www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 17:51

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 1081 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 03 ruj 2017 21:22 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
anita233 napisao:
pozdrav svima

Ja i moj dečko tražimo nove prijatelje i prijateljice.Mi smo jedan jako lijep par,koji se slaže .Nismo se posvađali uopče još i jako smo slični.Pišemo zajedničku knjigu,vjerujemo u dobre nebeske Anđele.Više o nama možete doznati ako nam se javite ,odlučite se naći sa nama.
Mi tražimo iskrena i duga prijateljstva.Ne volimo noćne izlaske .Ako voliš piti kakao doma i gledati dobar film u toplom domu.To je to ,ulaziš u naš krug .Ne volimo laži,iskrenost nam je prije svega jako bitna.

Ja imam 25 godina a on ima 29.Neka nam se jave svi od 20 do 30 godina.

Javite se ne grizemo

Zvučite kao swingeri, sa "anđelima" kao mamcem!! :shock:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 07 ruj 2017 13:20 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 04 ruj 2017 12:42
Postovi: 21
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Prekrasno je dijeliti ljudima svoje misli,osjećaje,naposljetku iskustva koja ih mogu podučiti istinskim,dubokim,duhovnim vrijednostima života.Na kraju krajeva najbitnije je da ljudi ne prestanu vjerovati u sretan i smislen život bez obzira na to što današnja vremena takva kakva jesu mnogim ljudima donose ogorčenjei osjećaj besmisla.
Ipak-pobjeđuje Dobro,pobjeđuje Ljubav.
Odabrala sam baš naziv "grm" zbog asocijacije na "grm koji gori,a ne izgara".,a ja želim za Ljubav izgorit ,a vodi me Bog koji gori od ljubavi koja nikada ne izgara.

Svima Božji blagoslov,mir i svako dobro!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 18 ruj 2017 16:25 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 10 lip 2008 20:55
Postovi: 3438
Lokacija: Santa Fe (New Mexico)
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 72 zahvala
Samuel napisao:
Zvučite kao swingeri, sa "anđelima" kao mamcem!! :shock:

Lol. :mrgreen:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 lis 2017 01:34 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 01 lis 2017 01:24
Postovi: 1
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Lijep pozdrav svima!

Nova sam na ovom forumu, opcenito sam na novom putu otkrivanja vjere I obracenja. U kratko vrijeme mi se dogodilo dosta tragedija, I trebam potporu I drustvo dobrohotnih I dobronamjernih ljudi, a jednom mozda I prijatelja. Posto zelim vjerovati da se sve dogadja s razlogom, mozda je upravo I ta tragedija bila razlog da zapocnem raditi na svokoj duhovnosti I razvijati odnos s Bogom.
Molim Vas, primite me kao prijatelja I budite blagi I dobronamjerni prema meni. Zaista sam u periodu zivota kad mi je potrebna sva moguca pomoc.

Marija


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 lis 2017 13:44 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 ožu 2017 19:26
Postovi: 282
Podijelio: 2 zahvala
Zahvaljeno je: 29 zahvala
Marietta87 napisao:
Lijep pozdrav svima!

Nova sam na ovom forumu, opcenito sam na novom putu otkrivanja vjere I obracenja. U kratko vrijeme mi se dogodilo dosta tragedija, I trebam potporu I drustvo dobrohotnih I dobronamjernih ljudi, a jednom mozda I prijatelja. Posto zelim vjerovati da se sve dogadja s razlogom, mozda je upravo I ta tragedija bila razlog da zapocnem raditi na svokoj duhovnosti I razvijati odnos s Bogom.
Molim Vas, primite me kao prijatelja I budite blagi I dobronamjerni prema meni. Zaista sam u periodu zivota kad mi je potrebna sva moguca pomoc.

Marija


Dobro došla.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 10 lis 2017 10:05 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 04 lis 2017 11:25
Postovi: 60
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 7 zahvala
Božji blagoslov svim članovima ovog foruma :grlim te:

Ovo mi je već 4.put da se prijavljujem na forum, prvo sam bila kao Krijesnica, pa Emanuelas, zatim Ivana28, i evo me ponovno :D
Zaboravim šifru svaki put i onda nisam mogla pristupiti, ali sam često svraćala i čitala sve vaše postove :)
Nigdje nisam naišla na ovakav forum, gdje su uglavnom svi spremni priskočiti u pomoć savjetom, molitvom, dobrom riječju..
Moram priznati da sam mnogo puta ovdje ulazila i čitala vaša svjedočanstva, savjete, i da su mi mnogo puta pomogli kada nisam znala što učiniti.
Neka nas Bog blagoslovi da ustrajemo u tome, i budemo pomoć jedni drugima u potrebi :) :b112:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 10 lis 2017 21:17 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 10 lis 2017 21:12
Postovi: 0
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
fighterica napisao:
Evo, potaknuta idejom nekih s TT-a shuttle Paris napravila sam nam grupu na facebook-u, pa svi koji hoćete možete se logirati i tamo :wink:

Bog vas blagoslovio :grlim te:

:grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 10 lis 2017 21:27 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
Marietta87 napisao:
Lijep pozdrav svima!

Nova sam na ovom forumu, opcenito sam na novom putu otkrivanja vjere I obracenja. U kratko vrijeme mi se dogodilo dosta tragedija, I trebam potporu I drustvo dobrohotnih I dobronamjernih ljudi, a jednom mozda I prijatelja. Posto zelim vjerovati da se sve dogadja s razlogom, mozda je upravo I ta tragedija bila razlog da zapocnem raditi na svokoj duhovnosti I razvijati odnos s Bogom.
Molim Vas, primite me kao prijatelja I budite blagi I dobronamjerni prema meni. Zaista sam u periodu zivota kad mi je potrebna sva moguca pomoc.

Marija



Stvarno? Kakva ti je pomoc potrebna? :roll:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 stu 2017 12:22 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 09 stu 2017 07:52
Postovi: 11
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Hvaljen Isus i Marija. :) Nadam se ugodnom druženju sa vama,pozdrav svima.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 stu 2017 14:38 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 04 lis 2017 11:25
Postovi: 60
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 7 zahvala
Ricky napisao:
Hvaljen Isus i Marija. :) Nadam se ugodnom druženju sa vama,pozdrav svima.


Dobrodošao :b112:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 1081 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 4 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr