www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 16 tra 2024 11:13

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 495 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 05 pro 2017 12:41 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 ožu 2017 19:26
Postovi: 282
Podijelio: 2 zahvala
Zahvaljeno je: 29 zahvala
Hrvoje Hrki napisao:
Nego se ne ukazuje?
To je zaključak?


Ne, nego da to što se ukazuje nije od Boga, nego od onog drugog, ma znaš već kog.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 pro 2017 12:58 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
El Scorpio napisao:
Hrvoje Hrki napisao:
Nego se ne ukazuje?
To je zaključak?


Ne, nego da to što se ukazuje nije od Boga, nego od onog drugog, ma znaš već kog.


I znači sotona cijelo vrijeme reklamira najveće dogme KC...on je po vama najveći propagator najispravnijeg življenja , baš onako kako uče dogme kC, A KOJE SE SVE VIŠE NAGRIZAJU KROZ REFORMACIJU, MASONERIJU, HUMANIZAM itd

I došla sotona u hercegovinu da svijetu propovijeda:
-molite ,molite , molite... posebice krunicu ( čisto katoličku molitvu KOJA JE NAJJJAČE SREDSTVO PROTIV SOTONE!...sotona gle, daje nam savjete kako ga najbolje pobjediti???
-sakramente ne odbacujte, nego ih se držite pod svaku cijenu ( posebice svetu pokoru i euharistiju)
-čitajte bibliju
-obratite se , činite pokoru
-mir, mir , mir


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 pro 2017 13:38 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 kol 2007 22:51
Postovi: 338
Podijelio: 35 zahvala
Zahvaljeno je: 24 zahvala
Hrvoje Hrki napisao:
Nego se ne ukazuje?
To je zaključak?


Zaključak je da se ne ukazuje netko tko je zahvalan što se odaje čast Majci Mariji (o 100.obljetnici) koja se ukazala u Fatimi.
Dobro je promisliti o Isusovim riječima iz Lk, 8 "Pripazite da se ne date zavesti! Jer će se mnogi pojaviti u moje ime i reći: Ja sam, i: Vrijeme je došlo. Ne trčite za njima!"


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 pro 2017 15:56 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
salto napisao:
Hrvoje Hrki napisao:
Nego se ne ukazuje?
To je zaključak?


Zaključak je da se ne ukazuje netko tko je zahvalan što se odaje čast Majci Mariji (o 100.obljetnici) koja se ukazala u Fatimi.
Dobro je promisliti o Isusovim riječima iz Lk, 8 "Pripazite da se ne date zavesti! Jer će se mnogi pojaviti u moje ime i reći: Ja sam, i: Vrijeme je došlo. Ne trčite za njima!"


Gospa je rekla da će u međugorju završiti ono što je započela u fatimi
Mnogi teolozi eksplicite govore da je ukazanje u m. nastavak fatima

Šta ti očekuješ da se Gospa posebno očituje u nekoj svojoj poruci u vezi fatime???...ne ukazuje Gospa u porukama na mnoge stvari koje se loše događaju u vatikanu npr., pa zašto bi se morala posebno osvrtati na 100-godišnjicu fatime?
Sve je to na Bogu šta će Gospa reći u porukama...nije se osvrnula na fatimu i šta onda trebamo iz toga zaključiti??


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 pro 2017 17:02 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 kol 2007 22:51
Postovi: 338
Podijelio: 35 zahvala
Zahvaljeno je: 24 zahvala
Hrvoje Hrki napisao:
Sve je to na Bogu šta će Gospa reći u porukama...nije se osvrnula na fatimu i šta onda trebamo iz toga zaključiti??


Možemo npr. zaključiti da je uopće ne zanima što radi Crkva na Zemlji koja pravoj Mariji cijelu godinu posvećuje poseban program u zahvalu za njezinu brigu za sve ljude koju je iskazala u Fatimi.
Slažem se da je sve na Bogu.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 pro 2017 20:40 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 01 ruj 2012 14:15
Postovi: 902
Podijelio: 18 zahvala
Zahvaljeno je: 59 zahvala
salto napisao:
Hrvoje Hrki napisao:
Nego se ne ukazuje?
To je zaključak?


Zaključak je da se ne ukazuje netko tko je zahvalan što se odaje čast Majci Mariji (o 100.obljetnici) koja se ukazala u Fatimi.
Dobro je promisliti o Isusovim riječima iz Lk, 8 "Pripazite da se ne date zavesti! Jer će se mnogi pojaviti u moje ime i reći: Ja sam, i: Vrijeme je došlo. Ne trčite za njima!"


Nisi čuo kada se kaže po Mariji k Isusu. Dakle Marija nas vodi svome sinu. To je siguran put.
Sotona ne može oponašati Mariju. On ne može izgovoriti njeno sveto ime, pa u egzorcizmima kada misli na nju govori ona Žena i sl...
U bibliji je također pisano:
Po rodovima njihovim po znat ćete ih. Bere li se s trnja grožđe ili s drače smokve? Mt 7,16
Plodove Međugorja znamo?
Ne treba gledati Međugorje kao grad, mjesto. Plodovi se beru blizu stabla, dakle crkva, oko crkve, brdo ukazanja i križni put...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 06 pro 2017 08:00 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 kol 2007 22:51
Postovi: 338
Podijelio: 35 zahvala
Zahvaljeno je: 24 zahvala
Billy napisao:
Sotona ne može oponašati Mariju. On ne može izgovoriti njeno sveto ime, pa u egzorcizmima kada misli na nju govori ona Žena i sl...

A kako onda objasniti da je službena Crkva odbacila Garabandal kao mjesto ukazanja (gdje se navodno isto ukazivala Marija)?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 06 pro 2017 08:24 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
salto napisao:
Billy napisao:
Sotona ne može oponašati Mariju. On ne može izgovoriti njeno sveto ime, pa u egzorcizmima kada misli na nju govori ona Žena i sl...

A kako onda objasniti da je službena Crkva odbacila Garabandal kao mjesto ukazanja (gdje se navodno isto ukazivala Marija)?


Po meni Grabandal je autentičan...čitao sam dosta o njemu , da ne misliš da samo bubam napamet
Nisam siguran da li ga je KC definitivno odbacila, ili ga nije dosada priznala kao međugorje


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 06 pro 2017 09:08 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 kol 2007 22:51
Postovi: 338
Podijelio: 35 zahvala
Zahvaljeno je: 24 zahvala
Hrvoje Hrki napisao:
Po meni Grabandal je autentičan...čitao sam dosta o njemu , da ne misliš da samo bubam napamet
Nisam siguran da li ga je KC definitivno odbacila, ili ga nije dosada priznala kao međugorje


Evo i dokaza da je Garabandal službeno odbačen...
http://www.katolicki.info/forum/viewtopic.php?p=12834


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 06 pro 2017 09:43 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
salto napisao:
Hrvoje Hrki napisao:
Po meni Grabandal je autentičan...čitao sam dosta o njemu , da ne misliš da samo bubam napamet
Nisam siguran da li ga je KC definitivno odbacila, ili ga nije dosada priznala kao međugorje


Evo i dokaza da je Garabandal službeno odbačen...
http://www.katolicki.info/forum/viewtopic.php?p=12834


U vezi garabandala ima dosta zanimljivih stvari u vezi poruka, navezanosti na fatimu i budućih događaja... i šta su sve vidioci rekli, znali ...pročitaj u Veliki znak ( 1 ili 2 ne sjećam se točno)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 495 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 11 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr