www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 14:39

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 1228 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109 ... 123  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 16 pro 2016 09:16 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 13 pro 2016 15:29
Postovi: 15
Podijelio: 6 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Citat:
marija_daniela napisao:
Mislim da me nisi shvatila.
- Upravo tako , nisam te bila shvatila, al sada jesam. Nije tu nikad ni bilo ljubavi, bila je samo moja zabluda jer sam u glavi od njega stvorila lik u koji sam se zaljubila, lik koji nije imao nikakve veze sa stvarnošću. Ali to sam saznala na najokrutniji i bolniji način.
Citat:

Citat:
Vjeruješ li tom čovjeku?
- Ne. Jednostavno ne i tu je sva istina.

Citat:
Ono što sad proživljavam je doslovno vulkan tuge u meni. Svakim danom moja tuga je sve veća i sve jača. Ja njega zaista volim. Sve bih uradila za njega, planine pomakla, prešla preko sramote, prešla preko sebe , i život dala ako treba.




Citat:
Gdje je građen odnos s tim čovjekom? Mislim da je od početka to "jedna kolibica na pijesku koja tone sve dublje i dublje".

Upravo tako. Jedino što je ostalo od kolibice je tuga. Moja.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 pro 2016 09:25 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 09 srp 2016 13:39
Postovi: 65
Podijelio: 8 zahvala
Zahvaljeno je: 19 zahvala
Citat:
Upravo tako. Jedino što je ostalo od kolibice je tuga. Moja.


:a1163: Pusti vremenu da učini svoje.
Privitak:
20161130_131705.png


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 28 pro 2016 18:17 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lis 2014 20:26
Postovi: 141
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 10 zahvala
Ima li koga tu?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 29 pro 2016 08:28 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 13 pro 2016 15:29
Postovi: 15
Podijelio: 6 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Ana L. napisao:
Ima li koga tu?

Ima :) Do duše češće pasivno, ali sam tu čitam vas ..
I želim vam sretne blagdane :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 04 lis 2017 20:41 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 04 lis 2017 20:21
Postovi: 1
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dragi moji!!! Javljam Vam se jer ne vidim izlaz iz svoje situacije...
Jos sam malo u braku koji zapravo nije ni poceo...
U civilnom sam braku od 31.12.2016. I rodila sam prekrasnog sincica 24.04.2017. ...
Obozavam oca svoga sina koji nas je jednoatavno porukom ostavio 3.08.2017.,dva tjedna prije crkvenog vjencanja i krstenja...
On je i dalje covjek s kojim zelim provest zivot.. ostavio nas je zbog kao mog ponasanja jer sam prigovarala sto svo svoje slobodno vrijeme provodi kod svojih,a zivjeli smo kod mojih roditelja dok nam se ne izgradi kat na kuci njegovih roditelja...
Pristala sam na to iako sam znala da necemo biti tamo sretni..
Njegovi su veliki vjernici,do te mjere da su negodovali zbog imena djeteta,,nisam mogla nazvati dijete kako sam zeljela.. a ja dolazim iz mijesanog braka,sto mi je njegova sestra spomenula jos dok sam bila trudna...
Kasnije sam od njegove rodbine saznala da me ostavio zbog narednbe roditelja...
U rastavi smo iako ja to ne zelim... nismo ni poceli a vec zavrsavamo..
Nisam inace neki vjernik,vjerujem u Boga,ali me idem u Crkvu cesto,vec se doma molim...
Otkad je otisao molim se non stop.. i krunicu, i Sv.Josipu, vise ne znam sto da molim.. ili da mi Bog da snage ili da ga vrati ili da me uzme jer ja bez njega ne mogu dalje..
Pomozite dragi moji


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 lis 2017 07:58 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 13 pro 2016 15:29
Postovi: 15
Podijelio: 6 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Draga moja , ne znam kako da ti pomognem ,ali ono što ja mislim mogu ti napisati.
Kao prvo najveći problem je nastao kad ste otisli kod tvojih. Možda bi bolja opcija bila da ste zivjeli sami negdje u podstanarstvu na početku vašeg zajednickog zivota, čisto zbog vaseg mira.
Zatim cinjenica da se vasi svjetonazori kose, da ste drugacije odgajani, vjerujete u razlicite stvari, imate drugacije zivotne vrijednosti. A samim preseljenjem kod tvojih sve te razlike su isplivale jos vise na povrsinu.
Sve skupa nije razlog da se on ponasa kao malo dijete i ostavlja vas preko poruke, pa to ne rade ni klinci u osnovnoj skoli.
Ovdje ti nitko ne moze pomoci mozes jedino sama sebi. Pokusajte porazgovarati, pronaci najbolje rijesenje za vasu situaciju, odseliti, maknuti se od tvojih i njegovih i zivjeti svoj mali zivot.
Sto se tvoje vjere tice tipican si primjer ljudskog ponasanja u problemima: uzmes krunicu i molis. A moli se i kad ti je lijepo... Znam da to nisi nikad. Ali imaj to na umu...za neka buduca lijepa vremena.... :D







Arimela napisao:
Dragi moji!!! Javljam Vam se jer ne vidim izlaz iz svoje situacije...
Jos sam malo u braku koji zapravo nije ni poceo...
U civilnom sam braku od 31.12.2016. I rodila sam prekrasnog sincica 24.04.2017. ...
Obozavam oca svoga sina koji nas je jednoatavno porukom ostavio 3.08.2017.,dva tjedna prije crkvenog vjencanja i krstenja...
On je i dalje covjek s kojim zelim provest zivot.. ostavio nas je zbog kao mog ponasanja jer sam prigovarala sto svo svoje slobodno vrijeme provodi kod svojih,a zivjeli smo kod mojih roditelja dok nam se ne izgradi kat na kuci njegovih roditelja...
Pristala sam na to iako sam znala da necemo biti tamo sretni..
Njegovi su veliki vjernici,do te mjere da su negodovali zbog imena djeteta,,nisam mogla nazvati dijete kako sam zeljela.. a ja dolazim iz mijesanog braka,sto mi je njegova sestra spomenula jos dok sam bila trudna...
Kasnije sam od njegove rodbine saznala da me ostavio zbog narednbe roditelja...
U rastavi smo iako ja to ne zelim... nismo ni poceli a vec zavrsavamo..
Nisam inace neki vjernik,vjerujem u Boga,ali me idem u Crkvu cesto,vec se doma molim...
Otkad je otisao molim se non stop.. i krunicu, i Sv.Josipu, vise ne znam sto da molim.. ili da mi Bog da snage ili da ga vrati ili da me uzme jer ja bez njega ne mogu dalje..
Pomozite dragi moji


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 sij 2018 00:43 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 25 sij 2018 00:13
Postovi: 10
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
bok svima
ukratko ću ispricat o cemu se radi

imam 23 godine i nikad nisam imala decka. za nekoliko deckiju sam znala da im se svidam, vecinom je to bilo u srednjoj skoli, ali na kraju ne bi bilo nista od toga, oni mi ne bi prisli, a ja sam malo sramezljiva tako da nikad prva ne bi prisla.
sad sam vec u godinama kad me prijatelji i obitelj pocinju gnjavit sa pitanjima o deckima i udaji. na takva pitanja ja uvijek odgovaram zagonetno kao da nesto ima, da se nesto dogada. to je zato sto me sram priznati da nemam nikoga. nisam jedna od onih cura koje se sale na racun toga ili se svima okolo jadaju, iako bi mi mozda tako bilo lakse. ja patim u sebi i ne zelim drugima pokazati da patim.

da naglasim, ne mislim da sam prelijepa cura, cak suprotno, cesto za sebe mislim da sam ruzna, zato sto mi niko ne prilazi, al opet sa druge strane mislim da sam prosjecnog izgleda. sramezljiva jesam i treba mi malo vremena da se opustim s nekim novim u drustvu, ali kad se opustim jako sam pricljiva i zabavna. pristojna sam cura, osjecajna, nasmijana.

stvarno ne znam u cemu je problem. ponekad mislim da je mozda problem to sto ne izlazim po klubovima zato sto bi tamo mozda i mogla upoznati nekoga, nece mi neko na cesti prici i upoznati se sa mnom. na faksu mi decki nikad ne prilaze, cak ni nemam puno muskim prijatelja. dopisivala sam se s nekoliko deckiju i uvijek bi dosli do pitanja u koliko veza sam bila. mene je uvijek bilo strah reci istinu, pa bi nekako izbjegla to pitanje i presla na neku drugu temu. bojim se da sad i da odem na kavu sa nekim deckom da ce ga odbiti to sto nisam bila s nikim jos, a imam 23 godine. toliko da ce se to desiti, da cu biti povrijedena, da ce mi se smijati, rugati tako da sam cak znala prekinuti dopisivati se kad bi postajalo ozbiljno.

vec duze vremena sam depresivna i stalno razmisljam sto nije u redu sa mnom, zasto nemam nikoga. a otkad znam za sebe sanjam o tome da postanem necija zena, majka.
kao sto sam rekla, osjecajna sam, romanticna, zudim za zagrljajem, mazenjem..

s vremena na vrijeme molim molitve za ljubav. saznala sam nedavno za devetnicu ruzarije kraljice svete krunice. pocet cu to molit na nakanu da upoznam pravu ljubam.
takoder sam cula o nekoj molitvi za poginule branitelje na nakanu da Bog podari muza. ne mogu naci nista o tome na internetu tako da bi dobro doslo da mi netko objasni sto i kako se moli.

preporucite mi molitve koje da molim, i slobodno dajte savjete kako da upoznam nekoga, kako da se oslobodim od straha da priznam da nikad nisam imala nikoga.

svaka pomoc mi je dobro dosla


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 sij 2018 09:44 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
markela napisao:
sad sam vec u godinama kad me prijatelji i obitelj pocinju gnjavit sa pitanjima o deckima i udaji.


Meni ovde izgleda kao da nije problem u tebi. Bar po ovome sto si napisala :roll: Izgleda mi da tvoji prijatelji i obitelj imaju problem sto ti nemas decka i da problem nastaje sto ti ne uspijevas ispunit njihove zahtjeve. Je li tebi problem sto nemas decka? Ili je problem kako okolina na to reagira?
I izgleda mi da strah proizlazi iz toga da ne zadovoljavas nekakvu socijalnu normu. Cini mi se da trebas shvatit u svojoj glavi da drustvo skupa s normama ima problem,a ne ti. Sto ti hocu rec; idealno je da nemas decka prije braka, a uvjerili su te da nije.
Ovo me btw podsjeca na Miškina ("Idiot" - Dostojevski);


Knez Miškin mladi je muškarac koji se vraća u Rusiju nakon dugog boravka u Švicarskoj. Dostojevski ga je prikazao kao idealnog čovjeka, apsolutno divno biće, 'čovjeka-boga', odnosno čovjeka čija dobrota i čovječnost nisu od ovoga svijeta. Takav čovjek neizbježno postaje društveni 'idiot', žrtva konteksta u kojem živi...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 sij 2018 10:46 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
Viđer Duje što peca! :b101: :b101:
Sad mu ni krunica za branitelje pomoću kojeg nađeš muža nije problem!

Gospođice Marekla, Duje vam nije iz Švajcarske, ali vam je idealan čovjek, do te mjere da njegova čovječnost i doborota nije sa ovoga svijeta!
I naravno, ne vjeruje u mjesečnice, ne smeta mu to. I više voli božičnice! Ali zato je sumnjiv prema ovima što mjesečare i buncaju! 8)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 sij 2018 11:49 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
Gdje sam to napisao??


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 1228 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109 ... 123  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr