www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 22:42

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 81 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 08 stu 2018 18:42 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 ožu 2014 19:35
Postovi: 275
Lokacija: Sušac
Podijelio: 49 zahvala
Zahvaljeno je: 29 zahvala
Lijepo svjedočanstvo.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 12 stu 2018 16:37 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
Wow koja prica. Sv Rita je prom8jenila njegov karakter i slobodnu volju jer si ti molila? Daj ljudi kakav je ovo cirkus...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 12 stu 2018 17:36 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 lip 2018 18:40
Postovi: 571
Podijelio: 88 zahvala
Zahvaljeno je: 5 zahvala
dujam napisao:
Wow koja prica. Sv Rita je prom8jenila njegov karakter i slobodnu volju jer si ti molila? Daj ljudi kakav je ovo cirkus...


Moli i ti pa ćeš vidjeti rezultate i pročitaj Valtortu. :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 12 stu 2018 18:02 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
kopitar napisao:
dujam napisao:
Wow koja prica. Sv Rita je prom8jenila njegov karakter i slobodnu volju jer si ti molila? Daj ljudi kakav je ovo cirkus...


Moli i ti pa ćeš vidjeti rezultate i pročitaj Valtortu. :a1250:


:lol:
Da, mozda je citala Valtrotu. Ali dobro, ako je to tjesi, nek vjeruje...dok je istina ne udre u glavu


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 12 stu 2018 22:13 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 lip 2018 18:40
Postovi: 571
Podijelio: 88 zahvala
Zahvaljeno je: 5 zahvala
dujam napisao:
kopitar napisao:
dujam napisao:
Wow koja prica. Sv Rita je prom8jenila njegov karakter i slobodnu volju jer si ti molila? Daj ljudi kakav je ovo cirkus...


Moli i ti pa ćeš vidjeti rezultate i pročitaj Valtortu. :a1250:


:lol:
Da, mozda je citala Valtrotu. Ali dobro, ako je to tjesi, nek vjeruje...dok je istina ne udre u glavu


Što je najgore u tom stanju možeš dočekati i starost a da i ne znaš što ti se dogodilo.
To je vrsta oholosti i slijepila pod krinkom pobožnosti.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 12 stu 2018 22:20 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 25 kol 2016 09:59
Postovi: 397
Lokacija: Dolina suza
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 33 zahvala
Duje sprdaš se s nečim što zapravo nikad nisi ni pošteno probao. Da, s molitvom. Stoput ti kažem da takvi kakti frajeri nikud ne nepreduju bez molitve.
Pa šta i da je cura napredovala i samo koračić bliže prema Bogu preko te devetnice i događaja što joj se dešavao ona je ispunila svrhu svoje molitve.
A ti, i tebi slični, znam jer ti kažem iz iskustva, duhovne oholice, e ti frajeri kada krenu s molitvom kako spada, e ti rasparaju koljena, e te Bog smjesti u podnožje Križa dugi niz godina. Pa ak ti je u interesu, radje bježi od toga. Ali ako te neko odozgor gura na to mjesto nafrkao si. 8)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 12 stu 2018 23:32 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 tra 2018 20:10
Postovi: 287
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 18 zahvala
Sigurno je da je sv.Rita veoma mocna svetica i da moze pomoci i u najtezim slucajevima,cak i kad vise nema nade. U to sam se osobno uvjerio prije dosta godina kad sam i ja obavio jednu devetnicu u cast sv.Rite s nakanom da rijesim jedan problem. I taj problem se stvarno rijesio. Ali sveta Rita nije toliku moc pred Bogom dobila slucajno,nego je to zasluzila svojim herojskim krepostima. Kad je saznala da njezina dva sina planiraju osvetit ubojstvo svoga oca,molila je Boga da im radije uzme zivot nego da se opterete krivnjom smrtnog grijeha. I Bog je uslisao njezinu molbu. Vec se tada pokazalo koliku ce moc imati njezine molitve. Ali razmislimo koliku vjeru,koliku mudrost i koliku hrabrost je morala imati jedna majka da bi se toliko brinula za vjecno spasenje svoje djece. Htjela ih je radije izgubiti u ovom zivotu,samo da ih ne izgubi za cijelu vjecnost u paklu. Sad je s njima sretna u raju. Neka je slava i hvala sv.Riti!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 stu 2018 10:02 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
Ajme francsco, mene stvarno zacudi kako ti ne shvacas neke stvari.
Pa ne moze se tako utjecat na neciju slobodnu volju. To se ne moze. Ovo je jako opasno sto radite.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 stu 2018 10:03 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
A sto se tice mog napretka, ne znam po cemu ti zakljucujes da mi nije dobro. I ovo prijetnje s krizem - samo se mogu osmijehnit na to.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 stu 2018 12:03 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
Bonifacije napisao:
Sigurno je da je sv.Rita veoma mocna svetica i da moze pomoci i u najtezim slucajevima,cak i kad vise nema nade. U to sam se osobno uvjerio prije dosta godina kad sam i ja obavio jednu devetnicu u cast sv.Rite s nakanom da rijesim jedan problem. I taj problem se stvarno rijesio. Ali sveta Rita nije toliku moc pred Bogom dobila slucajno,nego je to zasluzila svojim herojskim krepostima. Kad je saznala da njezina dva sina planiraju osvetit ubojstvo svoga oca,molila je Boga da im radije uzme zivot nego da se opterete krivnjom smrtnog grijeha. I Bog je uslisao njezinu molbu. Vec se tada pokazalo koliku ce moc imati njezine molitve. Ali razmislimo koliku vjeru,koliku mudrost i koliku hrabrost je morala imati jedna majka da bi se toliko brinula za vjecno spasenje svoje djece. Htjela ih je radije izgubiti u ovom zivotu,samo da ih ne izgubi za cijelu vjecnost u paklu. Sad je s njima sretna u raju. Neka je slava i hvala sv.Riti!


Bolje da ovo ne komentiram. Ovo samo daje poticaj ludacima...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 81 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr