza u mojim očima. Dijete koje sam cijeli život priželjkivala s njim sad će roditi neka druga žena-ta spoznaja me ubila. On me ubio psihički. I nisam bila dobro niti malo.
Prije nekih tjedan dana našla sam svoj lijek ; u molitvi. Godinama se nisam molila, godinama me molitva zamarala i bila mi nevažna.
Krenula sam na duhovnu obnovu, počela moliti 30-dnevnu poboznost Sv.Josipa da mi očisti srce i razum. Ispovjedila se jecajući od suza.
Shvatila sam da sam činila zlo sebi i svima oko mene.
Moj duhovni oporavak traje samo tjedan dana, ali najljepši tjedan jer sam konačno prestala plakati.
Ovdje sam jer trebam vašu pomoć. Ako pokleknem. Ako odustanem. Trenutačno sam u redu, ali se bojim kriza. Bojim se naših budućih susreta , s obzirom da on živi u mojoj blizini i još uvijek želi biti sa mnom, ali i sa njom. Đavo se previše upetljao u moj život.
Jesam li normalna ako im želim pakao od života ?
Hvala vam...i oprostite na nesuvislom postu.
P.S. Pomolite se za mene da mi Bog očisti srce od ove ljubavi ako je to uopće ljubav, da mi zaliječi rane i na moj put dovede pravu ljubav koje sam željna cijeli svoj život,a nikad je nisam imala...


Tamo na drugoj temi sam ti rekla da ne znam tvoju situaciju, sada sam kao dobila neku sliku. A ono... sada ne znam sto da ti napisem. Pred Bogom smo dvi jednaki i rekao bi barba Oliver "Tko sam ja da sudim".
Sad, koliko je za sve stvari u nasem zivotu kriv sotona, koliko ipak mi sami odlucujemo - i sama ne znam odgovore na ta pitanja tako da mozda ce ti netko na to znat bolje odgovoriti.
Zasto si tako zivjela do sada, sama znas i vjerujem da ti je to "osvjescenje" doslo kao hladan tus. Ako si se iskreno pokajala i ako zelis "novi, drugaciji zivot"- nikada nije kasno.
Govoriti ti o sakramentu braka, vezama i cinjenici sto si sama sebi dopustala da budes u odnosima sa zauzetim muskarcima necu (ima ovdje i iskusnijih i mudrijih od mene) znas i sama da to nije bilo ispravno. Danas sutra ja prva, iskreno, ne bih bas bila tolerantna da sam ja zena kojoj se dogada da je muz/momak vara.
Ja sam na forumu s vremena na vrijeme (ovih dana vise vremena provodim kod kuce pa sam cesce i za laptopom i tipkam), ne zelim ti davati savjete, ali zanimljivo mi je sto si napisala da si tek "velicinu svoje ljubavi" spoznala kad je taj muskarac napravio dijete nekoj drugoj zeni. Pa govori li ti mozda ta cinjenica nesto? Je li to ona ona prava ljubav koja trpi sve, koja nije nepristojna, koja ne trazi svoje, koja nije zla, koja sve podnosi? Mislim da i sama znas odgovor na ovo moje pitanje i da ga ja ne moram pisati.
Mislim da si na dobrom putu i vjerujem da ces uz molitvu pronaci mir i utjehu. Sigurno da ces imati krize i da ce bit boljih i losijih dana, ali nemoj posustajati. Sretno!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 15 pro 2016 17:49 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 25 kol 2016 09:59
Postovi: 397
Lokacija: Dolina suza
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 33 zahvala
Ne,nije te mucio sotona,zivjela si u u svijetu,u tami koju si sama oblikovala.Djavao te tu nema sta napastovati,jer si vec u tami,njegova,kad budes Kristova tek tada ce te udarati,jer ce te htjet nazad za sebe.
Sad kad se obratis tek sad ce poceti muke i naricanja,ocaj,.tuga i depresija.Al ne brini,isplati se poci Kristovim putem,jer kako kaze psalmist Vecer donese suze a jutro klicanje..Samo hrabro :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 pro 2016 08:19 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 13 pro 2016 15:29
Postovi: 15
Podijelio: 6 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Eto sad imaš približnu sliku o meni i mom životu. Nije pohvalno, ali je sve bilo tako. I dok je trajalo ja sam bila sretna. Ili sam mislila da jesam.
Ono što sad proživljavam je doslovno vulkan tuge u meni. Svakim danom moja tuga je sve veća i sve jača. Ja njega zaista volim. Sve bih uradila za njega, planine pomakla, prešla preko sramote, prešla preko sebe , i život dala ako treba. Ali nije vrijedan. Izdao me je tako jeftino i tako jadno. On s tom ženom planira živjeti iako sam sebi ne prognozira ljepotu od života.
Meni ostaje da se borim sa sobom i svojim nemirima i tugom, ništa drugo zar ne ?
Kažeš da je to možda ljubav – životna ?! Ali jeli ljubav ako je samo moja ?!


marija_daniela napisao:
Dijete u meni napisao:
Nikad u životu nisam pisala forume do sad. I nemojte mi zamjeriti ako nešto pogrešno uradim.
Moja priča ide ovako ; cijeli svoj život sam provela s pogrešnim muškarcima, većinom tuđima, uvijek su imali djevojke, i mene sa strane. Pitate se zašto ?! Što mi fali ?! Fizički ništa. Zgodna, mlada, obrazovana, situirana, možda bih mogla imati kojeg poželim. Ali sotona mi nije dala. Uvijek je na moj put dovodila tuđe muškarce koji bi se sa mnom zabavljali i odlazili s drugima pred oltare.
Zadnji je potrajao 8 godina. I zaljubila sam se. Zavoljela ga. I griješila s njim. Prije godinu dana prekinuo je s curom. Nisam bila svjesna da u menji tinja vatra ljubavi prema njemu da ga volim više od ičega, da umirem za njim. Znate kad sam to saznala ? Kad je prije 2 mj napravio dijete razvedenoj ( civilno razvedenoj , a Crkveno u braku ) ženi s kojom sad planira brak ( civilni ) , obitelj i dom.
Predugačak bi moj post bio kada bih pisala kako smo i na koji način došli do tu. Ukratko ; slomila sam se. Pomišljala sam da me Bog kaznio za sve suze koje su druge žene isplakale radi mene. Da je njega kaznio jer je varao. Pomislila sam da sam prokleta. Plakala sam ova dva mjeseca, potražila i stručnu pomoć, slomila se u potpunosti jer je neka luđačka ljubav u meni buknula i skamenila me, nisam mogla spavati, jesti , ići na posao. Preokupirao mi je sve misli i sav moj prostor. Pitala sam se od kud toliko suza u mojim očima. Dijete koje sam cijeli život priželjkivala s njim sad će roditi neka druga žena-ta spoznaja me ubila. On me ubio psihički. I nisam bila dobro niti malo.
Prije nekih tjedan dana našla sam svoj lijek ; u molitvi. Godinama se nisam molila, godinama me molitva zamarala i bila mi nevažna.
Krenula sam na duhovnu obnovu, počela moliti 30-dnevnu poboznost Sv.Josipa da mi očisti srce i razum. Ispovjedila se jecajući od suza.
Shvatila sam da sam činila zlo sebi i svima oko mene.
Moj duhovni oporavak traje samo tjedan dana, ali najljepši tjedan jer sam konačno prestala plakati.
Ovdje sam jer trebam vašu pomoć. Ako pokleknem. Ako odustanem. Trenutačno sam u redu, ali se bojim kriza. Bojim se naših budućih susreta , s obzirom da on živi u mojoj blizini i još uvijek želi biti sa mnom, ali i sa njom. Đavo se previše upetljao u moj život.
Jesam li normalna ako im želim pakao od života ?
Hvala vam...i oprostite na nesuvislom postu.
P.S. Pomolite se za mene da mi Bog očisti srce od ove ljubavi ako je to uopće ljubav, da mi zaliječi rane i na moj put dovede pravu ljubav koje sam željna cijeli svoj život,a nikad je nisam imala...


Tamo na drugoj temi sam ti rekla da ne znam tvoju situaciju, sada sam kao dobila neku sliku. A ono... sada ne znam sto da ti napisem. Pred Bogom smo dvi jednaki i rekao bi barba Oliver "Tko sam ja da sudim".
Sad, koliko je za sve stvari u nasem zivotu kriv sotona, koliko ipak mi sami odlucujemo - i sama ne znam odgovore na ta pitanja tako da mozda ce ti netko na to znat bolje odgovoriti.
Zasto si tako zivjela do sada, sama znas i vjerujem da ti je to "osvjescenje" doslo kao hladan tus. Ako si se iskreno pokajala i ako zelis "novi, drugaciji zivot"- nikada nije kasno.
Govoriti ti o sakramentu braka, vezama i cinjenici sto si sama sebi dopustala da budes u odnosima sa zauzetim muskarcima necu (ima ovdje i iskusnijih i mudrijih od mene) znas i sama da to nije bilo ispravno. Danas sutra ja prva, iskreno, ne bih bas bila tolerantna da sam ja zena kojoj se dogada da je muz/momak vara.
Ja sam na forumu s vremena na vrijeme (ovih dana vise vremena provodim kod kuce pa sam cesce i za laptopom i tipkam), ne zelim ti davati savjete, ali zanimljivo mi je sto si napisala da si tek "velicinu svoje ljubavi" spoznala kad je taj muskarac napravio dijete nekoj drugoj zeni. Pa govori li ti mozda ta cinjenica nesto? Je li to ona ona prava ljubav koja trpi sve, koja nije nepristojna, koja ne trazi svoje, koja nije zla, koja sve podnosi? Mislim da i sama znas odgovor na ovo moje pitanje i da ga ja ne moram pisati.
Mislim da si na dobrom putu i vjerujem da ces uz molitvu pronaci mir i utjehu. Sigurno da ces imati krize i da ce bit boljih i losijih dana, ali nemoj posustajati. Sretno!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 pro 2016 08:23 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 13 pro 2016 15:29
Postovi: 15
Podijelio: 6 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Da možda je i bilo tako ne znam. Nikad nisam mislila da radim ispravne stvari, ali sam ih radila eto.
Nisam sigurna koliko ima snage u meni za prevazići sva iskušenja koja mi slijede...evo najiskrenije.

francesco1 napisao:
Ne,nije te mucio sotona,zivjela si u u svijetu,u tami koju si sama oblikovala.Djavao te tu nema sta napastovati,jer si vec u tami,njegova,kad budes Kristova tek tada ce te udarati,jer ce te htjet nazad za sebe.
Sad kad se obratis tek sad ce poceti muke i naricanja,ocaj,.tuga i depresija.Al ne brini,isplati se poci Kristovim putem,jer kako kaze psalmist Vecer donese suze a jutro klicanje..Samo hrabro :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 pro 2016 08:55 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 09 srp 2016 13:39
Postovi: 65
Podijelio: 8 zahvala
Zahvaljeno je: 19 zahvala
Mislim da me nisi shvatila.
Citat:
Kažeš da je to možda ljubav – životna ?! Ali jeli ljubav ako je samo moja


Ja ti ne kažem da je to ljubav, dapače, pitam tebe da sama sebi iskreno odgovoriš je li to ljubav?
Kakva je to ljubav ako u njoj nema poštovanja (legao je u krevet s drugom ženom)? Pravo je poštovanje kada se poštuje osoba, njezine vrednote i stavovi. Je li taj čovjek svojim postupcima pokazao da te poštuje?
Vjeruješ li tom čovjeku? Možeš li mu vjerovati? Nije li povjerenje temelj dubinske povezanosti između osoba.

Citat:
Ono što sad proživljavam je doslovno vulkan tuge u meni. Svakim danom moja tuga je sve veća i sve jača. Ja njega zaista volim. Sve bih uradila za njega, planine pomakla, prešla preko sramote, prešla preko sebe , i život dala ako treba.


Sve smo mi gledale filmove, čitale knjige i živjele s ružičastim naočalama da će doći neki koji će nas spasiti, ljubav koja će rušiti sve pred sobom i don Juan koji će nam biti dovoljan. To je iluzija i to je potpuna laž.
Tražiti i težiti da druga osoba (osim Boga) bude njegov Spasitelj je protivno svim naucima i zakonima crkve.
Isto tako, prava ljubav zapravo omogućava čovjeku da sebe bolje poznaje, umiruje ga i učvršćuje, omogućuje mu ostvarenje svoga životnog puta.
Prava ljubav ne donosi nemire. Prije dva dana mi je prijatelj svećenik poslao sličicu sa sv. Ivanom od Križa na kojoj piše. "Duša koja hoda u ljubavi nizi se sama umara, niti umara drugoga." - i kad staneš i razmisliš - to stvarno jest tako i tako bi trebalo biti.
Isto tako, don Damir Stojić (kojeg cijenim, ali ne slažem uvijek s njim) je po meni odlično napisao da: "Prava ljubav smiruje srce i čini ga radosnim. Mir ne znači da će sve u životu biti bajno. Na čemu je utemeljena naša veza na pijesku ili na stijeni? Bujice će svakako doći, samo ako je veza utemeljena na stijeni bujice će proći, a veza će ostati netaknuta. Ukoliko je utemeljena na pijesku navalit će bujice, porušiti sve vrijedno i bit će to ruševina velika. Graditi na pijesku, u dolini jest lako, no nesigurno. Graditi na stijeni je teško, treba na leđa uzeti križ i nositi ga do vrha, no tako građenu vezu niti jedna sila neće srušiti."

Gdje je građen odnos s tim čovjekom? Mislim da je od početka to "jedna kolibica na pijesku koja tone sve dublje i dublje".
Gle, nitko ne hoda u tvojim cipelama i lako je meni tipkati, ali moj dojam (koji može biti potpuno pogrešan) jest da si trebaš uzeti vremena, okreniti se sama sebi, moliti i da ćeš uvidjeti i sama malo pomalo da je možda najbolje da ta priča s tim čovjekom završi.

Isto tako, stani jednom sama sa sobom i vidi što tražiš u životu, što želiš, kakav život želiš, kakvu osobu pored sebe želiš?
Ljubav i život nije film.
Nakon svega, ja danas recimo znam da je realnost vrlo bitna i da treba uvidjeti onu pravu ozbiljnost i stvarnost one druge osobe kakva ona jest (a ne kakva bi mi željeli da bude). Isto tako, u odnosu (bilo kakvom) mislim da obe osobe imaju odgovornost ulagati sebe i svoje vrijeme. I na kraju - gore sam već spomenula - kao što je, naravno potrebna kemija i nekakva privlačnost među osobama, potreban je mir (koji ja volim gledati kao Božju kemiju).


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 1228 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108 ... 123  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 6 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr